Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Peter11 »

Rozhovor se skutečným parazitologem ze skutečného parazitologického ústavu je "blud a tmárstvo"?
http://www.paru.cas.cz/novinky/novinka/ ... ius-lukes/

To už máš riadne vypláchnutú dutinu.


wahenko
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02 kvě 2020 13:42

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wahenko »

čaute,

má niekto skusenosti s praškovym Praziquantelom, ktory predava liečitel Milan Pravda zo SR?

- vraví že " je originál pzq zo spoločnosti Merc ktorá tabletuje aj ten Cesol. Len ho nakupujeme ako surovú hmotu pred tabletovanim a takto máte 1000mg za 8 eur. Stabletovany môžete kúpiť v Rakúsku za 37 eur a Nemecku za 150 eur za jedno balenie kde je 6 tabliet po 150mg čiže 900mg pzq v jednej krabičke. Čiže v Rakúsku to máte za 670 eur a v Nemecku za 2700 eur. Predaju Vám to v lekárni aj bez receptu."

na moju vahu 71kg mi poradil 18 davok PZQ po 1000mg
postup - uzivat davku 2000mg (dva sačky) naraz, denne pošas 3 dní, potom tyzden pauza a znova uživat 3 dni, tyzden pauza tretia davka pzq počas 3 dni. kvoli slabej rozpustnosti vo vode a horkej chuti odporuca zamiešat napr. do jogurtu a tak zjest.
-
-uživat koloidne striebro
-jod a zinok
-obmedzit prijem mlieka cukru a bieleho pečiva
-vit.C 3g
-po dokonceni odporuca urobit ocistu zlcnicka a zlcovodou pomocou detoxikacneho balicka dr.clarkovej.
-piť detoxikacny pecenovy a oblickovy caj.

ked som sa pytal na učivanie MMS pred PZQ kurou (som uživatel MMS protokol 1000), tak mi nato povedal že: Dajte si koloidne striebro alebo Allimax čo au prírodné antibiotiká, antivirotika a antimykotika. MMS Vám radikálne dlhodobo zhorší pečeňové testy čo určite nechcete.

Aky je vaš nazor priatelia?

Dakujem


MíšaCZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10 čer 2019 12:05
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MíšaCZ »

ssobně bych se takového prášku trochu bala.. Pokud vám ho někdo osobně doporučil tak možná ale pokud jste to viděl pouze na internetu tak bych se trochu obavalala, co si pustíte do těla.. já mám osobně dobrou zkušenost s doplňkem stravy https://www.novirus.cz/ který užívám už dlouhodobě. Nemůžu tedy přesně říct, že mě zbavil parazita v těle, ale od doby co ho používám mohu 100% říci, že mám zdravé tělo a imunitu a jsem odolnější proti všem nemocem


Goregrinder
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06 bře 2021 16:21

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Goregrinder »

Dobrý den
2 měsíce jsem lítal po doktorech s bolestmi břicha, hlavy, a s pocitem na
zvracení až mi konečně našli příčinu.
Masivní nález tasemnice nana.

Léčí mě Vermoxem, kdy se můj stav částečně zlepšil. Nebolí tolik břicho a
nabral jsem už 3 kila ( celkový úbytek byl 15 kilo)
Pořád ale přetrvává únava, bolesti hlavy a občas bolesti v okolí pupku.

Byl jsem na ultrazvuku a CT - negativní nález a kolonoskopie také negativní.

Žádám vás proto zdali by mi někdo poradil kde seženu účinější léky jako albendazol a praziquantel


Předem děkuji. Kontakt na mě: Mobil: 725 614 557 a mail: Satyr.x@seznam.cz


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od proud »

Je zajimavy sledovat kolik je vlaken kolem parazitu a podobne, shaneni pilulek a kdeceho a nikde zminka o zapperu Godzilla(Godzila), pritom to vypada na konecny a perfektni reseni bez jakyhokoliv "vedlejsaku", navic za hubicku a pouzit ho muze kdykoliv kdokoliv jen tak, preventivne a vyzkouset na "kdeco", protoze "zadny vedlejsaky" ;-)


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
luxel
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od luxel »

Dobrý deň,
neviete poradiť, kde by sa dal zohnať Hetrazan na vlasovce?


Dylan Hunt
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20 pro 2023 14:19
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Dylan Hunt »

Dobrý den,
již 7 let se léčím se žlučníkovými kameny. Dělám očisty jater a minulý rok jsem zjistil, že se mi kameny tvoří kvůli parazitům. Zaměřil jsem se tedy na parazity v játrech, žlučníku a žlučovodech a začali ze mě vycházet jakoby rajčatové slupky všech možných velikostí a bylo mi dobře jako už nepamatuju. Bral jsem klasické trojčátko, později velké dávky pelyňku, MMS, MSM a všech ostatních bylin, které by měli působit na parazity ve žlučovodech (jaterní motolice, anglicky obecně jako liver flukes).

Nyní už nevím kudy kam, protože už na mě pelyněk ani ostatní byliny nezabírají a ruce mám pokryté odlupujícími lupínky kůže. Poznám tak, že jsou ucpané žlučovody, pokud mám problémy s kůží na pažích. Chctěl bych tedy vyzkoušet antiparazitika, zmíněná zde na foru, abych si mohl dát od bylin pauzu.

Chci se zeptat, kde bych mohl sehnat antiparazitika, která by zabrala na parazity ve žlučovodech?

Děkuji a přeji pěkné svátky


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Měl by zabrat i Caniverm (určený pro psy a kočky). Doporučuje to MVDr Staněk, na yuo tube má skvělou přednášku.
Caniverm jsem použil i u své vnučky 8 leté, se 100% úspěchem i u dalších lidí.
Na Slovensku má k dispozici antiparazitika pro lidi: www.mahatma.sk
Držím palce.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“