Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku žen

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.

Ovlivňuje Hormonální Antikoncepce (HA) chuť na sex, zdraví nebo psychiku žen ?

0. Ne, rozhodně neovlivňuje ani jedno z toho. Neexistuje žádný prokázaný vliv.
1
2%
1. Negativně ovlivňuje ženy jen velmi nepatrně, ale je to naprosto zanedbatelné. Nemá smysl se tím vůbec zabývat.
2
4%
2. Nejvíce negativně ovlivňuje chuť na sex
4
9%
3. Nejvíce negativně ovlivňuje zdraví uživatelek.
6
13%
4. Nejvíce negativně ovlivňuje psychiku žen.
2
4%
5. Negativně ovlivňuje v kombinaci dvou z výše uvedených možností (2 ze 3), pokud je to možné, tak prosím o upřesnění do příspěvku.
5
11%
6. Negativně ovlivňuje vše, ale stále ještě v únosných mezích jen s nepatrnými riziky.
2
4%
7. Negativně ovlivňuje vše vyjmenované, popř. s velkými riziky!!!
23
50%
8. Jiná kombinace s dalšími zde neuvedenými faktory.
1
2%
9. Nejsem na holky, takže je mi úplně jedno, co to s těma buchtindama dělá nebo nedělá ;)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od A(&F) »

dkamila píše:Dcera 24 let (po cca 9 letech) přestala brát v červnu antikoncepci ....... (a mimo jiného je) alergická na svého přítele :dknow: ,který je z toho nešťastný .
... hm, feromony ... viz např. zdejší příspěvky:
- https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=45513#p45513
- https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=112776#p112776

... bohužel, je to tak ... a stává se to v těchto případech velmi často (téměř pokaždé) ...... je to daň za to, že přítele vybírala pod vlivem HA (což jí "převrátilo" vnímání feromonů) ... no a teď, když vysadila HA, tak už jí přítel "nevoní" (= bez vlivu HA by si jej zřejmě nikdy nevybrala jako "životního partnera") ...... sry, že to píši až tak otevřeně, ale opatrně ji připrav na to, ať s téměř 100% pravděpodobností počítá s tím, že jejich vztah už zřejmě nebude mít dlouhého trvání ... :? ... neb pokud si partneři "nevoní", tak "přes to zkrátka vlak nejede" ...... přírodě neporučíš ...

... a pokud snad tento stav "překonají rozumem", tak potom předpokládaně jejich vztah nebude stát za nic (neb se nejen nebudou přitahovat, ale dokonce se budou "odpuzovat"), ... dále budou mít problémy s početím (anžto její vajíčko bude odmítat jeho spermie), ... těhotenství bude rizikové (velmi hrozí nedonošení /samovolný potrat + další komplikace) .... a pokud se přece jenom "zadaří", tak jejich děti (v tom lepším případě) budou častěji nemocné než jejich vrstevníci (jelikož vlivem jejich velmi podobné genetiky budou mít sníženou imunitu, což se však naplno projeví až v následných generacích), ... atd., atd., ... + vše další, co z toho vyplývá ...... je mi líto, ale tento stav jsem viděl již mnohokráte (řádově několik-tisíckrát, zdokladováno v databázi případů související s HA) ...

... bohužel, ani návrat k užívání HA jí nepřinese "lepší budoucí život" ...... HA je zkrátka svinstvo ... :smoke: ...

... přeji mnoho sil ke zvládnutí této nelehké životní situace ...

... Anri ... :| ...

----------
PeS: ... pořiď kotvičník ... zřejmě ho všichni zanedlouho budete potřebovat ...... a čím dříve jej začnete užívat, tak tím lépe (když nic jiného, tak to nebude "až tolik bolet") ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od dkamila »

Děkuji hrozně moc za rady a kotvičník určitě vyzkouším ,ale je mi hrozně líto dcery přítele :bhead:
už o něm nesmím ani mluvit má k němu odpor a přitom jí nic neudělal ,myslela jsem,že jí to přejde a je to spíš horší
:dknow: :bye: :bye:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od dkamila »

Kotvičník zabral perfektně :jump: .Dcera se úplně změnila přestala být protivná a dokonce i alergická na přítele.Nechci to zakřiknout,ale jsou zase spolu :jump:

Děkuji za rady Kamila :eclap:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od Vlčice »

