Mimův vyvíječ

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Uživatelský avatar
Atom_SK
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08 bře 2007 20:38
Bydliště: Levice,Slovensko

Mimův vyvíječ

Příspěvek od Atom_SK »

vlákno čisté - poo.

Chcem sa opitat na vzdialenost tych dier ci je 8 mm vzdialenost stredov alebo okrajov dier. Dik. :D :D


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

děrování

Příspěvek od kutz »

http://www.weststeel.cz/cze/produkty/de ... esazene_rv

přičemž je důležitý poměr elektrod vůči vodě... viz. tabulka peter


Uživatelský avatar
Atom_SK
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08 bře 2007 20:38
Bydliště: Levice,Slovensko

Vdaka

Příspěvek od Atom_SK »

Kutz,
Dakujem ti za radu :shock:


Uživatelský avatar
MILAN
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 07 bře 2007 18:08

Re: Problém

Příspěvek od MILAN »

je to jedno hlavne jich tam musi byt dost a nemusi byt soumerne.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém

Příspěvek od xzzzx »

Neni dulezity pomer?


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
MILAN
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 07 bře 2007 18:08

Re: Problém

Příspěvek od MILAN »

jakej pomer myslis elektrody a voda?ne to neni dulezity.musi to byt proste perforovane.


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém

Příspěvek od kutz »

Milane pokud se bavíme o verzi, kterou nazýváme Mim replika, pak je podstatný jíž zmíněný poměr objemu vody k objemu elektrod. Mohl bys mi prosím pak vysvětlit, k čemu je přiložená tabulka ? Pro srandu králíkům ;)
Nicméně pokud sestavíš elektrolyzer a do elektrod napácháš díry dle tvé libosti ( hlavně, že jich budeš mít "dost" ) a pojede ti na to auto, pak klobouk dolů pane. Nejlépe však, když s ním přijedeš 20týho k Jeffovi na sraz ! :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

milan

Příspěvek od lajos »

Je to vidět, když radí zapálený nový člen. Kolik toho o tom přečetl?
Prostě perforované a musí jich tam být dost, pro začátek to není špatný a časem oba dočtou ten zbytek co jim chybí(informace).


Uživatelský avatar
MILAN
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 07 bře 2007 18:08

Re: milan

Příspěvek od MILAN »

PANOVE JAK CHCETE DELEJTE SI TO DAL PODLE VSECH TECH TABULEK A TAK A AZ VAM TO POJEDE TAK MI DEJTE VEDET.ALE JINAK NIC VE ZLEM :lol:


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém

Příspěvek od Merlin »

kutz píše:
MILAN píše:jakej pomer myslis elektrody a voda?ne to neni dulezity.musi to byt proste perforovane.
Milane pokud se bavíme o verzi, kterou nazýváme Mim replika, pak je podstatný jíž zmíněný poměr objemu vody k objemu elektrod. Mohl bys mi prosím pak vysvětlit, k čemu je přiložená tabulka ? Pro srandu králíkům ;)
Nicméně pokud sestavíš elektrolyzer a do elektrod napácháš díry dle tvé libosti ( hlavně, že jich budeš mít "dost" ) a pojede ti na to auto, pak klobouk dolů pane. Nejlépe však, když s ním přijedeš 20týho k Jeffovi na sraz ! :lol:
Kdo, a na základě ČEHO, "vyvinul" ty tabulky?

Stále se tady opakuje slovo "replika". Relika je zopakování či zhotovení kopie něčeho daného, něčeho, co je k dispozici alespoň na obrázcích. Nic takového tady nevidím a nikdy jsem ani neviděl.

Co se tady tedy s takovou až zélotskou přesností "replikuje"?
Stavíte oltář?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Problém

Příspěvek od Mim »

Už to fakt přeháníš....Tys to byl, kdo chtěl lidi naučit myslet nezávisle a podporoval jsi to...tak toho nech. Když se to rozpohybovalo, budeš to zatracovat? Jdi do sebe a nešlap po jiných.....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro Gewo....ještě jednou....

Příspěvek od Mim »

Pokud se ti nelíbí moje stanovisko, že je třeba to komerčně využít....je to jen můj problém....a to, že je třeba, aby si to lidi ošahali je jejich problém...
Tvůj problém je, že nevíš, co je vlastně dobře....pustit - nepustit ( viz. tvoje poznámka, že to zveřejníš pouze v dubnovém čísle časopisu) Já se snažím lidem pomoci a oni konečně makají....to je moc dobře. A že nejsou fotky? K čemu? Myslím, že již pár lidí uspělo a proběhlo to v klidu. To je správné cesta. A mimochodem, nenechám se šikanovat....Na to jsem již dost starý a dost zkušený.....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

...a ještě do třetice...

Příspěvek od Mim »

Proč jsi to neuveřejnil již dávno sám...když jsi na chatu tvrdil, jak dlouho jste na to jezdili? Není na tom cosi divného? Možná je to s tebou v tomto případě stejné, jako s obhajobou Klause....Dlouuuuuhá obhajoba o ničem.
Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...a ještě do třetice...

Příspěvek od Merlin »

Já ale nikde netvrdím, že mám k dispozici funkční zařízení. MNĚ na to škodovka nejezdí... Na to abych replikoval tehdejší reaktor dnes nemám čas, materiál ani potřebné vybavení. Byl to velmi profesionální výtvor. Mohu ale sdělit jak fungoval pokusný, a jaká byla kritéria, zatím co Ty potřebuješ jen vzít do ruky foťák a nafotit stávající zařízení ve "své škodovce na vodík".
Proč to neuděláš? Není nic lehčího než to.
Místo toho vidím jakési směšné tabulky poměrů vody apod... Je to giganesmysl, stejně jako pravidelné otvory přesně nad sebou...

---------------
A co s tím vším má probůh společného pan Klaus? Jaká obhajoba? To není obhajoba, to je můj názor, který s panem Klausem plně sdílím. Je totiž obrovský rozdíl mezi čistotou životního prostředí a hromadou lží okolo globálního oteplování. Ty věci se nesmí smísit.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro Gewo....ještě jednou....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Pokud se ti nelíbí moje stanovisko, že je třeba to komerčně využít....je to jen můj problém....a to, že je třeba, aby si to lidi ošahali je jejich problém...
Tvůj problém je, že nevíš, co je vlastně dobře....pustit - nepustit ( viz. tvoje poznámka, že to zveřejníš pouze v dubnovém čísle časopisu) Já se snažím lidem pomoci a oni konečně makají....to je moc dobře. A že nejsou fotky? K čemu? Myslím, že již pár lidí uspělo a proběhlo to v klidu. To je správné cesta. A mimochodem, nenechám se šikanovat....Na to jsem již dost starý a dost zkušený.....Mim
Jojo. Makají. Pro koho? Ověřují tvé domněnky... chytré a laciné... konečně makají, že? A co potom? Vymámíš z nich co a jak a prodáš to?
Tohle už jsem jednou někde viděl a zažil. A přišlo nás to draho. A vidím, že někteří lidé se prostě ne a nepoučí.
Šikanování? LOL! Jestli máš problémy, můžeš si za ně sám. Je mi skoro šedesát, jsem možná dost starý na to, abych to viděl, žejo, mladej... :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“