Prezidentské ... a ty další volby ...

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Po přečtení jeho stránek bych ho zařadil někam mezi "Pitomie" a "Dělníky".


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »

Já ho řadím mezi vlastence. Dnes už téměř vyhynulý druh. Bohužel.
Všichni ostatní z nás udělají Evropskou kolonii. Ještě Zeman je výjimka. Ten to hraje na obě dvě strany, protože v tuto chvíli neví, jestli je lepší nás prodat na východ, nebo na západ. Ale ani jeden z nich nemá koule na to, aby rozpustil vládu, když půjde proti vlastnímu lidu, což se děje už 28 let.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »



Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Tuco »

Ilem píše:...Poslal to ve třech balících a každý pojistil na 40 000,-. To se mu zdálo dostatečné. I kdyby se jeden balík ztratil, stále by měl potřebných 50 000 podpisů. Netušil, že budou ztraceny všechny tři. Podací lístky samozřejmě má, ale chce to řešit až po oficiálním vyjádření MV. Podle mě už bude pozdě, ale nebyla s ním řeč.
A přitom kdyby u těch podacích lístků začal, třeba by ho někdo začal brát vážně. Takhle je to jen plácnutí do vody.


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Tuco píše:
Ilem píše:...Poslal to ve třech balících a každý pojistil na 40 000,-. To se mu zdálo dostatečné. I kdyby se jeden balík ztratil, stále by měl potřebných 50 000 podpisů. Netušil, že budou ztraceny všechny tři. Podací lístky samozřejmě má, ale chce to řešit až po oficiálním vyjádření MV. Podle mě už bude pozdě, ale nebyla s ním řeč.
A přitom kdyby u těch podacích lístků začal, třeba by ho někdo začal brát vážně. Takhle je to jen plácnutí do vody.
"Vnitro podle Mlsny od Tomana skutečně tři objemné balíky obdrželo, v každém z nich ale nalezlo jen jeden podpisový arch, na nichž bylo celkem 11 podpisů; zbytek obsahu tvořily nepopsané listy papíru. Toman tvrdí, že mu podpisy někdo ukradl."
http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezi ... zeman.html


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »

Asi bude velice těžké rozhodnout, kdo lže a kdo mluví pravdu. Trochu je divné, že MV nejdřív trvdilo, že těch 11 podpisů tam někdo přinesl, a najednou tam došly poštou ve 3 balících. Klidně si umím představit scénář, že někdo z MV dostal tajný rozkaz podpisové archy vyměnit za čisté papíry. Zvlášť, když se jedná o kandidáta, který jako jediný, jde proti proudu. U žádného z ostatních nevidím výrazný rozdíl a když si před volbami hodím kostkou, vyjde to na stejno. Snad jen u Zemana je větší naděje, že ze zdravotních důvodů nedokončí volební období.

Toman podá žalobu a policie to bude vyšetřovat. A pod koho spadá policie? Pod MV. A kruh se nám uzavírá. Už teď je jasné, že na nic nepřijdou.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »

Nějak nevím, která totalita je horší, jestli ta západní, nebo ta východni. Před "sametovou" revolucí jsme byli hospodářsky naprosto soběstačná země. Teď jsme kolonií EU s naprostou hospodářskou závislostí. Před "sametovou " revolucí jsme měli zdravotnictví zadarmo a na špičkové úrovni. Dnes lékař slouží i několik dní v kuse a pochopitelně potom dělá chyby. Před "sametovou " revolucí si každý ze svého platu šetřil na důchod a věděl, že nejpozději v 60ti letech do toho důchodu půjde a ty penize bude dostávat. Dnes jsou důchodové fondy rozkradené. Před "sametovou" revolucí si klidně děti hrály na písku a nikdo je nemusel hlídat. Dnes matka musí sedět u pískoviště, protože jinak hrozí, že její dcerku znásilní nějaký arabský pedofil, který, když to udělá jednou, nic se mu nestane, když to udělá 20x (když bude nalezen a chycen), dostane papír, že je vyhoštěn. A ať mi nikdo netvrdí, že jich tu je 12. Jezdím kolem azylového centra v Kostelci nad Orlicí a mám oči.
Takto bych mohl pokračovat na několik stránek.
Nejčastější argument eurofilů je, že můžeme cestovat. Zeptejte se prodavačky v samoobsluze, nebo dělníka ve fabrice,... kolikrát byl v zahraničí.
Já tvrdím, a klidně se pod to podepíšu, že Evropská totalita je v mnoha směrech horší, než ta Ruská. Čímž nechci tvrdit, že ta Ruská je bez chyby. Lidi, přestaňte už věřit propagandě a začněte se dívat kolem sebe vlastníma očima.
Asi tu zazní otázka, ke komu bych se tedy připojil. Odpovím, k nikomu. Zůstal bych suverénní země a obchodoval na obě strany bez diktátu. A čím déle budeme naši suverenitu oddalovat, tím těžší bude se vzpamatovat z nadvlády. A že jsme příliš malí? O kolik větší je Švýcarsko?

