Kde sehnat...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od feedback »

pavelv píše:nikde ho nemaji a nekdo psal, ze uz nebude.
Přinde mi to docela divný anebo je taky možné že to štěstí bylo na mé strane. Ani ne před týdnem jsem to sehnal pro jednoho pána co taky musí furt něco jíst. Koupil jsem mu to ve fitnes centru kde to měli na regálu mezi anaboliky a cena nebila vůbec závratná, jenom 245 kč za 60 tobolek.


borlucie
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 říj 2014 11:51

Iverfast

Příspěvek od borlucie »

Dobrý den, prosím o radu, kde koupím Iverfast 12. Děkuji Lucie

:idea: Příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od John.D. »

Ahoj Všem,

prosím Vás, neslyšeli jste, nebo nenarazili někde na místo, kde by se dal sehnat sušený kořen slunečnice? Narazil jsem v knížce od Bolotova, že by se takto dalo tělo vyčistit od solí. Zní mi to zajímavě, tak jsem brouzdal po netu, volal k bilinkářům, ale nepochodil jsem nikde. To mě až překvapilo. Taková celkem normální rostlina. No při nejhorším budu zase zahradničit :).

Díky za reakci.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Bobina »

co myslíte brát Tp.směs z Fichemy?Jaká je kvalita?Víte-li to někdos?


Daja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01 led 2014 9:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Daja »

julietta píše:
Martin z KE píše:...Pripadne iny zdroj Hetrazanu na Slovensku ?
Ahoj,napis na: skpramen@gmail.com
maju take produkty ako su uvedene tu na fore pre cz. :)

adresa skpramen@gmail.com nefunguje. Existuje nejaký iný zdroj na Slovensku?


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kde sehnat...kyselinu sirovou 98% a chlorovodikovou 38%,

Příspěvek od proud »

v pozivatelny kvalite,vite nekdo? Ac zastance porekadla ze kral sam rady si vi,jsem je nikde nesehnal,jen naredeny,technicky :cry: .Mate li nekdo moznost v Cechach opatrit a poslat,rad poplatim co je treba,je to na Bolotova,mam ho z technickejch,ale nejak si potrpim na kvalitu,aby mela dusicka pokoj ;) . Jestli to tu uz nekde je,omlouvam se,ale 20 sajt shaneni se mi opravdu nechtelo cist,tak jeste jednou omluva,a budu rad kdyz mi nekdo pomuze,tady u nas je to proste s temahle vecma passe,ani tmavou litrovou lahev se sroubovacim vickem a sirokym hrdlem jsem nesehnal,zato necesky teplaky a botky nike,pravy nebo falesny,nebo mobily jsou na kazdym rohu,az sem jsme to dopracovali nasim cinkanim klicema a nechanim si moc naroda vyrazit z rukou,jednech jsme se zbavili,druhejm,jeste horsim,sedli na lep,holt neni nad pohodlicko a falesny zbavovani se osobni zodpovednosti za kazdou cenu.

PS: Vzpominam na casy kdy bejvali lidi,co dokazali jednomu opatrit na co si vzpomel,bohuzel kvuli zabomysim valkam a zavisti,rezignovali,ani se jim moc nedivim :x ,vzajemna pomoc za takovyho pristupu je jaksi nebezpecna a znechucujici,tim spis ze podvodnici z "Pharmy",zijici z bolesti,po nas jdou,za vydatny pomoci vlastizradnejch,sobeckejch a bezohlednejch,koupenejch a zastrasenejch politiku,nevlastencu :bhead:.Za jidasskej gros vlastni mamu popravime,tak nas prachama "drzej za koule".Je to vsechno jenom v nas,kazdym jednom,jen si to nechceme uvedomit.Krasne jsem si poplakal :eclap:


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od lajos »

Ty koncentrace kyselin ti asi nikdo rozumný poštou nepošle.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od A(&F) »

... odkud jsi "proude" ... neb "World" je přece jenom široký pojem ... :D ... možná bych ti mohl poradit, popř. pomoci ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od proud »

