Financování fóra v rámci setkání ....

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět

Zápisné na "Setkání FuP"ve výši 150,- Kč :

je přijatelná - přijedu ...
14
54%
je přijatelná - nemohu se zúčastnit, ale zaplatím ... mám zájem o informace ...
5
19%
je příliš vysoká - z toho důvodu se nezúčastním ...
7
27%
se mne netýká - setkání FuP se nezúčastňuji ani nemám zájem o informace, popř. jiná odpověď ...
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Financování fóra v rámci setkání ....

Příspěvek od A(&F) »

... blíží se nám setkání a rád bych vás oslovil s tímto návrhem ... což zavést něco jako "zápisné na setkání" pro všechny, kteří se ho zúčastní ... platba v hotovosti na místě nebo předem pomocí bankovního převodu (v tomto případě prosím nezapomeňte přinést výpis s potvrzením platby) ... vybrané finance se použijí na úhradu nákladů spojených s pronajatým prostorem na serveru na němž běží fórum, které je částečně hrazeno z darů některých z vás, co přispíváte pomocí účtu ... zbytek potom doplácí Rival ze svého ... berte to třeba i tak, že krom osobního setkání s členy fóra, kdy si navzájem vyměníte mnoho osobních zkušeností, se během přednášek dostanete k informacím, které se jinak na fóru ve většině případů nikdy neobjeví ... a navržená částka ve výši 150,- zřejmě nikoho z příchozích nepoloží, ale fóru to velmi pomůže ... pokud by však chtěl kdokoliv v rámci setkání přispět i libovolně vyšší částkou než je navržena, tak samozřejmě může ... předem velké díky !!! ...

... původní návrh zněl, aby byl díl z vybrané částky věnován i Jeffovi, jelikož on především má spoustu práce navíc spojené s přípravou a konáním, zcela zadarmo nám poskytuje velmi příjemné prostory (i s noclehem a ubytováním, čehož každoročně využívá čím dál tím víc zúčastněných), ze svého hradí náklady na tepelné a elektrické energie, atd., atd. (což jak sami uznáte, aby se mu to celé vrátilo, museli bychom udělat útratu mnohem vyšší, minimálně jak "německej zájezd" :lol:) ... on se ale přesto své části zcela dobrovolně vzdal ve prospěch fóra, za což mu patří neskonalý zasloužený dík ... :good: :good: :good: ... pozn: Jeffe, Tebe se tím pádem "zápisné" jako jediného nijak netýká ... ;) ... slibuji, že se Ti to vše budeme snažit vynahradit alespoň zvýšenou konzumací alko i nealko nápojů ... :pivko: ...

... jménem administračního týmu přeji všem pohodově strávený víkend ... a těším se vás všechny již za týden ... ahoj !!! ... A(&F) ... :bye: ...

PeS: ... v minulosti, v rámci předchozích setkání, byla k některým stěžejním předneseným příspěvkům založena i skrytá vlákna, ke kterým však měli přístup pouze ti, jenž se zároveň setkání fyzicky zúčastnili, což by se ale od teď mohlo radikálně změnit ... v případě většinového přijetí "návrhu na zápisné" bude do těchto vláken umožněn přístup i těm, kteří se setkání nemohou zúčastnit ať již z časových či jiných důvodů ... a jak ??? ... zcela jednoduše !!! ... při platbě do zprávy pro příjemce postačí uvést "Setkani FuP jaro 2011", popř. použít variabilní symbol ve tvaru "201105" ... čísla účtů i s návodem naleznete ve vlákně "Jak finančně podpořit fórum" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tento vlak jede momentálně jinou cestou

Příspěvek od 1220 »

A srazu se nezůčastním, to nic nemění na tom, že peníze po někom pošlu popř. pošlu na účet
Zde na obrazovce se když to dobře dopadne se setkáme nejdřív v září.
K.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Lehce nepochopitelné ... ale budiž ...

Příspěvek od A(&F) »

... v den, kdy skončilo "Jarní setkání FuP 2011" byly výsledky hlasování takovéto: 13/3/1/0 ... a dnes (týden po) jsou najednou: 13/3/7/0 ... k tomu opravdu není co dodat ... :D:D:D ... ( :roll: ) ...

PeS: ... přestože jsem ve vláknu "Setkání ..." vyzval kohokoliv, komu připadne poplatek vysoký a na jeho základě by se Setkání nezúčastnil, aby mne kontaktoval pomocí SZ, tak se to ani v jednom případě nestalo ... :P ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Lehce nepochopitelné ... ale budiž ...

Příspěvek od martin11 »

A(&F) píše:... v den, kdy skončilo "Jarní setkání FuP 2011" byly výsledky hlasování takovéto: 13/3/1/0 ... a dnes (týden po) jsou najednou: 13/3/7/0 ... k tomu opravdu není co dodat ... :D:D:D ... ( :roll: ) ...

PeS: ... přestože jsem ve vláknu "Setkání ..." vyzval kohokoliv, komu připadne poplatek vysoký a na jeho základě by se Setkání nezúčastnil, aby mne kontaktoval pomocí SZ, tak se to ani v jednom případě nestalo ... :P ...
zdarec....ono to asi bude takhle....nějaký náhodný ..a registrovaný...si to přečetl a tak tam lupnul hlas....že jako je to moc....
..jo a k setkání ....kdo tam byl...tak viděl ..a hlavně slyšel, co nikde nikdy vidět ani slyšet nemůže...a už jenom za to ...to vstupné stálo....
hezký den a slunečný týden přeje martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“