Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
paul K
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08 pro 2010 10:26

Re: trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od paul K »

Ahoj, jsem tu teprve krátce, ale mám problémy, které mne jako sportovce velmi omezují, píšete zde o svém známém, co je kapacita v měření Salvií, můžete mi zaslat případný odkaz?
Děkuji.


Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od zempal »

"Ďakujem" všetkým, ktorí radili môjmu manželovi. Používať MMS je "skvelý" nápad. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú zomrieť v ukrutných bolestiach . Lekári mu dávali nádej, ale on všetko odmietol a rozhodol sa pre zázračný liek MMS. Zomrel 30.3.2012


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od poota »

Vašeho manžela je nám všem upřímně líto - byl tu s námi jen krátce a odešel i přes veškerou svoji i naši snahu. Cítím s Vámi a chápu jak Vaši bolest, tak i Váš postoj.
V takovéto situaci je velice těžké objektivně zhodnotit příčiny i následky a také najít skutečného "viníka". Bylo to svobodné rozhodnutí Vašeho manžela a není jasné, zda správné či chybné - jestli to takhle dopadlo proto a nebo i přesto, že se takto rozhodnul.

Přijměte, prosím, mou upřímnou soustrast - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Palo »

poota píše:Vašeho manžela je nám všem upřímně líto...
Přijměte, prosím, mou upřímnou soustrast - poota
Přidávám se k pootovi.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od early123 »

zempal píše:"Ďakujem" všetkým, ktorí radili môjmu manželovi. Používať MMS je "skvelý" nápad. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú zomrieť v ukrutných bolestiach . Lekári mu dávali nádej, ale on všetko odmietol a rozhodol sa pre zázračný liek MMS. Zomrel 30.3.2012
Hmmmm môjho otca neliečili na rakovinu vôbec,povedali mi že je starý,takže trpel do poslednej chvíle a potom zomrel.......nádej ako pre koho?

Odmietol aj alternatívu takže..................

Zomrel v roku pána 2010 v apríli................


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od hanka »

poota píše:Vašeho manžela je nám všem upřímně líto - byl tu s námi jen krátce a odešel i přes veškerou svoji i naši snahu. Cítím s Vámi a chápu jak Vaši bolest, tak i Váš postoj.
V takovéto situaci je velice těžké objektivně zhodnotit příčiny i následky a také najít skutečného "viníka". Bylo to svobodné rozhodnutí Vašeho manžela a není jasné, zda správné či chybné - jestli to takhle dopadlo proto a nebo i přesto, že se takto rozhodnul.
Poota vyjádřil také moje pocity. Přijměte, prosím, moji upřímnou soustrast. Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

zempal píše:"Ďakujem" všetkým, ktorí radili môjmu manželovi. Používať MMS je "skvelý" nápad. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú zomrieť v ukrutných bolestiach . Lekári mu dávali nádej, ale on všetko odmietol a rozhodol sa pre zázračný liek MMS. Zomrel 30.3.2012
Je mi to upřímně líto, nicméně jsem nucen pro přesnost přiložit následující. SDK

http://www.upramene.cz/forum/memberlist ... ile&u=1709
Registrace: sob 15 kvě 2010 19:52 Příspěvky: 10

1) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 109#p89109
Napsal: ned 14 srp 2011 5:41 Předmět příspěvku: omyl pardon
To som nechcel. Pardón

2) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 110#p89110
Napsal: ned 14 srp 2011 5:51 Předmět příspěvku: Prosba o radu.
Pozdravujem všetkých. Som neskusený s prípravou MMS,preto mi prepáčte ak sa hlúpo opýtam a neviem či na správnom vlákne. Je vhodné "AQUAMAR Chlor Shock" 70% (chlornanu vápenatého) na prípravu MMS2 ? Kapsule som zohnal len "00" ,ale zhltnem ich bez problémov.
Ďakujem. Zempal

3) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 411#p89411
Napsal: ned 21 srp 2011 17:21 Předmět příspěvku: čierna kava
Ahojte. Počul som že pri užívaní MMS1 sa nesmie piť čierna káva. Je to pravda ? lebo to je jediná neresť, ktorú si ešte môžem dovoliť. Ďakujem.
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

4) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 588#p89588
Napsal: úte 23 srp 2011 19:12 Předmět příspěvku: Prosba o radu.
Prajem pekný večer všetkým.
Potreboval by som radu. Môjmu veľmi dobrému priateľovi asi pred mesiacom diagnostikovali carcinom hrtana III.štádia. Voperovali mu zvonku do krku nejakú kovovú súčiastku na s dierou na dýchanie. Teraz sa mu to miesto okolo toho kovu zapálilo a zahnisalo (cítiť z toho miesta nepríjemný zápach) a má neustále teploty okolo 38°C. Chodí na ožarovanie a na chemo. A k tomu všetkému mu ešte nasadili ATB každých 12 hod. Rád by som mu pomohol a nasadil liečbu s MMS1 s jeho súhlasom , ale vadia mi tam tie ATB. Ja som mu doporučil ATB vysadiť ,nasadiť celaskon, počkať pár dní kým tie ATB prestanú účinkovať a potom nakoľko je jeho stav veľmi vážny pomaly a opatrne začať liečbu po jednej kvapke MMS1 . Poraďte mi prosím kto má s tým skúsenosti či by bol môj postup správny alebo mám niečo zmeniť a tak pod. Budeme vďačný za každú dobrú radu. Čas pracuje žiaľ v náš neprospech. Ďakujem . zempal
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
PříspěvekNapsal: stř 24 srp 2011 14:22 Předmět příspěvku: Re: Poďakovanie.

5) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 661#p89661
Ďakujem všetkým za užitočné rady. Dúfam že to zaberie. Budem vás priebežne informovať. Ešte raz vďaka. Zempal
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

6) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 230#p94230
Napsal: pát 16 pro 2011 16:01 Předmět příspěvku: Prosba o radu.
Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a chcem prejsť na MMS2 ale neviem v akých intervaloch môžem jesť. Keďže MMS-2 sa užíva každé dve hodiny neviem koľko minút pred užitím tobolky s MMS-2 alebo po užití MMS-2 sa môžem najesť. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

7) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 238#p94238
Napsal: pát 16 pro 2011 19:26 Předmět příspěvku: Prosba o radu.
Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a chcem prejsť na MMS2 ale neviem v akých intervaloch môžem jesť. Keďže MMS-2 sa užíva každé dve hodiny neviem koľko minút pred užitím tobolky s MMS-2 alebo po užití MMS-2 sa môžem najesť. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

8 ) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 290#p95290
PříspěvekNapsal: úte 10 led 2012 16:40 Předmět příspěvku: *MMS-2*
Prajem pekný deň všetkým. Vie mi niekto poradiť? Čo je lepšie na MMS2 : Modrý Šíp, alebo Modrý Blesk ? Poradte mi prosím. Ďakujem zempal.
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

9) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 831#p97831
Napsal: pát 17 úno 2012 10:48 Předmět příspěvku: Pomôžte prosím urgentne, čas veľmi uteká.
Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a asi pred týždňom začali problémy moja stolica sa od vtedy veľmi zmenila .Problém je vtom že od tej doby mám stolicu tvrdú ako kameň a nechce z hrubého čreva von bez pomoci a dokonca ani po výplachu hrubého čreva ju neviem dostať von. Neskutočne ma začalo bolieť brucho a stolica sa nechce pohnúť von. V noci mám pocit že do rána neprežijem poraďte niekto ako nato bez operácie brucha, lebo pred pár dňami ma museli hospitalizovať na JIS –ke na chirurgickom oddelení a lekári samozrejme len rezať a rezať. Čomám robiť, aby som nemusel podstúpiť operáciu. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.

10) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 99#p103299
PříspěvekNapsal: pon 25 čer 2012 6:02 Předmět příspěvku: Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?
"Ďakujem" všetkým, ktorí radili môjmu manželovi. Používať MMS je "skvelý" nápad. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú zomrieť v ukrutných bolestiach . Lekári mu dávali nádej, ale on všetko odmietol a rozhodol sa pre zázračný liek MMS. Zomrel 30.3.2012
_________________
Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše: Je mi to upřímně líto, nicméně jsem nucen pro přesnost přiložit následující. SDK
Trochu jsem nepochopil, čeho se ta přesnost týče?... Asi jsem fakt blbé...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:
Slavek Krepelka píše: Je mi to upřímně líto, nicméně jsem nucen pro přesnost přiložit následující. SDK
Trochu jsem nepochopil, čeho se ta přesnost týče?... Asi jsem fakt blbé...
Příspěvky a jejich časování nasvědčují, že Zempal:
- Se přihlásil něco přes rok před tím, než podal první příspěvek a je nasnadě, že začal hledal možnosti léčení po diagnóze rakoviny, anžto měl pochybnosti o ortodoxních metodách.
- Zhruba o rok později poslal první příspěveky na fórum U Pramene, a to dotazy na použití MMS. Z dalšího bodu vyplývá že k tomu dosšlo jednak po operaci hrdla a buďto během ozařování a chemoterape, nebo spíš dost brzy poté. To nasvědčuje, že kombinace ortodoxních metod totálně zklamala a dostavilo se horečné hledání dalších možností.
- Zhruba měsíc po ošahání terénu prvními dotazy a to nejspíše nejen U Pramene eventuelně popsal své příznaky, stav a lékařskou historii, schovávaje se za "svého nelepšího přítele" aby si udržel anonymitu, hledaje požehnání a radu ohledně svého protokolu užívání MMS, který si z dostupných informací vyvodil.
- Zhruba po dalším půl roce utrpěl totální zácpu, nejspíše způsobenou nádorem na střevě a že se Zempal zuby nehty bránil další operaci, anžto už v té době měl své osobní zkušenosti s operací hrdla a mínění o použitelnosti operací. Zoufale se snažil nyní již naprosto nezbytnou operaci odmítnout a hledal další pomoc zatímco byl hospitalizován.
- Zempal ještě pět neděl žil, což nasvědčuje buďto o operaci střeva, která odstranila blokádu. To v 90% znamená, že rakovina už jenom dále metastázovala, nebo o odmitnutí operace a úmrtí jak na následky blokády, tak na raka.
- Pět neděl poté Zempal zemřel. Mimochodem po odstranění nádorové blokády v tlustém střevě zemřela moje tchýně letos v dubnu, tedy necelý měsíc po Zempalovi. U ní to vzalo jenom 14 dní od operace.

Proto mám problém s přesností výroku, že Zempal odmítal veškerou lékařskou pomoc a rozhodl se striktně pro MMS, které ho podle posledního příspěvku (snad od jeho manželky) zabilo, aniž dal ortodoxní medicíně šanci. Nezbylo mi, než si to dát do kupy, a projít a nyní rozebrat ;)

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Proto mám problém s přesností výroku, že Zempal odmítal veškerou lékařskou pomoc a rozhodl se striktně pro MMS, které ho podle posledního příspěvku (snad od jeho manželky) zabilo, aniž dal ortodoxní medicíně šanci. Nezbylo mi, než si to dát do kupy, a projít a nyní rozebrat ;)
Děkuji za vysvětlení...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

Ouč... tak zase ?? Už jednou jsem byl celkem znepokojen z zánětu moč. měchýře. Vadilo mi to že sem otom nevěděl... a celkově... podporujete tady mylnou představu že jeto bezpečné . Samé zkušenosti lidí co to pili "politrech" a jsou vpořádku vyléčení. Toto v laikovi vyvolává pocit že, zázrak , voda, lehááááro. Potom další nebezpečná informace je že to jak je vám zle toje dobře. Jo ... Ale cojak si tím někdo odrovnává ledviny a říkáá si jooo toje dobre tak to ma byt. A toto muže dopadnout velice zle. Každopádně... Už pro klidné svědomí bych ke každému dotazu automaticky odpovídal s těmi možnými riziky. Je otázka času kdy se stane průser.... a to se jim hodí ktomu aby to zatajovali a zpochybňovali..


Tady je má otázka. Od té doby co se tím snažím dát dopořádku tak se oběvují varovné signály. Co říkáte na zánět nervu, nebo celkovou reakci na žíly. Mám problém... odmala s takovou zvlaštní citlivostí těsně pod kolenem na holeni. Nevím jestli toje problem žil nebo nervu... NA noze mám takový nenápadný flek, nijak nebolí jen občas svědí a nemůžu se ani zlehka dotknou toho něčeho co tam vede dovede to nahmatat a když to přeskoči přes kost tak to hodně moc nepříjemě zabrní celá noha... hodně nepříjemný pocit něco jako brnavka... Mno toje jedno.. Mám to zpusobene ze sedavého živ. stylu. No ale od doby mms co to beru... tak se to mám takový pocit zhoršuje... jeto možné ? Můj názor je ten že toje zánět nervu nebo žil... mno a tudíž by mms mělo pomoct a ne naopak shoršit. Už to začíná přecházet do další fáze a to té že když se přetěžuji psychicky i fyzicky tak to začne dělat problém že začne mírně otékat llevý kotník postižené nohy... a když i přesto pokračuji dále tak se chce celé té noze otéct.. Ty základní pokyny jako pravidelný pohyb, klidový režim atd to sem si nastudoval.. Ale vytady jste jiné hlavy ! Znáte ty nemoci více dohloubky... PROTO VÁS PROSÍM. PORAĎTE COBYCH MĚL UŽÍVAT NEBO CO NEDĚLAT ABYCH TOMU PŘEDEŠEL ? CELKOVĚ MÁM NEDOSTATEK VITAMÍNU MINERÁLŮ... ALE NATOM UŽ DĚLÁM.. CITELNĚ JSEM POZNAL CO DOVEDE DEFICIT VÁPNÍKU... A EŠTĚ CITELNĚJI SEM POZNAL ÚČINEK KDYŽ JSEM HO UŽIL... JAK BYCH MĚL POSTUPOVAT S DMSO A MMS PŘI POTÍRÁNÍ ?MÁM CELOU NOHU ? DEMI OTO ABYCH SE TÍM NEPŘEDÁVKOVAL NĚJAK SEM POCHOPIL ŽE TO DE ... TAK PROSÍM RAĎTE MOUDŘÍ LIDÉ :) BUDU VÁM MOC VDĚČNÝ .... PŘEJI VŠEM HODNĚ ÚSPĚCHŮ A HLAVNĚ ZDRAVÍ


