Fórum U Pramene

 Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene
     
     Aktuálně:   Prosba o finanční příspěvek na chod fóra pro rok 2018. Více zde...    
 
Právě je pát 20 dub 2018 3:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306  Další

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?
ano - mám, zjistili mě ho/je 35%  35%  [ 184 ]
nevím, ale mám podezření 41%  41%  [ 218 ]
to vůbec netuším 18%  18%  [ 96 ]
vím naprosto jistě, že nemám 2%  2%  [ 11 ]
měl jsem, už nemám 2%  2%  [ 8 ]
...ani jedno, jiná odpověď 2%  2%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 529
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: pát 01 zář 2017 20:37 
Offline
Nový člen
Uživatelský avatar

Registrace: sob 05 srp 2017 20:56
Příspěvky: 11
Karma:
Bydliště: Milovice
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 7
Ziskaná ocenění: 0
aha diky :)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: stř 04 říj 2017 20:40 
Offline
Nový člen

Registrace: čtv 14 zář 2017 0:24
Příspěvky: 9
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Bobina píše:
Invalidní důchod se posuzuje dle toho, nakolik % člověk nemůže vykonávat svojí práci, také záleží,jak je postižen-v jaké je neuropatie fázi. To znamená, pokud jsem třeba prodavačka a nemohu stále stát na nohou nebo chodit, můžu mít částečný in.důchod, ale to fakt záleží i na dochtoru, jak to vidí. No a musí se rok marodit.
Předpokládám, že to asi patrně nebude posuzovat můj obvoďák?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: čtv 05 říj 2017 6:14 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 06 led 2013 13:50
Příspěvky: 264
Karma:
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 121
Ziskaná ocenění: 210
ne ne obvoďák ne, posuzuje to komis


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: sob 04 lis 2017 12:13 
Offline
Stálý člen

