Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Prosba o finanční příspěvek na chod fóra pro rok 2018. Více zde...    

Právě je čtv 19 dub 2018 13:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 302, 303, 304, 305, 306

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?
ano - mám, zjistili mě ho/je 35%  35%  [ 184 ]
nevím, ale mám podezření 41%  41%  [ 218 ]
to vůbec netuším 18%  18%  [ 96 ]
vím naprosto jistě, že nemám 2%  2%  [ 11 ]
měl jsem, už nemám 2%  2%  [ 8 ]
...ani jedno, jiná odpověď 2%  2%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 529
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace
PříspěvekNapsal: sob 14 dub 2018 10:09 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 20:33
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 41
Ziskaná ocenění: 249
Kov píše:
Lajos- znate osobne nekoho kdo se kurkuminem+piperinem z prokazane rakoviny vylecil?

Nevím jak lajos ale já enem vymyslel to zvýšení koncentrace a tobolkování kdy do sebe bez problémů dostanete větší dávku kurkumínu.....
Zkusil sem to na sobě i když nemám raka, ale osobně su přesvědčené že to funguje.
Když to funguje na ty těžký kovy jak se píše, tak to musí fungovat i na ty nemocný buňky. Prostě mít rakovinu tak neváhám ani vteřinu a na chemo bych nepřistoupil
NIKDY !!!
Každý svého štěstí strůjcem
H.v.

PříspěvekNapsal: sob 14 dub 2018 10:39 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 24 led 2014 18:45
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 81
Ziskaná ocenění: 186
Kutil-Jasně. Chtěl jsem vědět, jestli je nějaký konkrétní případ, kdy to pomohlo nebo jsou účinky jen napsané na netu. My to taky kupujeme. Plus dalších spoustu věcí. A nádory se stejně zatím drží.

PříspěvekNapsal: sob 14 dub 2018 15:17 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 445
Ziskaná ocenění: 194
Kov píše:
Lajos- znate osobne nekoho kdo se kurkuminem+piperinem z prokazane rakoviny vylecil?

Ne, neznám.

PříspěvekNapsal: pon 16 dub 2018 15:52 
Zasloužilý člen

Není dobré být paranoidní. Podle toho co jsem četl asi o dvě stránky zpět, tu takoví členové jsou. Je třeba v klidu a střízlivě hledat, ptát se a zjišťovat informace u spolehlivých, finančně nezainteresovaných zdrojů. Třeba zde píše zajímavý článek jistý veterinář jak to s parazity je u psů ze své praxe. Není důvod se domnívat, že by to s velkými parazity bylo u lidí jinak a hůř, jak se mnohdy tvrdí, už vůbec ne. http://www.veterina-info.cz/odborne-cla ... su-72.html
Nechci tím samozřejmě říct, že se člověk nemůže při nějakých záhadných problémech pro jistotu odčervit. Já sám jsem si nedávno dal 8 tablet na odčervení psů. (Bez pocitu nějaké změny) Jen není dobré vyvolávat iluzi, že se jedná o plošný problém téměř u každého.

PříspěvekNapsal: pon 16 dub 2018 18:59 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 20:33
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 41
Ziskaná ocenění: 249
Kov píše:

Omlouvám se že je to mimo toto vlákno, ale rak je závažná věc :cry:
Tuto zimu mě zemřeli oba sousedi z jedné i druhé strany na rakovinu. Proč to píši? Byli jsme kamarádi a oni za žádnou cenu nechtěli slyšet nic o alternativní medicíně a natož cokoliv vyzkoušet :bhead:
Raději bezpečně zemřeli než by se snažili nebezpečně vyléčit :evil:
Důvěra v klasickou medicínu nezná mezí ....
Tož tak
H.v.

PS - k věci ...
Zkoušel sem na parazity křemelinu ačkoliv sem neměl žádné příznaky že je mám.
Asi za týden sem na WC zahlédl v míse mrtvou takovou vybledlou žížalku asi 3 cm dlouhou. Ale to už tekla voda a více se mě nepodařilo zjistit. Sice nevím co to bylo za parazity, ale křemelina je uvolnila ze střev. Závěr mám ten, že i když nejsou očividné žádné problémy, tak každý z nás v sobě nějaké ty breberky má a tedy není na škodu preventivně dělat semo tamo nějakou tu očistu. Toliko můj osobní názor i když si nemůžeme ověřit zda očista byla úspěšná .....

Tento příspěvek od kutil ocenili: 2 lajos (úte 17 dub 2018 12:02), milda (pon 16 dub 2018 20:38)
  Rating: 6.25%

PříspěvekNapsal: pon 16 dub 2018 21:43 
Stálý člen

Registrace: stř 25 kvě 2011 16:27
Darovaná ocenění: 5
Ziskaná ocenění: 15
Máš pravdu v tom ,že když má někdo na kahánku se zdravím,upne se na doktory a neslyší nalevo napravo.Sám je vyslechnu jak vrba a jen řeknu "Slyšel jsem že to kdosi vyřešil tak a tak,pokus si něco o tom vyhledat a přečíst. Možná ?? ".A tím to pro mne končí .

PříspěvekNapsal: úte 17 dub 2018 7:25 
Zasloužilý člen

Kutil- taky mam kolem sebe umrti na raka dle oficialniho scenare. 2x to byly mlade maminky s detmi. Obe se po chemkach lehce sice pokusily i o neco alternativniho, ale jen tak lehce, bez zasadnich zmen v zivote. Obe mely strach opustit cestu, kterou jim nalinkovali doktori. Rad jak porazit raka je plny net a neni vubec jednoduche se v tom zorientovat, takze i trochu chapu, ze se clovek, ktery se o problematiku nikdy pred tim nezajimal, proste boji opustit autoritu v bilem plasti a vsadit svuj zivot na nejakeho samouka. A na nejake dlouhe zkoumani a hledani uz nemaji dost casu a psychickeho klidu.
Pro ilustraci: jeden lecitel rekl, ze ma nemocna s rakovinou prsu pit tolik sody, az bude mit ph moci 10. Plus dalsi blbiny. A to mel narvano. Bral kazde pul hodiny jednoho pacienta-600kc na ruku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4582 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 302, 303, 304, 305, 306

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]