Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Jonášovky užívá jak, kdo...
k malárii je třeba tohle

http://www.homeoinstitut.com/malarie.php

Tam je opravdu spousta dobrých informací.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Gaia píše:k malárii je třeba tohle http://www.homeoinstitut.com/malarie.php
Směs věcí, co kdo kde vyčetl, avšak praxe žádná ;) Gaio, snaha se cení, ale zkušenosti více ;)
Někdy mám pocit, že si z nás někdo dělá fakt srandu. Informace jsou zřejmě k tomu, aby se kopírovaly :) Ne, informace nelze kopírovat, zvláště, když Ti je předhodí někdo otitulovaný, komu bylo zaplaceno, aby přispěl medem k mazání úst ;)
Pokud nemá někdo lepší zkušenosti než já (já jsem obyčejný člověk, jako každý jiný, nejsem žádný nadčlověk), tak ať mlčí.

Dle příběhu Nikoly Tesly a jeho malárie, jsem si pořídil kvanta chinovníkové kůry, uvařil a chlastal. Výsledek žádný. Žel mé tělo považuje malárii za sobě vlastní, protože se s ní už asi zřejmě narodilo.
Takže žádná china ani chinovník - zapomeň.
Tělo chce matroš, se kterým vyvede dílo, ale když neví co by, tak na to prdí. Tělo musí dostat informaci, že je něco špatně - takže informatika (třeba i ten Joalis od Jonáše). Mě zabraly homeopatika (už jsem to tu psal několikrát) Natrum muriaticum CH30. Také u mě působí Arzenicum album CH15, ale to si s malárií netroufám spojovat, zřejmě je u mě problém ještě další, možná na Salii nediagnostikovatelný. Samozřejmě doplňuju trávicí kyselinu, aby imunita dobře fungovala... Homeopatika lze sehnat i na netu, netřeba velké snahy hledání...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:Velice rad bych slysel jakekoliv nazory a pripominky, protoze me to teda pekne rozhodilo, neco jsem cekal ale malarie atd., to je teda sila.
Je dle Vasich nazoru potreba uzivat vsechny ty kapky co mi tam pise, protoze je to dost drahe a nemam na to. MMS mam, Jonaskovky bych koupil ale to ostani je darda (krome chem. antihelmetik, ty neco budou stat taky).
Co jsem tak koukal, ta nejdriv malarie a pak to ostatni.
Jinak Palo, uz jsem od Tebe pred nejakou dobou bral nejake veci, mohl by jsi zajistit ty antihelmetika a pokud ano, za kolik?
No... Jonášovky zatím nepotřebuješ, já se zbavil hromad problémů i bez tohoto. Co se týče Praziquantelu, Albendazolu, tak jsme se se Slovenskem dohodli, že srovnáme ceny, takže jsou antihelmintika již o poznání levnější - u mě. Ale začni MMS / VMS a doplňováním trávicí kyseliny, které možná i u malárie není nikdy dost. Tvé tělo potřebuje třeba jen energii na to, aby... moment, musím si dolít skleničku ukrajinským rybízovým domácím vínem... ;)
...zvládlo problémy, na které se již delší dobu chystá a nemá na to sílu. Když to šmrncneš MMSkem/VMSkem, tak po nějaké době zjistíš, že Ti minimálně půlka Joalisů odpadla. No a pak ta malárie... Zkus homeopatika Natrum Muriaticum CH30. Doporučuji ob den 1 kuličku. U mě se pár minut po užití zlepšila teplota končetin a teď už jen zřídka mívám zpocené ruce... Dřív jsem je měl bez přestání, teď je mám velmi zřídla. Větišnou jen tehdy, když jsou trochu nervy a mám si s někým podávat ruku :lol:

Já tu teď mám Joalisy, rovnou tři skleničky, ale chci dobrat ty homeopatika. Na diagnostice u Hanky jsem nedávno byl a našla mi malárii kupodivu ne na slezině, ale v žílách, na plicích, v žaludku a jestli ještě někde, to už si nepamatuju - ale sleduju úspěch a to je hlavní ;)

No... zatím zkus, přeju hodně úspěchů, hlavně vyloučení hromady Joalisů, možná i za tisíce, a pak dej vědět ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Daria Lori »

My mame taky Joalisovi kapky a taky bojujeme s malarii....bylo nam doporuceno hlavne MMS!!!


