MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Jozefkovi jsem včera napsal SZ.
Ano Kove, mám další :)
Rak žaludku (paní 80 let), rak tlustého střeva (pán 47 klet), rozlezlý rak metastázující i v páteři (u mladého člověka 25 let), několik raků prostaty.
U jedné slinivky neúspěch, druhý případ slinivky plný úspěch, no pán dostal o pár týdnů později večer bleskový infarkt, nepodařilo se jej zachránit.
Někdy si říkám, že když má člověk odejít, tak prostě odejde a nic mu v tom nezabrání....
Psychsomatický vliv a postoj k životu i k sobě samému mají obrovský význam na kvalitu života.....
Báječný rok 2018 přeji všem lidem,
Batles :D


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Ahojky všichni,
pro ty, kdo znají můj "případ": hlásím, že po dalším roce opět kontrola a vše je OK.
Mějte se krásně a užívejte života!!!!
Pergy


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

A porad popijis cds?


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Pořád ne. Jen občas, ale dělám si CDH 8)
Každopádně není to jen toto, ale - velká změna stravy, změna přístupu k životu, bylinky, pohyb atd. atd.
PS: určitě ale neřeším na 100%, občas "hřeším" :D


marcos007
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19 dub 2015 18:46

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od marcos007 »

Ahojte tu vsetci co neviete kde hladat pomoc. Na ulozto.cz si stiahnite knihu: Prirodni potraviny a lecba proti rakovine. Su tam vsetky metody v kocke, okrem mms. To su informacie ktore maju cenu zlata. Napriklad B17, Jod, Salvestrol a ine.


mery
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20 čer 2018 19:51

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mery »

Dobrý den všem.
Také se čerstvě seznamujeme s realitou rakoviny a to tlustého střeva. Manžel je tři dny po operaci a já přemýšlím, jak s tou nezvanou návštěvou výhledově budeme bojovat. Asi před rokem jsem se seznámila s knihou o MMS, ale praktickou zkušenost s tím nemám. Přesto se mi to jeví jako alternativa a touto cestou bych se ráda zeptala, za jakou dobu po operaci je možné toto začít aplikovat a zda bude postačující MMS1, nebo by bylo vhodné to s něčím kombinovat.
Děkuji.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

mery píše:Dobrý den všem.
Také se čerstvě seznamujeme s realitou rakoviny a to tlustého střeva. Manžel je tři dny po operaci a já přemýšlím, jak s tou nezvanou návštěvou výhledově budeme bojovat. Asi před rokem jsem se seznámila s knihou o MMS, ale praktickou zkušenost s tím nemám. Přesto se mi to jeví jako alternativa a touto cestou bych se ráda zeptala, za jakou dobu po operaci je možné toto začít aplikovat a zda bude postačující MMS1, nebo by bylo vhodné to s něčím kombinovat.
Děkuji.
I Vám dobrý den,
protokol 2000 z poslední knihy je velmi účinný. Samotné MMS1 je také dobré, ale v kombinaci s MMS2 a přikapávání DMSO je účinek podstatně vyšší.
Takže ano, je mnohem lepší to kombinovat s MMS2 i DMSO.


mery
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20 čer 2018 19:51

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mery »

Děkuji za odpověď. Jen ještě upřesnění - je možné začít aplikovat hned, jakmile se vrátí manžel z nemocnice?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

mery píše:Děkuji za odpověď. Jen ještě upřesnění - je možné začít aplikovat hned, jakmile se vrátí manžel z nemocnice?
Ano. Čím dříve začne, tím lépe.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

mery píše:Děkuji za odpověď. Jen ještě upřesnění - je možné začít aplikovat hned, jakmile se vrátí manžel z nemocnice?
Chce jit na chemku nebo se bude lecit jen ,,alternativou" ?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Doufam ze vis Mery, ze to mms nikdy neni vsespasne, ale jen soucast lecby. Zivot se musi vzit zgruntu. Ocisty jater a dalsi, strava, vitaminy, mineraly, psychika, Budwigova, Rath, Breuss, raw strava, cukry, pohyb vzduch, voda, atd, atd.


mery
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20 čer 2018 19:51

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mery »

O chemce zatím nebyla řeč, tak nevím, jak to bude dále pokračovat.
Co se týká toho dalšího stravovacího a léčebného postupu - něco jsem si během toho týdne načetla, takže vím, že nelze spoléhat jen na MMS. Uvidím, jak se bude dařit.
Moc děkuji za zájem a za rady a všem přeji také šťastné kroky vedoucí k uzdravení.


