MMS není to nebezpečné?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Epiploicum
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21 črc 2012 8:44
Kontaktovat uživatele:

MMS není to nebezpečné?

Příspěvek od Epiploicum »

Existuje prosím nějaká studie, že to není zdraví škodlivé?


tomas457
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 11 kvě 2017 12:47
Dal: 6 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS není to nebezpečné?

Příspěvek od tomas457 »

Nie. Existujú ale štúdie aj reálne prípady ľudí, ktorí si kvôli užívaniu tejto toxickej látky zničili život. Ľudia, dostaňte rozum.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1800971_p ... den-zomrel


Yarda
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05 úno 2018 8:50

Re: MMS není to nebezpečné?

Příspěvek od Yarda »

Jo,toho jsem znal,byl to můj soused s kámoš. V 70ti mu našli raka, už hodně nechtěli operovat a chemošku zase nechtěl on a tak ho poslali domů umřít.Nějak se dozvěděl o MMS a začal to do sebe prát horem dolem a za půl roku byl fit 5 let.Vloni se s ním ale ulomila větev, když česal jabka a to už nerozchodil. Protože měl pojistku, tak to vyšetřovali, jestli nebyl nalitej nebo zfetovanej nějakýma práškama. No a jeho bejvalka jim řekla, že bral 5 let jen to MMS a jak mu to zachránilo život. Někdo to takhle zkomolil a tak ta fáma vznikla.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS není to nebezpečné?

Příspěvek od Jayo »

JJ, je to cielena propaganda, proti MMS. nemozu proti tomu inak bojovat, tak vyuziju kazdy pripad, ked sa niekomu nieco stane, a zistia ze bral MMS, (alebo casto si to aj vymyslia), tak to hodia na MMS. Rovnako sa to robi vegetarianom, ked sa nejakemu vegetarianovi prihodi zdravotny problem, vzdy je to kvoli tomu, ze nejedol maso.
Z mojej skusenosti, mam ale jedneho cloveka, ktory povedal ze to MMS bral, a uplne mu to rozhadzalo telo. Ze nikdy viac, ze hroza a tak... ze to bola totalna chyba. Nevysetroval som to ale dalej. Z mojej skusenosti, ako funguje clovek, je, ze ked spacka navod, a nieco nefunguje, zacne tu vec ociernovat... to ako na 90%. To je moja skusenost z realnymi ludmi pocas zivota. Ze su hlupy, dokaslu navod, a potom ociernia tu vec. Vsimol som si to napriklad na amazone, iherbe, v komentoch, ako niekomu nieco nedojde, meska posta,a nastve sa, a da NEGATIVNE hodnotenie na dany vyrobok... pritom ten vyrobok je v tom nevinne. Na vine je bud amazon, alebo posta. Proste ludia su voly, a v oblasti ako aletarnativna medicina, to vyjde napovrch ovela viac. Bol by som preto velmi opatrny, ked si niekde precitam nieco cierne na MMS. Vsetci odporcovia MMS sa toho hned chytaju a spamuju tu kde sa da. Pochopitelne sa tak da lahko podvadzat a vymyslat si. Aj z mojho okolia mam ludi, ktori kedze vedia ze som to bral, a aj som to obcas niekomu doporucil vyskusat to, vzdy mi mailnu nieco co je proti tomu, proste stale nedokazu po rokoch pochopit, ze by to mohlo fungovat a stale si myslia, ze je to podvod.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“