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

haluzakfest píše:Ouč... podporujete tady mylnou představu že jeto bezpečné . Samé zkušenosti lidí co to pili "politrech" a jsou vpořádku vyléčení. ... Už pro klidné svědomí bych ke každému dotazu automaticky odpovídal s těmi možnými riziky. Je otázka času kdy se stane průser.... a to se jim hodí k tomu aby to zatajovali a zpochybňovali..
Mám pocit, že si poněkud pleteš tohle diskuzní fórum s profesionální lékařskou poradnou. Tou definitivně není. Administrace se v zásadě snaží podle svých nejlepších schopností nepodporovat nic kromě umožnění výměny pokud možno pravdivé informace mezi členy. Odborníci tu možná nějací jsou, ale pořád jenom jako řadoví členové a je na nich jako osobách, aby si rozhodli na co, jak a kdy zareagují. Kdyby administrace podporovala užívání čehokoliv, včetně MMS, tohle vlákno zde nebude. Za to, že toto vlákno s čistě negativními zkušenostmi s MMS není obsáhlejší vděčíme faktu, že sem členové málo přispívají. Pokud máš sám jakékoliv negativní zkušenosti, sem s nimi a stejně tak do vlákna MMS - Zkušenosti uživatelů, které těch negativních zkušeností obsahuje také dost. Bude to jedině vítáno. SDK
haluzakfest píše: Tady je má otázka. Od té doby co se tím snažím dát dopořádku tak se oběvují varovné signály. ....
Napadlo Tě, že MMS není všelék a že zdaleka nemusí řešit vše? Pokud Ti dělá zle, tak snad se podívej kudy cesta pro Tebe možná vede a nedři to krz močál a hloží MMS. Já si s MMS prošel svoje, na něco ho někdy používám a na něco ne. Žádný skutečný lék na to, co nás trápí, by nám neměl silně a hlavně opakovaně nevyhovovat. Jedna věc je dostat herxku a jiná věc je opakované vyvolávání velice nepříjemných reakcí.

Podívej, řekněme že máš někde zahnizděný nějaký parasity jako jsou vlasovci, nebo svalovec, kterým Tělo v postatě pomohlo si vytvořit ochranou cystu anžto se na nic lepšího nevzmohlo, která umožňuje parasitům aby je imunní systém neskolil ale která zároveň umožňuje imunitě, která na parasity nestačí, je do značné míry kontrolovat. V podstatě se jedná o jakési příměří mezi parasitickou infekcí a tělem kdy tělo vrazí parasita do karantény. Ty do toho vletíš s MMS, to se začne navážet do cysty a rozpouštět ji, ale na parasita nestačí ani spolu s imunním systémem. Na to konto se parasit rozdurdí a začne se vztekle bránit zvýšeným vylučováním látek, které se snaží tělo přimět k regeneraci zapouzdření které mu vyhovuje líp než neustálý boj s s čímkoliv. Zároveň může dojít k úniku parasitů z cysty a jeho rozesetí a zahnízdění i jinde, protože tohle místo v těle se parsitovi stalo nepříjemným. Někteří parasiti, specielně pokud jsem byl schopen se domáknout vlasovci jsou pro své rozmnožování závislí na symbiotické bakteriálí "nákaze". Řekněme, že MMS tu bakterii z vlasovce vymydlí, vasovec se stane sterilní a dál se nemnoží a dožívá v cystě, kam tělo další bakterii tohoto druhu nepustí. Ty cystu poničíš MMS a jeho symbiotická bakterie se k vlasovci opět dostane v momentě, kdy jsi momentálně MMS vynechal. Hned je zase problém.

