Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:...nekolik motolic aj aj. To snad ani neni mozny ne?
To řešit nemusíš, protože stejně máš materiály na řešení všeho, od virů přes bacouchy a jednobuněčný cizopasníky až k velkejm cizákům. Ona ta diagnostika je spíš o tom, že řekne, které "uzdravovadla" nejsou potřeba užívat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Tjn ale otazka je, kolik toho musis sezobat a v jakych davkach, prijde mi, ze 20 + 20 Albe a Prazi je na 5 vikendu dost malo, to je 3 na den (pokud budu chtit brat jeste predtim Albe i s Ivermectinem pro vetsi vstrebatelnost Iveru). Co myslis?
Dik


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Právě pro to se chodí na přeměření, jestli něco zbylo... Pak se nasadí matrjál na to, co zbylo, event. se upraví dávkování...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Palo píše:
doubleingram píše:Jel jsem to dle navodu na zdravi az
Podle výsledků vidíš, že to nemělo kloudnej efekt... Návod k ničemu.
pridavam sa k nazoru Pala... zacinal som trojcatkom zo zdravi-az, nejake ucinky boli ale hromady parazitov vychadzaju az po chemickych. To trojcatko vo mne nechalo toho prilis vela, uplne hromady parazitov. Stastie ze som sa neuspokojil s trojcatkom, to by som veru nechcel mat v bruchu co zo mna vyliezlo po chemickych.
Navyse, na navodoch na curezone je upozornenie, ze najhorsie co mozes robit, je drazdit parazity nedostatocnymi davkami prirodnych preparatov... iba sa rozlezu, zahniezdia, zacystuju a zacnu byt agresivni... navyse selektujes najsilnejsich jedincov. A spolu s tym premiestnovanim ti roznesu z traviaceho traktu bakterie z criev po celom tele. Nic ine nez poriadne ich zoslahat hned od zaciatku, kym nic take nezazili, nieje rozumne.


julian
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10 dub 2012 11:10

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julian »

Prosim moze mi niekto poradit. Pre ocistu tela -detoxikaciu parazitov,chcem pouzit hrebičkovu a palinovu (polynkovu) kuru. V ziadnom slovenskom ani českom herbari liečivych rastlin som nenašiel palinu horku (pelynek hořky). Vo vasich clankoch popisujete pelynkovu kuru ale nikde okrem knihy Gennadija Malachova str.135 som nazaregistroval o aku palinu sa jedna. Ide skutocne o palinu horku (pelynek hořky), nemoze sa na tento učel pouzit palina prava (pelynek pravy) alebo iny druh.
Dik za odpoved
Julian


