Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku žen

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.

Ovlivňuje Hormonální Antikoncepce (HA) chuť na sex, zdraví nebo psychiku žen ?

0. Ne, rozhodně neovlivňuje ani jedno z toho. Neexistuje žádný prokázaný vliv.
1
2%
1. Negativně ovlivňuje ženy jen velmi nepatrně, ale je to naprosto zanedbatelné. Nemá smysl se tím vůbec zabývat.
2
4%
2. Nejvíce negativně ovlivňuje chuť na sex
4
9%
3. Nejvíce negativně ovlivňuje zdraví uživatelek.
6
13%
4. Nejvíce negativně ovlivňuje psychiku žen.
2
4%
5. Negativně ovlivňuje v kombinaci dvou z výše uvedených možností (2 ze 3), pokud je to možné, tak prosím o upřesnění do příspěvku.
5
11%
6. Negativně ovlivňuje vše, ale stále ještě v únosných mezích jen s nepatrnými riziky.
2
4%
7. Negativně ovlivňuje vše vyjmenované, popř. s velkými riziky!!!
23
50%
8. Jiná kombinace s dalšími zde neuvedenými faktory.
1
2%
9. Nejsem na holky, takže je mi úplně jedno, co to s těma buchtindama dělá nebo nedělá ;)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 46

alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od alfka »

Cauvec :)

je to tak, když jsem brala kolem 18-ti let asi 2 roky HA byla jsem bez chuti na cokoliv, co se sexu týkalo, ovšem nyní nám pětatřicátnicím bez HA muži jaksi nestíhají :D
Mám kamarádku, která bere dlouhé roky HA, je znechucená apetitem svého muže a čeká v koupelně až muž konečně usne, aby si mohla jít v klidu lehnout :D


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od alfka »

jo ještě ted jsem si vybavila jednu vec..
nejenom to, jak ženu hormony ovlivnují, ale mám zkušenost jak zpětně žena dokáže ovlivnit hormony.
Mám kolegyni, která mi plakala v kanclu nestastná, jak se jim nedaří počít dítě.
Jak je to na prd, že nemá menstruaci ani ovulaci, aniž by zasáhl lékař notnou dávkou hormonů.
Vždycky se to vrátilo do starých kolejí, kdy její tělo a hormony neuměly pracovat tak jak mají.
Když jsem se na ni podívala, seděla mi tam neštastná hromádka ženy, bez jakéhokoliv typicky ženského projevu. / kromě teda těch slz/
Měla na sobě kalhoty, triko neurčitého střihu, žádný šperk a upravená stylem vstanu a jdu.
Citlivě jsem jí vysvětlila, že když po svém tělu chce, aby se chovalo jako žena, se vším všudy, musí se ženou stát.
Nakoupila si nějaké nové šaty, boty, sukně a začala se tak oblékat. Asi 14 dnů z toho byla na nervy, vubec se v tom necítila, ale pak nastal zlom, uvědomila si jak silný pocit ženství jí to dává.
Její tělo se asi po 2 měsících nastartovalo, dostala menstruaci a pak sledovala ovulaci, za 4 měsíce počali s manželem dítě a dneska má krásnou zdravou holčičku :)

Takže ženy, buďme ženy... :D


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od A(&F) »

alfka píše:Takže ženy, buďme ženy... :D
... :ethink: ... no to zní pomalu jak z "Nudy v Brně" .... :D ...

Doktorka Vlasta Kulková, 40 let.
Seminář: Jak se stát příjemnou společnicí.
Za prvé: Zívání.
(Vlasta je soukromá psycholožka. Skleněná louka, druhé patro,...
... dveře s nápisem Duhová síla. Žije už 4 roky sama)
Takže ženy, když zíváme, tak pěkně dlaň před ústa.
Za druhé: Grimasy.
Ženy, neděláme grimasy při rozhovorech.
Takže ženy, abychom se dozvěděly,...
... kdo jsme, co chceme, co nechceme,...
... co můžeme případně změnit,...
... tak my musíme hlavně a především vědět, o co jde. (rozbalí plakát s vyobrazením pohlavních orgánů)
Takže: U dnešní ženy zdaleka nerozhoduje věk,...
... ale celkový vzhled a sebevědomí. ..... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

alfka píše:jo ještě ted jsem si vybavila jednu vec..
:D Sugesce je mocná čarodějka. :good:

Ahoj, Slávek.

P.S. Ty mi dáváš kapky :laugh: :spirit:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od vokoun »

:lol: Alfko ty si prostě jednička. Tvé názory jsou prostě supr. :jump: :jump: :bye:


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od alfka »

Cau děcka :)

ee, to ta moje kolegyně je jednička, já jsem na to taky zírala jak tele na nové vrata a měla jsem z toho obrovskou radost. :D
Ono to není vždycky tak jednoduché/ myslím s tím početím/, ale nějakou zvláštní shodou okolností, kdy všechno ostatní bylo nakloněno tomu, aby to klaplo, to klaplo.
Jo a taky jsem jí řekla ať se podívá na Tajemství, takže věděla jak s tím vším má pracovat.

