Ultrazvuková kuchařka.

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Ultrazvuková kuchařka.

Příspěvek od aNONym »

Držte si klobouky - přistáváme na Měsíci a objevujeme Ameriku (jak to nedávno označil Jarda Ofčák ze Svitaf). :lol: :lol:

Určeno pro všechny možné (i nemožné) poznatky ohledně použití ultrazvuku při přípravě papání + všeho dalšího s tím souvisejícího.

Jsem rád, že se vám tento nápad zalíbil a velmi mnoho skvělých gurmánských zážitků vám všem přeji. ;) Non


--- a ještě pro úplnost přidávám stať: JAK TO CELÉ ZAČALO (ve vlákně Ultrarzvuková mlha) ---
Water píše:Dokazom je to, ze ak ponorite spicku napr. malicka ruky do vodneho stlpika nad membrankou hmlovaca, skoro okamzite pocitite palenie/teplo, ale nie na povrchu prsta, ale v jeho vnutri ! Toto bol moj postreh na zaklade teoretickeho predpokladu. Pri overeni si tohto faktu, nedoporucujem prst drzat v stlpiku dlho ! :-) Upozornenie : Kazdy kto si to chce overit, cini tak na vlastnu zodpovednost. ( nie je to az tak nebezpecne, ale kedze neviem presne ake mozu byt nasledky "pokusu", pre istotu to uvadzam )
....protože potom by ti asi došlo, co se při tomto vlastně děje. Ultrazvuk , jak známo, velmi snadno proniká do měkkých tělesných tkání (složených převážně z vody), rozkmitává tekuté i pevné části, a vlivem kavitačních dějů pak dochází k místnímu - velmi prudkému zvýšení tlaku a teploty uvnitř buněk (dochází vlastně ke stejným jevům jako při čištění předmětů ultrazvukem, např. viz http://hw.cz/Teorie-a-praxe/Dokumentace ... vukem.html ). Při delší expozici potom může dojít k nevratnému poškození buněčných stěn se všemi možnými následky !!! (Ale přiznávám, také jsem si to několikrát vyzkoušel, chlap přece to píchnutí jehlou vydrží, ne ?? ";o)

A ještě malý tip na závěr (aby tu pořád nerozdával dárky jenom Mim :lol: :lol: ;) ): Chcete si udělat opravdu jemný šťavnatý stejk / biftek i z méně kvalitního masa ??? Naložte ho před pečením na chvilku do marinády v zapnuté výkonnější ultrazvukové čističce, potom ho okořeňte a nechte pár hodin hezky v klidu odležet v chladu. Dobrou chuť přeje šéfkuchař Non. :P
.
Naposledy upravil(a) aNONym dne ned 15 bře 2009 21:59, celkem upraveno 3 x.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ultrazvukové naklepávání.

Příspěvek od martin11 »

aNONym píše:
la píše:ultrazvuk na papáníčko a na rychlonakládání cibulek funguje skvěle. :D
Rychlonakládání cibulek ?? :shock: Povídej a přeháněj. ;) Non
...Nevím ...jestli to La vyzkoušel...já už ano...ultrazvuk zelenina....
...byly tedy ty cibulky...no cibule pokrájený na kolečka ale to je jedno....
nálev ...utopeneckej...každej podle svýho gustava...v ultrazvuku....2x 480 vteřin...2x480 proto že to je nejdelší čas nastavitelnej na časovači....
...utopenci jak po 4-5 ti denním naložení a cibule....čerstvá prokyselaná....nezatížená tepelnou upravou....tudíž s vitamíny...
...dneska....losos z makra...79.- kg lacinější než český kapr..???...2x 480 marináda...olejövá + přísady dle chutí...u nás cibulová řezanka navíc...sleje se to všechno na pekáček a šup do pece....mňam...jako tejden naložený....kdo nezkusí nevěří....kapustičky ze zahrádky...!!!!....čerstvý...co přežili zimu....venku....ve slaný vodě....12 minut ultrazvuku....zalité nálevem z oliva olej....a citronek....pochoutka....česká zdravá....zadarmo.....myslím , že tady je spousty volné energie....sliboval jsem ultrazvukovou kuchařku.....vydržte.....s ..La ...laborujeme....nebo laborujte také.....ten přístroj co jsme koupili nemá chybu...a jak to čistí sklínky....šperky....nářadí....brejle....a ještě něco...až vyzkoumám napíšu.....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Der elf Martin...