To je jenom jeden příklad asi z mnoha možností. Ono toho možná je vyzkoumáno dost, ale info je pro laika vzácné, doktoři kteří by i přístup měli jsou povětšině líný nastudovat vše a ani nemohou. Je toho moc a pokud není nález přímo těch breberek, které se zasloužily o ty které potíže ve Tvém případě, je řešení jenom v lovením díky především Tvé zkušenosti s tím, či oním. Nicméně diskuze s dalšími může velice pomoct Tobě si dohledat a odzkoušet co by Tobě pomoct mohlo a co je k disposici. Jak to vše je Ti nepoví ani odborník, nemluvě o laikovi. V analogii se dá říct, že pokud spousta lidí je schopna zašroubovat šroubovákem šroub, neznamená to, že Ty tím šroubovákem zašroubuješ hřebík.

Další chybou je si neuvědomit, a bylo to zde na fóru řečeno nesčíslněkrát, že jakýkoliv lék by měl posloužit tomu aby vyléčil, ne aby udržoval nemoc v co nejpřijatelnější míře. Toto je vyčítáno především oficiální medicíně, ale týká se to do jisté míry i alternativní. Dále zde bylo mnohokrát řečeno, že brát cokoliv včetně MMS jako prevenci je ptákovina. Z toho pak skutečně mohou vznikat velice závažné problémy. Jedinou prevencí je vybalancovaná výživa a životní styl. Léčit se člověk má, když je nemocnej.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
bobosokol
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06 kvě 2012 13:03
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od bobosokol »

pro haluzakfestika:)-jsem tak pročítala,co píšeš,nějak se mi jeví,že ten problém s citlivým místem na noze není od žil,ale zkus se pozeptat,jestli jsi jako malý nespadl na kostrč-tak,že jsi si ji poranil.Tohle bude důvod těch nepříjemných pocitů co máš,flek-porušená pigmentace a je víc než možné,že tam budeš mít shluk nervových zakončení a nějakou anomálii v podkoží-nerv.zak.nejsou dostatečně chráněna podkožním tukem,pak stačí,abys trochu nabral nebo shodil a nevy jsou pak odhalené a mohou se sebe vzáj.dotýkat a dráždit
se mezi sebou,což může vyvolat bolest nebo svědění..Používání mms-já nevím,nemám zkušenost,naštěstí mi nikdy nebylo tak dlouhodobě zle,abyh se k mms dostala,ale věřím,že pokud má někdo chronické bolesti,určitě může tělo zbavit odpadu,co si za život nashromáždil.Je asi důležité dostatečně pít-ne najednou,ale usosávat ,ono se tělo špatně zbavuje sajrajtu bez vody-jde to pryč potem,močí a stolicí-a v neposlední řadě nelze podceŇovat ani výdech:).pokud čistíš tělo,je také důležité tělo nezatěžovat jedy:) z potravin,během samoléčby bys tudíž měl požívat potravu lehkou,ne maso a příliš bílkovin.A k tomu otoku-zadržování vody v těle-problém s vylučováním-ledviny,též nedostatek pohybu-stačí si nožky protáhnout,promasírovat,můžeš se prodýchat,po nějakou dobu přijímat nebublinkované nápoje.Doporučuji ti koupit v lékárně Bílinskou -minerálka,podporuje činnost ledvin-ale pozor,POKUD JI BUDEŠ PÍT,MUSÍŠ VYPÍT DVOJNÁSOBNÉ MNOŽSTVÍ OBYČ VODY-minerálky mohou v těle pracovat jen tehdy,pokud mají s čím,jinak si uškodíš-ledvin.kameny,písek atd..

Držím ti palce,ať se ti vše zlepší..


Bobo
bobosokol
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06 kvě 2012 13:03
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od bobosokol »

ještě něco-dozvěděla jsem se před chvilkou,že lidé s nemocnými ledvinami mms nemají používat-proč-vysvětlení najdeš o pár stran zpět nebo na zkušenostech s mms-což mě vede k tomu,že tvůj problém bude pramenit v oslabení ledvin-nemáš cukrovku?začni pracovat na ledvinách-rozhodně však ne mms,jinak si patrně ublížíš!a ta Bílinská-nepočítej s úlevou do týdne,střádal sis celý život,tak to bude trvat déle,než pár měsíců,můžeš tomu pomoci tím,že se o sebe budeš starat jinak:)-pohyb,strava,pitný režim a hlavně si srovnej hlavu-myšlenky:).zdraví máš jen jedno,sám si rozhodni,co s tím uděláš,ale bez tvé pomoci si tělo samo nepomůže..


