Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Lightworker
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05 kvě 2012 8:13
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lightworker »

Zdravím vás všechny,

jsem tu "nový" a nově zaregistrovaný. (numerologicky hezké datum 5:5:5) Občas jsem navštěvoval toto fórum u Pramene ale neměl jsem potřebu se přihlásit. Většinou se pohybuji na různých Reiki fórech, i když toho času už ne tolik kvůli seminářům, které pořádám.

Zajímal jsem se o parazity hlavně v roce 2008, kdy jsme s jednou skupinou lidí, odstraňovali různé parazitální éterické entity v supramentálu planety Země a naší sluneční soustavy. A mohu říct, že to bylo hodně hustý, co tam všechno je a bylo. Ty skupiny byli 3, kde se prováděla tato Teurgie a tak samozřejmě nemám všechny informace o těchto čistkách. Kdybych o tom měl napsat knihy, bylo by to ještě lepší než SciFi. :smoke:

Pak jsem dostal informace, že lidství je zamořeno fyzickými parazity. Určité věci mi začali docházet a protože jsem v té době usilovně pracoval hlavně na tom, jak si vyčistit moji hlavu od různých negativních myšlenek, strachů, starých vzorců chování, nefunkčních vztahů atd.. Chtěl jsem si pomoct i ze zdola nahoru přes fyzické tělo, abych urychlil léčení těla a podpořil jeho přeměnu.

Čištění myšlenek je velmi důležitá věc, jinak se paraziti, zase vracejí. Je to i o úrovni vědomí toho kterého člověka, a pokud člověk ze systému jen bere, pak je vlastně taky parazit a proto má i těch parazitů má víc. Procentuálně je asi 85% lidí pod úrovní vědomí 200, čili berou ze systému. Parazitují na systému. O úrovních vědomí se mohu rozepsat jindy. Je to taky zajímavé...

Těd nedavno jsem byl se synem u paní Bláhové, která mu zjistila malarii evropskou a další věci, které bude odstraňovat až po plasmoidech. Při přemýšlení co s tím, jsem učinil možná velký objev v tom, že jak jsme posílali ty éterické parazity do svých domovin, jednak se radovali, že už mohou domů a tak někteří si brali své parazity ve fyzických tělech sebou - vyndavali je z těl. Třeba jedni měli takové zelené kuličky zabudované v DNA a odebírali je ze všech lidí. Jiní chobotničky v éterických tělech lidí. Vlastně bych teď mohl říct, že se mi zdá, že tyto éterické entity ve 4. dimenzi, které tam pořád ještě jsou, mají "fyzické háčky" v lidských tělech - parazity. Různé entity, různí parazité. A přes tyto parazity a hlavně pak přes negativní emoce, mohou z lidí dostávat snadněji energii - žrádlo přes tyto háčky v těle. Už uvádím teorii do praxe a protože už mohu používat úrovně vědomí Milosti, tak právě s touto Milostí odpojuji lidi od těchto parazitálních forem ve 4. dimenzi. A je to zajímavé. :P

Sám jsem byl u paní Bláhové v roce 2009, kdy mi našla ne mnoho parazitů, ale byli tam. Na Oberonu mi pak "donašli" i echinokoka na játrech a na p. plíci. Po zaprování, MMS1 hned 15 kapek 2x za sebou jsem se sice pozvracel, ale bral jsem to velmi pozitivně, klistýry, hladovky, Koloidní stříbro, zlato, paltinu, měď, zinek, které jsem si sám vyráběl a bylinky. Pak jsem navštěvoval spíš už jen Oberon a tam se už žádní paraziti neukazovali. Jen jsem měl od MMs nádherně čistý ledviny. 8)


Láska je nepřítomnost strachu
Pravda je nepřítomnost strachu
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kalyp »

Ahoj Ito prosim ta aky zaper si si objednal a od koho? Dakujem!


ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ito »

Ahoj kalyp

Dr Clark Zapper Digital Megahertz Ultra
http://www.ebay.co.uk/itm/Dr-Clark-Zapp ... 416wt_1396
Vsadil som na istotu a inu moznost som ani nemal tak preto tento.