Registrace: stř 27 lis 2013 4:07
Příspěvky: 29
Karma:
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 46
Ziskaná ocenění: 4
Ahoj. Právě jsem dokončil četbu celého vlákna. Udělal jsem také výpisky ve dvou kategoriích, dávkování ATH a zapper a jeho frekvence, od strany cca 120. Není možné si nevšimnout, jak od cca 280 strany došlo k invazi placeného trotla, který má za úkol rozvrátit diskuzi a je v dnešní době součástí možná státních, možná soukromých sil sloužících k upevnění pozice státu/silných mocenských skupin. Takový trotl je inteligentní, vzdělaný a v oboru znalý a cíleně napadá diskutéry, bez hlubších praktických znalostí ale s efektními teoretickými znalostmi a asertivní agresivitou, což nově příchozím znesnadňuje si udělat obrázek o skutečně funkčních metodách.
Obecně vzato, lidské tělo a mysl tvoří jeden celek. Pokud se člověk cítí jakkoli vyosený z toho celku (třeba "nákazou" parazity, různými bolestmi, chronickými problémy až po závažné nemoci), vyšší podstata problému tkví v disharmonii komunikace, sepětí těchto dvou struktur - těla a mysli. Jedná se vlastně o program, který je z pohledu jedince disharmonický, harmonický z pohledu patogenu.
Různé techniky a směry se snaží komunikaci obou celků zharmonizovat ve prospěch člověka. Z tohoto pohledu je nahlížení na subjektivně disharmonicky pocitovaný stav kontraproduktivní, protože je harmonický pro jinou entitu. Pojmosloví používané ve vnitřním dialogu vymezuje JÁ směrem, odpovídajícím jeho emočnímu náboji.
K harmonizaci je nutné, jak zde již mnohokrát padlo od velmi zkušených a erudovaných členů, zaměřit úsilí na několik složek lidské psyché, těla a mikroregionu/nejbližšího sociálního okolí najednou; praktikovat psycho/duševní hygienu, uvědomovat si vlastní postoje, trénovat odpuštění, asertivitu, sebelásku, pracovat s vnitřním dítětem, emočním tělem.
Na vnitřní harmonizaci a hygienu navazuje vnější.
Při léčbě helmintoz je velmi podstatné uvědomit si návyky, které výrazně podporují cyklus jednotlivých vývojových stádií.
(krátká odbočka - léčba helmintoz je vlastně znovunastavení funkční symbiózy mezi lidským tělem, myslí a kmeny, které z lidského pohledu nazýváme patogenní. Pokus o vymýcení čehokoli - ať parazitů, candidy a pod. je důkazem, že jedinec se nachází v sebedestruktivním režimu, který je charakteristický právě pro helmitozy a pod. K nastolení harmonie je nezbytné do složitého mechanizmu lidského těla&psyché dodávat, když se bere, oživovat, když se zabíjí. Režim dlouhodobého zabíjení bez oživování vede k energetické nerovnováze). Všímej si, co přes den děláš, kdy tvá ruka zcela zbytečně směřuje k ústům a injektuje gastroenterologický trakt čímkoli, co na ní právě ulpívá, všímej si, kolikrát za den to uděláš. Kdy a jak často směřuje ruka se podrbat, na hlavě, tváři, těle. Pokud jí zvládneš udržet, jsi v plném vědomí a dívej se kolem sebe, kolik lidí to tak dělá. Nech svědící místo na tváři svědět. Uvidíš jak a kam pokračuje ten pocit, svědění, do jakého stavu dokáže zajít. Ten pocit, který vždy člověk ukončí předčasně podrbáním se. Tím natrénuj vnímavost těla na procesy, které mohou být staré roky, desítky let a kterých jsi součástí. Naladění přítomné mysli na tyto jemné energetické proudy pomůže identifikovat jevy, které nenaladěná mysl nevnímá nebo cíleně přehlíží a jsou vlastně jasným alarmem, že v těle právě vrcholí nějaký symbiotický cyklus.
Při enterobioze (nákazy roupy, kterou považují lékaři za bezvýznamnou a relativně lehce odstranitelnou helmintozu) panuje jednoznačný názor odborné veřejnosti na to, že především děti se reinfektují/autoinfektují tak, že vajíčka, které larvy roupa kladou vně konečníku (kůli přístupu kyslíku), znovu přenáší rukou do úst (svědění je úporné). V trávicím traktu se rozpadne obal vajíčka, který chrání již živou larvu a začíná cyklus nové generace. Z tohoto pohledu je tedy člověk aktivně zapojený do životního cyklu roupa, dokonce je to on, kdo mu umožnuje cyklus obnovovat. Je ovlivněna mysl, nebo je to způsobené pouze svěděním, že ruka dítěte/dospělého míří podrbat svědící konečník, vajíčka, která na ní ulpí, potom nanese na kliku koupelny, zubní kartáček, hračku a z těchto předmětů on nebo někdo jiný předá právě bezděčným pohybem do úst? Pokud se ale drbu, bezděčně, na obličeji, na hlavě, není to také součást cyklu nějaké nematody? Třeba právě to, že mě zasvědí pokožka na obličeji a já se podrbu způsobí, že právě zralá vajíčka samičky, která vystoupala až k povrchu kůže, drbáním vytlačím z jejího těla do krevního oběhu/lymfatického systému. Nebo, podrbáním prostě propojím elektrický obvod těla o minimálním mikronapětí v bodě, kde se vyskytuje svědící místo a to může být posledním impulzem potřebným k vypuštění vajec. Všímej si, co dělá tvá ruka a zda a jak je tělo také nástrojem. Úloha mysli/hlavy je zcela neprozkoumaná v tomto směru. Samozřejmostí by mělo být také porozumění, jakou úlohu hraje nejbližší okolí v reinfekcích, chronických stavech. Necháváš jídlo na sporáku odkryté? Nedopité nápoje ve sklenici dopíjíš později? Rozkrojené ovoce hodiny/dny bez obalu na lince a následně jíš? Na podzim dozrává ovoce, lesní plody, přezrálé kvasí, to láká octomilky, které cítí kvasný proces na desítky metrů. Octomilky sedí v kontejneru před domem, odletí k tobě domů a vajíčka a bakterie, které na nich ulpívají, přenesou přesně na tu plochu, která je přitahuje, čili rozkrojené ovoce, okraj hrnku se zbytkem nápoje. Pokud vcházíš do bytu/domu v botách (rohožka nerohožka), biologický materiál si přímo pěstuješ v chodbě. Pokud jej dále rozneseš na chodidlech/přezůvkách, máš ho v koupeně, ložnici, obývacím pokoji. Některá vajíčka parazitů jsou tak malá, že se přenáší vzduchem, ulpívají na mouchách, muškách, pavoucích, cirkulací vzduchu se dostávají dál a výš v struktuře místnosti. I zde je značný prostor pro zamezení reinfekce.
Je to prostor pro osobnostní růst, úpravu nejbližšího okolí a setrvání v přítomném okamžiku.
Někdy jsou helmintozy doprovázené psychickými výkyvy, jako součást antagonistických procesů, které v mysli paralelně běží a řídí vývoj člověka. Dochází k procesu zpochybňování svého "zdravého rozumu", podporovaném odbornou veřejností (především díky cílenému ignorování faktu o výskytu helmintoz na našem území, z důvodu restriktivního chování S U K L, lobby farmaceutických společností a pod) a zároveň k nepřetržitému sebeochranujícímu a zachranujícímu procesu v mysli. Tento rozpor vyvolává určité vzduchoprázdno, které lze nazývat panikou, touhou po vymanění, "zbavení" se něčeho a má podstatnou roli v tom, v jakých (sociálních) úrovních a rovinách bude jedinec realizovat své snahy o nápravu. Tyto stavy kritizují lékaři a je na ně alergická i laická veřejnost. Je to vlastně stav, který laická veřejnost bedlivě pozoruje, všímej si toho. Jakýkoliv pokus o vybočení hlas lidu nahlas pojmenuje a vyčlenění ze společnosti je dodnes jednou z nejbolestivějších perzekucí. Je i toto historickým, dnes možná již nepodmíněným instinktem, který je důkazem symbiózy helmintoz s vědomím lidské společnosti? Vlastně důkazem toho, že můj názor je z velké části tvořený nejen mým subjektivním vědomím.

