Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Erik Masters
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 07 dub 2015 22:45

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Erik Masters »

Diky za povzbudenie,tak sa nejak do toho pustim.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Mimo téma (offtopic)
julietta píše:"Lidský organismus, aby mohl své funkce řádně vykonávat, potřebuje denně dva až tři litry vody, kterou mu dodáváme potravou. Samotné plíce za dvacet čtyři hodiny vydýchají přes jeden litr vody, rovněž ledviny více jak litr vody vymočí, něco vody odejde póry a stolicí. atd....
Došel jsem vlastními úvahami a pozorováním reakcí těla k podobným závěrům. Kafe a nějaký ten alkohol(odvodňují),suchý vzduch v místnostech(plíce se musí nadbytečně zvlhčovat a vlhkost odchází pryč), ne úplně ideální jídlo k tomu a je vymalováno. Projevy těla: suchá pokožka(hlavně ruce), mám suché rozpraskané rty-tělo šetří vodu v životně nedůležitých částech, žilní problémy(hustá krev), únava(hustá krev),atd. Udělal jsem jednoduchý pokus kolik toho vydýchám za noc. Večer jsem se zvážil, ráno pak znovu. I když jsem nebyl na WC, chybělo ráno skoro půl kila hmotnosti= skoro půl litru vody. Vydýcháno jen za 7 hodin! Z toho mi vychází, že by bylo dobré přestat pít močopudné tekutiny a nějak víc hlídat kolik toho za den vypiju i když právě nemám pocit žízně.
Odpovídám zde i když se to zrovna netýká parazitů. Když tak to přesuňte... :-)
Edit: oprava citace - poo.


slunickoorlice
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03 lis 2013 12:06
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 100 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od slunickoorlice »

poota píše:"...to pro doktory znamená, že nákaza parazity se u nás může vyskytovat stejně často, jako rozkvetlé konvalinky na Měsíci. "..."náramně rozesměje všechny přítomné parazity - jestli po něm náhodou nějaký umře, tak nejspíš uchechtáním."..."... a nebo k psychiatrovi, který se už postará o to, aby přišel na jiné myšlenky."
Děkuju Pootovi za náádherný příspěveček, který mě, i v tom splínu, bordelu a hrůze kolem mě, navodil bezva náladu ...a náramně mě rozesmál,stejně jako Vermox rozesmívá parazity... :-)
POOTO, DÍKY !!! :D :good:

Edit: oprava citace - doporučuji přečíst http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 46#p110846 , i když možná celé vlákno - poo.


Slovy můžeš zatajit co chceš, skutky tě prozradí
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

[quote="Kov"]
Mimo téma (offtopic)
suchá pokožka(hlavně ruce), mám suché rozpraskané rty-tělo šetří vodu v životně nedůležitých částech
Mimo téma (offtopic)
Máš pravdu, ale veľkú rolu hrá pri regulácii tela aj správne dýchanie. Ten kto dýcha ústami a povrchne je viac dehydrovaný s príznakmi, ktoré popisuješ


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Renata
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20 bře 2014 0:30
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Renata »

Zdravím všechny , nějak jsem se dostala na vaše vlákno a chtěla bych reagovat ohledně Ladislava Hasmandy, vlasovců je spousty a jeden z nich je i vlasovec mízní , né každý vlasovec dělá takové otoky... Vlasovec mízní žije v lymfatických cévách a může podotýkám může způsobit otoky v případě podotýkám v případě že ty lymfatické cévy ucpe. Procento bezpříznakových nosičů je vysoké... S pozdravem Renata Allohová. r.allohova@seznam.cz


