Bolotov

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

sisa píše:Jiří, pravdu máš, ale i když už vyzkoušíš toho hodně, stejně hledáš dál, hledáš něco lepšího. Po odzkoušení se buď vracíš k osvědčenému nebo pokračuješ v hledání. :)
Ahojky vespolek.
Kókám že se to tu zvrtlo na kotvičník ale vůbec to není na škodu...
Co já vše už vyzkoušel :bhead: a postupně vylučovací metodou přicházím na další a další účinnější řešení. Jak píše sisa, hledáme dál.
Když sem zakopl o Bolotova, měl sem taků radost že jsem ani nenapsal název jeho knížky. Totiž vše co jsem měl do dneška vyzkoušený do sebe zapadalo jako puzzle a rozhodlo to povídání o trávícím systému a užívání soli NaCl. I ten sodík potřebujeme na tvorbu kostí a nakonec tělo není blbec a vše nepotřebné vylučuje např. ve formě potu - slaný pot.
Protože několik roků popíjím HCl (což nechápe ani má rodina- grr) tak sem se zbavil téměř všech začínajících nemocí. Bolotov rozšířil HCl ještě o kys.sírovou, dusičnou (nitroglicerin) a vše rozpustil v octě. Logicky vysvětlil proč a díky zkušenostem s HCl terapií mu bez výhrad důvěřuji. Několikaměsíční užívání BK mě utvrzuje v tom, že pokračuji správným směrem :pivko:
No a proč tento směr nedoplnit kotvičníkem, když tu někdo dává na sklo své dlouholeté zkušenosti ;)
Ono to pude :ethink: , chce to enem vydržať
H.

Pro ten kotvičník si můžete dojít sem a pokračovat tam https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135460#p135460 SDK


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od jojoba »

Tak jsem "teple" dočetl celý překlad/výtah..... a jsem z toho poněkud jelen .....
Rak potřebuje k růstu kyselé nebo zásadité prostředí ..... ?
Krev má být mírně zásaditá nebo kyselá .... ?
V dvanácterníku se postoupený okyselený/natrávený a kyselý obsah žaludku neutralizuje/ozásaduje žlučí ap. ....a postupuje do střev jako kyselý.... ?
Ve stravě se nedostává zásadotvorných složek ( zelenina ap. ) nebo kyselotvorných ( maso, sádlo ) ap..... ?
Žaludeční šťáva je silná kyselina solná...... jak ji ovlivní pár kapek/lžíce BK ve sklence vody..... ? Ta ji snad spíše oslabí - naředí ..... ?
Špetka soli na jazyk.... ta snad dokáže podráždit receptory pro spuštění produkce žaludeční HCl..... ale nějak léčit ... ?
+++ Pro mne zlatý hřeb, zatím asi opomíjený..... při svém pobytu v base Bolotov v 80-letech dokázal prakticky spustit, udržet a využívat studenou fúzi jako energetický zdroj !!!!
Pro mne neuchopitelné, jako transformace ( transmutace ? ) dusíku v plicích na kysličník uhelnatý a dtto také obráceně !
Prosím-prosím..... neumím číst či su jelen ?
Připadám si tož jako trubec.... ach jo.


jojoba
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

jojoba píše: ....Prosím-prosím..... neumím číst či su jelen ?
Připadám si tož jako trubec.... ach jo.
Jelene, jélene ....
ahojky, Bolotov je těžký čtení a musíš ho po částech vstřebat.
Spěchám tak enem letem světem:
Starší člověk má až 5 x menší produkci své vlastní HCl než 20 tiletý !
Tj. když si před jídlem dáš do vody cca 4 % HCl, tak nahrazuješ tu chybějící kys. a dobře trávíš.
Dobré trávení je základ pro příjem živin z potravy tedy využiješ víc potřebných itamínů ...
Dle bolotova je HCl potřebný k likvidaci odumřelých buněk, tedy pomáhá uklízet binec z těla a to se taky opomíjí ...
No a ten jeho koktejl není na trávení, ale na podporu tvorby amínokyselin na obnovu DNA. Ten účinek nepoznáš hned, ale fakt to funguje :hip:
Akorát musíš vydržať
Maj sa
H.v.