Chtěl bych podpořit všechny, kdo se necítí dostatečně komfortně spojení sami se sebou. Máte, máme právo udělat COKOLI pro to, abychom se cítili znovunapojení. Bariery, které jsou v našich hlavách jsou jen a pouze mým výtvorem a kdykoli, za jakýchkoli okolností, mám právo se sebou nakládat tak, jak já chci. Poradní hlas lékařské obce, státu, mocenských sil končí tam, kde já se rozhodnu. Lidské nadvědomí se dynamicky mění. Co platilo před třemi, pěti, sedmi lety, když se toto vlákno zakládalo, je dnes posunuté jinam a jinak, stejně jako před několika lety a za několik let, se jedná o pouhou etapu v názorovém vývoji. I když zrovna dlouhou, která je charakteristická učením restriktivních složek používat nové metody potírání směrů, které nejsou v jednotě se státem/farmaceutickým průmyslem zamýšleným vývojem.

_________________
To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.Tento příspěvek od yejb ocenil: sirius01 (čtv 18 led 2018 14:58)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: sob 04 lis 2017 12:17 
Offline
Stálý člen

Registrace: stř 27 lis 2013 4:07
Příspěvky: 29
Karma:
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 46
Ziskaná ocenění: 4
Pro redukci filárií by možná stálo za úvahu použít (najít??) frekvence na eliminaci wolbachií, viz http://casopis.vesmir.cz/clanek/jak-zabit-wolbachii (článek již před časem v tomto vlákně zveřejnila jiná členka, ale nevím zda se informace jakkoli využily).
Za zmínku možná také stojí aplikovat podporující, obnovující frekvence, možná že inspirací by mohl být tento seznam:
http://celostnivzdelavani.cz/frekvence-zivota

_________________
To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.Tento příspěvek od yejb ocenil: Batles (stř 22 lis 2017 14:57)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: ned 26 lis 2017 15:50 
Offline
Stálý člen

Registrace: stř 27 lis 2013 4:07
Příspěvky: 29
Karma:
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 46
Ziskaná ocenění: 4
toxoplazmoza, účinky zapperu, ATH a KS zde viewtopic.php?p=143069#p143069

