Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

20 p.p.m. ...kapu to do očí nebo i uší, sobě i dětem.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Kov píše: Nemáte na to někdo nějaký nechemický recept? Zkušenost? Napadlo mě, co tak s tím zajít za docela fajn očařem, u kterého jsem kdysi byl, a zkusit se ho zeptat,zdali by mi do toho oka mrknul nějakým mikroskopem a řekl, jestli tam opravdu něco živého je nebo mi z přemýšlení o parazitech v lidském těle už hrabe. Jak silný by ten mikroskop musel být aby to rozpoznal?
Já musím říci , že přes ten marast , co se mi ted objevil v pravém oku se nedívá dobře ,vidím i rozmazaně.Před 2 lety jsem to měla v levém oku a ze zoufalství jsem napsala Ing.H.Bláhové a jen jsem jí popsala co v oku vidím. Napsala mi ,že má plno,že to opravdu vypadá na parazity, ale doporučila mi asi 2 oční lékařky v Brně .Ještě jsem tyto kontakty nevyužila.Nejdřív bych se sama chtěla pokusit oči vyčistit bioinfo metodou která je založena na příkazech vědomí a vizualizaci.Uvidím jak se bude dařit.Chce to trpělivost a čas.Lenka
P.S. v levém oku to mám pořád ale jen slabě oproti tomu pravému.Pokud toto zdolám, dám vědět.
Parazity v očích mi následne potvrdila naše parazitoložka -roup dětský a filárie.Ty už ale živé nemám.
Myslím si,že je lepší zajít na proměření zavčas, než se ta havět rozleze třeba jako roup ze střev do oka. Pak nemusíte řešit to co já.
:dknow: :laugh:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

LenkaX píše:
Kov píše:
Taky pouzivam kol.stribro do oci a nejen zde. Pouzivam vetsinou 50 ppm, nekdy si ale nastrikam i 25ppm. Zalezi jak kdy.
Pusobi to dobre a rychle.
Take co hodne pomaha je houba reishi, 3xdenne k jidlu 2 tobolky 500mg beru extrakty a take prasek. Zlepsil se i zrak, vidim ostreji a to uz mam 2 dioptrie. K tomu beru take extrakty z shiitake 3x denne 2 tobolky k jidlu s obsahem 500mg.
Zde zalezi na vaze cloveka, pod 65 kg staci 3x denne 1 tobolka, nad 65 3x denne 2 tobolky. Nekdy dokonce i vice. Rychleji to pusobi. Je nutne udelat tuto ocistu nejmene 3 mesice a pote to brat i preventivne. Zlepsi se nalada, vitalita, mysleni, omladneme, zhubneme a dalsi. Dulezite je u toho spravne pit aby z tela necistoty lepe odchazely.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Dnes jsem ráno viděl kousek dokumentu na Prima-zoom s názvem ,,Vetřelci v nás". Přišlo mi to hodně zajímavé. jak mluvili škodlivých i symbitických organizmech, o jejich počtech, o zkoumání v. Pak jsem musel už odjít do práce. Takže pokud máte chvilku, tak se na to mrkněte. Mně to na PC nejde přehrát, tak si to musím vychytat při opakování v telce.
http://zoom.iprima.cz/porady/vetrelci-v-nas

Edit: Už se to tady probíralo, viděl jsem tedy kousek reprízy. A(&F) -dík za upozornění. :) Můj zastaralý přehrávač to nebere, tak to musím chytit na Primě.


kakadu
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 16 srp 2014 19:39

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kakadu »

Dobry den, mam zdravotne i psychicke problemy a na diagnostike mi zistili pritomnost parazitov. Sama sa pokusam aspon obmedzit priznaky tym ze uzivam antihelmetika a zmenila som stravovanie. Chcela by som zacat uzivat mms spolu s antihelmetikami ale sama bez poradcu na to nemam odvahu. Preto sa vas chcem opytat u koho sa liecite a radite vy vramci Slovenska? Mohli by ste mi odporucit niaku osobu ktora ma skusenosti a vysledky z antiparazitickou liecbou na Slovensku?
Dakujem :)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Narazil jsem na antiparazitní balíček. Pelyněk,hřebíček,ořešák...Zdá se mi dobře namíchaný, bez chemie. Máte s tím někdo zkušenost?
http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/
Edit: našel jsem na jiném webu,že se tomu říká tročátko a že to je ok. Ještě zkusím někde najít osobní zkušenosti.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od arabela777 »

