Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

doubleingram píše:...uvidime kdo se jeste prida, udelal bych "uzaverku" v nedeli a v pondeli objednal.
Tak uzaviram, celkem 5 zajemcu vcetne me, celkem 19ks.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Mate nekdo zkusenosti z poradci/diagnostiky z Prahy?

Blahova mi doporucila Filingera, dneska mi v Zapper Centru Praha poradili Stepanku Musilkovou ktera uz nejak nefunguje, http://www.esoterie.cz/section_item/vie ... 0OBERON%20(Titanium%20Aur. Jake jsou Vase zkusenosti a koho byste doporucili?

Diky


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Ludmila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26 kvě 2010 11:17

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ludmila »

Dobrý den, ráda bych se zeptala na radu ohledně antiparazitní kúry. Chystám se absolvovat tuto: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1602094#i, jak se zde popisovalo jako účinnou. Nicméně v návodu se tam píše, že v jejím průběhu je nutné ukončit jakékoliv bylinné preparáty (tedy i hřebíček, pelyněk), a také MMS. Píší tam přesně následující:

"During drug treatment, stop using herbal remedies, flushes, cleanses, DE, laxatives, colonics, MMS, nutrasilver, RIFE, zappers, & other OTC parasite products
None of these methods cure parasite infections. They can be very toxic, destroy beneficial gut flora, & impair organs of the digestive system.
They cause parasites to scatter everywhere, carrying enteric pathogens with them. And they counteract & remove parasite drugs from your system.
Disseminated parasites & toxins create a hyperinfection state & severely impact the immune system. Then it's an uphill battle to eradicate them & repair damage done to the body."

Zde se naopak doporučuje užívání hřebíčku+pelyňku, případně MMS i během antiparazitní kúry.
Co si o tom myslíte?
MMS beru již nějakou dobu, a chtěla jsem k alben a prazi přidat i ten hřebíček a pelyněk, ale teď jsem z toho nějak zmatená.
Děkuji mnohokrát. L


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ludmila píše:Dobrý den, ráda bych se zeptala na radu ohledně antiparazitní kúry. .....
Co si o tom myslíte? ..... ale teď jsem z toho nějak zmatená.
Děkuji mnohokrát. L
Nazdar Ludmilo, Zmatený jsme včici, i Ti, co o tom svýn zmatku nevědí. To je normální stav. Každý, kdo se někam dopracovává, se noří hlouběji a hlouběji do užšího a užšího pískoviště a ztrácí přehled, co že se to děje za jeho ohrádkou. Osobně bych udělal co protokol říká a hyn sa ukáže. Můžou v té informaci být vypozorované nějaké byť i blbě zdůvodněné konflikty. Ono než by sis v tom udělala jasno, tak Tě brebery sežerou. Je to sice sázka do lotýnky, ale s celkem dobrou pravděpodobností a když to nevyjde, jsou další možnosti. Mně ten protokol připadá jako docela smysluplný, i když osobně nevidím důvod, proč ho začínat Niclosamidem, když na tasemnici pracuje i Praziquantel, jenže on ten člověk toho očividně ví víc než já, tak jaké špekulování. Podle toho, jak ta antihelmentika pracujou a kolik se jich rve do psů a koček bez zjevných škod, nevidím v nich problém vyzkoušet. To samozřejmě za předpokladu, že člověk dodrží protokol jak je a nevrhne se do něj s hodně bolavými orgány. Herxka je jiný kafe, tam už je veliká opatrnost na místě.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:Blahova mi doporucila Filingera...
Občas prohodíme nějaký ten mail s P. Filingeren a s Hankou souhlasím, taky bych ho doporučil...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
handulina
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03 črc 2012 10:11

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od handulina »

Dobrý den,
jsem tu nová. S parazity už chvíli válčím. Já chodím k ing. Dlapovi do Prahy a jsem zatím spokojená. Jen mě trochu překvapuje, že ho ing. Bláhová nedoporučuje, když je to její bratr. Přijde mi, že postupují podobným způsobem (diagnostika na Salvii, Jonášovy kapky, plazma, zapper, antihelmetika...). Chtěla jsem přejít k pí Bláhové - škoda, že má stop stav - měla bych to k ní blíž...


handulina
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03 črc 2012 10:11

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od handulina »

