Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Ekita
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25 čer 2012 9:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ekita »

Prosim poradi mi nekdo kde sehnat Hetrazan? Doporucila nam ho p. Blahova v Brne. Moc dekuji.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Ekita píše:Hetrazan? Doporucila nam ho p. Blahova v Brne.
Pokud Ti ho doporučila H. Bláhová, zřejmě Ti dala i kontakt, kde sehnat...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

jao píše:Vyzerá to ako škrkavky.
JJ, skrkavky mam urcite, aj pasomnicu. Ale este tam v stolici vidim aj cosi ine, neviem co to je.
Teoreticky by to mohli byt motolice. Bude to asi z ploskeho cerva, vzdy sa to stane pri Praziqu, a vyjde to uz rozlozene, akoby natravene... vzdy mam tlaky v peceni, ktora nieco vytlaca, a potom o den, to zacina v stolici vychadzat tie slizke blanovite utvary, a tlaky v peceni zmiznu.
Su tam aj akesi chuchvalce a vlakna, to by mohla byt aj kandida, popripade hlieny po prvokoch.
Ale vychadza toho zo mna pozehnane.
A uz som si tam vsimol aj take malinke tenke podlhovaste biele veci, to by mohli byt bud larvy niecoho, alebo nejake hlisty.
Naposledy upravil(a) Jayo dne úte 26 čer 2012 0:38, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše:Vyzerá to ako škrkavky.
Jayo, vraž to do lihu, třeba do metyláku, ten je lacinej, a dones dochtorovi. To bych udělal já. To už se jim oči špatně zavíraj s takovou dokumentací. S laskavým pozdravem, Slávek.
Jinak to poslední skutečně vypadá na škrkavky.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Ja uz som im tam raz skrkavky doniesol. Ani to nechceli odoslat, ze su to naisto skrkavky. Predpisali mi (a teraz sa podrz), 2 flasky zentelu. No na celu kuru ich treba 28. Super... pomyslel som si, ale nechcel som mudrovat, zobral som recept, a odisiel som.
Pred tyzdnom som im doniesol aj vzorku stolice. Naschval som tam nahadzal k tej stolici aj tie blany, chuchvalce, vsetko co pripominalo mrtveho parazita. :-)
Lenze, viem ako funguje tu medicina, prijde laborantka ktoru boli hlava a rano mala menzes, zobere hovno, naschval nenabere tie blany, ale stolicu pozrie jeden krat, ziadne vajicko neuvidi, tak oznaci, vzorka negativna.Ved ma este dalsich 100 skumaviek... a musi sa predsa poponahlat, aby sa co najskor stihla porozpravat s kolegynami, co noveho v hoteli paradise. Absolutna ironia zivota je, ze ta laborantka ma ten bolestivy menzes a bolesti hlavy prave z parazitov, ktore vysetruje a nevie o tom.
Ved si videl to video, tu prednasku, ked si to oznacil hviezdickou, kde doktorka rozpravala, ze musela pozerat aj 12x kym nasla vajicka.

Navyse, ta obvodna... vies ako to je, neznasam tam chodit, odkedy zistila, ze sa liecim sam, a hlavne ked som povedal cim, a tie nazvy ako ivermectin a praziquantel nepoznala, asi zacina trpiet tym syndromom "on vie viac nez ja a je len laik" a sere ju to. Hnusne lekarske ego. Mne to odobera energiu a teraz jej teda vela nemam, po 2 mesiacoch herxiek a toho mileho pohladu, co vzdy najdem v zachodovej mise. A zhanat noveho lekara sa mi tiez nechce.
Keby som mal kontakty v nejakom labaku, bol by som velmi zvedavy, co je parazit a co nie... ci to vedia identifikovat aj z rozlozeneho zbytku tela.
Mne sa to vlastne riesit nechce, davam tie najsilnejsie protokoly co su na curezone a potvrdzuje sa mi, ze su potrebne, ked vidim, ze teraz zo mna vychadza toho uplne najviac. Tie tyzdne predtym, ked som isiel podla Blahovej, nestacili. Tie jej slabe davky nestacia, treba normalne svacnut take davky, akymi liecia v Afrike. Mi prijde smiesne zobrat 2 tabletky Praziqu a mysliet si, ako to sunda vsetky larvy a ploske cervy... ja berem 27 tabletiek behom tri dni, potom tyzden pauza... k tomu 800 mg albendazolu 14 dni, vzdy v 40g tuku, a HCL, kedze albendazol sa zle vstrebava a potrebuje byt rozpusteny v tuku, inak sa z 90% splachuje do zachoda. Az toto sundalo tu pasomnicu, to je navod z curezone.com na ploske cervy. Je tam dokonca zmienka, ze pasomnica v creve to zvykne niekedy prezit, a je nutne opakovat dalsi cyklus s tyzdnovou prestavkou. Plus bere sa tam aj niclosamid, co tiez nieje lacny spaz (28 tabliet za 7 dni, cca 40 eur)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jayo píše: .... Ja uz som im tam raz skrkavky doniesol. ....
takže není o čem se dohadovat. OK. :good: +1
Jayo píše: Ved si videl to video, tu prednasku, ked si to oznacil hviezdickou, kde doktorka rozpravala, ze musela pozerat aj 12x kym nasla vajicka. .... davam tie najsilnejsie protokoly co su na curezone a potvrdzuje sa mi, ze su potrebne, ked vidim, ze teraz zo mna vychadza toho uplne najviac. Tie tyzdne predtym, ked som isiel podla Blahovej, nestacili.
Viděl a dvakrát. To víš, že jsem to chytl. Zkusit jít na ni? Teď abych znova začal studovat tu Curezone, ale tentokrát parazity. Dík.
S laskavým pozdravem, Slávek.
P.S. Jsem tu našel vzkaz,s že mám volat do dochtorky, dělali mi taky testy, jestli mám zdravý hovno. Dám vědět. Vsadím se, že to je negativní.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Eliška »