Já jsem ho brala asi před dvěma lety a nepozorovala jsem žádný efekt. Určitě to má svůj účel, ale chce to asi více kůr za sebou. TRIGEL : http://www.alternamedica.cz/alternamedi ... zitni-kura to je jiný kafe. Musela jsem si vzít marodní na vymyšlenou diagnozu, abych ho mohla dobrat. Nepustilo mě to ze záchodu, i přesto, že jsem brala před tím přípravek na vyčištění jater. Příště o něm budu přemýšlet až budu na pracáku, ale to na něj zase nebudu mít.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jani »

Kov píše:Narazil jsem na antiparazitní balíček. Pelyněk,hřebíček,ořešák...Zdá se mi dobře namíchaný, bez chemie. Máte s tím někdo zkušenost?
http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/
Edit: našel jsem na jiném webu,že se tomu říká tročátko a že to je ok. Ještě zkusím někde najít osobní zkušenosti.
dobře namíchaný a bez chemie?
složení tablet ... laktóza, škrob, talek, želatina, stearan hořečnatý, drcený hřebíček
když si koupíš nebo uděláš sám ořešákovou tinkturu, a pelyněk a hřebíček nacpeš třeba do kapslí, tak to určo bude levnější a vzhledem ke složení i jistější.
Mám to vyzkoušené, bohužel bez jakýchkoliv výsledků, není nad čurinoklystýry :piss:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jani píše:... Mám to vyzkoušené, bohužel bez jakýchkoliv výsledků, není nad čurinoklystýry :piss:
Nevytvořil jsem si ještě příležitost je zkusit, ale dává to smysl. :good: Koumaje o tom v souvislosti se spáleninami a použití staré čuriny, asi by stálo za pokousek také zkusit použít starou čurinu. Odhadem by snad měla zařídit regeneraci střevní stěny, takže nejen proti parazitům, ale aj poléčení střeva, takže kdo ví, co by to udělalo s Crohnem a podobně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Paraziti - likvidace

Příspěvek od cimirek »

V přednášce pí.Bláhové, která rozhodně stojí za shlédnutí ,

od cca 1hod,42min
se pan Karek Vostruha zmiňuje o protiparazitálních účincích
Guanabany a oleje z černého kmínu
viz.také
Guanabana
http://www.uncaria.cz/SvetBylin/anona-graviola
OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU
http://www.jajsem.com/olej-z-cerneho-km ... o-faraonu/


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

http://www.rozhlas.cz/cb/publicistika/_ ... i--1387777 V některých věcech má i trochu pravdu, ale trošku mu v tom chybí souvislosti co se probírají tady na fóru :-D


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Rad se za rozumnou cenu zbavim nepouzitych prebytku:
Hetrazan 100mg/tbl 25 ks exp 09/2014
Iverchoice pasta 6,08g 1,87% ivermectin 2ks exp 05/2014
Opticide Praziqantel 600mg /tbl 63 ks exp 3.7.2014
Albemed Albendazol 200mg/tbl 41 ks exp 18.7.2015

V pripade zajmu napiste PM.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

ahojte.
bola som parkrat na biorezonancii nakolko mam s prestavkami opakovane problemy.Stale mám este parazity, tak ich zabijame, ale vždy mam po nich silnu herxku, no katastrofa. Hlavne bolesti klbov, svalov, hlavy.
Je tu niekde tema na HERXKU, alebo aspon nejake zhrnutie, jej prejavy a rychla pomoc a čomu sa vyhnúť atd.?


mareknemec83
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mareknemec83 »

CHcem sa spýtať nemá niekto kontakt na užívateľa s nikom batlet potreboval by som sa s ním skontaktovať vopred veľká vďaka

Na tomto fóru se nick "batlet" nevyskytuje.
V horním řádku máš položku [Uživatelé], přes ni můžeš zkusit hledat - když najdeš, tak máš rovnou i kontakt přes SZ - poo.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od pavelv »

mareknemec83 píše:CHcem sa spýtať nemá niekto kontakt na užívateľa s nikom batlet ....
Mozna jsi si spletl nick a chtel jsi uzivatele Batles, podivej se na jeho profil na https://upramene.cz/forum/memberlist.php ... file&u=879 . Pokud to je ten co hledas, mas tam telefon nebo muzes vlevo kliknout na SZ a poslat mu soukromou zpravu nebo email, Pavel


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“