Bylo by možné ještě objednat ten levný Ivermectin? Popř. dát nějaký kontakt? Zrovna jsem se po něm začala pídit - budeme potřebovat tak 5-6 balení...
Děkuji


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Tak pasta je doma, zacnu to resit se zajemci, dodavatel se ptal, ze pry mam tolik koni. Tak jsem ho vyvedl z omylu, ze je to pro lidi :) se docela divil..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Ludmila píše:Dobrý den, ráda bych se zeptala na radu ohledně antiparazitní kúry. ...
Ahoj, toto zalezi dost od toho, co vsetko mas. Preto je lepsie pasomnice a ploche cervy riesit az nakoniec. Ja som naopak klinceky aj palinu zopar krat uzil a to prave v tie dni, ked sa berie Praziquantel. Podla mna sa to mysli hlavne na tie vseliake bylinkove malo ucinne veci.
Ked si uz ciastocne predcistena, od prvokov, okruhlych cervov, vlasovcov, atd, ostali ti najma ploche cervy, tak si myslim ze su klinceky a palina naopak dolezita. Palina zabija prvoky, tie nemozu zdrhnut z creva. Naopak, z rozkladajucich sa zbytkov parazitov sa mozu prvoky uvolnovat, ktore sa do nich nejako dostali. Preto je podla mna vhodne uzivat palinu.
Klinceky mi prijdu tiez vhodne, kedze zabijaju vajicka, ktora sa opat mozu uvolnovat s mrtveho parazita. So vsetkym ostatnym by som ale sekol.
V pripade, ze si si este nerobila ziadne ine ocisty, tak tam by to mozno davalo zmysel, kedze napriklad na mrle alebo vlasovce to zaberat nemusi a skutocne ich tie drazdice mozu len rozdrazdit a oni zacnu cestovat po tele jak sialene... spolu s tym roznasat infekciu z mrtvych pasomnic. Prave preto mi prijde logicke riesit pasomnice az v poslednom kroku... su najviac toxicke. Motolice v peceni tiez niesu ziadna slava, ked zahynu, pecen ich musi tazko vytlacat.
Prave som ten protokol dokoncil minuly tyzden, a mam za sebou 5 tak neuveritelne tazkych dni, cely cas pecen nieco vytlacala. A to co zo mna vyslo vcera, som len ostal zirat, obrovske mnozstvo pecenoveho blata zmiesaneho zo slizom a mrtvymi parazitmi, aj som to odfotil. Ako som sa v tom rypal, boli tam jednoznacne pevnejsie utvary, take akoby blany. Zvysok vyzeral presne ako tie rozlozene pasomnice, co zo mna vychadzaju uz dlhsi cas, odkedy berem praziquantel. Takze jednoznacne to zlikvidovalo mrtne velky pocet parazitov v mojej peceni a 5 dni jej to trvalo, kym to zo seba dostala, niektore chuchvalce boli velkosti takmer polievkovej lyzice, takze klobuk dolu, co pecen dokaze vytlacit cez tie uzke kanaliky.
Mam aj fotku toho bordelu, co vysiel z pecene, mozno neskor prihodim.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Slavek Krepelka píše:i když osobně nevidím důvod, proč ho začínat Niclosamidem, když na tasemnici pracuje i Praziquantel, jenže on ten člověk toho očividně ví víc než já, tak jaké špekulování.
Je to preto, ze pasomnice v creve su velmi odolne a casto praziquantel preziju. Niekedy prezije scolex, prichytena hlavicka, sice vacsina pasomnice odijde, ale scolex zacne produkovat novu.
Praziquentel ucinkuje v creve slabsie nez Niklosamid, zato ucinkuje v celom tele aj v mozgu, takze dobre zabija larvicky putujuce telomo, posobi aj na cysty. Prechadza aj pecenou, vylucuje sa do zlce, takze riesi aj parazity v peceni (motolice), zlcovych kanalikoch... v zlcniku (ak tam teda nieje tolko bordelu, ze sa tam pomaly ani nedostane :-))

Niklosamid teda vycisti crevo a s jeho pouzitim sa znizuje sanca, ze prezije pasomnica v creve. Zabija aj scolex - hlavicku, co je dolezite.

