Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Craft píše:
Palo píše:Tak to by mě zajímalo, o co šlo. To byl nějaký doplněk stravy?
tyto informace jsem se jiz dovedela pred par lety, ze ne vsechny doplnky stravy jsou v poradku nebot se jenom produkuji, ale nikdo netestuje kolik to ma zatezi.

Treba takove tobolky s Omega 3+6+9 kyselinou jsou take zatizeny tezkym kovem. Nebo Chlorella, na jedne strane pomaha cistit telo a pak jsou zde vytestovany zateze, ktere telo zase oslabuji.

Co vim firmu v Nemecku pak je to Vita Green, ktera opravdu produkuje doplnky stravy bez zatezi, pestuji Chlorellu ve specielnich sklenenych trubicich, neco jako sklenik, a tim padem na ne nepadaji odpady z ovzdusi.

Je malo firem, kterym na techto vecech zalezi, je nutne vedet kde se daji opravdu ciste produkty koupit. Proto jsem vzdycky Clarkove verila vic nebot jsme to meli ve vyuce.

Proto by bylo vhodne si opravdu veci, ktere uzivame nejakym zpusobem otestovat. Hm, ale kde?


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

doubleingram píše:Tak to je mazec, taky naky mam, jen je otazka kde a jak velky a silny. Ty antihelmintika jis koukam na hrste :) To uz si dal tak 10k jen za prasky ne? Co pise Blahova
Ono je take dulezite se podivat jak kazdy zije, co ma doma za poradek, cisto nebo ne. Co jime atd.

Je to staly kolotoc nic jineho.

Doufam, ze je vse v poradku, vypada, ze jo ;) U me je tento tyden tak trochu kriticky, ale da se to vydrzet. Reakce na plazmu nic jineho. Ale muzu rici, ze plazma me zbavila potizi se zubem, kde zubari nikdy nic nenasli. Takze tam bylo neco co jenom plazma mohla zlikvidovat.

:jump:


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Ahoj Leni, zatim ziju, no spis prezivam, pac mi je furt blbe ale pracuju na tom. Ja nejak jsem tu plasmu necitil, v utery jdu zas ale jeste nevim na co.

Co se tyka poradku, byl jsem vzdycky dost cistotny, nekdy az moc a posledni dobou to hranici s obsesi :)
Co se tyka cistoty v dusevni rovine, tam je to o dost horsi :(

Co voda, udelala jsi ty homeo? Pomahaj?


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Ma nekdo zkusenosti s timto e-shopem? http://massage.myeshop.cz/cs/detail51577.html
Potreboval bych koupit co nejlevneji albe a prazi, mate nejake tipy na spolehlivy a levny zdroj?

Diky moc.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:Ma nekdo zkusenosti s timto e-shopem? http://massage.myeshop.cz/cs/detail51577.html
Potreboval bych koupit co nejlevneji albe a prazi, mate nejake tipy na spolehlivy a levny zdroj?
Jo, sebe ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

tjn :) ale tohle me vyjde prumerne na 21.60/ks u obou druhu i s dopravou, pokud mi to das za stejnou cenu, neni co resit? :)


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Tak ted jsem mluvil a psal si s tim clovekem z toho shopu (http://massage.myeshop.cz/) a docela zajimavy, rozjizdi kliniku v Thajsku na leceni parazitu atd. Tady ma svuj blog http://www.hybrideproduct.blog.com/ Zvlast mi doporucil tenhle clanek o davkovani http://hybrideproduct.blog.com/files/20 ... oPraxi.pdf
A je s nim velice slusna domluva ale opravdu potvrzoval dve veci, vyssi davky po delsi doby (20-40 mg/kg denne) a lehke jidlo pri antipar. kure.
Takze to vypada na dobry kontakt, uvidime co prijde ale rikal, ze to dnes posila.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Zitra chci najet na Ivermectin a ten je dobry jist a Albendazolem kvuli vyssi vstrebatelnosti. Ivecmectin se samotny ji nalacno a Albendazol se zas ma rozdrdit a pozvykat s tukem, tak jak byste poradili to uzit?
Mam v planu to dat rano, Albe nadrtim a zamicham do pasty a pote uziju nalacno a pozvykam v puse, to bude namka, ma nekdo lepsi napad, pridat tuk nebo ne?
Diky


