Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od hanka »

Palo píše:
hanka píše:..jiný přístroj, který by mě přesvědčil, na trhu nebyl a není.
Nevím, co řešíš. Udělala bys něco jiného, když teď víš zas o něco víc?

A jestli se objeví Craftův TotalZapper v prodeji, tak počítej, že může být o mnoho dražší. Ten co máš, můžeš pak prodat (kupce najdeš, ikdyby to měl odkoupit někdo od alternatviní medicíny jako "jetej kus"), připlatit a koupit nový, lepší, dokonalejší... Ale taky se nemusí objevit "na trhu" vůbec ;)

Prostě se na to vykašli a neřeš to. Hledáš problémy tam, kde nejsou - je to zbytečný čeření vody a Crafta považuju jako dobrého informátora, o kterého by bylo škoda přijít. Kdyby to tu nenapsal, byla by jsi skopojená s tím co máš a neřešila bys to...
Víš, o co mi jde, Palo? O to, že už nemůžu věřit práci H. Clark, to ona vynalezla likvidaci parazitů, bakterí a virů pomocí el. frekvencí a právě jí jsem věřila na 100%!
Dozvěděla jsem se, že její práce je chybná, že je to o hodně jinak, i ta knížka, ze které jsem čerpala je napsána s chybami - už se ale neřeklo, v čem ty chyby spočívají, na co si má člověk dát pozor, co už neplatí, jestli má člověk zahodit celou knížku, a koupit si zase novou s jiným, správným, překladem (to psal Gewo, ne Craft). Craft jenom potvrdil, že s Clarkovou není všechno v pořádku,ale on to má už vychytané a bez těch chyb, kterým všichni ještě věříme a proto kupujeme ty drahé Zappery, které jsou k ničemu. To přece já vím, že se vymýšlejí a budou vyrábět další a lepší přístroje, a chválabohu za ně!!! Nemusím mít poslední výkřik módy, jenom jsem chtěla, abych to, co mám doma čerstvě koupené, mohla skutečně taky používat s tím záměrem, pro který jsem ho koupila. Jestli je celá práce Clarkové jeden velký omyl, byla bych ráda, kdyby se to řeklo poctivě a otevřeně, takhle nevím, na čem jsem a právě to mi hodně vadí.
Craftovi jsem vděčná za to, že to tady napsal, vážím si ho a nemám nikterak v úmyslu se do něj navážet (i když to tak možná na první pohled vypadá), prosila bych ho ale, když už řekl A, aby řekl i B. Hlavně potřebuju nutně vědět, zda ještě platí její verze, že, cituji:" Jakákoli kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 minut), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 kHz) viz str. 20 z knížky Revoluce v léčení nemocí.

Ještě je tady jiskřička naděje, že přece jenom by ten Zapper k něčemu mohl být, i když to nebude úplně to nejlepší. Ale nechci, abych byla utěšována, prostě chci vědět, jestli nadešel čas opustit tuhle cestu a jít jinudy a nestrácet zbytečně čas, já si nechci hrát se zbyečnými věcmi.

A jestli bych udělala něco jiného? - to víš, že ano, jak říkám, šla bych jinudy.

O účincích MMS nepochybuji, o MMS jsem psala v té souvislosti proto, že dosud vždycky všechny metody, kterým jsem věřila, skončily krachem, takže to bylo jenom takové zamyšlení nakonec :) a obava, aby to neskončilo jako ostatní. Žádné pochybnosti v tom nebyly.