Ze severnich Cech.No mozna neposle,ja bych se toho treba nebal,kdyby to bylo radne zabaleny a v dobre zavreny skleneny lahvi opatreny proti rozbiti,jen bych na to dal nalepku ze je to krehky.Ale neni ani velkej problem domluvit se na doprave,nebo osobnim vyzvednuti.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od A(&F) »

proud píše:Ze severnich Cech. .....
... a ze které části?... neb i ty jsou velké ... ;) ...
proud píše: ...,kdyby to bylo radne zabaleny a v dobre zavreny skleneny lahvi opatreny proti rozbiti,jen bych na to dal nalepku ze je to krehky.
... dokážeš si představit. co dokážou kyseliny ve vysokých koncentracích?? ... třeba ta sírová v 98% koncentraci?? ... :ewhistle: ...... při přepravě poštou se může stát se cokoliv neočekávaného (např. bouračka, byť pravděpodobnost je malá, ale je), ... vzal by sis na svědomí, že nějaký zaměstnanec pošty potom může mít doživotní následky (např. i ztrátu zraku)?? .. :? ... já tedy ne ... (a to ani nezmiňuji možné právní důsledky) ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od proud »

Adresu na sklo fakt nedam :-),na severu jsem schopnej zajet kamkoliv :-).Vim co dokaze kyselina a taky vim co umi lidskej strach,jsem schopnej poslat kyselinu kamkoliv bez minimalniho rizika ze by se cokoliv stalo a dostala se ven!!! Ja ano! Ale na co resit hloupy zakony,nez by se postarali o poradny ulozeni ,radeji zakazou,je to jednodussi,znak doby.......:-).Kez by se i ti co maji na svedomi statisice a miliony mrtvejch a zmrzacenejch taky starali aby "byt i maly,nepravdepodobny riziko" ;-).Ale na co to komplikovat strachem,staci mi vedet jen kde a ze ji prodaji,proste se tam dopravim,at maj dusicky pokoj.......treba se mi cestou zpatky nic nestane a ten co me bude zachranovat do toho neslapne..........riziko tu prece jen je,malinky,ale preci:-)))))))))))A zakazte myslivost,riziko tu prece jen je,malinky,ale prece jen.A pozor na prechodech pro chodce:-).Co kdyby?.......Takze tenhle zakon pri tak malejch mnozstvich je jenom "cviceni opic(ovcanu!)"


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od A(&F) »

proud píše:Adresu na sklo fakt nedam :-),na severu jsem schopnej zajet kamkoliv :-).
... sorry, ale to po tobě nikdo přece nechtěl !! ... neb on je sakra nemalej rozdíl, jestli koukáš na chmelnice u Žatce anebo zda náš přímý výhled na Ještěd ... :D ...
proud píše:Vim co dokaze kyselina a taky vim co umi lidskej strach,jsem schopnej poslat kyselinu kamkoliv bez minimalniho rizika ze by se cokoliv stalo a dostala se ven!!! Ja ano! Ale na co resit hloupy zakony,nez by se postarali o poradny ulozeni ,radeji zakazou,je to jednodussi,znak doby
... jasně, a za chvíli by to bylo tu jako Číně ... :epray: ... zákaz posílání chemikálií Českou poštou rozhodně nepovažuji za hloupý (neříkej že nevíš, co ti "ovádi" občas dokážou s balíkama) ... :ewhistle: ... nehledě na to, že (pro firmy) je tu možnost nechat si chemii poslat "speciální svozovou službou" (cca za 300,- káčé), ... na výběr je jich hned několik ...
proud píše:......riziko tu prece jen je,malinky,ale preci:-)))))))))))A zakazte myslivost,riziko tu prece jen je,malinky,ale prece jen.A pozor na prechodech pro chodce:-).Co kdyby?.......Takze tenhle zakon pri tak malejch mnozstvich je jenom "cviceni opic(ovcanu!)"
... vždyť myslivci přece ví, co jim hrozí (a pokud se někdo jde projít do honebního pásma, tak je "dosti nerozumnej") ... a jestli se někdo neumí rozhlídnout, než vleze na přechod, tak k tomu už fakt není co dodat ... :dknow: ...... stát se samozřejmě může stát cokoliv (i přes nejvyšší opatrnost), nicméně příměry jsi asi nezvolil zrovna dvakrát příhodně ... :P ...
proud píše:Ale na co to komplikovat strachem,staci mi vedet jen kde a ze ji prodaji,proste se tam dopravim,at maj dusicky pokoj ...
... tož pokud nemáš problém si "dojet kamkoliv", tak si přijeď do Mostu ... p.a. 96% načatou sejrovku mám při ruce, ale s p.a. 35% chlorovodicí budeš muset cca 14 dní počkat, až najdu a rozbalím tu správnou krabici, kde je zabalena část laboratoře ... (stěhujeme a malujeme ... ;) ) ...