Příspěvek od aNONym »

neboli martin11 ;) píše:...Nevím ...jestli to La vyzkoušel...já už ano...ultrazvuk zelenina....
...byly tedy ty cibulky...no cibule pokrájený na kolečka ale to je jedno....
nálev ...utopeneckej...každej podle svýho gustava...v ultrazvuku....2x 480 vteřin...2x480 proto že to je nejdelší čas nastavitelnej na časovači....
...utopenci jak po 4-5 ti denním naložení a cibule....čerstvá prokyselaná....nezatížená tepelnou upravou....tudíž s vitamíny...
...dneska....losos z makra...79.- kg lacinější než český kapr..???...2x 480 marináda...olejövá + přísady dle chutí...u nás cibulová řezanka navíc...sleje se to všechno na pekáček a šup do pece....mňam...jako tejden naložený....kdo nezkusí nevěří....kapustičky ze zahrádky...!!!!....čerstvý...co přežili zimu....venku....ve slaný vodě....12 minut ultrazvuku....zalité nálevem z oliva olej....a citronek....pochoutka....česká zdravá....zadarmo.....myslím , že tady je spousty volné energie....sliboval jsem ultrazvukovou kuchařku.....vydržte.....s ..La ...laborujeme....nebo laborujte také.....ten přístroj co jsme koupili nemá chybu...a jak to čistí sklínky....šperky....nářadí....brejle....a ještě něco...až vyzkoumám napíšu.....zdraví martin11 :lol:
Ahoj Martine, prosím, můžeš sem dát nějaký odkaz na tvůj naklepávací stroj?? Já sem od toho svého mohu poskytnout tak maximálně fotografii (získal jsem ho před cca 10 lety a už tehdy byl bez štítku). Dík Non.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Kristuša marja!! Já utopence miluju. Miluju je tak, že už tak i vypadám......
Feferonek hrst, aby to mělo říz a pak to pokorné čekání. Ubíjející demoralizující odzbrojující a husí kůži nahánějící čekání. Mnohdy marné ....
Napiš víííííc, mnohem víc. Napiš všechno a nic nezatajuj.Nějaký zdroj energie tomuto nesahá ani po kramfleky........
Napiš hlavně, co se do toho přístroje vleze. Myslíš že kus jehněte?? Nebo celé?? A těch utopenců kolik?? Pětilitrovka? Nebo jak je to?Jak se dá vyrobit silný zdroj ultrazvuku?? Že bych ty jehňata naklepával už na pastvině :lol: :lol: zasel bych řádky bazalky, citronely a libečku, eventuelně medvědí česnek.jupííí, zas mám o čem dumat.
TAKOVÝ GRIL S MOCNÝM ULTRAZVUKOLADIČEM.....Jak to, že už to nevyrábějí??


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...aha...kuchařka už existuje

Příspěvek od martin11 »

...no dobře....hurá....novévlákno---smysluplné... :idea: ...přístroj sice už mám 14 dní...ale času na vaření málo....moje kuchařinka je velmi pro...časově jsme na tom stejně...
...vaření je asi takové hobby ..u mě jako magnety.....magnety jsou pro všechny ...papáníčko pro sebe...nebo navštěvy....ty pro to nemají příliš důvěry...jo dneska...před chvilkou....tak recepr pro des...
...ale musíte mít přístroj...
...cca 0,7 l červeného vína...kusová skořice...hřebíček...cukr...zvaný svařák...prodává se jako koření....rum...cca 0,05..velkej panák...vše bez ladu a skladu ...na 9 minut do ultrazvuku....a potom...!!!...nevařit....jen ohřát na 90°c...všechno co tam bylo....uplně jiná chuť....je dobré tu skořici a hřebíky dá hodinu pře.ultrazvukem...aby nasákla....
....hezký večer...martin11


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

..bych nečekal takovej ohlas..