_________________
To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: pon 22 led 2018 9:59 
Offline
Nový člen

Registrace: pon 26 srp 2013 10:26
Příspěvky: 8
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 1
Zdravím, 13 dcera má roupy, jak mám postupovat v léčbě, co Godzilla nepomohla by? Díky


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: pon 22 led 2018 10:31 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 14 pro 2008 23:59
Příspěvky: 634
Karma: 51 
Bydliště: poblíž města Tišnov
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 192
Ziskaná ocenění: 650
skuzus píše:
Zdravím, 13 dcera má roupy, jak mám postupovat v léčbě, co Godzilla nepomohla by? Díky

S Godzilou nemám zkušenosti proti roupům, no jelikož vodivost frekvencí běží hlavně po povrchu střeva a roupíci žijí uvnitř, tak nevím. Za zkoušku ale nic nedáte, pokud máte Godzilu doma.
Pochybuji, že by dcerka dokázala baštit kvanta česneku, hřebíček nebo pálivou papričku chili....
Můžete dcerce koupit v lékárně Vermophyt, je to přírodní prostředek a má určitou sílu. Tím bych začal a možná to bude stačit.
Pokud ne, můžete nasadit Vurm ex, je také přírodní, no má jiné složení.
Držím palce,
Batles


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: pon 22 led 2018 20:23 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 30 led 2011 13:10
Příspěvky: 239
Karma:
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 22
Ziskaná ocenění: 213
Zdravím, 13 dcera má roupy, jak mám postupovat v léčbě, co Godzilla nepomohla by?
Doporučuji caniverm.
https://www.youtube.com/watch?v=n1KTYFQX3Sw
Od 11minuty se dovíš přesně co potřebuješ. :)Tento příspěvek od Cina ocenili: 2 Batles (sob 10 úno 2018 19:39), jhlbvc (úte 06 úno 2018 9:47)
  Rating: 6.25%
Nahoru
 Profil Zobrazit autorovy stránky   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: úte 23 led 2018 8:42 
Offline
Nový člen

Registrace: pon 26 srp 2013 10:26
Příspěvky: 8
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 1
Děkuji, vyzkouším


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: úte 23 led 2018 9:41 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 30 led 2011 13:10
Příspěvky: 239
Karma:
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 22
Ziskaná ocenění: 213
skuzus píše:
Děkuji, vyzkouším


Nejlépe aplikovat na celou rodinu.V tom případě si zakoupit velké balení,které cenově je výhodné.
Zde odkaz:
http://www.brnenskalekarna.cz/index.php


Nahoru
 Profil Zobrazit autorovy stránky   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: úte 23 led 2018 12:50 
Offline
Nový člen

Registrace: pon 26 srp 2013 10:26
Příspěvky: 8
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 1
Už jsem objednala, ale jinde, prodávají tam jednotlivé prášky za 20 kč, 100 ks najednou je příliš. Jen nevím, jestli dávku zopakovat po nějaké době, on ji myslím opakoval, budu si to muset poslechnout ještě jednou. :D
Děkuji za typ. ZuzanaTento příspěvek od skuzus ocenil: jhlbvc (úte 06 úno 2018 9:47)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: čtv 01 úno 2018 17:19 
Offline
Nový člen

Registrace: úte 20 čer 2017 21:24
Příspěvky: 7
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 0
skuzus - Jak dopadl to dopadlo ? Nějaký problém po aplikaci ?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: sob 03 úno 2018 19:03 
Offline
Nový člen

Registrace: úte 20 čer 2017 21:24
Příspěvky: 7
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 0
Dobrý den Zuzano,

mohu se zeptat jak Caniverm zafungoval -popřípadě i na použité dávkování ? Jaká byla reakce po požití?

děkuji


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: stř 07 úno 2018 0:20 
Offline
Nový člen

Registrace: úte 20 čer 2017 21:24
Příspěvky: 7
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 0
prosím ,jaké jsou výsledky s Canivermem ? Nějaké komplikace po podání?


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Portal: Stargate Portal 3.2.0 © 2005 - 2010 Michael O'Toole


Český překlad – phpBB.cz
Copyright Rival a spol. 2005 - 2011