rasto
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07 lis 2012 14:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od rasto »

Ahojte. Taktiež si chcem namiešať Bolotov balzam, ale mám probém zohnať tabletky nitroglicerinu ( ktorý obsahuje kyselinu dusičnú ). Tak sa chcem spýtať vás skúsenejších, či by bol problém dať miesto tabletiek nitroglicerínu rovno za lyžicu kyseliny dusičnej. Bolo by to to isté? Ďakujem za odpoveď.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od NAVAR »

rasto píše:Ahojte. Taktiež si chcem namiešať Bolotov balzam, ale mám probém zohnať tabletky nitroglicerinu ( ktorý obsahuje kyselinu dusičnú ). Tak sa chcem spýtať vás skúsenejších, či by bol problém dať miesto tabletiek nitroglicerínu rovno za lyžicu kyseliny dusičnej. Bolo by to to isté? Ďakujem za odpoveď.
Původně jsem myslel že nitroglycerin je na Slovensku volně prodejný. Nestálo by za to se u Vás optat?
On tam myslím má i jinou funkci, zřejmě kvůli vazodilataci. On třeba taky bez černý nefunguje tak dobře bez alkoholu a nebo acylpirinu.
Ono se sice na stránkách Bolotova mluví o aqua regia, tedy lučavce královské (směs kyseliny chlorovodíkové a dusičné) ale že by tam Bolotov dával kyselinu dusičnou jsem se zatím nikde nedopídil.
Naposledy upravil(a) NAVAR dne čtv 21 led 2016 12:24, celkem upraveno 1 x.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Sachar Bolotova

Příspěvek od NAVAR »

Ještě jsem narazil na jeden produkt ale ještě zajímavější popis produkce cukru a chemie s tím spojené.
http://organichni-producty.com.ua/index ... ct_id=2606

