Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Prosba o finanční příspěvek na chod fóra pro rok 2018. Více zde...    

Právě je stř 17 led 2018 7:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Meyer-Replikace
PříspěvekNapsal: stř 10 led 2018 21:38 
Starší člen

Registrace: ned 10 dub 2016 8:20
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 4
bony1 píše:
Jinak mi přijde ujetý ze někdo vlastní schema na vyvýječ do auta který stačí vyrobit nainstalovat a jede se. Co regulace vyvinu plynu, dávkování do motoru a energetický výnos? To jsou velmi důležité věci a nikde o tom není ani zmínka. Meyer vyvýjel motor na vodík několik let a to měl jiné možnosti jak my a po ruce dva zručné automechaniky a svého bratra špičkového elektronika, který mu dělal ridici jednotku. I pres veškerou snahu provozovat motor na vodík se mu nedařilo a přetrvávaly problémy udržet vyvýječ v rezonanci a s tim i vyvin plynu. Technologie byla neprodejna z důvodu nestability a později přešel na vstřikování vody. Tim chci říct ze to není o jednom plosnaku stylem "hej franto dej to sem, já si to zkopíruju a budu jezdit taky" ale o funkcním celku, který je tvořen mnoha provozních častí

Stále platí, co jsem uvedl, takže si můžeš ještě přibájit ty kouzelný plazmový svíčky značky "meyer".

Naposledy upravil duraj dne stř 10 led 2018 22:18, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: stř 10 led 2018 21:44 
Starší člen

lajos píše:
Hm, nikdo netvrdil že to je jednoduché. Pár okolností ještě je jak k tomu dospěli, zatím jsem nenapsal vše. Funkční auta byli nebo jsou dvě na stejném principu-co se ti nezdá je tvoje věc i když tvoje pochybnosti chápu. Že jsem to schema hodil na plošnák asi 6x6cm se omlouvat nebudu, bavilo mně to, bylo tam asi 6-7 švábů i s frekvencema oscilátorů související s vyvýječem-už jsem psal, ten měl dost zvláštní konstrukci. Zatím jdu na pivo, bavte se

Jasně, plošňák 6x6 cm, 6-7 švábů a frekvence.
Ono by stačilo na tvoje znalosti z oboru elektro jen trochu klepnout a hned by se ukázalo, co vůbec umíš - vyhnul by ses otázce, protože bys věděl prd.

PříspěvekNapsal: stř 10 led 2018 21:50 
Starší člen

bony1 píše:
Nechci se ptat blbe jako Duraj, ale musim. Videl si na vlastni oci ze ten motor jel pouze na vyvijec bez primesi uhlovodiku a prokazatelne overene treba merenim splodin? Znal jsi je osobne a duverne aby jsi jim mohl 100% verit? Pokud by motor jel pouze na tak male mnozstvi plynu, musi obhajit puvod energie. Kdyz jsem já testoval motor na plazmove spalovani vody, videli to vsichni v mem okoli, nijak jsem se tim netajil a jako dukaz si mohli strcit nos do vyfuku a citili jen cisty vlhky horky vzduch, to je dukaz misto slibu. Energeticky pokryt beh motoru vyvijecem znamena vyrobit 100 a vice litru plynu hho za minutu

Ano, ten motor viděl na jeho vlastní oči a jel jen na vyvíječ, jako že se lajos jmenuje a taky že je ing.

No a tvoje plazmové spalování je prakticky totéž, důkaz místo slibů má fakt váhu.

* * * * *

A ještě jednu věc - když už seš v tom tak hluboko potopenej (a tvoje kémo lajos taky), proč se nedáte do kupy s někým úspěšnějším, třeba s Wiesnerem?
Nebo ho neznáte...?

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 0:37 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 419
Ziskaná ocenění: 192
Magor jeden ujetej-duraj?. Kdo je Wiesner? Neznám, dej se s ním do kupy sám. Jak se klepe na moje znalosti elektro-asi s kladívkem, nee??
Ne neviděl jsem ani jedno auto jezdit na příslušnou kravinu nebo skutečnost. Tehdy jsem mu dělal mistra v práci na směny a bavyly jsme se o tom vcelku dokolečka. Samo že mně s tím sral že nakonec když už to měl mně nenechal se na to ani podívat. On chudák měl své problémi až jsem mu nemohl ani nic vyčítat, nakonec to prodala a ještě k tomu dostal další auto-měl čtyři děti-ani jsem se mu tehdy moc nedivil.
Neměl jsem na nic právo vůči němu, přes to že mi sděloval informace, moc tomu ani nerozuměl ale věděl přesně o co jde. Stejně mi dodal schema i s frekvencema a nějaké další informace kterým on stejně nerozumněl.

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 0:52 
Zasloužilý člen

Neznáte nějakého duraje ze srazu? - já si nikoho takového jména nepamatuji, asi je na vyšší úrovni než by za námi dorazil na sraz? Asi to má daleko do Prahy-viď kocourku??

