Aktuálně: Transparentní účet pro pomoc lidem postiženým živelnou pohromou na Moravě: 123-3116270217/0100 Více zde...

Corona virus

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Spokojní ľudia v centre Nového sadu. Otvorené kaviarne, reštaurácie, obchody a žiadne náhubky

Příspěvek od Rival »Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hrôzy anglického lockdownu!

Příspěvek od Rival »Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Očkování - tví blízcí to chtějí a ty se o ně bojíš? Síla lidské mysli v praxi- návod a úleva. 5.6.21

Příspěvek od Rival »Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Očkování zvyšuje úmrtnost na variantu Delta

Příspěvek od Rival »

Převzato: https://www.infovojna.sk/article/mengel ... anta-delta

...
Zopakujme si znovu, co nám smutný příklad Británie potvrdil:

1. Varianta Delta má cca 20x nižší smrtnost než varianta Covidu Alfa, kterou tu právě máme.
2. Varianta Delta je méně nakažlivá pro nenaočkovanou populaci.
3. Očkování zvyšuje úmrtnost na variantu Delta.
4. Země, které masově naočkují celou populaci, budou produkovat mutace viru.
5.Masově naočkovaná populace nebude mít před těmito mutacemi dostatečnou ochranu a bude se muset stále více a více očkovat.
6. Čím více se bude populace očkovat, tím více bude na nákazu umírat.
7. Profylaxí a léčením s pomocí levného léku Ivermectinu by se národy dostaly z „pandemie“ raz dva – ale přesto se tento lék přes jeho reálné
úspěchy neustále zpochybňuje.

No, není to pro eugeniky a výrobce vakcín ideální?

Proč je tedy vyvíjen ten nelítostný tlak na naočkování celé populace včetně dětí? A to téměř ve všech zemích světa?

Proč je Delta záminkou pro další zvyšování nátlaku na očkování, i když se očkovaní lidé častěji Deltou nakazí a po očkování na ni více umírají?

Kromě hamižnosti a snahy o depopulaci země a Great Reset dávám ke zvážení ještě další důvod:

Pokud masovým očkováním zmizí srovnávací neočkovaná skupina, nebude s kým porovnávat.

Porovnávacími kritérii pak již nebudou fakta, např. že se v naočkované/nenaočkované skupině lidé častěji nakazili koronavirem nebo že v naočkované/nenaočkované skupině měli lidé lehčí průběh nemoci nebo že se určité nemoci a postižení projevili více v naočkované skupině.

Jediným měřitelným kritériem se pak stane hladina protilátek - tak, jak je tomu již nyní v Británii – str. 8 , dokument „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“.

Pokud masovým očkováním zmizí porovnávací neočkovaná skupina, pak již nikdo Mengelům nedokáže, že se očkováním dopustili zločinů proti lidskosti.

Budou z obliga...


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oxid grafenu

Příspěvek od Rival »

VIDEO NAJDETE ZDE ve španělštině s anglickými titulky:
https://rumble.com/vj25zh-covid-19-is-c ... -ways.html

Přepis titulků prvních 11 minut videa:

Masky, které jsou v současné době na trhu a používají se, obsahují oxid grafenu. Nejen ty, které byly svého času staženy, jak bylo oznámeno v médiích, ale i štětičky používané v PCR a antigenních testech obsahují nanočástice oxidu grafenu.

COVID vakcíny ve všech svých variantách – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen/Johnson & Johnson atd., obsahují také značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Toto jsou výsledky jejich analýzy elektronovou mikroskopií a spektroskopií, mimo jiných technik používaných různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu a nové vakcíny proti chřipce i nové intranazální COVID vakcíny, které jsou v přípravě, obsahují také obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu. Oxid grafenu je toxická látka, která vytváří v těle tromby – oxid grafenu je toxická látka, která vytváří krevní sraženiny. Oxid grafenu způsobuje změnu v imunitním systému dekompenzací oxidační rovnováhy ve vztahu k zásobám glutathionu (pozn. antioxidant přítomný v těle). Pokud je dávka oxidu grafenu zvýšena jakoukoli cestou podání, způsobí kolaps imunitního systému a následuje cytokinová bouře.

Oxid grafenu nahromaděný v plicích vytváří oboustranný zápal plic šířením v plicním alveolárním traktu. Oxid grafenu způsobuje v ústech kovovou pachuť. Možná vám to začíná dávat smysl. Vdechovaný oxid grafenu způsobuje zánět sliznic a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu.

Oxid grafenu získává uvnitř těla SILNÉ MAGNETICKÉ VLASTNOSTI. To je vysvětlení magnetického jevu, který již zažily miliardy lidí po celém světě po různých způsobech podávání oxidu grafenu. Jedním z nich je vakcína.

Stručně řečeno, oxid grafenu je ten údajný SARS-CoV-2, ten údajně nový koronavirus, který způsobuje onemocnění známé jako COVID-19. Proto jsme nikdy skutečně neizolovali nový koronavirus, jak většina zdravotnických institucí na nejvyšší úrovni a v různých zemích uznala, když na to byla tázána. Onemocnění COVID-19 je výsledkem zavádění oxidu grafenu různými způsoby podávání.