Alfka :)

A(&F) - no vidišto jsem dlouho neviděla, to někde vyhrabu a pustím si to, alespon se zasměju :D


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

EU chce čistit vodu od hormonů z antikoncepce ...

Příspěvek od A(&F) »

... "Hormony z antikoncepce se běžně dostávají do vodních toků, a dokonce do zdrojů pitné vody. Vědci už prokázali, že látka etinylestradiol dělá z některých ryb hermafrodity. Úředníci v Bruselu proto plánují změny v čištění vod, chtějí tak předejít dopadům na lidi. ...... Plán by si vyžádal modernizaci kanalizačních sítí a zvýšení ceny za vodné a stočné ...... "Etinylestradiol je velmi účinná látka," tvrdí Susan Joblingová z Brunel University. "Je navržena tak, aby působila v lidském těle i ve velmi malých dávkách. To znamená, že bude mít významný dopad na životní prostředí." ...... Látka, kterou jen ve Velké Británii v hormonální antikoncepci užívá pravidelně přes 2,5 milionu žen, se dostává do pozemních vod z kanalizace, protože čistírny (žádný) syntetický hormon nedokážou odfiltrovat...... Joblingová proto doufá, že rozhodnutí nepadne na neoficiálních jednáních. "Veřejnost se musí dozvědět, jaká jsou rizika. Lidé můžou být rádi. Přestože zaplatí víc, rozhodnutí jim v budoucnu ochrání zdraví." ....
(zdroj: http://zpravy.ihned.cz/c1-56021360-eu-c ... i-v-samice )

... :bhead: ... no nevím, jak moc lidi budou nakloněni zrovna tomu, že za vodu budou platit ještě více než platí už teď ...... neb např. v Česku se od revoluce zvedla cena vody stonásobně ( http://www.novinky.cz/finance/295041-za ... sobne.html ) ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ultrazvuk může pozastavit tvorbu spermií, říkají vědci ...

Příspěvek od A(&F) »

... "Američtí vědci pracují na novém druhu antikoncepce pro muže. Půlhodinová "dávka" ultrazvuku uštědřená varlatům dočasně zastaví produkci spermií. Potvrdily to testy na krysách. Vědci nyní musí zjistit, zda je metoda bezpečná a nepoškodí produkci spermií natrvalo." ...
(zdroj: http://tech.ihned.cz/veda/c1-54556950-u ... tikoncepci )

PeS: ... vája do ultrazvukový čističky ?? ... :D ... no ty se pak ale budou blejskat !!! ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od vokoun »

:lol: Už takhle jich máme málo ještě s nima budeme plejtvat :bhead: :laugh:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od poota »

Je to všechno hezký, ale spíš to jenom hezky vypadá - jako že bude voda vyčištěnější, jako že bezpečnější antikoncepce, lepší ..., krásnější ..., dokonalejší ..., ble ble ble.
Ve skutečnosti jenom další skulinky, kterými z nás budou tahat peníze - o nic jiného jim nejde :bhead:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od A(&F) »

... no právě, ... jelikož krom reversní osmózy (popř. destilace) neexistuje žádná průmyslově aplikovatelná možnost, jak spolehlivě odstranit hormony z vody (a přitom nejsem zcela přesvědčen, že tyto látky nezmění "strukturu" vody) ...

PeS: ... a nejedná se samozřejmě pouze o hormony z HA, ale i o látky z dalších léků (např. antidepresiva), potravin, mycích a pracích prostředků atd. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jo, ve Francii, tam se maj ... ;DDD

Příspěvek od A(&F) »

... nejdříve tam zakážou určitý druh HA ( https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=112981#p112981 ), ale na druhou stranu ji mladý Francouzky (ve věku 15 až 18 let) teď budou fasovat zdarma ... :shock: ... http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-5 ... -na-potrat ... vždyť je to stejný, jako rozdávat nadrogovaný bonbóny před základní školou ... :bhead: :bhead: ...

... tamní lobby zjevně funguje ještě účinněji než u nás ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Problém je už v tom, že se odpadní voda vůbec průmyslově čistí!
Správně by se mělo co největší množství napršené a povrchové vody vsáknout do země, kde proběhne Schaubergerem popisovaná podzemní část úplného vodního cyklu, která vodu dokonale vyčistí a vrátí na povrch jako pramenitou.
Průmyslové čištění a odvádění vody po povrchu je surovým narušením přirozeného vodního cyklu, takže našimi penězi financujeme jenom stálé zhoršování počasí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: čištění vody od HA ...

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
... pokud chce EU zavést čistění vody od hormonů, tak ať to potom celé zaplatí výrobci a distributoři HA, kteří jediní na ní vydělávají ... 8) ... vždyť tak by to přece mělo být ... ;) ...

... nevidím jediný důvod, proč bychom to měli platit my ostatní ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od libcosenior »

Mimo téma (offtopic)
V každom prípade EU potrebuje odniekiaľ získať many a toto je jedna z najľahších ciest. :cry:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“