MAGRAV-Mr.Keshe

Nadace Keshe - souhrn dostupných informací

Moderátor: rival

Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

Pěkný den,
bez lamentovaní, neověřeném teoretizmu, politiky trojského koně a jiných dogmat, jsem se pustil do práce ověřit system Magrav generatoru.
Prosím o pŕínosné informace k praktické stavbě a jeji řešení. Ti co mají touhu toto zařízení prověřit rád uvítám. Červy a larvy pochybovačú a narušitelú stavby ignoruji. Moje práce byla započata začátkem r. 2018, před kterou jsem provedl pruzkum na netu a získání množství informací z celého světa. Tento experient je zajímavý a pravo na pochybnosti mohou byt na místě. Duležité je otestovat samotné zařizení na praktické úrovni. Zatim jen krátké první videjko a foto.
Jirka Jirkason práce všeho druhu, všudebyl, všeuměl, vševěděl, všeskurvil!!!

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Tzv. "keshe" x cokoli = šméčko, to je známo již řadu let.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od cimirek »

duraj píše:Tzv. "keshe" x cokoli = šméčko, to je známo již řadu let.
www.youtube.com/watch?v=2y2pgeNFel4
Ten chlapec z videa sice není "šálek mojí kávy", ale to o čem mluví ....
... vystihuje, proč Duraj píše právě tak, jak píše.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

cimirek píše:
duraj píše:Tzv. "keshe" x cokoli = šméčko, to je známo již řadu let.

Ten chlapec z videa sice není "šálek mojí kávy", ale to o čem mluví ....
... vystihuje, proč Duraj píše právě tak, jak píše.
Čihaři, ty spíš patříš k pasivní sortě, převážně jen šíříš bludy, ale nejsi ten klasický podvodníček, co by měl větší zisky z blamáží a šméček.
Nebo se pletu a nějaká kačka kápla z přeposílání okopírovaných bludů a lá "keshé"...?


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

duraj píše:
cimirek píše:
duraj píše:Tzv. "keshe" x cokoli = šméčko, to je známo již řadu let.

Ten chlapec z videa sice není "šálek mojí kávy", ale to o čem mluví ....
... vystihuje, proč Duraj píše právě tak, jak píše.
Čihaři, ty spíš patříš k pasivní sortě, převážně jen šíříš bludy, ale nejsi ten klasický podvodníček, co by měl větší zisky z blamáží a šméček.
Nebo se pletu a nějaká kačka kápla z přeposílání okopírovaných bludů a lá "keshé"...?
duraj: Jdi kecat nekam jinam tady se maká.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše:
duraj: Jdi kecat nekam jinam tady se maká.
Tady se melou nesmysly a šíří fámy.
Například ty jsi tady vytáhl starý otřepaný hoax o jakémsi keshé, co hrne kouzelné vynálezy jeden za druhým, konkrétně "magrav".
Považuji za správné se vyjádřit k blamáži o perpetuu mobile.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

duraj píše:
Jirkason píše:
duraj: Jdi kecat nekam jinam tady se maká.
Tady se melou nesmysly a šíří fámy.
Například ty jsi tady vytáhl starý otřepaný hoax o jakémsi keshé, co hrne kouzelné vynálezy jeden za druhým, konkrétně "magrav".
Považuji za správné se vyjádřit k blamáži o perpetuu mobile.
Tvuj nazor ti neberu, ale maš nejake dukazy? Nebo jen co jsi si načetl na netu. Proto jsem tady, a prověřuju.
Mimochodem prestalo mi nacitani mojich novych stranek vcetne i malych obrazku.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše: Tvuj nazor ti neberu, ale maš nejake dukazy? Nebo jen co jsi si načetl na netu. Proto jsem tady, a prověřuju.
Mimochodem prestalo mi nacitani mojich novych stranek vcetne i malych obrazku.
Důkaz jasný - nikde žádný "magrav" nefunguje, stejně jako jakékoli jiné perpetomobilní zařízení.
A mám i důkaz, že seš blábolil - viz tvoje video na youtube s kalíškem jakéhosi bílého blebtu a-lá keshé.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

duraj píše:
Jirkason píše: Tvuj nazor ti neberu, ale maš nejake dukazy? Nebo jen co jsi si načetl na netu. Proto jsem tady, a prověřuju.
Mimochodem prestalo mi nacitani mojich novych stranek vcetne i malych obrazku.
Důkaz jasný - nikde žádný "magrav" nefunguje, stejně jako jakékoli jiné perpetomobilní zařízení.
A mám i důkaz, že seš blábolil - viz tvoje video na youtube s kalíškem jakéhosi bílého blebtu a-lá keshé.
Preci jen mas cerva v hlave, kdyz sledujes moji skvelou praci.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše: Preci jen mas cerva v hlave, kdyz sledujes moji skvelou praci.
Tý tvojí "práce" můžu nadělat deset kýblů, stačí natočit na video stůl s přístroji a nějakými nesmysly.
Kdyby skutečně něco užitečného vymýšlel, bude vidět výsledek - i kdyby to měl být třeba jen nějaký běžný stroj nebo přístroj, jako sekačka, bruska, traktůrek, svářečka a podobně.