Příspěvek od martin11 »

...zdarec...suchá data přístroje....
...obsah = octový roztok + feferonky+cibule+pepř+hořtice+co chceš+buřty...max 2,5 l..mn..0,5l..kmitočet nevím...na to je chytej La....příkon 150W....možnost přihřejvání max 60°c...příkon na teplo navíc....provoz 150W....cena běžná 2850.-...u mě na dotaz....jen pro členy Fora....solidní....o něco méně....za ofiko nákup...+ poštovné...to je všade stejné...
...ovci do toho nenaložíš...ale fragmenty ano...chce to ještě vakuovačku...tu mam objednanou....další info na novém vláknu....Ultrazvuk kuchař....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Testovací zařízení

Příspěvek od la »



jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Vážení přátelé, konečně svatyně hodná bohů....
Jsem duševně zalepen a ucpán kacířskými myšlenkami na pásovou výrobu many nebeské...... Potřeboval bych ultrazvukové troky.
To se poddá. Musím to rozchodit a alespoň chvíli si hrát na normálního běžného konzumenta. Velice by mne zajímalo kuře v marinádě.... Pštrosa proberem příště.Kamarád na vysočině chová bizony. měníme to 1:1 za jehněčí košer zabitý. už se těším na křehounké bizoní biftečky.Mám z toho husí kůži jako struhadlo....měl bych se léčit. Přátelé, zkuste pro lásku boží jakýkoli plátek masa, z obou stran obložit čerstvám ananasem a pořádně to plokvedlat v přístroji. Na tepelnou úpravu pak mezi maso a ananas vložte plátek hodně libové anglické slaniny.musím končit, tečou mi sliny jak foxteriérovi.
PS. a co tataráček......... :esilenced:


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Kurňa klucííí dost.Jak tak to tady čtu tak jsem dostal takovej hlad na ty vaše mňamky že mi žaludek jen zpívá. :mrgreen: Hold budu muset i když se to na noc nemá jít luxnout lednici :laugh:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Příspěvek od la »

jarda ovčák svitavy píše:Vážení přátelé, konečně svatyně hodná bohů....
Jsem duševně zalepen a ucpán kacířskými myšlenkami na pásovou výrobu many nebeské...... Potřeboval bych ultrazvukové troky.
To se poddá. Musím to rozchodit a alespoň chvíli si hrát na normálního běžného konzumenta. Velice by mne zajímalo kuře v marinádě.... Pštrosa proberem příště.Kamarád na vysočině chová bizony. měníme to 1:1 za jehněčí košer zabitý. už se těším na křehounké bizoní biftečky.Mám z toho husí kůži jako struhadlo....měl bych se léčit. Přátelé, zkuste pro lásku boží jakýkoli plátek masa, z obou stran obložit čerstvám ananasem a pořádně to plokvedlat v přístroji. Na tepelnou úpravu pak mezi maso a ananas vložte plátek hodně libové anglické slaniny.musím končit, tečou mi sliny jak foxteriérovi.
PS. a co tataráček......... :esilenced:
Aby ty chutě byli dokonalé je masíčko vhodné po krádkém omytí v okyselené vodě v přístroji shora uvedeném tuto vodu vylít a maso okořenit a natenderizovat a pak pokvedlat v přístroji v marinádě jak martin 11 uvedl ,žádné mlácení .Tohle sou moje současné plány.Jinak zelenina zůstává čerstvá barevně stejná ale chuť má jako naložená,samé překvápko. :D :smoke:
Pro jardu ovčáka .ultrazvuk dle literatury sterilizuje,takže proto jsme zvážili ten příkon aspoň 170W,taky jsu zvědav na čajíčky s bylinek,za téměř studena.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Ještě jedna starší stať,

Příspěvek od aNONym »

aby to bylo komplet, pěkně na jedné hromadě.