Ještě bych rád zmínil jednu věc. Dlouho mi vrtalo hlavou, jaký zájem může mít EU na tom, aby tu byly bytelné cyklostezky, po kterých bez problémů projede nákladní auto. Nejdřív jsem si myslel, že je to dáno šířkou stavebních strojů, ale ve městech jsou cyklostezky, jejichž šířka je třetinová. Přitom je na nich mnohem větší provoz, než na těch meziměstských. Pak jsem si uvědomil další věc. Jaký má unie zájem na tom, aby tu byly opravené mosty? Zase bytelně, aby po nich mohla přejet těžká technika. Když jsem si ty mosty propojil, došlo mi, že ty, co se opravují jdou v drtivé většině západovýchodním směrem, zatím, co ty kolmé se nechávají chátrat. Odtud byl jen krok k tomu, abych se podíval, kterým směrem vedou nové asfaltové cyklostezky. Tím jsem si odpověděl, kdo je ten, kdo tu v tichosti připravuje agresi a přitom křičí, že ten druhý je agresor.

Velebnosti, du blejt.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od milda »

Ilem píše: ......, jaký zájem může mít EU na tom, aby tu byly bytelné cyklostezky, po kterých bez problémů projede nákladní auto. ...........Jaký má unie zájem na tom, aby tu byly opravené mosty? Zase bytelně, aby po nich mohla přejet těžká technika. ........kdo je ten, kdo tu v tichosti připravuje agresi a přitom křičí, že ten druhý je agresor.
Asi nemá smysl, abych Tě přesvědčoval, že EU má jiné starosti, než chystat agresi proti stále chudnoucímu (ale lépe vyzbrojenému) Rusku.
A připravovat krvavou válku (která by ani u občanů v demokracii neprošla) jenom kvůli ropě a plynu, které Rusové rádi prodají a ještě postaví ropovody za vlastní peníze!

Ale znám pár cyklostezek podle Labe a Vltavy a tak mě dost překvapila Tvoje teorie. Ty, co znám jsou postavené na stoletých hrázích systémem, že se na kraje hráze daly zahradní obrubníky a mezi tím se hráz potáhla celkem malou vrstvou asfaltu! Všude je zákaz vjezdu automobilů, ale projede tam občas traktor, menší náklaďák se tam vejde, větší už ne.
Další cyklostezky jsou často na upravených polních cestách. Pro vojenskou kolonu taky nic moc.
Tak jsem si dal práci a našel mapu na netu. Při zadání "Polabí" mi vylezla tato mapa, kterou přikádám jednou cyklo - podruhé obyč pro porovnání. Pro cvičení prúzkumníků asi ideál, pro přesun kolony katastrofa.... :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »

Pokud opravdu věříš, že někde na světě existuje demokracie, pak se nikdy nedomluvíme. Kdysi jsem četl jeden citát. Mám dojem, že autorem byl Vinston Churchil, ale nevím to jistě. " Demokracie začíná vyzvednutím volebních lístků a konči jejich vhozením do volební urny" Myslím, že k tomu není co dodat.
A k tě cyklostezkám, nedívej se na to jako na cyklostezky, ale jako na objízdnou trasu, pokud se nedá jet trasou běžnou. Někde navazují na silnice 3 třídy, ale jako objížďka se použít dají. Je to vidět i na mapách, které jsi přiložil. Kamaz tam neprojede, ale JLTV, nebo Hummer ano. A myslíš, že pokud to bude ve vyšším zájmu EU, bude vojenský konvoj zajímat nějaký zákaz vjezdu? A co já jsem viděl tady, když se dělaly cyklostezky z evropských fondů, tak se ta stará cesta vybagrovala, zaválcovalo se tam několik vrstev štěrku a nakonec 2 vrstvy asfaltu. Na těch tvých cyklostezkách je cedule že byly financovány z EU?
Také bych nemluvil o krvavé bitvě, ale o "obranném" soustředění většího počtu vojsk podél znepřátelených hranic, až ona "hrozba" bude dostatečně zveličena. Ono, když chcš zjistit, kdo je agresor, stačí se také podívat na rozmístění amerických a evropských základen kolem Ruska a rozmístění ruských základen kolem Ameriky a EU. A že vojensky EU podléhá Americe, o tom snad nikdo nepochybuje. A nejen vojensky. Z té mapy to skoro vypadá, jako by USA chtěli bránit rusko před napadením
vojenské základny.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

...kdo chce psa bít, konspirační teorii si vždycky najde...