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 16:04 
Starší člen

Registrace: čtv 01 pro 2016 21:42
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 14
Moc tomu ani nerozumel a motor mu jel na vyvijec vodiku? To je vic nez divny. Z vlastni zkusenosti vim, ze pokud clovek nema dostatecne znalosti a neudela slozite zarizeni na 100% tak se neco po..re a nefunguje to. Jak jsi proboha nacpal cele rizeni Meyer vyvyjece na plosnak o velikosti 6x6 cm??? Meyer to mel ve zhruba pulmetrove kisne nacpane az po okraj elektronikou. Nemel to sice v SMD ani na vicevrstvych PS ale i tak je nemozne se dostat do tak malych rozmeru. Skoda, takze nemas jediny dukaz ze motor jel pouze na vyvijec a skoncilo to u reci. Kdysi me byvaly kolega taky houpal ze jezdi jen na vodu, ale muj merak na CO ukazal neco jineho a pak se kroutil jak moucny cerv a priznal ze neco málo spori jinak jede na palivo. Nestaci o tom mluvit, je potreba to videt, jeden pohled vyda za tisic slov. Dokonce jsem byl u jednoho "profika" ktery se vychvaloval ze ma precizne zpracovany vyvijec rizeny elektronikou a jezdi pouze na nej. Pravda byla takova, ze se jednalo o dve flasky od okurek pripojene natvrdo k baterii :bhead: Tak asi tak

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 16:19 
Starší člen

lajos píše:
Magor jeden ujetej-duraj?. Kdo je Wiesner? Neznám, dej se s ním do kupy sám. Jak se klepe na moje znalosti elektro-asi s kladívkem, nee??
Ne neviděl jsem ani jedno auto jezdit na příslušnou kravinu nebo skutečnost. Tehdy jsem mu dělal mistra v práci na směny a bavyly jsme se o tom vcelku dokolečka. Samo že mně s tím sral že nakonec když už to měl mně nenechal se na to ani podívat. On chudák měl své problémi až jsem mu nemohl ani nic vyčítat, nakonec to prodala a ještě k tomu dostal další auto-měl čtyři děti-ani jsem se mu tehdy moc nedivil.
Neměl jsem na nic právo vůči němu, přes to že mi sděloval informace, moc tomu ani nerozuměl ale věděl přesně o co jde. Stejně mi dodal schema i s frekvencema a nějaké další informace kterým on stejně nerozumněl.

Neznáte nějakého duraje ze srazu? - já si nikoho takového jména nepamatuji, asi je na vyšší úrovni než by za námi dorazil na sraz? Asi to má daleko do Prahy-viď kocourku??

1.
Wiesner je jeden takovej, co používá vodík k ohřevu vody a taky pohání elektrocentrálu.
A prej dělá na STUDENÝ FÚZI.
Takže cvok.

2.
Tvoje znalosti elektro jsou velmi slabé.

3.
Pohádka o tajemném kutilovi je fakt dojemná, ještě přidej něco o tom, jak po něm šli agenti ropných kartelů.

4.
Ne, ze srazu mě nikdo nezná.
A opravdu jsem na vyšší úrovni, než matlalové, kteří chtějí stavět perpetuum mobile.

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 17:00 
Zasloužilý člen

Neříkal jsem -plošňák a Meyer- psal jsem: schema na co jezdili ty dvě auta, žádné trafo tam neměli.
3.-o žádném pronásledování jsem neslyšel

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 17:23 
Starší člen

bony1 píše:
Moc tomu ani nerozumel a motor mu jel na vyvijec vodiku? To je vic nez divny. Z vlastni zkusenosti vim, ze pokud clovek nema dostatecne znalosti a neudela slozite zarizeni na 100% tak se neco po..re a nefunguje to. Jak jsi proboha nacpal cele rizeni Meyer vyvyjece na plosnak o velikosti 6x6 cm??? Meyer to mel ve zhruba pulmetrove kisne nacpane az po okraj elektronikou. Nemel to sice v SMD ani na vicevrstvych PS ale i tak je nemozne se dostat do tak malych rozmeru. Skoda, takze nemas jediny dukaz ze motor jel pouze na vyvijec a skoncilo to u reci. Kdysi me byvaly kolega taky houpal ze jezdi jen na vodu, ale muj merak na CO ukazal neco jineho a pak se kroutil jak moucny cerv a priznal ze neco málo spori jinak jede na palivo. Nestaci o tom mluvit, je potreba to videt, jeden pohled vyda za tisic slov. Dokonce jsem byl u jednoho "profika" ktery se vychvaloval ze ma precizne zpracovany vyvijec rizeny elektronikou a jezdi pouze na nej. Pravda byla takova, ze se jednalo o dve flasky od okurek pripojene natvrdo k baterii :bhead: Tak asi tak

Jasně, že jel na vyvíječ. Takových je plno.
O panu Vrankovi bylo dokonce v televizi!

:mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 11 led 2018 20:08 
Starší člen

Registrace: čtv 01 pro 2016 21:42
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 14
Tak dobrou chut a hura pojidat okurky at muzem jezdit zadarmo :laugh: :laugh: :laugh:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]