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Sestavil jsem si nasledujici kuru z toho co mam, Iveru pro kone (I) mam dost takze ten muzu navysit, jinak Albe (A) a Prazi (P) po 20ks a Hetrazan (D) po 10ks. Mam snad vsechno co jde, motolice, skrkavky, hlisty, tasemnice, echinokok atd.
Co rikate na tuto kuru a jak uzivat obecne chemku, neco jsem napsal do kury, jak je to s Iverem a Albe, vzajemne se doplnuji a zesiluji ale Iver se ji na lacno a Albe s tukem, takze kdyz si vemu Iver+Able na lacno, mam k tomu pridat tuk nebo ne?
Diky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Nechci se vám do toho nijak montovat, ale koukám, že se to tady stále motá kolem čím dál silnějších dávek antihelmitik, nu každému, co jeho jest. Bez vyměření zátěží je ale hloupost do sebe z chemie cokoliv cpát. Přírodní věci sice nějak neuškodí, pokud se to nebere na kila, ale taky nemusí pomoci, což je známo. Stejně jako u diagnostických automatů, které jsou závislé od množství vzorků v databázi, tak i u Salvie se mohou výsledky trochu odlišovat. Ne v markantní rozdílnosti nalezených patogenů, ale ve kvalitách a schopnostech měřiče (obsluhy Salvie) všechno odhalit, proto u někoho můžete mít o trochu větší seznam, než u jiného. Ne každý vám je taky ochoten věnovat dvě a více hodin svého času, což při prvním měření je zcela zásadní. Samozřejmě většina lidí má ve svém těle své nezvané mikrozoo, což je při prvním vyměření vždycky markantní a čím více času na vás měřič má a čím je šikovnější, tím více toho taky najde. Postupem času a cílenou likvidací parazitů (ne sebe) se seznam začne výrazněji zmenšovat. Pak již není prakticky nic a mnoho lidí usíná na vavřínech a vše se začne pomalu vracet zpátky, tím spíše, když nebyl eliminován zdroj, který tento stav způsoboval. Znám případ, kdy člověk velmi poctivě likvidoval sbírku mikroorganismů, které mu dělali celkem velké kožní problémy a vždycky když si myslel, že je to již ok, najednou se to vrátilo v plné síle. Pak se teprve zjistilo, že příčinou byl jeden přírodní výrobek, který sem tam používal a byl plný mikroorganismů, které ten problém způsobovali, mimo jiné obsahoval všechny 4 druhy malárií, jednoho prvoka a několik větších parazitů a viry. Přestože výrobce produkt dle svého domnění dostatečně sterilizoval, bylo to očividně naprosto nedostatečné. V tomto měla třeba Clarková naprostou pravdu, bez eliminace zdroje možné reinfekce je to věčný boj, až nás to přestane bavit a naštvaně s tím seknem a řekneme, že to nefunguje.
Dalším aktuálním problémem je to, že čím dál častěji dochází k tomu, že původní Clarkovské, stejně tak i některé CAFLovské frekvence přestávají účinkovat a je pak nutné onu účinnost frekvencí vyměřovat. Dle naší teorie je to prostě přirozeným vývojem a mutacemi mikroorganismů, navíc zapping se stále více dostává do podvědomí lidí a používá se v čím dál větším měřítku, takže se i mikroorganismy prostě začínají přizpůsobovat, bohužel. Takže i tady to chce větší aktivitu měřiče a vhodné frekvence vytestovat a ne pouze slepě používat frekvence ze seznamu starého 12 a více let. Ještě k těm měřičům na Salvii... Bláhová je dobrá, ale taky není zárukou, že vyměří všechno, takže není od věci si nechat udělat přeměření u 2 měřičů a výsledky sesumarizovat. Ideální je pokud tito měřiči se na svoje měření mohou navzájem spolehnout a doplňují se nebo umějí ověřit i účinnost doporučených frekvencí. Ale co vím, tak tady většina jede na svém písečku a pouze slepě používá X let starý seznam frekvencí, což není ideální stav a do budoucna to bude čím dál větší problém a obávám se, že časem k tomuto začne docházet i u antihelmitik, obdobně jako u antibiotik. Takže chce to opravdu používat antihelmitika cíleně a pracovat i na inovaci seznamů frekvencí...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Pak se teprve zjistilo, že příčinou byl jeden přírodní výrobek, který sem tam používal a byl plný mikroorganismů, které ten problém způsobovali, mimo jiné obsahoval všechny 4 druhy malárií, jednoho prvoka a několik větších parazitů a viry.
Tak to by mě zajímalo, o co šlo. To byl nějaký doplněk stravy?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Craft píše:Nechci se vám do toho nijak montovat, ale...
Jestli muzu reagovat, byl jsem na 2,5 h mereni u Dlapy a muj seznam je o stranku driv, kde mam snad vse co jde, takze ty davky nejen ze jsou dle meho nazoru opodstatneny ale dokonce treba v porovnani s navody na curezone slaby. Samozrejme, ze nic neni 100% a presnost muze kolisat ve velkych rozmezich ale myslim, porad o dost lepsi nez klasicky Mudri, ktery mi rekli, ze podle testu mi nic neni a pritom se citim silene a projevu mam hafo, takze tak. S tou resistenci na tom neco bude no, pokud mas nejake updaty frekvenci a muzes zverejnit, nebo jine prinosne info, sem s tim.

Jinak ta dobrota, ktera toho cloveka stale infikovala by me taky hodne zajimala, co mohlo obsahovat 4 malarie aj, to uz je trochu divne ne?