_______________________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

hanka píše:...po dlouhém ověřování a studování i na internetu, jsem uvěřila.
Tak je to u Tebe s diagnostikou? Víš co máš, čeho je potřeba se zbavit?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Víš, o co mi jde, Palo? O to, že už nemůžu věřit práci H. Clark, to ona vynalezla likvidaci parazitů, bakterí a virů pomocí el. frekvencí a právě jí jsem věřila na 100%!
Dozvěděla jsem se, že její práce je chybná, že je to o hodně jinak, i ta knížka, ze které jsem čerpala je napsána s chybami - už se ale neřeklo, v čem ty chyby spočívají, na co si má člověk dát pozor, co už neplatí, jestli má člověk zahodit celou knížku, a koupit si zase novou s jiným, správným, překladem...
Jestli máš zájem, můžu Ti poslat na mail scan knihy "revoluce v léčení nemocí" kterou jsem pořídil nedávno. Pro porovnání - jestli Ti to pomůže. Nemyslím si, že by se Clarková úplně pletla, ale může se stát, že nějaké drobnosti nemusela přesně odhadnout. Osobně celou knížku přečtenou nemám, spíš čtu jen to, co mě zajímá, co mě posune dál. Zatím mám v hlavě jasno a nenalezl jsem nic, co by bylo špatně. To, že napíše, že např. alzheimerova choroba je dána tím, že se v mozku usazuje hliník a pak jako "drobnost" připíše, že u všech těchto osob našla stejného parazita, pak to pro mne znamená, že nemá smysl čistit mozek od hliníku, ale zbavit se parazita. Což jak to vypadá, že věc zásadní. Zřejmě ten parazit způsobí, že se v mozku hromadí hliník. Nebo druhá varianta - taky je možné, že se v mozku hliník usazuje naprosto u všech lidí a alzheimerovu chorobu způsobuje pouze kombinace s konkrétním parazitem.
Mám ukazatel jasný - prvně se zbavit parazitů, pak se propláchnout MMS (možná zvládne i vyčistit hliník z hlavy) a MUSÍM BÝT ZDRAVÝ! :D Chápeš?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od hanka »

Palo píše:
hanka píše:...po dlouhém ověřování a studování i na internetu, jsem uvěřila.
Tak je to u Tebe s diagnostikou? Víš co máš, čeho je potřeba se zbavit?
Ale jo, to víš, že jsem si to nechala zjistit, vím, čeho se musím zbavit, jestli mi to ovšem ta paní na Oberonu řekla dobře (ale to je jiná věc) ,a vybrala jsem si cestu likvidace Zapperem. Protože mám tu smůlu, že nemůžu léky, moje tělo proti nim vždycky tvrdě zaútočí, a já pak mám na kahánku, takže anthelmintik se bojím. Proto "čeřím vodu" kvůli zapperu, ale až tak moc jsem ji zase "čeřit" nechtěla, to mi věř ;) . To nic, půjdu na to jinudy, třeba právě skrz tu psychokineziologii...?

________________________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

Palo píše:Mám ukazatel jasný - prvně se zbavit parazitů, pak se propláchnout MMS (možná zvládne i vyčistit hliník z hlavy) a MUSÍM BÝT ZDRAVÝ! :D Chápeš?
Osobně se teda přiznám, že to chci udělat všechno bez Zapperu. Zapper mi byl samozřejmě paní Bláhovou nabízen. Ano, je drahý, dá se používat stále, ale nevidím to jako ideální cestu s poměrem cena/výkon. Když si to tak člověk vezme - dáš si antiparazitikum na celé tělo za 500 Kč a ikdyby ses zbavila 3/4 potvor a dávkovala bys třeba na celé tělo 3x, cena by vyšla na nějakých odhadem 1800,- ...ale byla by velká šance, že bys se většiny potvor zbavila. Je teda fakt, že s největší pravděpodobností to budou stavy s myšlenkami o blízké smrti, ale bude to funkční - podle mě. V kombinaci s MMSkem to zákonitě MUSÍ vymlátit z těla všechen borčus. A když ne, pak sáhnu po lektvarech od paní Bláhové. Myslím si, že je velká šance, že je potřebovat nebudu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od Denny »

Palo píše:
hanka píše:...po dlouhém ověřování a studování i na internetu, jsem uvěřila.
Tak je to u Tebe s diagnostikou? Víš co máš, čeho je potřeba se zbavit?
No nevím, jestli se opravdu můžeme spolehnout na ty výsledky, chci vám to jen připomenout.

