Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je ned 08 pro 2019 15:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Neuvěřitelné odhalení
PříspěvekNapsal: ned 01 pro 2019 20:53 
Stálý člen

Registrace: pon 21 kvě 2012 20:14
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 45
Už jsem tady psal párkrát k něčemu. Poté jsem se několikrát pokusil napsat komentář, vždy se to ale rozjelo do obrovského příběhu který byl tak zmatený že vůbec nešel ani dopsat. Víte, všechny ty parazitické teorie jsem příliš nebral v potaz. Až do chvíle. Kdy nastala zima, a mé zdravotní problémy se zase zvýraznili. Opět vyběhlo několik boláků a celkově zhoršený zdravotní stav, s tím že naprostou novinkou byly klouby. Ty mě nikdy nebolely, už vím co to je a skoro bych se ulhal k tomu že je to stářím. Hold bylo mě 30 a je to znát. Každopádně rychlost s jakou to přišlo a taky doprovodné jevy, mi dávaly signál že jde o tu typickou morgellonovou zátěž. Tentokrát jsem ovšem vymáčkl z boláku na ksichtu, něco, co mi téměř vyrazilo dech..
Toto:
www.youtube.com Video od : www.youtube.com

Celému tomu předcházela manipulace a výroba CDS, kdy jsem se toho načuchal div nezdechnul.. Ovšem po tom co jsem z kůže dostal tohle, mám spotřebu CDS cca 2l denně :D měl jsem chuť si napustit chloritanem vanu zalít to hackou a vlézt si do bublinkové koupele. No do toho jsem nešel.. nemám tolik chloritanu :D ale ta vana byla žlutá.. musel jsem z ní v půli vylézt a vyvětrat.. Po každé co jsem se napil naředěného CDS. Jsem cítěl jak ve mě něco doslova utíká po lymfatickém nebo nervovém systému co nejdál od středu.. Navíc jsem objevil několik ložisek po celém těle a zjistil, že mě doslova a do písmene v tichosti a nenápadnosti obsazoval nějaký parazit, a s největší pravděpodobností se chystal na průnik do mozku. Nejhorší na tom bylo, že to bylo tak nenápadné a plíživé že bych si toho skoro ani nevšiml.. Všiml jsem si toho rozdílu ve psychice je to na dlouhé povídání ale dávám krk na špalek za to, že veškerý psychický diskomfort jako podrážděnost, deprese, únava, atd jsou způsobeny z přetížení parazity. Už zase cítím tu lehkost, čilost, a pocit síly a energie.. hlavně úzkost zmizla téměř ihned, deprese nemá šanci nic vůbec v tomhle stavu nemůže člověk onemocnět.. Cítím se naprosto skvěle.. a ještě před týdnem jsem se cítěl hrozně.. a přičítal to stáří, pak počasí.. no škoda slov.. Dost toho říkám v komentáři, a vše podstatné a důležité najdete dole v komentářích pod videé, ale dost chaoticky napsané, každopádně ty informace jsou mé logické závěry, aŤ se zdají sebebláznivější nebo nemožnější, nemožný je i ten parazit na videu. Měl by mít max 300mikronů má jich přes 2000 :) to je divné nemyslíte ? A ještě si nejsem úplně jistý že jde o demodexe, jelikož jsem nikde nenašel takovéto HD záběry. Račte se kouknout viz ten odkaz. Mějte se a budu velice rád za každou připomínku co mi k tomu řeknete.. Čím víc piju CDS tím víc to zesebe dostávám, za pár týdnu bych mohl být zcela čistý..