Eclipse
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27 črc 2018 12:44
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Eclipse »

Dobrý den Všem,
dívám se na datum posledního příspěvku - tak začaly prázdniny, a všichni jsou asi zdraví ... :-)
Opravdu nic proti MMS, Můj 71 letý otec ho bere mimo jiné také, jako prevenci. Jenže on je zdravý a ve svém věku mi stále přijde jako malý kluk a plní si své sny.
Ideální stav. Hodně jsem nad tím přemýšlel. V rodině jsme měli rakovinu, babička a prababička rakovina prsu - oběma bylo prso odňato. Jeden děda infarkt, druhý rakovina plic. I přes to všechno se i ten "nejmladší" mrtvý! dožil 75 let.
Dnes 75 let nic neznamená, ale ten co se dožil 75ti zemřel v r. 89... - rakovina !
V současné době umírají i mladí lidé na rakovinu. Mladí - tím myslím opravdu mladí = 20, 30 let !
Proč ?
Mějte na paměti slova "acidobazická rovnováha" !
To je alfa a omega. Překyselení těla - současný zabiják ! Působí pomalu, ale jistě. Je to ten největší zabiják - reakce na vnější vlivy, ve kterých žijeme, a na vnitřní vlivy, se kterými marně bojujeme.
Nenajdete na světě přípravek, který by zajistil opravdu účinnou léčbu, nebo prevenci.
Jde o komplexní záležitost. Nejde jen o "alkalicitu" = pH, je třeba z organismu tzv. "dostat vše špatné" a pak zajistit aby se to neopakovalo = nutno dodávat tělu látky zajišťující likvidaci volných radikálů plošně v celém těle.
Je jedna firma která nabízí přípravky splňující oboje ( možná ... ) = pH 8-9 a ORP ( oxidačně redukční potenciál ) mínus 100mV minimálně. Vše pro maximální odkyselení... Je mladá a je z Čech - dobrý :-), češi byli vždy kreativní, a konečně bychom na to měli slyšet. Asi se za to stydíme ... !!
Abych ale neodbočil od tématu. Už ve třicátých letech jistý doktor z Německa označil za příčinu rakoviny překyselení organismu. Rakovina se nemůže rozvinout v zásaditém prostředí. Pokud rakovinu vezmeme jako vrchol nemocí, pak to bude platit i pro všechny civilIzační choroby současné doby. Tento doktor, který dostal za objevy Nobelovu cenu se jmenoval Otto Warburg.
A co s tím má společné můj děda ? I když mu babička dávala "řádnou čočku", tak si dal pivo, protože se po něm cítil šťastný, zapálil si, což ho uklidňovalo a do polévky si vždy nařezal plátky syrové "živé" cibule a česneku.
Byl v klidu, babču přehlížel ( byla hodně dominantní ) a konzumoval živou zeleninu, která za komančů byla o 50% zdravější a výživnější než dnes.
Nikdy si nepamatuji, že by se nad něčím rozčiloval. Ta pohoda z něj přezevšechno byla cítit - jako dítě jsem to mohl vnímat.
Nyní již víme, že největším viníkem překyselení je stres . Bylo prokázáno, že živé organismy mohou konzumovat kyselinotvorné potraviny ( všechny rafinované, ale i ty jakoby bio... ), a civilizační choroby se u nich nerozvinou, pokud žijí v příjemném láskyplném prostředí bez stresu.
Acidobazická nerovnováha tedy má zásadní vliv na civilizační choroby dneška, a rakovina je jedním z jejich vrcholů.
Acidobazická nerovnováha, však není ta příčina, je to už následek - je to ta konečná, a standartní medicína se ničím jiným nezabývá - zabývá se léčením následků, nikoliv příčin, a je za to velice dobře a neeticky odměňována.
A můžeme si za to sami - jsme líní na sobě a v sobě něco změnit. Sami jsme pro to vytvořili podmínky, a teď se všichni divíme.
Pokusme se tedy Všichni nastavit si acidobazickou rovnováhu, nebuďme líní, zjistěme si o co opravdu jde, zajímejme se a nečekejme, že za nás někdo vyřeší naše problémy.
Ta firma, o níž jsem psal výše možná má něco, co nikdo na světě. Ale i tak je to jen berlička. Nebude to mít lehké, žádná farmaceutická korporace totiž o naše vyléčení nestojí.
Jde o obrovský obchod v řádu obratu biliónů dolarů ročně. Možná bychom tuto firmu měli podpořit, třeba jen z hlediska prevence.
Pokud by někdo stál o kontakt, pak na mail "secretdreams@post.cz".
Je to pro ty líné, kteří nestojí o změnu sebe samotných !
Nehledejme berličky, vezmněmě osud do vlastních rukou.
Nezapomínejte : "není žádný osud, je jen to co si vytvoříme" - Linda Hamiltonová vyryla do stolu v jedné z hlavních rolí v Terminátoru II z roku 89/90 ? ... už tenkrát nás se nás na to filmaři snažili upozornit !!
A co teprve film " Matrix" ??
Marné, marné, je to marné ... Důsledky si odvoďte každý sám.
A můj děda, kdyby žil dnes, zemřel by by v naší uspěchané a všude stresující době na infarkt a nezaplacené daně max. v pětačtyřiceti.
Stres je největší zabiják - zabíjí přes překyselení organismu, což je jen jeho obranná reakce.
Co kdybychom tomu organismu trochu odlehčili ?? Co Vy na to ? Eclipse přeji Vám to nejlepší :-)


Eclipse
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27 črc 2018 12:44
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Eclipse »

A co takhle odkyselit tělo ? Jsou na to už i účinné přípravky :-)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Eclipse- Warburg se tenkrat trochu mylil. Rakovina v zasaditem prostredi zit muze a kysele prostredi kolem nadoru je pravdepodobne odpad jeho rychleho metabolismu, ne zamer rakoviny zit v kyselem prostredi


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“