Jen mam pocit, ze se na neco zeptam a zamluvi se to necim jinym a zapadne do zapomeni, takze muj dotaz vyse trva, asi jak jsou prazdniny, tak sem nikdo nechodi ci co, nebo se ptam blbe a na blbosti? :ethink:
Diky.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Palo píše:Tak to by mě zajímalo, o co šlo. To byl nějaký doplněk stravy?
Právě, že ne a nikoho by to ani ve snu nenapadlo. Jednalo se o špunty do uší s včelím voskem. A to si člověk řekne, jak jsou včelí produkty zdravé, ale mnohdy v medu je toho tolik, že se až nestačíme divit. Zcela běžne je tam třeba toxoplasma.

Jinak něco o problémů potravin: http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg608
A tady něco pro pochopení principů měření a likvidace patogenů: http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg613
Prostě je to věčný boj, kdo z koho...

Jak Bláhová bije na poplach s plasmodiemi, má zcela pravdu, protože začíná to být už i v ČR častý problém. Není to tak dávno, co jsem o způsobech jejich likvidace tady psal. A jako naschvál jsem si je dovezl před nedávnem z dovolené na Jižní Moravě a abych nebyl žádný troškař, tak hned tři druhy (vyměřeno na Salvii). Krátce po tom začala být energie minimální a stačilo trochu a totální únava a vyčerpanost. Byl jsem schopen fungovat jenom s vysokou dávkou quarany 1x 400mg až 2x 400mg / 1 den. Mám 800mg lisované tablety, což se u nás ani neprodává a kde se na to hrabou různé energetické nápojové sajrajty, nebo ty směšné dávky quarany z lékárny. Kdysi jsem si jedno balení na zkoušku pořídil a vyplatilo se. Naštestí mám likvidační prostředky i na plasmodie, ze zkušeností s léčbou u jiných a je to už něco málo přes měsíc a vypadá to už ok. Ale byl to boj, přesně vyměřená na Salvii dávka Artemisia annua (nutno užívat s něčím tučným, jinak to má slabej nebo nulovej efekt - porovnával jsem to), k tomu informatika (kapky) na míru a vlastní plasma s vytestovanými frekvencemi. Jak jsem to nasadil poprvé, byl jsem jako opilej, hlava se motala a viděl černé fleky (mžitky před očima) a u plasmy jsem okamžitě usnul z naprosté vyčerpanosti, protože mě to dorazilo. Pak se to začalo valit ven i kůží (ekzémy na loktech, něco jako lupénka), tak detox. vanička, což výrazně urychlilo odbourávání toxinů z těla. Plasmu jsem mohl pouštět až na noc, protože jsem okamžitě vyčerpáním při ní usínal. Asi týden to se mnou dosti mávalo, pak se to pomalu ale jistě zlepšovalo. Ale řešil jsem malárie v počátcích, takže se u mě nestačila zabydlet a jelikož jsem již ok, tak doufám, že už bude definitivně po plasmodicíh. Aspoň vím na vlastní kůži, jak je lidem, kteří s nima mají co do činění.
doubleingram píše: ...byl jsem na 2,5 h mereni u Dlapy a muj seznam je o stranku driv, kde mam snad vse co jde, takze ty davky nejen ze jsou dle meho nazoru opodstatneny...
Jak jsem psal, pokud je to vyměřené a koukám, že i dostečně dlouhou dobu a pokud možno je i ověřená účinnost antihelmitik na Salvii, pak rozhodně do antihelmitik jít. Většina Antihelmitik je vyráběna v Asii, takže ne všechny mají taky zaručené množství účinné látky, proto je vhodné je na Salvii i vytestovat a stanovit dávku. Poslední dobou se mnoho lidí vrhá do užívání antihelmitik spíše na slepo ve smyslu, co kdyby. Ale to je každého jeho věc a nechci do toho nikomu kecat.

