Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Podzimní sraz v Praze u Jeffa se uskuteční ve dnech 23.11. - 25.11. Více zde...    

Právě je čtv 15 lis 2018 14:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zahradnické tipy triky ... a zajímavé rostliny
PříspěvekNapsal: čtv 08 lis 2018 15:08 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 24 led 2014 18:45
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 87
Ziskaná ocenění: 193
Tak jsem letos kustovnice prostříhal dle návodu a ony poprvé cosi urodily. Vysadil jsem hned několik keříků z nastříhaných větviček(krásně a snadno koření) a jednu kupovanou, údajně velkoplodou. Plody mají ale stejné jak velikostně, tak chuťově. Tzn podfuk na zákazníka. První pocit je příjemná sladká chuť. Po spolknutí ale nastupuje chuť hořká. Když jsem jich snědl celou hrst, bylo mi nějak divně od žaludku. Je pravda, že ta hořkost je tam trochu cítit i u těch sušených co se vozí z Číny. Takže vlastně úplně s jistotou nevím, jestli je to opravdu ta k.čínská nebo ta k.cizí. V obchodě jsem dokonce viděl napsáno ,,kustovnice čínská" s latinským názvem té obyčejné- naší. Prodavačka na mě čučela jak žaba z kyšky a zřejmě vůbec nevěděla, že tam mají tuhle chybu. Co je pro mě určitým zklamáním je ta hořká příchuť po spolknutí. Mají to i Vaše kustovnice? O tom jsem nikdy nečetl.

Tento příspěvek od Kov ocenil: milda (pát 09 lis 2018 9:38)
  Rating: 3.13%

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]