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

slunickoorlice píše: Vermox rozesmívá parazity... :-)
Musím se Vermoxu trochu zastat. Není až tak neúčinný, jak by se mohlo zdát. Problém je jen v dávkování, které se běžně používá. To může být mnohdy parazitům opravdu k smíchu. A dalším velkým problémem Vermoxu je to, že není volně k dostání. Je jen na recept a doktoři jím šetří jako šafránem.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Hela píše:Musím se Vermoxu trochu zastat. Není až tak neúčinný, jak by se mohlo zdát.
Souhlasím. Určitě nějakou účinnost má.
Ovšem problém začíná už dialogem s doktorem, který pravidelně začíná pacient tím, že by chtěl "něco proti parazitům". Pokud je doktor vůbec ochoten něco nabídnout, tak Vermox - a zeptá se "na co to chcete, tedy na kterého parazita a na kterou jeho vývojovou fázi". Pacient to chce pochopitelně "na všechny parazity a na všechny jejich vývojové fáze".
Takže se dozví, že takhle Vermox nefunguje, že je sice "širokorozsahový, takže působí na většinu parazitů a různé jejich vývojové fáze, ale na co z toho konkrétně že záleží na dávkování".
Což je dost komplikace, protože ani doktor ani pacient nevědí co vlastně likvidovat - takže se pacient zkusí zeptat "a teda něco jiného proti parazitům nemáte?" a dozví se že ne. Takže má možnost se na to vykašlat a nebo si nechat předepsat ten Vermox s tím, že dávkování doktor tak nějak střelí od boku jaksi "univerzálně".
Vermox tedy odvede "svou práci, která bude odpovídat tomu dávkování" takže zlikviduje nějakou vývojovou fázi některého parazita, pokud tam byla - a ostatní nechá celkem bez povšimnutí. Čili pacient možná rozezná nějaký rozdíl a nebo taky ne - a protože u sebe jinak nic nezmění, tak podmínky vhodné pro život parazitů u něj zůstávají a tak se v něm ten Vermoxem vyhubený parazit ze svých nevyhubených vývojových fází zase spokojeně obnoví.
Takže takhle nějak bych to popsal "méně vesele", ba až přímo smutně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Takhle to funguje v tom lepším případě. V tom horším doktor řekne: "Ale já Vás napřed musím poslat na vyšetření. Pak teprve Vám můžu dát Vermox." Vyšetření samozřejmě nic neukáže, takže nic.
Ale to není problém Vermoxu jako takového, ale "umění" doktorů.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Renata píše:chtěla bych reagovat ohledně Ladislava Hasmandy, vlasovců je spousty...
Můžeš mi prosím předložit nějaký konkrétní důkaz z našich končin založený na jiném základě než na biorezonančním přístroji? Nějaké tvé osobní fotky z mikroskopu,kopie nálezu z laboratoře či tak něco.
Já znám vlasovce mízního,očního a psího. Jací další jsou?


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Kov píše:Můžeš mi prosím předložit nějaký konkrétní důkaz.....Jací další jsou?
Milý Kove, myslím, že tady trochu prudíš. Jestli Tě to tak zajímá, tak proč si kýžené informace neobstaráš sám? Goggle je mocný, tak si pohledej třeba: http://leccos.com/index.php/clanky/vlasovci-1 nebo http://www.mc-praha.cz/klinicky-pripad/156-vlasovci atd. a nečekej, že Ti někdo bude předkládat důkazy.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
jp3456
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 dub 2015 21:40

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jp3456 »

Prodávám málo využitý plazmový generátor RPZ14 - viz inzerát na aukru nebo jp3456@gmail.com.
JP


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Určitě nechci zbytečně prudit. Chci potvrdit zde psané věci o parazitech. Tvé odkazy jsem pročetl. V podstatě jsem se nedozvěděl nic co bych už nečetl. Příznaky jsou tam jasně a konkrétně popsané, nikdo vyšetřovaný je nemá, ale všichni mají vlasovce v sobě? Promiň,ale tohle mi nesedí,proto se ptám po dalších a přesvědčivých důkazech. Firma,která chce moje peníze, je bez jasných důkazů nedůvěryhodná nebo to chce aspoň zvýšit pozornost.


Matina
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 čer 2010 10:15

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Matina »

Hela píše:
slunickoorlice píše: Vermox rozesmívá parazity... :-)
Musím se Vermoxu trochu zastat. Není až tak neúčinný, jak by se mohlo zdát. Problém je jen v dávkování, které se běžně používá. To může být mnohdy parazitům opravdu k smíchu. A dalším velkým problémem Vermoxu je to, že není volně k dostání. Je jen na recept a doktoři jím šetří jako šafránem.
prosím a konkrétně tedy kolik a jak dlouho a v jakých intervalech brát Vermox, aby se paraziti přestali smát? snažím se zorientovat, nejsem prudič :(


scheri
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: ned 17 bře 2013 22:17
Dal: 103 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od scheri »

Dnes na Novinky.cz je článek o parazitech v nás.
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/36708 ... mluvi.html


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od John.D. »

Že by se pomalu prolamovaly ledy :)

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/36708 ... mluvi.html

...mimo ostatní informace v článku cituji.....:

Studie České zemědělské univerzity přinesla alarmující čísla. Došla k závěru, že z 2223 psů je celkem 259 z nich napadeno vnitřními parazity. To v konečném součtu představuje celkem 35 kg trusu, v němž jsou vajíčka parazitů. Polovina tohoto infikovaného trusu v sobě obsahuje 170 000 000 vajíček škrkavek, která denně zamoří prostředí Prahy.

Už vím, proč mě to táhne ke starému způsobu života našich babiček nejlépe v přírodě v chýši :)


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“