Moje "škodovka" na vodík!

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik tam máš procesorů?

Příspěvek od Palo »

kutil píše:Například jakýkoliv generátor pulzů na rozklad vody je na NIC :!: protože voda dokáže reagovat na rezonanční pulzy a uhýbá tomuto kmitočtu. Pokud nebudete mít zpětnou vazbu která by reagovala na tyto změny (změna napětí a proudů vlivem změny plochy bublinkami, změnou PH, teploty atd... je tam příliš mnoho faktorů které ovlivňují proces rozkladu vody).
No Milan je kluk šikovná, o tom žádná. Věřím, že to má zmáknutý. A taky věřím, že kdybych před něj plácl těch "pár" tisíců, že bych měl případně zájem, pokud všechno pojede na jedničku v mém vyvíječi, který bych si dovezl, tak bysme obchod udělali... Enemže jaksi mašinku na vodík nepotřebuju, tak se do teho nebudu montovat ;) Jen teda kdybych už neco takovýho nabízel, tak bys si už dal záležet na fotečce ;)

Taky věřím, že Milan má dost starostí, tak na kdejakýho pantátu s Wartburgem nemá moc náladu, páč ten mu těch krejcárků moc neodsype ;) Tady jde prostě o byznys...
A jsem přesvědčenej, že i pověst může mít velkej vliv na žetónky...

Takže kdo budete chtít zapůsobit na Milana, mávété papírkama ze šrajtofle ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Kolik tam máš procesorů?

Příspěvek od lajos »

Jsem rád že konečně nějaké členové jsou naladěni podobně a ne jenom vysírají. To stačí.
Je pravda že bydlím(neříkám také) v paneláku a pokud to není přímo do auta tak váhám, ne kvůli penězům ale přes komunikaci a realizaci, neb jsem nerad vysýral Mima ani Milana(i před těma dvěma roky), to zaopatřili jiní.
Čiňte jak umíte, s možností? Jak ho využijete, je vaše věc.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

pro bulganin

Příspěvek od martin11 »

...prosím můžeš prozradit, kolik je tam je toho manganistanu draselnýho...kolika % roztok....jestli to není tajné....začíná mě to zajímat....to pH je tam zajímavé...martin11 :lol: p.s kolik litru vody to rozloží při trvalém provozu z 24 hodin...????...kolik doplňujete za 24 hodin


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

Těch otázek je hodně

Příspěvek od Bulganin »

Asi na všechny neodpovím správně, protože tomu moc nerozumím.
Vydražil jsem to na http://www.ebay.de kde to bylo od 1euro. Konečnou cenu se mi nechce sdělovat. Je to německý výrobek, žádná China, nebo český domádo. Byla k tomu krabice asi 5 kg toho hypermanganu, kolik procent tam je nemám tušení. Má to dislay, kde se během provozu zvyšuje číslo a když je tam 50, tak se doplňuje. Předpokládám, že jsou to gramy. Odšroubuje se víčko a nasypává se tam, dole je vidět, jak se to splavuje někam dvnitř a hodnota na display klesá. Když sleze na nulu, napíše stop! a víčko se našroubuje. Jak mi to prvně zdechlo, tak tam bylo 66,6. Kolik vody se rozloží nemám tušení, spotřeba je velká, protože se používá na chlazení a teče do odpadu (teplo se odebere). Naštěstí má soused vydatnou (bohužel, nebo bohudík hygienicky závadnou) studnu, tak jsme to napojili přes vyřazenej filtr ze stáčírny piva a voda je zadarmo. Kdyby se mělo platit vodné a stočné, tak by se to sakra prodražilo. Pro jistotu tu vodu nepouštíme do kanálu, ale vracíme zpět do studny. Kdyby na přívodu a odvodu byly vodoměry, tak by se dalo odečíst kolik vody to "spotřebovalo".


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

5 dkG na týden?