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

To all: Diky vsem za info, vy co mate malarii, mate taky temer porad zvyseny teploty do 38 a velkou unavu nebo ne?

To Palo:
Palo píše: No... Jonášovky zatím nepotřebuješ, já se zbavil hromad problémů i bez tohoto.... No... zatím zkus, přeju hodně úspěchů, hlavně vyloučení hromady Joalisů, možná i za tisíce, a pak dej vědět ;)
Diky za info, Natrum Muriaticum CH30 se da sehnat v pohode ale to druhy nikde na netu nevidim, kde jsi to sehnal?
Jinak VMS jedu od soboty od vecera, zatim 8 k 2x denne a je mi teda jeste hur, teplota porad vysoka, no des, jedinny, co tak mi mizi ekzem na ruce ktery 14 dni nemizel po nicem tak to asi neco dela ale je mi fakt zle, ze by takova kontinualni herxka?

Co si myslis o terapii od Heleny, tj:

Helena radi:
MMS 2x denne co clovek snese aby nemel prujem, nebo mu nebylo blbe; uzivat aspon 3 mesice a dele porad.
Po 3 tydnech
Obecný výpočet dávky Ivermectinu je 0,20 mg krát váha člověka, takže 60 kg člověk bude potřebovat 12 mg ivermectinu na jednu dávku.Tablety ivermectinu jsou po 6mg, takže užije naráz dvě tablety před snídaní, zapije vodou a celý den bude hodně pít. Dietylkarbamazin se dávkuje 1mg na 1 kg živé váhy, tablety jsou po 50 mg, takže 50 kg člověk užije 1 tabletu po snídani, 70 kg člověk užije tabletu a půl po snídani. Dávky se navyšují.
První den Iver 2 tablety před snídaní, nebo první dílek pasty druhý den pauza
třetí den Iver dvě tablety před snídaní, nebo druhý dílek pasty čtvrtý den pauza
pátý den Iver 2 tablety před snídaní, nebo třetí dílek pasty šestý den pauza
sedmý den HETRAZAN 0,75 tablety po snídani
osmý den HETRAZAN 0,75 tablety ráno a 0,75 tablety večer
devátý den HETRAZAN 1 tableta ráno a 1 večer po jídle
desátý den HETRAZAN 1,5 -0 – 1,5
jedenáctý den pauza
dvanáctý den Iver dvě tablety na lačno, nebo čtvrtý dílek pasty
třináctý den pauza
čtrnáctý den Iver na lačno 2 tablety, nebo pátý dílek pasty
Pote pridat:
Pro váhovou kategorii 60 až 100 kg budete užívat 2 tablety Albendazolu například v sobotu, 2 tablety Praziquantelu například v neděli.


1. Myslis, ze je to slaby nebo co by si doporucoval?
2. Jinak kolik stoji ty antihelmetika a ktery vsechny muzes sehnat a jaky varianty sou nejlevnejsi, napr. Iver pro kone (kdyztak do SZ, dik)?
3. Je vhodny kombinovat MMS tyden a pote vit. C tyden nebo napr. vit C kratkodoby jen vecer pred spanim i pri brani MMS 2x denne?
Diky

Nazdar doubleingram. Zkrátil jsem odkaz a modrý text je moderátorský. Děkuji za pochopení SDK


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:To all: Diky vsem za info, vy co mate malarii, mate taky temer porad zvyseny teploty do 38 a velkou unavu nebo ne?
Kdepak, žádný teploty. Připadám si jako zdravej člověk, kterýmu je akorát furt zima, má studený ruce a potí se i v zimě.
doubleingram píše:To Palo :...ale to druhy nikde na netu nevidim, kde jsi to sehnal?
V lékárně, kde maj i homeopatika, kousek od našeho baráku.
doubleingram píše:Jinak VMS jedu od soboty od vecera, zatim 8 k 2x denne a je mi teda jeste hur, teplota porad vysoka, no des, jedinny, co tak mi mizi ekzem na ruce ktery 14 dni nemizel po nicem tak to asi neco dela ale je mi fakt zle, ze by takova kontinualni herxka?
doubleingram píše:Co si myslis o terapii od Heleny
Asi myslíš Hanku... Nebo je to fakt Helena? ;) Dobrý, akorát místo hetrazanu bych udělal hřebíčkovou kúru.
Ohledně odčervovadel - přes SZ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

No jasne Hanka, jmena mi nejdou :)
Jinak jak radis uzivat vit C s MMS, da se to nejak kombinovat, treba dopo a odpo MMS a na noc C?