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Obrázek


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Ruská rozmetadla hnoje už bojují za Zemana
http://forum24.cz/ted-se-ukaze-jak-jsou ... za-zemana/


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Útok ukrajinské feministky na Miloše Zemana

Příspěvek od rival »

Útok ukrajinské feministky na Miloše Zemana ve volební místnosti proběhl ve spolupráci s akreditovanými českými novináři a zástupci českých médií! Máme podrobnosti a detaily nehorázného skandálu a ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky!

[youtube][/youtube]

.... Miloše Zemana volila celá republika, vyhrál ve všech krajích, ve všech regionech, pouze v Praze vyhrál Jiří Drahoš. A to i přesto, že Miloš Zeman nevedl sám za sebe (jeho podporovatelé mu vylepovali plakáty) žádnou kampaň a neúčastnil se debat. Všichni mu to vyčítají, ale já říkám pouze jednu zásadní věc, že Miloš Zeman nesmí hrát hru podle pravidel Pražské havlérky a její kavárny. Všechny debaty byly namířeny proti Miloši Zemanovi s cílem plivat na něho a pošpinit ho. Všichni jsme viděli, že když Miloš Zeman na tuto hru nepřistoupil, Michal Horáček si pomohl sám, zfalšoval svůj vlastní rozhovor s Milošem Zemanem za pomoci grafiků, kteří provedli videomontáž posledního pořadu na TV Barrandov, rozhovor mezi Milošem Zemanem a Jaromírem Soukupem. Článek o kauze a video najdete zde. Nic není zakázáno v této válce proti Miloši Zemanovi, vše je dovoleno! Je to otevřená válka Pražské havlérky a bylo to vidět i ve volebním týmu Jiřího Drahoše.

Ihned po sečtení výsledků včera uspořádal Jiří Drahoš briefing pro média, kde ovšem v pozadí byl vidět i bratr Václava Havla, konkrétně Ivan Havel, který byl pozván na oslavy Jiřího Drahoše. Pražská havlérka a její kavárna má pocit, že v České republice se znovu dostane k moci skrze Pražský hrad. Jiří Drahoš už vloni pro média prohlásil, že přijetí 2600 migrantů do ČR není problém, že on s tím také nemá problém. Ale pozor, to není všechno. Stejně tak prohlásil, že občanům ČR by zablokoval konání referenda o vystoupení z EU, protože o takových věcech by prý veřejnost rozhodovat neměla. Tento šokující výrok, kdy tzv. demokrat chce upírat lidu právo na referendum, je dodnes jeho nejbrutálnějším výrokem, který musí alternativa v následujících 14 dnech šířit a medializovat a připomínat. Stejně tak prohlásil, že by nejmenoval vládu, která by se opírala o komunisty, i když byli demokraticky zvoleni ve volbách. To všechno uvedl v rozhovoru na konci června loňského roku, článek je dosud stále dostupný zde. A nedávno svůj výrok o komunistech doplnil navíc i o tzv. “extrémisty”, které by také odmítl jmenovat do vlády. Tím měl na mysli SPD a Tomia Okamuru. Výrok zazněl zde. Stejně tak je u nás stále dostupný článek o pozadí a historii Jiřího Drahoše a informace o tom, jak probíhaly rezidentury KRU pod správou StB. Šiřte tyto informace na sociálních sítích a v emailech! Toto se musí všichni dozvědět!

Jiří Drahoš jako kandidát rodiny Václava Havla a celé jeho Pražské havlérky nereprezentuje zájmy obyčejného českého lidu. Nepovažuje české občany za svéprávné, referendum o vystoupení z EU by jim nesvěřil, prý by to mohlo dopadnout jako ve Velké Británii, kde k překvapení všech Brexit prošel. Takže Jiří Drahoš je pro demokracii, ale jenom vocuď pocuď. Pokud jde o kvóty, pár tisíc migrantů sem, pár tisíc migrantů tam, to mu podle jeho výroku z loňského roku nevadí. Tohle všechno mnoho voličů Jiřího Drahoše ani neví. Miloš Zeman je proti migraci, je proti kvótám, respektuje hlas lidu a demokratické rozhodnutí lidu, nemá problém s uspořádáním referend, a to nejen o vystoupení z EU, nemá problém respektovat demokratické volby a jednat i s komunisty čestně a rovně, jako jedná s jakoukoliv jinou demokraticky zvolenou stranou v parlamentu. Tyto pevné charakterové hodnoty jsou trnem v oku Pražské havlérce. A ve spolupráci s mainstreamem a médii proto připravili v první den voleb nehorázný fyzický útok na Miloše Zemana s cílem psychicky ho rozhodit...


https://aeronet.cz/news/utok-ukrajinske ... -skandalu/


rival - živý člověk
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Na první hnojomet se nemuselo ani tak dlouho čekat že? :laugh:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od rival »

Fakta haněním nezměníš :!:.


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“