Naposledy upravil haluzakfest dne pon 02 pro 2019 0:19, celkově upraveno 1

Tento příspěvek od haluzakfest ocenil: slunickoorlice (sob 07 pro 2019 21:06)
  Rating: 3.13%

Předmět příspěvku: Re: Neuvěřitelné odhalení
PříspěvekNapsal: ned 01 pro 2019 21:00 
Stálý člen

haluzakfest píše:
Už jsem tady psal párkrát k něčemu. Poté jsem se několikrát pokusil napsat komentář, vždy se to ale rozjelo do obrovského příběhu který byl tak zmatený že vůbec nešel ani dopsat. Víte, všechny ty parazitické teorie jsem příliš nebral v potaz. Až do chvíle. Kdy nastala zima, a mé zdravotní problémy se zase zvýraznili. Opět vyběhlo několik boláků a celkově zhoršený zdravotní stav, s tím že napr....připomínku co mi k tomu řeknete.. Čím víc piju CDS tím víc to zesebe dostávám, za pár týdnu bych mohl být zcela čistý..

Vlastně podle všeho, něco v mozku mám, protože v tom nejhorším, kdy jsem doslova na těle cítil v podobě tiků jak se to přesunuje co nejdál.. tak stejně jsem měl vadu zraku, kde jsem v jednom bodě měl jakoby z mžitek složený útvar duhových barev, který postupně mizel, a doteď to už je druhý den, co mám sluchovou anomálii kdy prostě jakoby mi haprovala hlasitost, a má to přímo souvislost s pozorností čím více se vnořím do psaní, tím více se snižuje okolní vnímaný zvuk, a naopak jakmile se zaměřím na okolí skoro to slyším všechno až řvát. Já jsem z toho stále častečně opařený a doufám že to nejhorší je zamnou..

Tak když už jsem se naučil vkládat to video tak rovnou vložím tohle, kde jse zachycen předmět vyloučený mou kůži vždy přesně okolo vánoc, první rok, pár dní po vánocích myslím, druhý rok cca týden před vánocemi, pak byl rok pauza a klid až do teď kdy si to teda dalo naspěch jelikož ještě není ani 12. měsíc a vyloučím tu bestii viz výše. I když ani tohle není nic všedního..
www.youtube.com Video od : www.youtube.com

PříspěvekNapsal: úte 03 pro 2019 0:15 
Stálý člen

Nic? Doufám že jsem vás nevylekal.. :D zajímala by mě otázka k CDS2.. a psychice, stále totiž nemůžu uvěřit, že to pořád trvá, jezdím busem a úplně vklidu, já už na to byl zvyklý, prostě jsem to považoval za důsledek toho oč se zajímám a čím žiju, zkrátka to nezapadalo mezi běžné lidi a já taktéž, proto jsem si říkal že se cítím blbě.. ale to nebylo jen o tom, dneska ráno jsem měl někam cestu, a prakticky i ten ranní nemožný nesnesitelný stav, kdy jste jakoby zatvrdlí, je vám zima, ještě hodinu po probuzení myšlenkově chrápete... a máte neskutečně blbou náladu.. Tohle bylo každé mé ráno v životě, když jsem musel někam vstávat. Do vany to bylo vždy nejhorší, ve vaně to jakoby povolilo, ale způsobovalo mi to neschopnost. Měl jsem prostě psychickou poruchu se kterou jsem duševně celý život bojoval a jakš takš remizoval, až poslední dobou už jsem si všímal že mě to nějak přemáhá a bylo to čím dál horší. Taky jsem všude chodil pozdě, prostě tahle věc vám házela klacky pod nohy, kdy jen mohla, člověk pak vypadá líný, a nedovedete to co se mu děje pořádně vysvětlit.
Teda já to dovedl, ale málo kdo byl ochoten poslouchat a věřit mi, a i já sám pochyboval jestli se jen nevymlouvám, ale pozorně jsem sledoval ostatní a došel k jasnému závěru, že prostě se cítí úplně jinak.

Pocítil jste taky někdo tak razantní změnu psychiky po CDS2?