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:No jasne Hanka, jmena mi nejdou :)
Jinak jak radis uzivat vit C s MMS, da se to nejak kombinovat, treba dopo a odpo MMS a na noc C?
Já vit. C prakticky nepoužívám... Ale spíš by bylo lepší si určit dny, kdy se bude brát MMS a kdy vit. C ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Zdravím,
kdo má ověřený zdroj na Niklosamid (obchodní název Yomesan), můžete mi třeba i napsat zprávičku? a jak dlouho to trvá, než dorazí???.
Dík :-)
Mám slušný kontakt na ivermect. pastu, když by někdo potřeboval.

Palo, homeopatika se neberou jak lentilky. Každý lék má nějaký obraz - a do toho buď zapadáš nebo ne. To není jako aspirin na bolení hlavy.
Proto ti v tuto chvíli vyhovuje jeden z možných homeo léků více a řada dalších méně. Jde o to, najít ten správný pro danou chvíli.
Jestli letáček vadí, prosím, smažte ho, a sorry, nebo ho smažu, pokud mi to půjde.
Gaia

:shock: Vopovaž se to Gaio mazat :)
To je férový odkaz. Kdybys byla na komisi, to by bylo něco jinýho. Naopak, ještě by to mělo být v http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1399 SDK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, sila prečítal som celé fórum Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace. Ďakujem Vám ľudkovia, že tu ste a delíte sa zo skúsenosťami. Palo, môžem sa spýtať prečo spomínaš, že si len raz robil výplach hrubého čreva s MMS, alebo som niečo prehliadol ? Asi by si som rád začal MMS výplachom, máte viacerí skúsenosti koľko kvapiek a hlavne ako dlho je nutné to udržať v hrubom čreve ? Prajem všetkým veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Milan_Sk píše:koľko kvapiek a hlavne ako dlho je nutné to udržať v hrubom čreve ? Prajem všetkým veľa zdravia.
Ofic. se dává 6 akt. kapek na litr, je to jedno, čím se aktivuje. Není nutné udržovat dlouho, stačí nadupat a pak vyhnat ;)
Já ho dělal vícekrát, celkem asi 4x, ale nebylo co řešit, bylo čisto, tak jsem se tu ani nezmiňoval ;)
No a počet kapek při mý aplikaci nemohu definovat, protože to nedokážu ani odhadnout.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milan_Sk píše: ... výplach hrubého čreva s MMS, alebo som niečo prehliadol ? ...
Pracuje to bez ztráty květinky. Osobně ale mám pocit a i jsem dělal, vzít to alespoň jednou před MMS jenom vodou a vyplavit co se dá, než tam člověk houkne to MMS. Pokud to chceš jó poctivě, dej si před tím den hladovku a vydrž do výplachu. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Osobně ale mám pocit a i jsem dělal, vzít to alespoň jednou před MMS jenom vodou a vyplavit co se dá, než tam člověk houkne to MMS.
Přesně tak, já to beru vodou několikrát (asi 6x), až ze mě valí relativní čisto, tak přihrkávám MMS :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem pekne za rady. Môžem na to použiť aj CDS ? Je potrebné potom doplniť probiotika ?


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Paraziti - pravda nekde jinak?

Příspěvek od Pego »

Breberek obsahuje nase telo az 3 procenta a pres 10 000 druhu. Jsme tak prakticky tovarnou na mikroby...

Google preklad:
Bez silného mikrobiomu, který je bohatý na prospěšných bakterií, lidské tělo není schopno odolat náporu kontinuální škodlivých patogenů, které bojují proti ní jak z uvnitř a vně těla. A klíčem k vítězství ve válce je udržení správné mikrobiální rovnováhy, která zahrnuje jíst dostatek probiotických potravin, vyhýbat antibiotik a toxických chemických látek a dostat dostatek odpočinku, čistou vodu a opalování na slunci.

Zdroj: http://www.naturalnews.com/036219_germ_ ... teria.html

PS :oops: neni tak celkem o parazitech, ale o mikrobech a bakteriich jsem vlakno nenasel :oops:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“