Antikoncepční pilulky jsou především zdrojem stabilních zisků pro korporace, které tento ďáblův vynález vyrábějí a distribují.
Téměř plošné užívání antikoncepce polovinou lidstva má fatální zdravotní, sociální a enviromentální dopady.
1. Vedlejší účinky popsané v příbalových letácích postupem času projeví devastací cév, tkáně jater a zhoubnými nádory ženských orgánů. Ženy chráněné antikoncepcí po většinu reprodukčního období jsou mnohem častěji chirurgicky zbavovány děloh i vaječníků.
2. Mladé ženy užívající antikoncepci se jako ženy nechovají a jako ženy nevoní. Každý zdravý muž dokáže vycítit ženskou ovulaci.
Vůně pravé ženy probouzí v muži nejen nezkrotnou touhy, ale současně i lásku a zodpovědnost. Zdrženlivost protějšku jeho pocity umocňuje. Dívky užívající antikoncepci se daleko častěji stávají pouhým objektem příležitostného sexuálního uspokojení a ony nejen že to akceptují, ony dělají všechno proto, aby byly tím objektem byly. Být sexy je často nejvyšší metou jejich snažení. Když konečně najdou partnera, který je ochoten počít v závěrečném tikotu jejich biologických hodin vytouženého potomka, v nejednom případě jsou nuceni obrátit se o pomoc k ústavům asistované reprodukce. Takto zplozené dítě pak není zázrakem láskyplného spojení ale pouhým zbožím.
3. V enviromentálním kontextu si dovolím citovat rozhovor primáře gynekologie a mojí tehdy patnáctileté dcery, kterého jsem přítomně vyslechla: Gynekolog: "mohu Vám předepsat antikoncepci". Dívka: "Víte, pane doktore, mně na tech hormónech vadí, že jsou z vody neodstranitelné a narušují ekosystémy řek a moří". Gynekolok se protáhl v křesle, dal si ruce za hlavu a pravil: "Slečno,
tohle vy nevytrhnete, ale máte naprostou pravu. Z té vody se vaří pivo, kluci to pivo pijí a jsou úplně v prdeli". :laugh:


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od martinq »

Přijde mi, že je to sekundární cíl, sterilizovat ryby ve vodě a zvěř v lesích. Když se nic nebude množit, bude všeho málo a tím naroste stronomicky cena. Viz film Zelený saylent, jedno rajče za týdenní plat.

Na srazu mi vyrazil dech jeden člen. Kdo si koupí mašinu na destilaci, má k ní nařízení plynoucí z "ďáblova" zákona (ďáblův zákon = optej se 100 lidiček z tvého okolí, zda vědí o tomto blábolu od zákonodárců a zda s tím souhlasí, 100 lidí odpoví NE), že se smí destilovat pouze tyto vypsané sloučeniny/roztoky, kdo bude destilovat cokoliv jiného, například vodu aby se zbavil antikoncepce, či jiných jedů obsažených v potravinách, dopustí se trestného činu bla, bla, bla.
To tedy bratři na východě nás svým způsobem trumfly.

Před asi 10 lety, byly masově demontovány destilační přístroje z lékáren, asi se ministr zdraví bál, aby s tím lékárnice nezačaly obchodovat a zásobovat lid český detoxikační substancí - destilkou.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martinq píše: ... optej se 100 lidiček z tvého okolí, zda vědí o tomto blábolu od zákonodárců a zda s tím souhlasí ...
Já o něm taky nevím. Měl bys nějaký odkaz? Kromě zákona o destilaci lihu se mi nedaří nic najít.

Dík, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od poota »

martinq píše:Přijde mi, že je to sekundární cíl, sterilizovat ryby ve vodě a zvěř v lesích.
Lidskými těly prochází a následně se přes čističky dostává do řek i spousta jiných látek. Například z nárůstu množství drog pod určitým městem se dá poměrně přesně vypočítat množství dávek, které se v tom městě denně užívá.
Takže s těmi rybami souhlasím, ale neřekl bych že je to přímo cíl, spíš vedlejší účinek.
Se zvěří je to s vodou jinak - žije převážně v lesích a vodu pije buď přímo z pramenů, studánek a nebo z potoků, tedy vodu, do které nejsou vyvedeny splašky z čističek.
Úplný vodní cyklus a hlavně podzemní část tohoto cyklu je tou nejdokonalejší čističkou, která z vody odstraní naprosto všechno, co do kvalitní vody nepatří.
Takže u té zvěře půjde spíš o následky zemědělské chemie, protože něco jíst musí.
S tím umělým vytvářením nedostatku máš ale pravdu - jenom se to praktikuje přímo na průmyslových chovech nařízeným vybíjením kvůli ptačí chřipce, prasečímu moru a nemoci šílených krav, což se cyklicky opakuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od Kov »

Docela podrobně se touto problematikou zabývá kniha ,,Doba Jedová 4-hormony". Děs běs!


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“