Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od smajlicekk »

alfka diky moc. S


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Jaká diagnostika?

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

jednorozec píše:julietta , ta sanka je v princípe terapia solou proti parazitom (v nemcine ):

http://cinak.com/editions/journals_ger/ ... d_salz.pdf
Ahojte,

zaujala ma tato metoda presolenia organizmu popisana Dr. med. Dietrichom Klinghardtom. "75 kg tazkemu pacientovi sa daju 4x denne 3g soli vo forme tabliet z jedlej soli. K tomu sa vzdy podaju 3g vitaminu C. Po par dnoch alebo tyzdnoch dostane pacient koznu vyrazku, niekedy hnacku alebo ine symptomy..." Potom by mali z organizmu povyliezat vsetky tie potvory co tam su, dokonca tak odstranuje aj borelie. Skusali ste to niekto? Myslite, ze to moze na tych hajzlikov naozaj fungovat? Ja by som to aj vyskusala ked skoncim protokol, lebo uz ma z tych chemickych antihelmetik boli pecen, len sa bojim, co spravi ta sol s mojim organizmom :-( Nemozem si uplne rozhodit organizmus, ked budem prijimat tolko soli? Diky moc za kazde mudre slovo.

Lovu zdar. Zuzula


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

tiez som čítala, že pri presolení, sa parazitov lepsie zbavíme. len sa obavam čo na to obličky a či nestupne tlak?? :shock: mozno by bolo potrebné vtedy brat aj draslik na vyrovnanie so sodikom v soli.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Na solení se dá použít i sůl MARY, která má poměr sodné soli s draselnou 60%:40%.
Poměrně běžně bývá k dostání v Kauflandu :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

;) A co takhle epsonská sůl jak ta funguje ? :ethink: Já jsem slyšel že je dobrá do koupele se sodou a ještě nějakou solí ale to jsem zapomněl jak se jmenuje. Prý to dobře vyčistí svinstvo pod kůží a toxiny k tomu. :bhead: :smoke:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

vokoun píše:;) A co takhle epsonská sůl jak ta funguje ?
Jako projímadlo :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

vokoun píše:;) A co takhle epsonská sůl jak ta funguje ? :ethink: Já jsem slyšel že je dobrá do koupele se sodou a ještě nějakou solí ale to jsem zapomněl jak se jmenuje. Prý to dobře vyčistí svinstvo pod kůží a toxiny k tomu. :bhead: :smoke:
Poslední přísada je chlorid hořečnatý, no nevím jestli to vyčistí i svinstvo, ale hlavně je tato směs na doplnění minerálů a odkyselení organizmu.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:x Igi mám hodně načaté ledviny a plíce můžu to zkusit. Poměr někde najdu. Dík za doplnění třetí položky. :D


Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

julietta píše:tiez som čítala, že pri presolení, sa parazitov lepsie zbavíme. len sa obavam čo na to obličky a či nestupne tlak?? :shock: mozno by bolo potrebné vtedy brat aj draslik na vyrovnanie so sodikom v soli.
No to tam v tom clanku pise, ze len 5% obyvatelstva reaguje alergicky a zvysenie tlaku je len o 5 jednotiek, co nie je nebezpecne. A ja mam nizky tlak, takze z toho si problem nerobim. Dalej tam pise, ze pri zvysenom prijme soli sa aktivuju nadoblicky a aj oblicky, ze sa mozu viacej koncentrovat na vyrobu roznych hormonov... Ja som myslela, ze by som pouzila hymalajsku sol, ta je zevraj zdravsia ako obycajna alebo morska. A asi by som to dala do toboliek, lebo solne tabletky u nas asi nenajdem a vypit tolko slanej vody by som nezvladla.
Ked to vyskusam, tak napisem, co to so mnou spravilo a ci vobec nieco :-)


Nausica
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01 srp 2012 8:23

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od Nausica »