Abych aktualizoval stav. Tak dneska ještě ráno ožily ty staré díry a cosi z nich vyšlo..a objevila se ještě další nová díra v místě vnitřního koutku levého oka a ráno to vypadalo jak díra na imbus, přesný šestihran jak to zaschlo a ještě v záhybu připomínalo mi to ty kruhy v obilí které jsou v kopci a jeví se jako nepravidelné elipsy a až z výšky jsou vidět jako dokonalé kruhy.. Tak tohle byl dokonalý šestihran.. ale od té doby jsem jen z toho všeho strhaný a jsem zvědav jak bude zítra.
Každopádně, jak jsem si mylně myslel že mi CDS2 dráždí žaludek, tak vůbec né! Po týdnu užívání celkem vysokých koncentrací, mám na papíře že můj trávicí trakt po tenké střevo je dokonale zdravý s tím že orgány taky vypadaj dobře :D celkem dobrá zpráva. Až na to co mě udělali za těch pár dní s rukama.. no nemám slov..
Jo a víte proč sebou člověk při odběrech krve ráno sekne? Né z psychiky, ale z tlaku! Jasně jsem slyšel jak ta krev stříkala do první ampule a do druhé stříkat najednou přestala a na mě se hnal nezastavitelně kolaps.. To je taky nápad... brát krev brzo ráno ještě na lačno :D to je návod na výbul..Žádná psychika, bodáni do sebe nesnáším od mala, ale nikdy jsem neměl problém s tím že by to se mnou seklo.. Jo a arytmie.. asi je pryč.. i když včera to mělo ještě snahu, ale téměř neproběhla. Vůbec bych se nedivil kdybych měl v pumpě zakouslého nějakého bastarda a proto to srdce blblo..
Taky by mě zajímalo, jestli už někoho někdy zabilo to uvolnění parazitů.
Jo a v nejbližší době si vyrábím zapper.. To co ta Bláhová píše, to nejsou blbosti a věřím tomu. Jsem vůl že už ho tu dávno nemám.. celkem sázím na to, že to bude přesně to pravé pro mě, podle těch zkušeností všelijakých lidí a i celkově jak popisují co se začne v těle dít. Mno zní ta celá technologie úžasně a myslím že i vhodná právě pro papíráky jako já. Jen to zase bude studia a studia.. no nevadí, ale asi jsem překročil hranici, do těch 30ti jsem se nemohl nažrat těch informací.. a už to tak nějak zpomaluje.. Kurňa stárnu :D každopádně to mládí jsem doslova vydojil i z krve.. ale stihl se osvobodit. To co mi to udělalo z hlavou už mi nikdo nevezme. Pořád vidím ten možný scénář, života, kdybych se nevydal tou bizarní cestou.. to by byl život.. totálně ztracen v davu, nevím kdo jsem co chci, mám strach a dělám raději to co ostatní.... a náladu leda na to se nalít každý víkend a utéct tak vlastnímu strachu a osudu, kterému stejně nikdo neuteče.. Jednoznačně, raději svobodný umřít ve 20ti než se jako otrok dožít 100vky.. a něco "dokázat" :D:D leda pravdu v tomhle textu :)

Jo a mám takový pocit, že to co zas ti mudři udělali nemá chybu, ale to je čistě má kontrolovaná paranoia.. což bylo i chvíli tehdy jak mi brali tu krev. Proletěla mi hlavou myšlenka, jestli do mě nebodli nějaký jed, jelikož jsem se nedíval.. rychle z hlavy vyletěla.. Ovšem při tom dnešním vyšetření, to byl snad 2. doktor kterého jsem za život potkal, který by mě uspokojivě odpověděl na otázky. Jenže neměl čas, to šlo vidět.. a já chtěl oblbovačku :D a vona nějak "nešla" píchnout, věřím tomu že kdybych měl ten odvoz a nemuseli mě pak půl hodiny hlídat někde.. tak by bodnout šla.. tzn.. tyvole až teď jsem to pochopil.. no tak to je síla vážení, oni mi šlehli jen kapku :D no já to s prominutím seru, no tak vzhledem k tomu že je to zamnou už, a doktor byl solidní, tak se tomuhle jen zasměji :D ale celkem mazec.. oni to tam celkově brali tak nějak né zrovna papírově a legeartis :D Ale hlavně že v informovaném souhlasu se chvástaj injekcí.. trochu mě mrzí, že ze mě dělali takového vola, a málem jim to vyšlo, jenže má hlava si pamatuje téměř fotograficky, a právě příběhy a situace.. tzn. že zpětně si to projdu.. a příjdu vždy na to v čem byl háček.. Takže teď mám obě ruky jak narkoman :D jednu kvůli tomu že tam prostě nejsou žíly dajné na krev :D a druhou protože nebyl čas :D To mi nemohli říct, máme frmol, já bych jim to odkývnul... navíc je to i lepší dalo se to vydržet ale znovu na to půjdu až jak mi půjde o život.. :D možná tušíte, ale je to ten lepší konec, do toho druhého nepustím nikoho, přinejhorším se tam podívám sám.. Při představě, že totéž co jsem zažil dnes bych zažil druhým koncem kde bych na to ani neviděl... díky ... z únosu do UFO z dětství mám dost vzpomínek. :D a dneska jsem si vzpomněl, že už jsem na tom zákroku byl... pár km nad zemí :D To že nepíšu přímo má svůj důvod.. hodně pádný důvod.. ten led na kterém se pohybuji je už dost tenký :D a nerad bych jim žuchnul do pasti :D každopádně, já su psychicky zcela fit, tzn. že si vše obhájím ale budou to když tak dlouhé projevy a to hodně.. :D