Oberon
« Odpověď #8 kdy: Neděle, 01.07.2007, 12:47 »

Náhodou jsem objevil tyto stránky a zjistil, že mnoho informací zde uváděných je mylných či neúplných. Těší mě, že roste zájem o Oberon, ale pokusím se vše uvést na pravou míru:
Prošel jsem školením v Moskvě u přímého zastoupení výrobce přístroje Oberon, kde se stále pracuje na vývoji nových verzí přístroje a mám povolení k provádění školení obsluhy těchto přístrojů pro ČR. Nejpravdivější informace o přístrojích Oberon je uvedená panem Hrtoněm na stránkách http://metatron-nls.cz a doporučuji je prostudovat. Co se týče přístroje Oberon, originál je zobrazený jak na výše uvedených stránkách, tak na stránkách naší firmy http://www.abiron.cz.
Dále: výrobní název přístroje zní Metatron, který sice byl vyroben v omském Institutu praktické psychofyziky, ale základem pro jeho vývoj a výrobu byla teorie Nikoly Tesly. Také doporučuji zjistit si, čím se tento věděc zabýval. V jeho stopách pak šli další vědci na celém světě (jména psána českou transkripcí) - Francouz Žachovský, Američan Rajf, Němec Foll, další vědci jako Morel a Raše (vynálezci MORA terapie), v neposlední řadě i Rus Lobačevský a mnoho dalších. Dá se říci, že Metatron (výrobní název Oberonu) je výsledkem práce vědců z celého světa.
První Metatron pod obchodním názvem Aurum byl vytvořen v IPP Omsk ve spolupráci profesorů Nestěrova a Buta za pomoci Košelenkova a Nosova. Později se Nestěrov a But vydali vlastí cestou - But pokračoval ve výrobě přístroje Aurum a jeho modifikací, Nestěrov vytvořil nový přístroj pod obchodním názvem Oberon. Aurum i Oberon používají stejný princip diagnostiky a stejný legální software. V detailech se sice oba přístroje liší, nicméně se jedná o stejně kvalitní přístroj.
Dalšími typy těchto Metatronů jsou: Faeton, Sensitiv a Biolaz. V případě Faetonu se jedná o verzi určenou pouze pro ruský trh z důvodu nekvalitního provedení a velké chybovosti. Sensitiv představuje návrat obou vědců Nestěrova i Buta ke společné práci, i když nadále každý z nich pokračuje na vývoji vlastního
přístroje. Co se týče Biolazu - profesor Nestěrov jej neuznává jako Metatron. Ohledně postoje profesora Buta nemám žádné informace, ale z vlastních zkušeností s Biolazem můžu říct, že vůči němu mám silné výhrady.
Důvody:
- Při spuštění software vidíme nápis Metapatia 4, která však oficiálně neexistuje - jedná se o kopii software Metapatia 3. Tato kopie je navíc neúplná a nelegálně přeložená do českého jazyka (oficiální česká verze software se teprve připravuje).
- Velikost databáze tohoto software, kterou si každý může zjistit na svém PC, kde je Metapatia nainstalována, je v případě legální verze zhruba 800 MB, což je daleko více, než je k dispozici při použití s přístrojem Biolaz.
- Software Metapatia je majetkem profesora Nestěrova a s přístrojem Biolaz je distribuován bez jeho souhlasu, čili nelegálně.
- Protože na první stránce manuálu k přístroji Metatron je uvedeno cituji: "... komplex dovoluje zkontrolovat jakékoliv stavy biologického objektu ...", což znamená, že nutnou přítomnost biologického objektu (v našem případě pacienta). U funkčního přístroje pokud není uzavřen okruh (tzn. sluchátka nejsou na hlavě pacienta) se na monitoru objeví upozornění, že nejsou zapojeny biorezonanční induktory a software nelze spustit, což u Biolazu není - tam vyšetření probíhá, i když sluchátka volně leží na stole nebo když přístroj vůbec není zapojen, popřípadě když sluchátka nasadíte na libovolný předmět. Osobně jsem vyzkoušel