Strojový překlad bez korekce zde:
Sacharóza v těle je rozdělen na glukózu a fruktózu. Glukóza se převede na glykogen - základě dodávek energie každé buňky našeho těla. Takže, přírodní cukr - cenným zdrojem životní energie. "Bílá smrt" to dělalo naše průmyslníky, kteří ve snaze o ekonomických ukazatelů ztracených ekologický význam jejich práce ...
Víte, že se produkce cukru o sobě známými způsoby používají dezinfekční prostředky: formalin, bělidlo, jedy aminové skupiny (Wazzin, ambizol, stejně jako kombinace výše uvedených látek), peroxid vodíku a další?
Dezinfekční prostředky se používají k zabíjení mikroflóru v roztoku cukru pro dezinfekci vody vstupující do výroby. Toxické účinky toxických látek vzhledem k reakci sloučenin toxinů organických molekul za vzniku komplexní látku více toxický než původní. Například, bělidlo nebo bělidlo (CaCl2O) ve vodě reakcí s molekulou za vzniku aminů Dioxiny. Toxicita dioxinů výše toxicity chloru 107 krát, 67 krát vyšší, než je toxicita kyanidu draselného a 500 násobku jedu na krysy - strychnin (aby Coca-Cola Company v Belgii měl velmi vážné problémy vzhledem k tomu, že její produkty byly detekovány Dioxiny) ,
Formaldehyd je mutagen a karcinogen zakázán v použití ve styku s potravinami. A naši majitelé cukru ročně obdrží dočasné povolení pro používání těchto látek v potravinářském průmyslu. Při kontaktu s sacharózou až 11% ze svých spojených s formaldehydem, a část sloučeniny zůstává v cukru.
Odpařením na snížení rozsahu v cukrovém sirupu se přidá decalcifiers (typ chelatační Antipreks). Molekula zachycuje iontů chelátor vápníku, hořčíku, atd, neutralizovat jeho kladný náboj. V důsledku této molekuly se nedrží otopné plochy, ale zůstává v roztoku, a je uložen v cukr a melasu. A cukr dostane do našeho těla. U lidí, chelatační snadno do krevního řečiště a hromadí se ve velmi tenkých kapilár. Pokud snížíte pravděpodobnost kapilární cévy ucpání prudce zvyšuje (krevní sraženiny). Důsledky trombózy u lidí, zejména v lidském mozku, jsou známé - mrtvice.
Kromě toho, aby se snížilo povrchové napětí viskózních roztoků používaných povrchově aktivní látky (detergenty - fosforečnan sodný). Chcete-li snížit pěna používaná jsou odpěňovače, flokulanty - látky, které zvyšují ukládání částic ... a teď na otázku:? Myslíte si, vrhnout se do sklenice čaje, čisticích prostředků, Domestos, komety či formalínu používaných pro konzervaci mrtvoly ..
Největších vědců naší doby BV Bolotov byl vyvinut komplex opatření, což umožňuje zcela eliminovat použití chemických látek při výrobě cukru, a, v důsledku toho, aby byla zaručena naprostá absence těchto látek v konečném produktu. Při použití této technologie a využívání produktů vyrobených v souladu s jeho předpisy, sanitární a epidemiologické stanice má oprávnění a toxikologie Research Institute.
Je to přirozené, šetrné k životnímu prostředí cukru si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě!
Mimochodem, v domě tohoto cukru a zemního vanilky (to lusky si můžete koupit také v našem internetovém obchodě: existují druhy - Indian madagaskarské vanilky a vanilka bourbon Extra třída), je velmi snadné na přípravu jídel vanilkovým cukrem cukrovinky mistrovská díla. Pro informaci: všude prodej levných "vanilkový cukr", aby tento vanilkového cukru, nemá nic společného; Tento produkt positiveness škodlivé, protože při jeho výrobě do běžného cukru, smíšené do syntetického náhražka vanilky. -. Vanilky, která, bohužel, je karcinogenní, t K Získává se z ropných destilátů. Ale pro současnost, a co je nejdůležitější, 100% přírodní vanilkový cukr stačí ponechat vanilkový lusk v pevně uzavřené nádobě s cukrem. On byl brzy promočený dostatečně silný zápach vanilky. Vanilla lusky se sice ztrácí pouze část jejich chuti, a může být použit později o dalších 6 měsíců.
Natural, šetrné k životnímu prostředí cukr již získal spotřebitele. Na trzích, Boryspil okres, za stejnou cenu za cukrovaru Starinskaya vždy obrátit. Na závěr skupinového Laboratorní procento sacharózy v cukru nad normou (mimochodem, třtinový cukr, které se doplňují polovinu toho, aby si stejnou sladkost než Buryakova cukr), a na uzavření nezávislého moskevského laboratoři cukru závodu byl jedním z nejlepších, předložen k testování podobných výrobků!

Stránky Bolotova zde: http://boris-bolotov.org.ua/index.php


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
rasto
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07 lis 2012 14:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od rasto »

NAVAR [/quote]Původně jsem myslel že nitroglycerin je na Slovensku volně prodejný. Nestálo by za to se u Vás optat? [/quote]

Ďakujem NAVAR, mal si pravdu, kúpil som ho bez problémov. Ja už nechodím do toho krámu s názvom "lekáreň". Aj tak mi tam nič potrebné predať nechcú ( chlorid horečnatý, kyselinu chlorovodíkovú, lugolov roztok atď.). Ale tento nákup ma ozaj milo prekvapil :D
Díky za radu.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od sisa »

Tak již týden kroužím kolem tohoto vlákna, opět jsem si ho celé přečetla, beru to jako znamení, že musím začít další kolo.
Budu řešit určité zdravotní problémy, doufám, že mi pomůže. Pak dám vědět. :-)


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Sachar Bolotova

Příspěvek od NAVAR »

NAVAR píše:Ještě jsem narazil na jeden produkt ale ještě zajímavější popis produkce cukru a chemie s tím spojené.
http://organichni-producty.com.ua/index ... ct_id=2606

