MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Coinneach
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26 črc 2018 5:13

Imunita proti MMS?

Příspěvek od Coinneach »

Ahoj,
chtěl bych se tímto dotázat, zda je možné, že je člověk proti MMS prostě imunní. Můj problém začal po komplikovaném vytržení zubu moudrosti ( i když to nemuselo souviset ). Jednoho dne jsem na svou přítelkyni vyplázl jazyk a ta se málem vyvrátila. Žlutý povlak a rýha uprostřed skoro dohněda. Začalo pálením jazyka a patra v puse. Myslel jsem si, že je to infekce po vytržení zubu a žil dál. Po nějaké době žádné zlepšení. Vygoogloval jsem si, že mám vlastně všechny nemoci co jsou. Žlučník, žaludek, játra, slinivka, breberky atd..:-)Začal jsem s odkyselením, Bifidus jogurty..žádné zlepšení. K lékaři nejdu, protože nemám zájem nechat si strkat hadičky do žaludku, nebo jiných otvorů v těle. :)
Přišlo na řadu MMS. Týden jsem jen četl a četl. Teoreticky jsem teď strašně chytrý :-).
Vzhledem k tomu, že jsem celkem strašpytel, žádné pokusy se nekonaly. Začal jsem pozvolna, dle zkušeností a návodů.
1kapka + 1kapka 50% aktivátoru. 20s míchat ( i když zde se píší 3minuty), dolít vodou a vypít.
V pondělí jsem začal ráno, ne na lačno. Vypustil jsem i kafíčko (velký trest pro mne :-))8x co hodinu. Vůbec žádná reakce, ani špatná ani dobrá.
Další den 2kapky + 2kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.
Další den 3kapky + 3kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.
Po týdnu jsem na 6kapek a nezvyšuji.
Prostě vůbec nic. Ani špatně, bohužel ani dobře, žádné příznaky.
Vlastně jediná reakce je, že zmizel takový ten povlak na zubech. Mám pocit jako kdybych měl stále vyčištěné zuby. No, raději bych ale normální jazyk :-)
MMS jsem zakoupil ze známého E-Shopu, chová se to tak jak je všude popisováno. Po smíšení to zhnědne a klasicky zapáchá. Jediné co nevím, zda může být, že ve skleničce s
MMS něco plave..Takové malé smítka jakoby.
Takže vlastně můj dotaz zní zda je moc brzo na verdikt a prostě dále zvyšovat, nebo se může stát, že jsem prototyp na kterého to nebude působit?

Mockrát děkuji za jakoukoliv radu, či zkušenost.


* Zdraví člověka může být posuzováno podle toho, co bere po dvou – prášky nebo schody
Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

Ahoj, ja by som doporucoval ako aktivator pouzivat 4% HCl - kyselina chlorovodikova. Aktivujes 30 sekund a dolejes vodou, pozor nie vodou z vodovodu, bud filtrovanou alebo mineralkou. Stacia ti 3 kvapky po 8 hodin uzivat, zvysovat nemusis. Nepit v uvedenom case dzusy ani ine sladke blbosti s pridanym vit. C.
Vydrz v uzivani, po mesiaci uvidis ci sa nieco zmenilo.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Plavat by v tom nemelo nic. Kdo vi co to pouzivate, z ceho je to delane a jak je to stare.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Imunita proti MMS?

Příspěvek od milda »

Coinneach píše:......Po smíšení to zhnědne a klasicky zapáchá. Jediné co nevím, zda může být, že ve skleničce s
MMS něco plave..Takové malé smítka jakoby.
.....
To vypadá na příliš silný aktivátor, nebo dlouhou dobu aktivace. (Když to zhnědne)
Má to být přibližně žluté. Můžeš zkusit aktivovat třeba pár kapkami z citronu. Jakmile to zežloutne a rozvoní se ( ;) :laugh: )
tak je hotovo.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“