funkčnost Biolazu v přítomnosti jeho tří majitelů, kdy byla sluchátka nasazena na láhev Mattoni. V software bylo zvoleno pouze vyšetření podélného řezu hlavy a toto vyšetření nejenže proběhlo, ale přístroj dokonce nalezl myom dělohy, což hovoří samo za sebe - těžko budete hledat hlavu a dokonce v ní dělohu u PET lahve.
- Když začneme provádět vyšetření mužského organismu, objeví se na monitoru postava ženy, což je nemožné - u muže přece nelze vyšetřovat vaječníky, a podobně.
- Další věcí vyvolávající podezření ohledně Biolazu je to, že mnoho lidí uvádí možnost vyšetření na dálku. Ano, vyšetření na dálku je možné, ale jedině pokud se obsluha přístroje dokáže telepaticky spojit s klientem, nasadit sluchátka na sebe a tímto způsobem provést vyšetření. Sice jsem o takových lidech slyšel,
ale s žádným z nich jsem se nesetkal a rozhodně nemyslím, že ti, kteří v diskuzních fórech na internetu uvádí, že vyšetření na dálku běžně praktikují, telepatii ovládají a chci je upozornit na to, že pokud telepatii opravdu ovládají, je zde nebezpečí stažení nemoci pacienta na sebe a asi málokdo chce mít např. adenokarcinom slinivky břišní ... V opačném případě se jedná pouze o šarlatánství a nezákonné obohacování na úkor nemocných lidí a takové jednání je samozřejmě trestným činem.
- V technické dokumentaci je uvedeno "... přístroj telemetrického zpracování dat ...". Zpracování neznamená vyšetření !!! Nejprve musíte pacienta naskenovat a poté teprve můžete bez jeho přítomnosti zpracovat výsledky !!!
- Ohledně koupě Biolazu: setkal jsem se s několika lidmi, kteří jej zakoupili od stejného prodejce bez originálního CD se software a rád bych uvedl, že přístrojový komplex Metatron Oberon musí obsahovat: kufřík, přístroj Oberon, laserový snímač, reprinterovou komoru, adaptér, technickou dokumentaci a manuál, podle typu přístroje software Metapatia či v případě přístrojů Oberon TG-4011 a vyšších software Metapatia, Metapatia 3 a dále Nutrisoft, Hunter, atd.
Na závěr: samozřejmě, že vše se dá zpochybnit. Nechci zpochybňovat účinnost originálního přístroje Biolaz-Oberon, ale uvádím na pravou míru to, co koluje mezi jeho uživateli. Biolaz-Oberon nemá - až na druhé slovo v názvu - nic společného s přístrojem Oberon a po vyřešení právních záležitostí v Rusku začneme z pověření IPP Omsk řešit situaci v ČR, kde jsou přístroje Biolaz-Oberon běžně označovány jako Oberon.
Dále:samozřejmě, že každý přístroj lze napodobit a vyrobit nefunkční kopii takřka doma na koleně - jak Aurum, tak Oberon, tak Biolaz. Verze Biolazu prodávané v ČR jsou mnohdy právě těmito nefunkčními kopiemi, které na Ukrajině lze zakoupit za částku cca 800,- USD, což je docela velká částka za pouhou domácí videohru.
Doufám, že výše uvedené skutečnosti Vám pomůžou při výběru a nákupu toho správného přístroje. V případě zájmu doporučuji obrátit se na již uvedené stránky p. Hrtoně, kde je fotografie přístroje Oberon TG-4021, případně na stránky http://www.abiron.cz, kde je fotografie přístroje Oberon TG-4011.
Bohužel nelze v jednom článku obsáhnout veškeré informace, proto firma Abiron provádí školení obsluhy přístrojů Oberon, Aurum a Biolaz v rozsahu 80-100 hodin. Dále plánujeme víkendový seminář, který proběhne koncem srpna, kam přijede jeden ze spolupracovníků profesora Nestěrova. Přesný datum bude uveden na stránkách firmy Abiron. Děkuji všem za zájem o přístroje a o snahu zjistit maximum informací o jejich možnostech. Jelikož uvádět věci na pravou míru pomocí
internetových diskuzních fór je pro mě ztrátou času, prosím zájemce o další informace, aby mě kontaktovali e-mailem abiron@email.cz, případně telefonicky na čísle +420 731459751 nebo osobně na adrese Praha 3, Roháčova 81.