Ty tu ale meleš, kecáš o podvodech jménem "keshé" a vymýšlíš i další vlastní bludy.
Ty obrázky s cívkama jsou fantasmagorie, pochytaný z internetu - stejný blbost, jako testatika apod.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

duraj píše:
Jirkason píše: Preci jen mas cerva v hlave, kdyz sledujes moji skvelou praci.
Tý tvojí "práce" můžu nadělat deset kýblů, stačí natočit na video stůl s přístroji a nějakými nesmysly.
Kdyby skutečně něco užitečného vymýšlel, bude vidět výsledek - i kdyby to měl být třeba jen nějaký běžný stroj nebo přístroj, jako sekačka, bruska, traktůrek, svářečka a podobně.

Ty tu ale meleš, kecáš o podvodech jménem "keshé" a vymýšlíš i další vlastní bludy.
Ty obrázky s cívkama jsou fantasmagorie, pochytaný z internetu - stejný blbost, jako testatika apod.
Dobrý muži, deset kyblu to jsi přehnal to neee, to je moc to nezvládneš.
svářečku si radeji koupim, brusku taky, i pristroje, že prej traktúrek?-trakturek?-jsi blázen, to mám dělat sedláka?. Fantasmagorije jsou fajn. Až se to povede budeš prstíčkem prosit a plazit se po zemi a klanět se mi, ale ja budu na tebe se zhora plivat.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

Aby jsme jen nehovořili, v práci Magrav pokračuju a negativní kritika mě utvrzuje ve správnosti meho snažení.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše:.... Až se to povede budeš prstíčkem prosit a plazit se po zemi a klanět se mi, ale ja budu na tebe se zhora plivat.
Tvoje úchylný vize o tom, že budeš plivat na člověka, který na rozdíl od tebe má znalosti, jsou dobrý leda k chlácholení sebe samotnýho.

Žádný "magrav" neexistuje, stejně jako hromada bludů, kterou pod hlavičkou "keshé" vypustil nějaký hoaxer.
Můžeš si motat cívky, jak chceš, ale stále bude platit, že energii lze měnit z jedné formy na jinou, nikoli ji kouzelně množit.
Pomatenců tvého typu znám desítky, jejich úsilí je stejné, jako mlátit kladivem do hovna a čekat, že vznikne zlato.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od Jirkason »

duraj píše:
Jirkason píše:.... Až se to povede budeš prstíčkem prosit a plazit se po zemi a klanět se mi, ale ja budu na tebe se zhora plivat.
Tvoje úchylný vize o tom, že budeš plivat na člověka, který na rozdíl od tebe má znalosti, jsou dobrý leda k chlácholení sebe samotnýho.

Žádný "magrav" neexistuje, stejně jako hromada bludů, kterou pod hlavičkou "keshé" vypustil nějaký hoaxer.
Můžeš si motat cívky, jak chceš, ale stále bude platit, že energii lze měnit z jedné formy na jinou, nikoli ji kouzelně množit.
Pomatenců tvého typu znám desítky, jejich úsilí je stejné, jako mlátit kladivem do hovna a čekat, že vznikne zlato.
Znas hodne pomatencu? A kde na ne bereš čas aby jsi s nima debatoval? Je to tvoje zamestnani?
Ale ten napad mlatit do hovna a bude zlato to je chytré to me zaujalo, asi se do toho pustim jakmile dokoncim Magrav.
Potom uz na tebe nebudu plivat, ale rovnou kadit.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: MAGRAV-Mr.Keshe

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše:... asi se do toho pustim jakmile dokoncim Magrav.
Potom uz na tebe nebudu plivat, ale rovnou kadit.
Magrav je stejná pitomost, jako testatika, auto na pohon vodou či jiné perpetuum mobile.
Takže dokončuj, blej tu sračky a hámotiny a sni dál o tom, jak budeš kálet.


Odpovědět

Zpět na „KESHE FOUNDATION“