Mějte se a ať jste zdraví !! A to nekompromisně a bez diskuse! :D

Tento příspěvek od haluzakfest ocenil: Batles (úte 03 pro 2019 16:54)
  Rating: 3.13%

PříspěvekNapsal: úte 03 pro 2019 0:32 
Stálý člen

No vážení... Tohle je můj stý komentář.. a co si zas teď čtu z toho opět nemůžu!.. To je nechutné.. nejdřív s otevřenou hubou poslouchám jak se do roku cca 2004 vyšetřovalo tenké střevo.. ale pro mě úžasná zpráva o tom že už se to dělá jinak.. polknutím kapsle.. mě to normálně ubíjí.. Ta podělaná kapsle, tedy primitivní kamera.. tyvole kdyby za to ti šmejdi chtěji 100$ tak by vydělali jako prasata.. ale 500$... to je až neskutečná zlodějina.. To je ta kamera zlatá ? Nebo se ten signál přenáší přes družici ? Nebo jak může tahle blbost jednoduchá stát takový balík. Jednoduše, protože si to nějaký blb koupí.. blb to bych byl naivní.. tohle musí vědět.. to musí být domluvené.. ikdyž.. jo a to jsem se ještě nedostal k tomu co jsou ty krámy lékařské vlastně zač.. vono to všechno vypadá jak technologie z vesmíru.. ale třeba to co mají na rehabilitacích, to se kterému léčiteli podařilo protlačit do oficiální medicíny? Divím se že tam nademnou s kyvadly neblbnou.. pulsní magnet.. alektroléčba.. obklady rašelinou? Ale měl jsem dost že v plastovým pytlíku.. v duchu jsem si říkal, že kdyby měla horečku.. mohla by mi tam na... a vyšlo by to na stejno.. no ale budiž.. každopádně ty ceny!! Tady ty firmy si musí myslet, že jsme národ idiotů a rýžují na nás takové prachy.. že tomu se věřit nechce.. K naprosté dokonalosti to ovšem dotáhli zubaři. Ti dovedou 10ml epoxidu prodat v hliníkovým kufříku za 5 000,- i 10 000,- ... Jestli to tak je i s těmi velkými multimilionovými krámy.. Mám stochutí z toho sundat ty plasty a podívat se co je ve vnitř... Heal ozone, stojí 250 000,- já mám ozone generátor za 800kč za ebay :D jistě nelze srovnat, ale funkce stejná!!! Nemůže to být tak drahé, kdo to sakra kupuje!! vyrobím to ve stejné kvalitě za zlomek ceny a pořád na tom zbohatnu jak prase...

Tento příspěvek od haluzakfest ocenili: 2 Batles (úte 03 pro 2019 16:54), lajos (pát 06 pro 2019 17:26)
  Rating: 6.25%

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]