Koukám, že Palo píše o nějakém rozporu mezi Bláhovou a jejím bratrem, to se divím. Sice neznám měřické kvality jejího bratra, ale znám případy, kdy Bláhová taky některé věci prostě nenašla, protože se dost dobře maskovali nebo to prostě v čase, které těm lidem věnovala nestihla, takže je to opravdu individuální. Mám taky dojem, jestli se nepletu, že Dlapa i vyměřuje vhodné frekvence, ale nejsem si jistý, jestli jsem si ho nepopletl s někým jiným. Těch měřičů na Salvii je už celkem dost a mám dojem, že se to tady začíná dělit na 3 tábory, tj. skalní Jonášovci, Bláhovci a ti kteří se nebojí i sami experimentovat a pouze nejedou v někým vyjetých kolejích.
Koukám na ten tvůj seznam a je to hóóódně dlouhý seznam (už takové mikroSafari) a vidím, že měří komplet všechno, takže si dal záležet. Dokonce to pěkně označil, co je i z očkování a způsobuje alergeny. Je vidět, že si na tebe při tom měření udělal dostatek času. Tohle se prostě nedá vyměřit za hodinu, jak někteří měřici při první návštěvě tomu věnují. Ber to z jiné strany, aspoň víš s čím vším máš tu čest a podle toho se taky zařídit. Bude to dlouhý boj, ale pokud vytrváš úspěchy se dostaví.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Craft píše:vlastní plasma s vytestovanými frekvencemi.
Zajimavy ty spunty do usi, me med nikdy nesmakoval, telo asi vi proc.

Jsi snad prvni pripad co se zbavil malarie, nebo je tu jest nekdo jiny? S plasmou a presnyma frekvencema je to asi rychly, jaky frekvence si daval na Plasmodium Malariae, jedu ty z Caflu (20, 28, 555, 728, 787, 800, 880) po 10 minutach a Dlapa doporucuje zas 68 kHz, tak babo rad co je lepsi.

Diky


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Zaměřujeme se spíše na akustické pásmo, na kterých je vytvořen i CAFL. Clarkovské ani ty z Caflu u mě nefungovali.

Tyhle by měli účinkovat na všechny 4 druhy Plasmodii (jsou v Hz):
13692.19 (8 minut)
13812.5 (8 minut)
13909.38 (8 minut)
18535.72 (8 minut)
18570.57 (8 minut)
18610.4 (8 minut)

13693 - 13910 (posuv po 1 Hz) celkový čas kolem 25 min.

18536 - 18611 (posuv po 1 Hz) celkový čas kolem 25 min.

Léčbě zdar! :)
Naposledy upravil(a) Craft dne stř 25 črc 2012 11:41, celkem upraveno 1 x.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Diky moc, na pl. malariae asi primo nemas co, nechce s mi je jet zbytecne to co nemusim, prece jen to je dost dlouhy.
A ma to vubec cenu jet Super Ravo Zapperem posledni generace?


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Pouze na určitý druh Plasmodií nemám. Je to sice delší, ale vyplatí se to. To je taky důvod, proč už dneska zapper nepoužívám, protože mě nebavilo držet ty elektrody a když jsem při tom usnul, tak jsem ty elektrody stejně pustil a kurtovat si je k rukám se mi taky nechtělo. Takže teď už používám pouze plasmu a to před spaním, kdy si pouze na plasmě všechno nastavím (jede to všechno jedním vrzem po sobě, čili je to dále bez nutnosti obsluhy) a po dojetí se mi automaticky vypne nejen plasma, ale i notebook a nemusím nic řešit, ale to už dávno tvrdě spím, protože pokud jsou frekvence účinné, usínám při plasmě spolehlivě do 10 minut, i kdybych před tím nemohl usnout. Je to taková moje tělesná kontrolka účinnosti :)


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Ok, dik, da se nejak "poznat" kdyz to zabira, nejaky projevy, asi pokud ucitim nakou zmenu/reakci tak to facha ne?
To je jako podle me nejvetsi problem ta zpetna vazba, kdy muzes zapperovat/plasmovat az se z tebe bude kourit a kdyz budou frekvence blby tak je to ztrata casu.

Ty vubec nepouzivat vyssi frekvence, mas tu plazmu koukam jen do 20 kHz, neni to malo?
CAFL ma frekvence i nad 20 kHz.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“