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

doubleingram píše:tjn :) ale tohle me vyjde prumerne na 21.60/ks
Mám pocit, že posílá celé balení po 100 ks. U mě si můžeš zvolit libovolný počet, pravda o pár korun (pro někoho je to zanedbatelný rozdíl) je to dražší, ale zas to budeš mít o něco dřív, někdy to trvá i dva týdny, než Ti to dorazí z toho Thajska (pokud to ještě z Thajska on pořád posílá)... Ale také je pravda, že poštovné k tomu ještě připočítávám...
Někdo si objednává ode mě třeba jen 6 tablet od každého... Toho pak samozřejmě 100-ks balení moc nezajímá...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

1.JPG
Jsem druhý týden na mms2.Už po první dávce jsem viděla ve stolici různé potvory-ty jsem ale poznala-motolice,toxokary.Včera a dnes ze mě vychází tohle,co je na fotce.Zbytky potravy to zřejmě nebudou,nejím vůbec maso,ani salám,jen zeleninu,občas kousek chleba,nebo brambor,kefír.Bolí mě pod oběma žebry,v břiše mám křeče a na wc jsem dnes byla snad 8x.Nevíte někdo,co to může být?Na těch fotkách to asi nebude moc vidět,ale má to takové háčky,zřejmě na uchycení.Žádná antiparazitika jsem zatím nebrala.Věděl by někdo,co to je?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

další foto,snad to bude lépe vidět
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

KORKA píše:další foto,snad to bude lépe vidět
Jéžišikriste, to jsou krásná zvířátka! Vidím tam pejska, velrybu, krokodýla, želvu, papouška, myš... Hezká zoo!

Pardon, to byl jen malý úlet... :lol: Omlouvám se za neprofesionální přístup.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

KORKA píše:
1.JPG
Jsem druhý týden na mms2.Už po první dávce jsem viděla ve stolici různé potvory-ty jsem ale poznala-motolice,toxokary.Včera a dnes ze mě vychází tohle,co je na fotce.Zbytky potravy to zřejmě nebudou,nejím vůbec maso,ani salám,jen zeleninu,občas kousek chleba,nebo brambor,kefír.Bolí mě pod oběma žebry,v břiše mám křeče a na wc jsem dnes byla snad 8x.Nevíte někdo,co to může být?Na těch fotkách to asi nebude moc vidět,ale má to takové háčky,zřejmě na uchycení.Žádná antiparazitika jsem zatím nebrala.Věděl by někdo,co to je?
Ja by som najprv preliecil mnohobunkove parazity antihelmetikami, MMS posobi moc sirokospektralne, to sa natrpis, ked to bude zabijat aj parazity, aj bakterie, plesne virusy, proste vsetko. Lepsie na MMS nechat jednobunkovce, a vsetko mensie, az nakoniec.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

doubleingram píše:Zitra chci najet na Ivermectin a ten je dobry jist a Albendazolem kvuli vyssi vstrebatelnosti. Ivecmectin se samotny ji nalacno a Albendazol se zas ma rozdrdit a pozvykat s tukem, tak jak byste poradili to uzit?
Mam v planu to dat rano, Albe nadrtim a zamicham do pasty a pote uziju nalacno a pozvykam v puse, to bude namka, ma nekdo lepsi napad, pridat tuk nebo ne?
Diky
ivermectin 20 minut pred jedlom, zapit vodou, potom lahke ranajky, napr. ovocie - 2 jablka, alebo banany, zmiesane s albendazolom a 40g tuku. Ked to zhltnes nalacno len s tukom, neviem, ci sa to dobre zmiesa, lepsie ked je to premiesane s nejakym jedlom.
Takto som to robil ja. Myslim si, ze pokial sa ivermectin v creve nevstrebe dobre, to znamena, ze bude ostavat na crevnych stenach, a ta davka jedla z albendazolom ho zachvilu v creve dobehne, a zmiesa sa to, takze to bude aj tak spolu s albendazolom. Dolezite je dat si ovocie, ktore sa rychlo stravi, nie bocik zo zemiakmi, ktory bude v zaludku vysiet minimalne 4 hodiny.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Diky Jayo..


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“