... Anri ...

------------------
PeS: ... o tom, co všechno dokážou kyseliny, by ti mohl důvěrně poreferovat jeden z mých příbuzných (povoláním laboratorní chemik) ... i přes dodržení veškerých bezp. opatření má přes půl obličeji pryč ... :? ...... kdy nemít kuklu s ochranným štítem, tak by dnes nosil 8) a chodník by oťukával bílou hůlkou ... :smoke: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od proud »

Anri,moc diky,pockam az budou obe a dojedu,lahvicky si vezmu ssebou,ozvu se ti,njn,delal jsem dve rizikovy "povolani",jedno mi jeste zustalo,tak o riziku trochu neco vim,i o jeho podcenovani "profikama".Ale uznej sam,dobre zabalenej tovar,podle predpisu, s upozornenim by prece nebyl zadnej problem,zakaz je proste jednodussi nez se babrat s predpisem a vozit v aute bezpecnostni bednu......Nevim jak v Cine,ale v Americe se ty veci takhle posilaji normalne,jsou na to prepravky.A nepotrebujes drahy extra zvlastni sluzby!Bud ti to dovezou a z prepravky vyndaji,nebo kdyz te nestihnou,nechaji ti to v ni a dostanes adresu kam ji odvizt,nebo poslat.Je to vsechno jenom o lidech.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od martin11 »

vložím se do diskuze...chtěl jsem poslat poštou tablety chemikálie...barevná negativní vývojka na color filmy poštou....do Rakouska...chemie to je zabalená v plastové kartridži, zavařená v igelitu a pak v krabici z vlnité...pošťák se zeptal co je v balíku...tak jsem mu to popsal....pozor žádná tekutina....přeprava nepřipadá v úvahu....tak jsem to poslal jako plastový obal prázdné tuby....jojojo...pošťáci se jistěj...jo a chlorovodíková je asi největší svinstvo co znám....leptá i sklo....to bych asi neposílal....jo kdyby se náááááhodou něco stalo....jako že se to rozbije...tak to odesilatel odsere i s úroky....i přeprava použité foto vývojky, která je v podstatě neškodná podléhá spec. přepravním předpisům..tak se nediv, že to nikdo takové riziko nepodstoupí....tak :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od A(&F) »

martin11 píše:jo kdyby se náááááhodou něco stalo....jako že se to rozbije...tak to odesilatel odsere i s úroky ...
... ahoj Marťas, :bye: ...

... přesně tak, ... právě že je průser, že chemikálie spolu reagují, kdy i relativně bezpečné jednotlivé nic neprovádějící různé složky po smíchání vytvářejí extrémně nebezpečné sloučeniny, u kterých např. hrozí samovznícení, samovolný výbuch, prudký vývin jedovatých plynů, atd. atd. ...... o to víc je třeba neskutečné, když profesionální dodavatel chemikálií je schopen do jednoho balíku hned vedle sebe natěsno postavit flašku glycerinu, půlkilovku hypermanganu + k tomu navrch litrovku 96%-ní kyseliny sírové (krom spousty dalšího "zajímavého") ... a poslat to po kurýrovi v pouze zalepené dvojvrstvé krabici ... :shock: :bhead: ... to by byl v případě bouračky dost slušnej samovolnej fajrák ... :laugh: :laugh: :laugh: ...... i z tohoto důvodu některé chemikálie skladuji striktně odděleně, nejlépe v opačných rozích místnosti ...

... no, a pokud by bylo povoleno naprosto cokoliv posílat poštou, tak není možné předem odhadnout, co vše by se mohlo potkat (např. v zaseklé třídicí balíkové lince) ...... dle Murphyho zákonů nejspíše to, co by nikdy setkat nemělo ... :) ...

... :pivko: ... Anri ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne stř 11 lis 2015 10:32, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“