Strojový překlad bez korekce zde:
Sacharóza v těle je rozdělen na glukózu a fruktózu. Glukóza se převede na glykogen - základě dodávek energie každé buňky našeho těla. Takže, přírodní cukr - cenným zdrojem životní energie. "Bílá smrt" to dělalo naše průmyslníky, kteří ve snaze o ekonomických ukazatelů ztracených ekologický význam jejich práce ...
Víte, že se produkce cukru o sobě známými způsoby používají dezinfekční prostředky: formalin, bělidlo, jedy aminové skupiny (Wazzin, ambizol, stejně jako kombinace výše uvedených látek), peroxid vodíku a další?
Dezinfekční prostředky se používají k zabíjení mikroflóru v roztoku cukru pro dezinfekci vody vstupující do výroby. Toxické účinky toxických látek vzhledem k reakci sloučenin toxinů organických molekul za vzniku komplexní látku více toxický než původní. Například, bělidlo nebo bělidlo (CaCl2O) ve vodě reakcí s molekulou za vzniku aminů Dioxiny. Toxicita dioxinů výše toxicity chloru 107 krát, 67 krát vyšší, než je toxicita kyanidu draselného a 500 násobku jedu na krysy - strychnin (aby Coca-Cola Company v Belgii měl velmi vážné problémy vzhledem k tomu, že její produkty byly detekovány Dioxiny) ,
Formaldehyd je mutagen a karcinogen zakázán v použití ve styku s potravinami. A naši majitelé cukru ročně obdrží dočasné povolení pro používání těchto látek v potravinářském průmyslu. Při kontaktu s sacharózou až 11% ze svých spojených s formaldehydem, a část sloučeniny zůstává v cukru.
Odpařením na snížení rozsahu v cukrovém sirupu se přidá decalcifiers (typ chelatační Antipreks). Molekula zachycuje iontů chelátor vápníku, hořčíku, atd, neutralizovat jeho kladný náboj. V důsledku této molekuly se nedrží otopné plochy, ale zůstává v roztoku, a je uložen v cukr a melasu. A cukr dostane do našeho těla. U lidí, chelatační snadno do krevního řečiště a hromadí se ve velmi tenkých kapilár. Pokud snížíte pravděpodobnost kapilární cévy ucpání prudce zvyšuje (krevní sraženiny). Důsledky trombózy u lidí, zejména v lidském mozku, jsou známé - mrtvice.
Kromě toho, aby se snížilo povrchové napětí viskózních roztoků používaných povrchově aktivní látky (detergenty - fosforečnan sodný). Chcete-li snížit pěna používaná jsou odpěňovače, flokulanty - látky, které zvyšují ukládání částic ... a teď na otázku:? Myslíte si, vrhnout se do sklenice čaje, čisticích prostředků, Domestos, komety či formalínu používaných pro konzervaci mrtvoly ..
Největších vědců naší doby BV Bolotov byl vyvinut komplex opatření, což umožňuje zcela eliminovat použití chemických látek při výrobě cukru, a, v důsledku toho, aby byla zaručena naprostá absence těchto látek v konečném produktu. Při použití této technologie a využívání produktů vyrobených v souladu s jeho předpisy, sanitární a epidemiologické stanice má oprávnění a toxikologie Research Institute.
Je to přirozené, šetrné k životnímu prostředí cukru si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě!
Mimochodem, v domě tohoto cukru a zemního vanilky (to lusky si můžete koupit také v našem internetovém obchodě: existují druhy - Indian madagaskarské vanilky a vanilka bourbon Extra třída), je velmi snadné na přípravu jídel vanilkovým cukrem cukrovinky mistrovská díla. Pro informaci: všude prodej levných "vanilkový cukr", aby tento vanilkového cukru, nemá nic společného; Tento produkt positiveness škodlivé, protože při jeho výrobě do běžného cukru, smíšené do syntetického náhražka vanilky. -. Vanilky, která, bohužel, je karcinogenní, t K Získává se z ropných destilátů. Ale pro současnost, a co je nejdůležitější, 100% přírodní vanilkový cukr stačí ponechat vanilkový lusk v pevně uzavřené nádobě s cukrem. On byl brzy promočený dostatečně silný zápach vanilky. Vanilla lusky se sice ztrácí pouze část jejich chuti, a může být použit později o dalších 6 měsíců.
Natural, šetrné k životnímu prostředí cukr již získal spotřebitele. Na trzích, Boryspil okres, za stejnou cenu za cukrovaru Starinskaya vždy obrátit. Na závěr skupinového Laboratorní procento sacharózy v cukru nad normou (mimochodem, třtinový cukr, které se doplňují polovinu toho, aby si stejnou sladkost než Buryakova cukr), a na uzavření nezávislého moskevského laboratoři cukru závodu byl jedním z nejlepších, předložen k testování podobných výrobků!