Ito


Anka
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27 led 2012 23:37
Dal: 11 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anka »

ito píše:Ma niekto tusenie ci to je parazit? a ak ano tak aky?

objavil sa pri kontrole mojej krvi po asi hodinovom zapovani.
podotykam ze krv si prezeram asi rok skoro denne a taketo nieco som tam nevidel az teraz ked som zapoval.
Ahoj Ito,pdivej na netu Bioquant-pisu to proto,ze na snimku krve je videt ta potvora,ale i to,ze krev je spojena do ,,retizku,,-ten Bioquant to prave resi,oddeluje od sebe krvinky a krev ziskava puvodni kvalitu a funkci.Ja ho doma mam,jsem moc spokojena- nejsem prodejce-kdyby to nekoho napadlo :) Bioquant ale neresi parazity.


ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ito »

Ahoj Anka

Viem presne ako funguje vysetrenie krvi pri kontrole po pouziti bioguantu.

v jednej vzorke krvi niesu vsetky krvinky zretiazkovane.Normalne tam su aj oddelene ,otazka je ake mnozstvo s tej vzorky to je.
Takze ta lekarka alebo sestricka ktora prave skusa vzorku ti ukaze len tu oblast tvojich krviniek ktora jej prave vyhovuje.
A potom sa cudujeme aky zazrak robi ten ci onen produkt.

PS: Ta moja krv teraz vyzera ovela lepsie odkedy tie potvorky zacali kcipat.

Ale aj tak vdaka, mal som tu moznost to testovat a taktiez susene Goji berry. Nic z toho tu krv nenapravi, aj ked ta Goji je velmi zdrava, ale to uz asi medzi parazity nepatri tak pardon.


Ito


Palino
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05 kvě 2012 20:30

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palino »

Zdravim vas vsetkych. Uz nejaky rok sem chodim pre rady, ale nezapajal som sa. Doteraz som riesil len plesne a candidu a veli som sa ani nezaujimal o parazitov. Az teraz som si uvedomil, ze po roku a pol silnej detoxikacie bude problem asi v nich. Beriem uz dva mesiace mms1 a mms2. 8x 3kv denne a 4xmms2. Dnes som objednal oresak, klinceky a palinu / pelynek/. TO co ma najviac zaujima je klystir. Dnes som si to robil prvykrat zo 6kv v pollitra vody. To co zo mna vychadzalo ani neviem opisat, ale doteraz este chodim na wc. Nieco asi 5-6cm biele, ale neviem co to moze byt, bolo ich tam asi 10ks. Priznaky, ze som zaparazitovany silno mam asi 12 rokov. Klystir som robil bez predchadzajuceho precistenia, pretoze som pouzil taku 12cm striekacku. Staci ked to ide takto, alebo ako hlboko by to malo ist? Satci, alebo 15, 20cm, alebo aj 40cm? V pondelok to chcem ist kupit, ale neviem aky a hlavne ako hlboko ma stekat to mms. Dakujem
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

ludkovia,dnes som si dala prvy ivermectin - tal som zvedava ako to dopadne. manzel nechce , ze pocka či to prezijem najprv ja


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

Lightworker píše:Zdravím vás všechny,

jsem tu "nový" a nově zaregistrovaný. (numerologicky hezké datum 5:5:5) 8)
ahoj LW , nový ako kde , že ?

padol si mi presne na ranu , čo ma tesi a uistuje,ze všetko ide ako ma . takze ako to je s tými eter.parazitmi, ako možem ja sebe a najblizšim pomoct v ramci duchovnej roviny a eter.tiel pomocou shambally trebars ? da sa to vobec sha poriesit,ci to nechat na svetel.bytosti a len ich poziadat o pomoc ?


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Anka
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27 led 2012 23:37
Dal: 11 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anka »

ito píše:Viem presne ako funguje vysetrenie krvi pri kontrole po pouziti bioguantu.
v jednej vzorke krvi niesu vsetky krvinky zretiazkovane.Normalne tam su aj oddelene ,otazka je ake mnozstvo s tej vzorky to je.
Takze ta lekarka alebo sestricka ktora prave skusa vzorku ti ukaze len tu oblast tvojich krviniek ktora jej prave vyhovuje.
A potom sa cudujeme aky zazrak robi ten ci onen produkt.
PS: Ta moja krv teraz vyzera ovela lepsie odkedy tie potvorky zacali kcipat.
cauko,tak ja jej budem pekne pozerat cez rameno a donutim ju ukazat mi rozne casti vzorky- :!: ozaj,ja bioq pouzivam asi druhy mesiac,zozaciatku som nemala nejake dojmy,ale postupne som si uvedomila,ze mi dal do poriadku hormony-dlhu dobu bolesti brucha ma presli,stitnu zlazu,cholesterol.a mam napr po dlhej dobe chut citat,a robit veci,do ktorych som nemala energiu. Neviem ako to funguje,ale robi to dost.Urcite ak nezmenim stravovanie a ine veci,po case sa to vrati spat.A Bio pouzivat nonstop nieje riesenie.Asi moj prispevok sem nepatri ale neviem do akeho vlakna to dat.Bioquant ma jednu strasnu nevyhodu,ze je drahy jak svina,ale mne to fakt za to stalo.