Příspěvek od hapalainen »

To máš na dva roky vystaráno.


Hlavní je vyhrát zápas
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Těch otázek je hodně

Příspěvek od martin11 »

Bulganin píše:Asi na všechny neodpovím správně, protože tomu moc nerozumím.
Vydražil jsem to na http://www.ebay.de kde to bylo od 1euro. Konečnou cenu se mi nechce sdělovat. Je to německý výrobek, žádná China, nebo český domádo. Byla k tomu krabice asi 5 kg toho hypermanganu, kolik procent tam je nemám tušení. Má to dislay, kde se během provozu zvyšuje číslo a když je tam 50, tak se doplňuje. Předpokládám, že jsou to gramy. Odšroubuje se víčko a nasypává se tam, dole je vidět, jak se to splavuje někam dvnitř a hodnota na display klesá. Když sleze na nulu, napíše stop! a víčko se našroubuje. Jak mi to prvně zdechlo, tak tam bylo 66,6. Kolik vody se rozloží nemám tušení, spotřeba je velká, protože se používá na chlazení a teče do odpadu (teplo se odebere). Naštěstí má soused vydatnou (bohužel, nebo bohudík hygienicky závadnou) studnu, tak jsme to napojili přes vyřazenej filtr ze stáčírny piva a voda je zadarmo. Kdyby se mělo platit vodné a stočné, tak by se to sakra prodražilo. Pro jistotu tu vodu nepouštíme do kanálu, ale vracíme zpět do studny. Kdyby na přívodu a odvodu byly vodoměry, tak by se dalo odečíst kolik vody to "spotřebovalo".
...zdravím a děkuji za odpověď...něco mi asi uniklo...myslelj sem, že máte ten zázrak od majkorosofta CZ...u vas je jiná situace...a asi také jiný způsob rozkladu vody....
....ještě dotaz...vodu nějak upravujete...změkčujete...??....jak je to s usazeninami...vápenatými...z studna vody...???....osobní pocot je , že manganistan je zde právě jen s ohlkedem na vytváření sraženin....ještě dotaz....je odpadní voda nafialovělá....po manganistanu...???....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Jokou má teplotu

Příspěvek od hapalainen »

Ta odpadní voda?
Naposledy upravil(a) hapalainen dne ned 20 čer 2010 20:18, celkem upraveno 1 x.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

...myslelj sem, že máte ten zázrak od majkorosofta CZ...

Příspěvek od Bulganin »

Tak to ani náhodou. Na výtvory "zlatých českých rukou" domácích kutilů se nachytat nenechám. Já kupuji pouze ověřenou kvalitu. Jak to napsal K4 za ty rupie to musí něco umět. České kupuji pouze plzeňské, ale to vlastne dnes moc české už taky není. Nejsem vědec, ani výzkumník, jsem pouhý uživatel a sběrač informací. Chápu, že hodina programování něco stojí. Hlavní ale je, co ten programátor za tu hodinu vytvoří. Pokud se dloube v nose, nebo surfuje po netu, tak toho moc nevytvoří. A pokud si tuhle hodinu nechá zaplatit, tak by ho měli vyhodit.

Vodu čistíme tím pivním filtrem a nic víc. Jestli je to tak správně, nevím. Barva té odpadní není fialová, vypadá jako obyčejná voda. Nějaké úsady se tam asi ukládají, páč v návodu píší něco o spuštění čištění, ke kterému to vyzve až to bude potřeba. Potom to samozřejmě pustíme do kanálu.
Teplota vody je kolem 10 stupňů.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: ...myslelj sem, že máte ten zázrak od majkorosofta CZ...

Příspěvek od lajos »

Ty chápeš hodinu programátora zaměstnance. Člověk který pracuje na svém vlastním výtvoru, buď na tom pracuje nebo se dloube v nose. Za ten soft asi neplatíš za hodiny programování ale za obsah, který někdo vymyslel a odladil.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: ...myslelj sem, že máte ten zázrak od majkorosofta CZ...