Jayo, můžeš prosím Tě dát přesný odkaz, nebo napiš, tvé antiparazitické kúry ? Na Curozone jsem ji nemohla najít. Jinak manželovi vyšla tasemnice po dávkách Praziquantelu v dávkování 3 tablety á 600 mg / tabl. a za 4 hodiny tato dávka znovu. Mezi tím v týdnu 400 mg Albendazolu s tukem a Ivermectinem v režimu po-st- pá. Tento režim jedl 6 týdnů. Zhubl a boule na levé straně břicha je pryč. Já bych šla do rychlejší ho dávkování.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Daria Lori »

Dobry den, neco me leze v oku...to je chut...nemuzu najit spravnou frequenzi, nemate nejaky napad kdo to muze byt???


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Eliška píše:Jayo, můžeš prosím Tě dát přesný odkaz, nebo napiš, tvé antiparazitické kúry ?
Možná tohle? http://curezone.com/forums/am.asp?i=1602094 Zatím jsem to ještě neměl šanci prolízt celý. Jsou to hromady plkání a tyhle věci se v tom skutečně špatně hledaj. Včera jsem objednal alespoň Praziik a Albendazol. Dnes ještě doženu ten Niclosamide. Pak jablka a játrovku a vletím na to taky. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Eliška »

Slávku , děkuji za odkaz. Má angličtina je špatná, používám translátor, takže jsem se nemohla v těch diskusích vyznat. Ten Niclosamid je asi ten Yvermectin. Ty dávky jsou opravdu silné. Manžel používal dávky menší, ale podstatně delší dobu a máme video s cca 1 m tasemnicí. Fuj, nikdo se známých mu tuhle hrůzu nechtěl věřit, až zhlédli video, tak bylo některým nevolno. Asi půjdu do některé rychlejší kůry.
Jinak jsme zjistili, že je lepší během této parazitární kúry nejíst maso a živočišné bílkoviny,jíst hodně zeleniny- hlavně zelí a kapusta se "podnájemnicí " nelíbily, česnek, cibuli a Lugolův roztok - 5 kapiček ráno na lačno a večer.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Eliška píše: Ten Niclosamid je asi ten Yvermectin.
Nazdar Eliško. Niclosamide, Niclocide, Yomasan jedno jest a je těch jmen ještě o dost víc. Yvermetin je něco jiného. Už na tom sedím hodiny a Canada a US jsou jenom na předpis a to i pro zvířenu. Chytil jsem jedinného privátního prodejce v US a ten za to chce šílený prachy. Vypadá to, že to možná dostanu z Thaiska, nebo Filipín, ale zatím se mi to takhle nechtělo objednávat, anžto to považuji za poněkud riskantní. Ještě uvidím. Dá se to scrastit v Česku?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Eliško, lze sem dát to video?
Jinak gratulace k "úspěchu"
Gaia


ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

Začátkem června jsem projížděla stejný protokol jako Jayo.3 dny 3x denně praziquantel zapitý grepovou šťávou/ na svých 65kg jsem brala necelé 3 600mg tablety/ a k tomu 2x denně albendazol s tukem. Podle curezone to měl být protokol na motolice,na které to pravděpodobně zabralo-přestala jsem cítit pohyb a mírnou bolest na játrech.Nafotila jsem výlov,ale těžko říci co to je?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Ivermetin je něco jiného... Dá se to scrastit v Česku?
Ivermectin jsem schopen sehnat, to není problém...
V Kanadě v e-shopech neprodají? Pastu pro koně podle mě našinci objednávají právě v Kanadě a vždy dorazí... Thajske "lidskej" se taky dá sehnat, ale je to cenově fakt někde jinde. 6 tablet 1200 Kč není problém...

Niklosamid či Banocide by měl být diethylcarbamazin. Dle mého názoru je lepší aplikovat hřebíček dle mého návodu, udělá stejně dobrou práci...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

Palo niclosamid není diethylcarbamazin.Niklosamid je obsažen třeba v Yomesanu a je to lék na tasemnice zde jsem ho kupovala http://massage.myeshop.cz/cs/detail116550.html Jen mi nepřišel original Yomesan od Bayeru,ale nějaká náhražka,která obsahovala fenoftalein.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“