Ani toto vsak nemusi pasomnicu z creva dostat. Rovnake skusenosti ma aj jedna veterinarka, co tym lieci. To mi napisala priamo do mailu. Dokonca ani spolu so zapperom. Preto je v tych kurach zmienka o tom, ze niekedy sa musi robit viac opakovani.
Scolex moze byt takisto nestastne prichyteny v nejakom zahybe, obklopeny nejakym bordelom v creve... v tomto pripade sa k nemu vela niklosamidu ani praziquatenlu nedostane. Takuto pasomnicu dostavat z tela je totalny horor.
Tu by som videl jedinu cestu bud operacia, alebo - dlhodoba hladovka (aspon 14-21 dni), kedy sa tento scolex vlastne "obnazi" a crevo sa v jeho okoli zahoji, stane sa dostupne. Po takej hladovke v neskorsej casti navratovej fazi ho niclosamid lahko "dosiahne" a znici.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Nema nekdo moznost sehnat nebo poradit kontakt na DIETYLKARBAMAZIN (Hetrazan) za rozumny peniz, to je mene nez klasickych 90 Kc/100mg tabletu?
Potreboval bych 10 ks.
Diky


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Ludmila
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26 kvě 2010 11:17

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ludmila »

Díky za vysvětlení a názory ohledně dávkování a rozložení. Já už jsem zkoušela různé bylinné protiparazitní kury jako trojčátko, ale stále toho v sobě hodně mám (na diagnostice by mil doporučen Iver, Dietyl, Alben a Prazi včetně MMS). Nevím co přesně, ale trávení je i po všech různých očistách šílené. Jím toho kvanta a stále jsem šíleně vychrtlá a nemám žádnou sílu. Užívám taky HCl, ale to nic zásadně nezměnilo. Myslíte že je tedy vhodné, začít tím Iver+Dietyl k tomu pelyněk a hřebíček a zakoncit to tim atakem na tasemnice Alben + Prazi? Díky moc. L


ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

doubleingram píše:Nema nekdo moznost sehnat nebo poradit kontakt na DIETYLKARBAMAZIN (Hetrazan) za rozumny peniz, to je mene nez klasickych 90 Kc/100mg tabletu?
Potreboval bych 10 ks.
Diky
Objednávala jsem diethylcarbamazine na stránce http://www.internationaldrugmart.eu - posílají do EU z EU - tudíž to nejde přez celnici a bylo to tu zhruba za týden.
Zdálo se mi to podezřele lévné,ale vypadá to ,že zabírá.Beru DCM třetí den a něco se v organismu děje-trochu silněji jak po prvních dávkách koňské pasty.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Diky za info, nejak to tam nemuzu majit, jak se to jmenuje?
A nemas prebytek? ;)


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Ludmila píše:Díky za vysvětlení a názory ohledně dávkování a rozložení. Já už jsem zkoušela různé bylinné protiparazitní kury jako trojčátko, ale stále toho v sobě hodně mám (na diagnostice by mil doporučen Iver, Dietyl, Alben a Prazi včetně MMS). Nevím co přesně, ale trávení je i po všech různých očistách šílené. Jím toho kvanta a stále jsem šíleně vychrtlá a nemám žádnou sílu. Užívám taky HCl, ale to nic zásadně nezměnilo. Myslíte že je tedy vhodné, začít tím Iver+Dietyl k tomu pelyněk a hřebíček a zakoncit to tim atakem na tasemnice Alben + Prazi? Díky moc. L
hrebicek a palinu by som riesil iba na crevne / pecenove parazity.
konkretne ivermectin je na filarie, a roznych vlasovcov, do toho by kludne mohlo platit to, co tu bolo napisane.... ze sa viac rozlezu.
napriklad taka pasomnica, ak sa pusti, a chce sa premiestnit, o to lepsie... aspon vyjde aj z hlavickou. cize, prave preto mi pripadalo lepsie jej tam pustit praziq, a v creve jej ponechat len same neprijemne veci (kysla kapusta, koreniny), a ktomu jej tam pribodit este klinceky a palinu.

ono sa mozno aj myslelo, tym rozlezenim parazitov, ze sa pojdu ukryt do pecene, zlcovodov... a z tade je ich neprijemne dostat, a preto je lepsie, nech si lebedia v creve.
na tom faktze moze byt nieco pravdy, ale kedze praziquantel sa vylucuje aj do zlce, velmi si nepomozu tym schovanim v zlcovodoch :-) Moze to byt vsak neprijemne, lebo stade sa dostavaju tazsie, nez z creva, to je fakt.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“