Návrh na omezený přístup pro neregistrované členy

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět

Uděláme omezení v přístupech na fórum?

určitě, bylo by to dobré
5
17%
nevím, jestli zvládnu někdy přispět
0
Žádná hlasování
nevím, jestli by to bylo dobré
8
28%
to je naprostý nesmysl
16
55%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Návrh na omezený přístup pro neregistrované členy

Příspěvek od Palo »

Zaslechl jsem, že někoho štve, když musí investovat do výzkumu, pak se o výsledky zde na fóru podělí, ale už ho to nebaví, jelikož kdokoliv, kdo sem přijde a může to být nějaký neregistrovaný hledač, má k těmto informacím přístup.

Může mít někdo nápady a nemá peníze na nějakou ptákovinku - výzkum se zastaví. Můžeme se formou týmu složit na určitou věc s tím, že by měli právo vědět výsledky výzkumu pouze Ti, co přispěli. Takto se můžeme dostat dál a k výsledkům se nedostane nepovolaná osoba...

Tedy vlastně navrhuji tři levely přístupu na fórum:

1. Pro všechny
2. Pro registrované
3. Pro platící registrované členy

Chápu, že někomu to může připadat jako škatulkování, ale předpokládám, že by to bylo pro mnohé lepší...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Můj osobní názor je, že by se měl zachovat stávající charakter fóra. Všichní investujeme do svých pokusů podle svých možností.Účtenky nesbírám, nevidím smysl ani ve zpětném odhadu třeba za dva roky kolik jsem do toho vrazil, nejsem ani bohatý ani chudý, stejně jsem kupoval věci postupně.
Myslím že to rozškatulkování nepomůže k dosažení úspěšného výsledku, spíš ještě víc rozdělí lidi a vystupňuje rozpory.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Obmedzenie prístupu

Příspěvek od sano »

Nakoľko som si všimol, tak medzi nami nie sú práve kooperatívci v prevahe. Každý ide na vlastné tričko. Sú tu asi traja štyria, ktorí nezištne poskytujú väčšinu informácií.
Doteraz nebol problém s tým, že by niekto nemal peniaze na výskum. Tak načo takéto delenie.
V čom máme problém, je to, že nám odchádzajú ľudia, ktorí niečo vytvorili. Milan ( ten sa chcel nabaliť, čo beriem, len nevie ako,na to. Keď som mu dal ponuku, že ho dám dokopy s ľuďmi, ktorí ho zafinancujú, tak to odmietol, čo tiež beriem). Ale doteraz na tom nezarobil veľa, súdiac podľa úrovne jeho stránok. Takže ten potrebuje pomôcť ako sa nabaliť. A to presahuje rámec týchto stránok, takže nasledoval odchod.Ak som ho zle odhadol, tak nech mi Milan prepáči. Len sumarizujem svoju skúsenosť s ním.
Ivan, ukončil časovo náročný výskum, prvú etapu. Vyčerpaný, a v tom prídu meily, ktoré ho rania. Rozčarovaný chce odísť.
Tu by som videl oprávnenosť istého filtra. Ale musel by sa vyjadriť Rival, poprípade ďalší ťahúni tohto fóra.
sano


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Pro Sana

Příspěvek od ElabsVracov »

Ahoj Sano, tohle mě moc nepřekvapilo, podle stránek soudí celou firmu hodně lidí a hodně spokojených zákazníků má na moje stránky námitky, ale web opravdu líp neumím, umím jakékoli zázraky s elektronikou, ale web je pro mě opravdu končíc tlačítkama ve Frontpage. A na zaplacení profiwebu si stránky nevydělaly. Téměř celou klientelu mám z osobního jednání nebo z doporučení spokojených zákazníků, troufám si říct že z Webu ani ne 5%. Proto bohužel stránky nic moc. No a lepší už to asi moc nebude, páč jsem nastoupil do zaměstnání kde se mi natolik líbí že uvažuju o definitivním zrušení firmy.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre Milana z Elabs

Příspěvek od sano »

Ahoj Milan,

som rád, že si sa ozval. POkiaľ je pravda, že si sa dopracovalô ku vysdokoefektívnemu rozkladu vodíku, tak hľadaj ďalších investorov, kde by sa tvoj postup mohol uplatniť.
Spoj sa s dobrým podnikateľom, ktorý má na to, aby tvoj postup na rozklad vodíka speňažil. Ak je pravda, že si sa pokúšal o atest na vodíkový kotol, tak v tom pokračujte. Keď norma neexistuje, tak ju vytvorte. Väčšinou to býva tak, že pionier, ktorý príde s novinkou je požiadaný o vytvorenie normy. Štátne inštitúcie zvyčajne dobre spolupracujú. Niekoľko measicov, odhadujem rok, to bude trvať, ale vec sa nakoniec pohne dopredu.
Netreba mať strach z energetických gigantov, jedna nevýznamná firma im kšeft nepokazí. Nakoniec aj Honda prišla s vodíkovým motocyklom, tuším mihulý rok.
Nik ťa nesúdi podľa stránok, pre mňa len boli merítkom tvojho komerčného úspechu.
Ja ti ho prajem.Ak by si mal záujem speňažiť svoj produkt, tak záujem zo strany tých čo chcú doňho investovať trvá. Treba len priamo povedať. Roky sa pohybujem v treťom, neziskovom sektore, a zvykol som si pri mojom malom plate podporovať úspešnejších a nežiarliť pri tom na nich. Pre mňa je to súčasťou práce. Takže ja z toho nebudem mať nič. A od teba tiež nič osobne nežiadam.
Podľa mňa je lepšia vodíková energia ako alternatíva aj od profesionálnej firmy. Mnohým to ušetrí spústu času a peňazí. Nebije sa to so snažením na tomto serveri.
sano


Uživatelský avatar
hyna
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: sob 17 čer 2006 19:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Sana

Příspěvek od hyna »

ElabsVracov píše:Ahoj Sano, tohle mě moc nepřekvapilo, podle stránek soudí celou firmu hodně lidí a hodně spokojených zákazníků má na moje stránky námitky, ale web opravdu líp neumím, umím jakékoli zázraky s elektronikou, ale web je pro mě opravdu končíc tlačítkama ve Frontpage. ...
Pokud by byl nekdy v budoucnu zajem, urcite by jsme se na rozumne cene domluvili. XHTML, CSS a neni problem i redakcni system v PHP+MySQL


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Ahoj Hyna

Příspěvek od ElabsVracov »

Ahoj Hyna, děkuji, ale právě proto že si nikdo z webu nic nekupuje tak nebudu investovat do stránek. Je lepší je zrušit a nic tím neztratím. Tak děkuju za nabídku.


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“