Oxid grafenu je extrémně potentní a silný v aerosolech, stejně jako takzvaný SARS-CoV-2. Jako každý materiál má oxid grafenu to, co nazýváme „elektronické absorpční pásmo“. To znamená, že absorbuje určitou frekvenci, která tento materiál velmi rychle nabudí a způsobí oxidaci, čímž narušuje rovnováhu organismu šířením toxických látek v těle proti našim přírodním zásobám antioxidantu glutathionu. Právě toto frekvenční pásmo je vyzařované v nových šířkách vlnového pásma nové bezdrátové technologie 5G. To je důvod, proč se rozmisťování těchto antén během pandemie nikdy nezastavilo.

Ve skutečnosti patřily k několika málo službám, které byly udržovány, kromě zvláštního monitorování ze strany státních bezpečnostních sil a orgánů na těchto anténách. Máme podezření, že v kampani proti chřipce 2019 byl oxid grafenu přidán do lahviček s vakcínou, protože byl již používán jako adjuvans.

S následnými testy technologie 5G v různých částech světa se COVID-19 vyvinul v interakci s vnějšími elektromagnetickými poli a oxidem grafenu, který je nyní v tělech. Nezapomeňte, že vše začalo ve Wu-chanu a bylo to první pilotní město na světě, které koncem listopadu 2019 testovalo technologii 5G. Je to taková „náhoda“ v čase a prostoru.

Obě verze s luskouny a netopýří polévkou byly jen na odvedení pozornosti. Účel zavedení oxidu grafenu je ještě temnější, než si dokážete představit. Proto je zatím více než dost, abyste vstřebali tato data a „resetovali“ znalosti, které jste dosud měli o nemoci, od nejvyšších vládních institucí, které říkají obyvatelstvu, aby se chránilo, a dokonce jim vnutily to, co jim potenciálně způsobí nemoc samotnou. Logicky, nyní, když víme, že příčinou nebo etiologickým činitelem onemocnění je přesně chemická toxická látka a ne biologická látka, víme, jak ji zmírnit: zvýšením hladiny glutathionu. Glutathion je přírodní antioxidant, který nosíme v našem těle.

Několik podrobností vám pomůže plně pochopit vše, co bylo hlášeno v médiích. Hladiny glutathionu jsou u dětí extrémně vysoké. Proto onemocnění nemá téměř žádný dopad na dětskou populaci. Glutathion se velmi prudce snižuje po 65. roce života. Proto je COVID-19 obzvláště rozšířen ve starší populaci. Glutathion je na velmi vysoké úrovni v populaci, která intenzivně sportuje. To je důvod, proč pouze 0,22% sportovců prodělalo onemocnění.

Nyní pochopíte, proč nespočet praktických studií prokázalo, že léčba N-acetylcysteinem (který je prekurzorem glutathionu v těle) nebo glutathion podávaný přímo, léčí onemocnění COVID-19 u pacientů velmi rychle. Jednoduše proto, že hladiny glutathionu byly zvýšeny, aby se vyrovnaly s podávanou toxickou látkou, oxidem grafenu.

Objev, který zde učinila La Quinta Columna, je o útoku státního bioterorismu se vším všudy, nebo přinejmenším o spoluvině vlád vůči celé světové populaci, což nyní zakládá skutkovou podstatu zločinu proti lidskosti.

Proto je naprosto nezbytné a důležité, abyste tyto informace zpřístupnili své lékařské komunitě. Praktickým lékařům, zdravotnickým a pečovatelským službám obecně, ale také médiím a místnímu a regionálnímu tisku a celému vašemu okolí. La Quinta Columna odhaduje, že jen u nás každý den zemřou desetitisíce lidí, až vláda zapne novou chystanou technologii 5G.

S vědomím, že nyní nejsou touto injekcí proti chřipce s oxidem grafenu očkováni pouze starší lidé v pečovatelských domech, ale jak víte, velká část populace byla očkována nebo „grafenizována“ postupnými dávkami oxidu grafenu.

Tělo má přirozenou schopnost eliminovat tuto toxickou látku, takže doporučují až tři dávky ročně po všechny roky, aby se grafen ve vašem těle udržoval.

Máme všechny důkazy o tom, co se tu stalo. Zatímco se soudní systém snaží jednat, lidé budou i nadále strkáni z bezedného útesu. Pokud se díváte na tento audiovizuální materiál, pochopíte, že jste byli více než rok zcela a naivně klamáni nejvyššími institucemi. Teprve teď pochopíte všechny nesourodosti, které jste pozorovali ve svých televizních zprávách.

Pro doplnění těchto cenných dat, můžete navštívit https://www.laquintacolumna.net nebo náš kanál na Telegramu: La Quinta Columna TV, kde více než 100 000 lidí již zná pravdu a není součástí masivního podvodu, kterému byli vystaveni. Prosím, šiřte toto video mezi všemi. Je pouze na nás, jestli nás čeká osud, který nám chystají plody Agendy 20/30.

Děkujeme za pozornost.

– La Quinta Columna.

Převzato: https://tadesco.org/zpravy-od-meldy-3qq62q21/


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1098
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nebezpečí druhé fáze očkování !!!

Příspěvek od Rival »

Sucharit Bhakdi - Vysvětlení očkování proti covidu (neberte si druhou fázi)

Univ.-Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi je specialista na mikrobiologii a epidemiologii infekcí. 22 let vedl Ústav pro lékařskou mikrobiologii a hygienu na univerzitě Univerzita Johanna Gutenberga v Mohuči a pracoval v péči o pacienta, výzkum a výzkum. Publikování více než 300 prací z oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a kardiovaskulárních chorob. Kromě řady ocenění mu byl udělen Řád za zásluhy státu Porýní-Falc.


Rival
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“