Stránky Bolotova zde: http://boris-bolotov.org.ua/index.php
Byl jsem upozorněn že článek není zcela korektní. V tomto případě raději použijte odkazované stránky a nebo ještě lépe vlastní rozum či znalosti.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Konys
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 úno 2016 12:04

Re: Bolotov

Příspěvek od Konys »

Dobry den,

omlouvam se pokud bude moje zadost mimo. Ale nenasla by se nejaka dobra duse, ktera by mi Bolotovuv koktejl poslala? Pripadne osobne predala (Brno okoli ale dojedu i dale)? Velice me zaujaly Vase zkusenosti, ktere jste tu popsali a sam bych potreboval vyresit uplne rozbite traveni. Bohuzel na michani takoveho dryaku se opravdu necitim. Dokazal by nekdo pomoci? Urcite se nejak bohate odmenim :)

Moc dekuju


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od cimirek »

Konys píše:Dobry den,

omlouvam se pokud bude moje zadost mimo. Ale nenasla by se nejaka dobra duse, ktera by mi Bolotovuv koktejl poslala? Pripadne osobne predala (Brno okoli ale dojedu i dale)? Velice me zaujaly Vase zkusenosti, ktere jste tu popsali a sam bych potreboval vyresit uplne rozbite traveni. Bohuzel na michani takoveho dryaku se opravdu necitim. Dokazal by nekdo pomoci? Urcite se nejak bohate odmenim :)

Moc dekuju

Koupit lze např. zde
http://www.azvita.cz/cs/ostatni/191-bol ... 00-ml.html


kuriscak
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29 zář 2017 11:55

Re: Bolotov

Příspěvek od kuriscak »

Akademik BOLOTOV mi vyliečil rakovinu žalúdka v 3.štádiu v roku 1996. Je to môj dlhoročný priateľ. Naučil ma tomu, čo pomohlo už ďalším 33 onkopacientom (z toho boli šiesti v 4.štádiu). Ale tu nejde iba o rakovinu!
V prípade záujmu aspoň 10 ľudí môžem urobiť prednášku a naučiť Vás to.
Žijem v Prahe. Mgr. Štefan Kuriščák, kuriscak@wp.pl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


suuzi
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25 črc 2021 4:54

Re: Bolotov

Příspěvek od suuzi »

jani píše: stř 10 pro 2014 19:02 Moc prosím o radu a děkuji předem:
mám namíchaný bolotův balzám - 1l reverzky a do toho 1 dcl jablečný ocet, 4tbl nitráku, 1 lžíce kys. sírové 96% a 1 lžíce kys. chlorovodíkové 36%.
Pří míchání to při přidání sírovky jakoby lehce bouchlo, při přidání HCL to kouřilo :dknow:
Takže vše namícháno, nachystáno a já s hrůzou zjištuji, že nevím dávkování, v koutku duše mám trošku obavy z požití :color: . V knize jsem to letemsvětem nenašla, možná jsem to přehlídla, elektr. forma mě ničí a mám maličký notas.
Proto prosím o radičku, jak mám ten můj zázrak dávkovat a kolikrát denně .... už chci být konečně hodně zdravá :color:
Prosim ta kde kupuješ kyselinu chlorovodikovu a kys sirovu?
Dakujem


suuzi
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25 črc 2021 4:54

Re: Bolotov

Příspěvek od suuzi »

rasto píše: úte 19 led 2016 15:55 Ahojte. Taktiež si chcem namiešať Bolotov balzam, ale mám probém zohnať tabletky nitroglicerinu ( ktorý obsahuje kyselinu dusičnú ). Tak sa chcem spýtať vás skúsenejších, či by bol problém dať miesto tabletiek nitroglicerínu rovno za lyžicu kyseliny dusičnej. Bolo by to to isté? Ďakujem za odpoveď.
Kde kupujes kyselinu chlorovodikovu a sirovu?
Dakujem


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“