-----------------------------------------------------------------------------
Tuco píše:A jak to s tim ultrazvukem vlastně funguje? To se to maso "rozklepe" aniž by došlo k nějakým viditelným změnám tvaru a zároveň se marináda "vtřese" dovnitř?
Princip, jak to funguje, najdeš v prvotním, zde již zmiňovaném článku. A co se týče marinády, tak ta je tam především jako medium pro přenos kmitů. Podotýkám, že s vodou to funguje samozřejmě také, ale ta marináda mi přišla taková nějaká logičtější.

Ještě malá poznámka k marinování: pokud chcete docílit pořádného hloubkového marinování, tak využijte podtlaku. Lze k tomu úspěšně využít systémů pro vakuové uchovávání potravin, např. VacSy nebo jejich lacinějších, ale plně funkčních napodobenin. Já používám podobný systém jako je tento http://www.touchvac.cz/vacco.php .

Postup je následující: Maso + marinádu dáme do nádoby a zavřeme víkem. Pomocí pumpičky vytvoříme co největší vacuum a chvíli počkáme (cca 2 - 3 min postačí), aby co nejvíce šťávy z masa se vlivem podtlaku dostalo ven do marinády. Potom celou nádobou i s obsahem pořádně zamícháme (protřeseme) a následně uvolníme podtlakový ventil. Marináda se tím pádem díky vlivu atmosférického tlaku hezky vcucne dovnitř do masa (namísto vycucnuté šťávy), a to dokonce více, než normálně. Lze tím dosáhnout důkladnějšího promarinování nebo zkrácení potřebného času. 8)

Chceme-li tomuto procesu pak ještě více napomoci, maso ještě pořádně před marinováním mechanicky napícháme. Vhodným nástrojem je k tomuto např. patice do desky s ostrými piny pro procesory řady 286 - 486, pevně přidělaná k paličce na maso :lol: (někdy nafotím).

Po okoření masa ho potom nezapomeňte lehce poprášit hladkou moukou pro zjemnění chuti a dát na několik hodin pěkně odležet do chládku. ;)

-----------------------------------------------------------------------------
a La na toto reagoval:
la píše:Tenderizér profi, nejmenší, ale stejně si myslím, že jehličky sou lepší. Je tam aji taková hrůza, co zvládne předpřipravit 1200 plátků za hodinu.
http://www.gastrotechnik.cz/gastro/nakl ... astro.html 8) :D


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...no co si myslet...

Příspěvek od martin11 »

...je tu někdo chemik a může potvrdit nebo vyvrátit následující text. :idea: ....dík martin11 :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

A kdybyste tušili, jak v ultrazvuku krásně zraje čerstvá slivovice .......


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák svitavy píše:Kristuša marja!! Já utopence miluju. Miluju je tak, že už tak i vypadám......
Feferonek hrst, aby to mělo říz a pak to pokorné čekání. Ubíjející demoralizující odzbrojující a husí kůži nahánějící čekání. Mnohdy marné ....
Napiš víííííc, mnohem víc. Napiš všechno a nic nezatajuj.Nějaký zdroj energie tomuto nesahá ani po kramfleky........
Napiš hlavně, co se do toho přístroje vleze. Myslíš že kus jehněte?? Nebo celé?? A těch utopenců kolik?? Pětilitrovka? Nebo jak je to?Jak se dá vyrobit silný zdroj ultrazvuku?? Že bych ty jehňata naklepával už na pastvině :lol: :lol: zasel bych řádky bazalky, citronely a libečku, eventuelně medvědí česnek.jupííí, zas mám o čem dumat.
TAKOVÝ GRIL S MOCNÝM ULTRAZVUKOLADIČEM.....Jak to, že už to nevyrábějí??
Seš hroznej :D Zase bys chtěl všechno hned :D Pro Tebe a ostatní viz. příloha.
Jinak medvědí česnek je super, tak za pár týdnů se půjdu napást, vysadil jsem ho k potoku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

Anonymous píše:A kdybyste tušili, jak v ultrazvuku krásně zraje čerstvá slivovice .......
Dobrá slivovice nepotřebuje ultrazvuk :lol:


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“