Craft píše: ALVEOCOCCUS MULTIOCULARIS nebo také Echinococcus multilocularis je echinokok neboli měchožil bublinatý neboli větvený. Pak je ještě Echinococcus granulosus neboli měchožil zhoubný. Ale klid tyhle údajně velmi vytrvalé potvory jsem měl taky a celkem dost, ale s těma to šlo pomocí zapingu celkem snadno a dnes je oberon u mě nenajde. Pravdou ale je, že Ravo apod. hračky se bohužel na ně nechytaly. Každopádně musím upozornit, že Oberon ani nic jiného není nikdy 100% a někdy může měření vykazovat u některých i větší odchylky.
dobrý den
prosím jakým konkrétním postupem jste se těch měchožilů zbavil?
díky
k


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Jayo píše:Hmm, nasiel som nieco, co ich zabija lepsie nez antihelmetika - tanec, laska a spev. :-)
Dnes uz druhy krat zachod plny mrtvych parazitov, bez akychkolvek antihelmetik, ci prirodnych lieciv, proste len jeden mesiac kazdodenneho tanca a spevu z radosti a duse, a posielania lasky autorovi mojich oblubenych piesni a rytmov. Uz sa mi zacinaju spajat suvislosti (diky Craft za tvoj prispevok o priatelke, kde si spominal, ze sa na nu nevedia ziadny paraziti nalepit - musi mat silnu ochranu)... je to cele o vibraciach, kazdy musi najst tie jeho, ktore mu idu az do duse a vytvaraju mu v nej radost. Ti energeticki a fyzicki su prepojeni. Tym energetickym ide jednoznacne o dusu cloveka. Ked zmiznu energeticki, v cloveku zacne byt proste prilis vela svetla na to, aby tam mohli prezit aj tie fyzicke. Maju radi totiz tmu, chladne telo, bez duse, v ktorom neostalo vela lasky. Staci teda liecit dusu.

Ja som sa vybral uplne inou cestou, idem po nich energeticky, len vlastnou intuiciou, ktora ma vedie, po neprabadanej ceste. Ak budu este nejake pokroky, urcite sa ozvem. Je to tazky boj, ale v dusi citim, ze vyhra za to stoji. Drzim vam palce.
(a nesedte tolko za pocitacom, je to velky vysavac energie, ktory narusuje auru, a to energetickym iba vyhovuje ;-)
Vysledky po 2 mesiacoch tanca, spevu a lasky su neuveritelne. Energeticki paraziti uz pochopili o co mi ide, takze ma pokusaju zo vsetkych stran, vsetkymi tymi hriechmi, co by sa nemali robit. Vzdy ked zlyham, davaju mi to pocitit 10x viac, nez predtym. Kym je clovek nevedomy, vysavaju ho len pomaly, no ked si tu vec uz uvedomi a ide po nich, tak ho nevysavaju, ale doslova sa mu snazia rozvratit energeticky system a dostat ho zo svetla duse, do temnoty. Vzdy ked spravi chybu a dostanu sa mu hlbsie do aury, blizsie k dusi, narobia viac skody, takze clovek tu uz musi byt opatrny. Ja som vsak vytrval aj tieto muky a idem dalej. Iba skrze vnutornu silu, spojenie so svojou dusou, vierou, sa daju tieto ataky prekonat a pokracovat, a clovek stupa na duchu vyssie a vyssie.