:idea: Když chceš citovat, tak nech tu první hranatou závorku i s obsahem netknutou a tu poslední taky. Mezi nimi můžeš odmazávat. :idea: poo.


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kalyp »

ito píše:Dr Clark Zapper Digital Megahertz Ultra
Vsadil som na istotu a inu moznost som ani nemal tak preto tento.
Ahoj Ito dakujem vyzera to byt pecka,pytal som sa preto,lebo tak ako ty,som aj ja kupil nejaky universal a to stalo za prd!!!Ahoj!


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

etericka píše:ludkovia,dnes som si dala prvy ivermectin - tal som zvedava ako to dopadne. manzel nechce , ze pocka či to prezijem najprv ja
Neboj, ivermectin je zo vsetkych antihelmetik najlepsie znasany, ak sa nieco vyskytne, vacsinou su to herxky, ale nie reakcia na samotny ivermectin.


etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

Jayo píše: Tymto chcem podakovat za rady na tomto fore.
Som rad, ze som chemicke antihelmetika nevynechal, ked si pomyslim, ze by som tie prisery zivil nadalej. Pred mesiacom som dokoncil 21 dnovu kuru s palinou pravou, klincekmi a Lugolovym roztokom, odvtedy som bral aj preventivne davky kazdy tyzden, ale vidno, ze to nieje dostacujuce, na dokladne odstranenie parazitov. .
aj ja som rada :D


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

Jayo píše: Nazdar, pre mna tiez datum 5.5. znamena vela, ...
:D no,som zvedava na odpoved od LW

a ty sa drz, a maj sa rad :epray: :D


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Palino píše:Zdravim vas vsetkych. Uz nejaky rok sem chodim pre rady, ale nezapajal som sa. Doteraz som riesil len plesne a candidu a veli som sa ani nezaujimal o parazitov. Az teraz som si uvedomil, ze po roku a pol silnej detoxikacie bude problem asi v nich. Beriem uz dva mesiace mms1 a mms2. 8x 3kv denne a 4xmms2. Dnes som objednal oresak, klinceky a palinu / pelynek/. TO co ma najviac zaujima je klystir. Dnes som si to robil prvykrat zo 6kv v pollitra vody. To co zo mna vychadzalo ani neviem opisat, ale doteraz este chodim na wc. Nieco asi 5-6cm biele, ale neviem co to moze byt, bolo ich tam asi 10ks. Priznaky, ze som zaparazitovany silno mam asi 12 rokov. Klystir som robil bez predchadzajuceho precistenia, pretoze som pouzil taku 12cm striekacku. Staci ked to ide takto, alebo ako hlboko by to malo ist? Satci, alebo 15, 20cm, alebo aj 40cm? V pondelok to chcem ist kupit, ale neviem aky a hlavne ako hlboko ma stekat to mms. Dakujem
Ten klystir robis s MMS, alebo s oresakom?
Inak vyzera to trochu ako motolica, lenze tie by mali byt v peceni.
No v kazdom pripade, urcite to je nieco, co tam nema byt. :-) Sulance si asi nahodou nepohltal predtym, co? :-)


Palino
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05 kvě 2012 20:30

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palino »

No dva dni som na diete, nic nejem, beriem 8 x 10kv mms1 a 4mms2. Pecen ma bolela dost v poslednej dobe, ale to asi z pretazenia. 2krat denne si robim klystir 10kv mms1 v 3dcl vody. 5krat denne idem na wc a stale tam nachadzam rozne potvory. Len to asi nebudem ukazovat doktorke. Ci mal by som? Moze ona nieco predpisat? Idem na to trojcatko a potom neskor ivermectin. Ostatne neviem kde zohnat, mozno nieco predpise- zentel..

:idea: Když odpovídáš na přímo předcházející příspěvek, tak nepoužívej (a nebo smaž) citaci :idea: poo.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“