Bobo
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

Slavek Krepelka píše: Napadlo Tě, že MMS není všelék a že zdaleka nemusí řešit vše? ....
Taky zdravim a velice děkuji za vysvětlení ono to tak fak asi bude :D a né řekněme ale mám cystu u kořene zubu.. určitě znáte příběhy z doby kamenné ve zdravotnictví (15 let zpět) Kde hooodně lidí má děsivé hororové vzpominky do konce života :D něco hrozneho vybil sem si zuby, trhala mi nervy všecko zaživa.. chytil sme zanět... stim se srala snad rok... pak mi přide při jednom čištění kanálku h.1L kde jsem měl ten zánět si myslím že si vzpomínám nato jak prostě tím pilníčkem propíchla ten kořen a zacpala nasadila korunku a prostě ono to přestalo nachvilu bolet... pak bolelo ale nakonec jsem to přechodil a vznikla mi z toho utrženého hrotu cysta... tu sem oběvil po 15 letech a budete se asi smát ale zistil jsem to vtěžké halucinaci z šalvějoveho extraktu a 1dnoho prdu. Okamžitě jsem byl mimo a měl pocit jakoby přímo z místa té cysty něco rostlo a praskalo .... jak sem se probral tak sem si tam sahal a nechapal.. po tydnu mi došlo coseto vlastně stalo... no ale oto nejde de oto že po zážtcích z ranného dětsví už prostě nejsem schopen se k zubaři dostat ani nahodou!! Ja nechapu jak mužou to ti řezníci dělat při vědomí !! Nejde obolest... lokalka jasne znam .. ale o psychiku zcela jistě vím že bych měl dalši vryp a děkuji .. ne prostě ne to si radši sam vkoupelně díval jsem se na celý ten zákrok na netu :D chyba ! VELKÁ . No ale jak jsem to viděl jeto amputace kořenového hrotu a extirpace cysty.,, ve skutečnosti to nic není : Odklopit dasen, vyfrezovat kost, odseknout infikovany hrot toho kořene, odstranit cystu, vyčistit, strčit porovitou hmotu zašit.. a jeto ... ale ja těm lemplum nevěřim :D řikal jsem na obličejove chirurgii : Zajakdlouho to může být hotovo ? pokud to pude hladce ..... a ja pulhodky ? A on to určitě ne to počitejte hodku určitě... COTAM DOPRDELE CHCE HODINU ŘEZAT... ZTAMA BYMĚ MOHLI NA PSYCHINU ODVEZT..... nejspíš asi to jinak jak chirurgicky nepude toto, ale boužel bez narkozy ne... a už mám alternativu a právě mms ... a vono to splasklo.. .tu bouli už nenahmatam a netlači to a zdravotni stav se zlepšuje... ale toto není řešení to vím... ale nejde to nijak nikdo mě nepřesvědči :D nesem blby.. a prozatim nemam na narkozu a natu bandu namyšlených hňupů co to zdupou jen ze suverenity :D a cose stane ???? NIC ... Jen budu třeba spulkou držkou ochrnuty _:D parada :D jeee cobych dal zato kdybych se toho zbavil... je pravda že mito vystužilo psychiku donutilo se hýbat.. ale nechci mít vsobě něco comi pere dotěla bordel.. a tobych zapoměl... :TEN CHIRURG MI SDĚLIL ŽE ZUBY NEMAJI NIC SPOLEČNEHO S AKNÉ !!!!!!!!!!!!!!!!! PŘÍSAHÁM... NECHALI BYSTE SE ODNĚJ KUCHAT ? TO RADŠI OD KAMOŠE V KOUPELNĚ S VODKOU :D POTOM SEM SI EŠTĚ ODROVNAL NOHY TÍM VĚČNYM SEZENIM DLOOOUUHODOBYM U KOMPU... TY ŽILY ŠLACHY NERVY NEBO COTOJE :D MMNT KONČIM... ACH JO :D KDY ME PRESTANE BAVIT TENTO ŽIV STYL.. (MOC NÁROČNY)

Citace zkrácena SDK


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“