Posledne dni som prezival intenzivne spojenie so svojou spriaznenou dusou, a otvoril sa jej vibraciam este viac. Prenikli do mna uzasne pocity, jej nadherne svetlo. Spieval som jej piesne a naplnilo ma to laskou. Nadychy boli pocas dlhych hodin plne lasky, brusna dutina bola rozvibrovana tymi spravnymi vibraciami a do toho samozrejme aj rytmi tanca, ktore vyvierali priamo z duse - aj poriadne sa zapotit treba. Casto som citil v bruchu doslova ohen, a okolo srdca vyvierat pramen energie.
Dnes odisli dalsi. Nemozu zit v tele, ktore je naplne svetlom. Nedokazu sa tam orientovat, lebo nedostavaju instrukcie od energetickych parazitov, ktori su tym svetlom oslepeni a vytlacani z energetickeho pola, a tak zacnu byt dezorientovany, prestanu sa ucinne vyhybat energetickym obranam tela, a telo ich postupne znici. Tak nejak si to predstavujem.
Opat, za cely cas som nebral ziadne antihelmetika, ani prirodne protiparazitalne prostriedky. Vyfotil som zbytky obrovskej skrkavky, mala cez 20 centimetrov. Boli tam aj dalsie zbytky pocas dni, tie priebezne odchadzali, ale tato vysla samotna, pekny macek.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hmm, ak to je tak, ako si myslim, tak sa budu dat likvidovat proste spravnymi vibraciami, nehovoriac o bocnych efektoch... zdrave a silne telo, ziadne energeticke bloky a nadherny vnutorny raj, ktory clovek preziva. Vsetky tieto veci su navyse naprosto prirodzene a uplne ludske! Len ludia dneska sa za ne akosi zacali hanbit. To je ten najvacsi parazit!
Takisto bocny efekt - nemohlo totiz ujst mojmu pohladu, ze nezna polovicka populacie po mne zacala behom tych 2 mesiacov pokukovat akosi viac... ehm, povedal by som, ze asi tak 10x viac, nez som zacal tancovat a spievat, a vyzarujem uplne ine energie, mam ine pohyby a inak sa pri nich citim... lepsie!!!! No... tak nasi predkovia neboli zas tak sprosti, ked mali spolocnost prirodzene plnu ludovych piesni a tancov, tak aby sa kazdy mohol polahky pridat a spievalo sa casto a vsade... boli to energeticke obrany proti tymto temnym bytostiam, a zaroven to utuzovalo dusu, ktora potom vedela lahsie prijmat a posielat lasku druhym. :-)
Ja idem dalej. Drzte palce, nech v tomto boji nepadnem, je to zatial najtazsi, ktory vediem.


kristynecka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02 led 2013 14:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kristynecka »

ahoj, našla jsem na internetu, že albendazol se musí rozkousat, jinak prý pouze projde střevem. máte s tím zkušenosti? jsem na té kúře už druhý týden a dozvěděla jsem se to až teď :cry:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milda »

Igi píše:
vokoun píše:;) A co takhle epsonská sůl jak ta funguje ? :ethink: Já jsem slyšel že je dobrá do koupele se sodou a ještě nějakou solí ale to jsem zapomněl jak se jmenuje. Prý to dobře vyčistí svinstvo pod kůží a toxiny k tomu. :bhead: :smoke:
Poslední přísada je chlorid hořečnatý, no nevím jestli to vyčistí i svinstvo, ale hlavně je tato směs na doplnění minerálů a odkyselení organizmu.
1.díl
epsomská sůl = síran hořečnatý - dodává do koupele hořčík
chlorid hořečnatý.......................dodává ...............hořčík
dal byh jedno, nebo druhé. oboje je zbytečné

2.díl
chlorid draselný - dodá dokoupele draslík

3.díl
chlorid sodný -(kuch. sůl) ...........sodík

od každého 2-3 hrstě do vany

soda mi tam moc nesedí, (možná místo kuch. soli) i když recepty můžou být různé. Někdo doporučuje při únavě samotnou kuchyňskou sůl, až 1/2kg na vanu, pak se osprchovat. :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jayo píše: .... Dnes odisli dalsi. Nemozu zit v tele, ktore je naplne svetlom. ....
Nazdar Jayo, To co na té fotce vidím bych si spíš typnul na slizovou vystýlku střev. Může to být aj několik metrů dlouhé. Hmm. http://www.google.ca/search?q=tapeworm+ ... 24&bih=643

Pokud se mýlím, pak jsem se s tasemnicí setkal poprvé jako děcko cca 10 a tehdy toho byla plná mísa, snad dva metry, a od té doby mám pocit jednou někdy. Teď ale dvakrát během urinoterapie a taky o hodně víc než na Tvé fotce, jednou tak 30cm a podruhé přes půl metru. To bych tedy zíral.

Tož jsem si prohlídl i tu vystýlku a nezbývá mi než se přiznat k dalšímu omylu. Na střevní sliz to definitivně nevypadá :shock: takže :evil: tasemnice. Tolik pro MuDrologické testy na parasity.

Takže Ti Jayo moc děkuju žes mi vytřel zrak :good: :pivko:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“