Příspěvek od PeTr1 »

Bulganin píše:Tak to ani náhodou. Na výtvory "zlatých českých rukou" domácích kutilů se nachytat nenechám. Já kupuji pouze ověřenou kvalitu. Jak to napsal K4 za ty rupie to musí něco umět. České kupuji pouze plzeňské, ale to vlastne dnes moc české už taky není. Nejsem vědec, ani výzkumník, jsem pouhý uživatel a sběrač informací. Chápu, že hodina programování něco stojí. Hlavní ale je, co ten programátor za tu hodinu vytvoří. Pokud se dloube v nose, nebo surfuje po netu, tak toho moc nevytvoří. A pokud si tuhle hodinu nechá zaplatit, tak by ho měli vyhodit.

Vodu čistíme tím pivním filtrem a nic víc. Jestli je to tak správně, nevím. Barva té odpadní není fialová, vypadá jako obyčejná voda. Nějaké úsady se tam asi ukládají, páč v návodu píší něco o spuštění čištění, ke kterému to vyzve až to bude potřeba. Potom to samozřejmě pustíme do kanálu.
Teplota vody je kolem 10 stupňů.
muzez to vyfotit nebo nahrat na video jak to slape a dat to sem?slo by to?


Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

muzez to vyfotit nebo nahrat na video

Příspěvek od Bulganin »

Včera jsme to prodali, budeme kupovat výkonnější. Koupil to člověk z tohoto fora, tak pokud bude chtít, tak to může nafotit.
My už víme co jsme chtěli vědět. Lepší jedno větší zařízení pro dva domy, než dvě menší.


J.K
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 12 led 2007 8:00

A pohadce je konec...

Příspěvek od J.K »

Tomu se ani neda verit, takovej zazrak mas doma, a jak na svinu sis to ani nestihl vyfotit. Fotka urcite nebyla ani kdyz jsi to tehdy pres net kupoval, ze ? To jsi frajer kdyz klidne koupis zajice v pytli.... No doufam ze az koupis novej zazrak, ze uz ho stihnes vyfotit drive, nez ho zase prodas, a konecne se nam s tim pochlubis...


J.K.
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A pohadce je konec...

Příspěvek od Jim68 »

Nebuď labuď, zadej si do gůglu hydrogen generator a konečně si to objednej - když tak moc potřebuješ vodík... ;) .
Tady je obrázek... http://fem7.uniag.sk:8880/kexo/node/54

a tady si to můžeš dokonce obšlahnout (nikdy by mě nenapadlo, že bys chtěl za nějaké duševní vlastnictví platit, že...) http://www.vodik.estranky.cz/fotoalbum/ ... chy-clanek


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
lepič
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 14 úno 2007 21:25

Zázrak???????

Příspěvek od lepič »

On to zas takovej zázrek nebude. Je toho všade hafo a když si nevíš rady, tady máš odpověď: http://www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/
nebo: http://cgi.ebay.com/Packard-8200-Hydrog ... 255b8eb444
nebo:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HL-500-H ... ccessories


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Vysvětlení

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

První modely se vyráběly před x lety a od té doby technologický rozvoj pořádně pokročil.

Systém byl naprosto kompletní, funkční, se vším co je potřeba, včetně vyvíječe, uhlíkové komory a ostatního příslušenství. Nikdo se neobtěžoval zeptat.

Je pěkné, že tady diskutujete o něčem, o čem vůbec nic nevíte.

Po tom, co jste tady předvedli, jsem se rozhodl systém nadobro stáhnout z českého veřejného trhu a uzavřít kompletně všechno týkající se VE. Rivala tímto žádám o zrušení účtů Mikrasoft.cz a elabsvracov z registrace. Tímto končím spolupráci s fórem upramene a přeji všem přítomným hodně úspěchů.

Milan.


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“