S pozdravem ing. Troian


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

hanka píše:...mám tu smůlu, že nemůžu léky, moje tělo proti nim vždycky tvrdě zaútočí...
To nezaútočí Tvoje tělo, ale něco jiného! Počítej s tím, že pokud se budeš chtít toho zbavit, pak si budeš muset prožít hotové peklo... Vypadá to, že Zapperem těm potvorám akorát jezdíš hráběma po zádech...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od hanka »

Jestli máš zájem, můžu Ti poslat na mail scan knihy "revoluce v léčení nemocí" kterou jsem pořídil nedávno. Pro porovnání - jestli Ti to pomůže. ......
Mám ukazatel jasný - prvně se zbavit parazitů, pak se propláchnout MMS (možná zvládne i vyčistit hliník z hlavy) a MUSÍM BÝT ZDRAVÝ! :D Chápeš?
Jestli je to scan toho nového překladu, to víš, že bych měla zájem, abych mohla porovnat. Já si taky nečtu úplně všechno, chtěla jsem na to jít stejně, jako Ty, akorát ty parazity zničit elektricky (+ česnek :lol: ). Další kolo s MMS jsem měla naplánováno od ledna, teď nevím, jestli to tak budu moct udělat, podle mě nemá cenu brát MMS, kdyý je člověk plný parazitů. Ještě si to musím promyslet, záleži to na tom, jestli a co mi někdo, kdo tomu rozumí (nejlépe Craft, jestli se neurazil) odpoví na ten můj dotaz.
Ten hliník by šel vyloučit pomocí přípravku EAV - teď honem nevím, jak se jmenuje- zjistím a napíšu.
To nezaútočí Tvoje tělo, ale něco jiného! Počítej s tím, že pokud se budeš chtít toho zbavit, pak si budeš muset prožít hotové peklo... Vypadá to, že Zapperem těm potvorám akorát jezdíš hráběma po zádech...
Už to tak bude, ty léky si ale vážně nemůžu dovolit, opravdu mi pak jde o život. Musím vymyslet něco jiného. :lol:



______________________________________
Slunce v duši.
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 11 pro 2009 14:32, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

Denny píše:No nevím, jestli se opravdu můžeme spolehnout na ty výsledky, chci vám to jen připomenout.
Díky za připomenutí a upřesnění :)

Já taky připomenu a upřesním, že s výsledky od paní Bláhové (diagnostika Salvia, Brno) jsem byl velmi spokojený. Pokud máte zájem, zkusím zjistit další lidi po republice, s touto "technologií" a parazitickou sadou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od hanka »

Palo píše:
Já taky připomenu a upřesním, že s výsledky od paní Bláhové (diagnostika Salvia, Brno) jsem byl velmi spokojený. Pokud máte zájem, zkusím zjistit další lidi po republice, s touto "technologií" a parazitickou sadou.
Zjisti, nemusíte být v Brně jenom jediní z celé republiky, kdo to má a hlavně rozumí tomu a dělá to.

___________________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A co teď?

Příspěvek od hanka »

Denny píše:No nevím, jestli se opravdu můžeme spolehnout na ty výsledky, chci vám to jen připomenout.
Denny, já vím, že to myslíš dobře, ale je to už 2,5 roku staré, věřím, že se od té doby hodně změnilo. Ale to víš, že na celých 100% tomu taky nevěřím...

____________________________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

k diskuzi...

Příspěvek od Craft »

Kamarád mě upozornil na poněkud rozladěnou diskuzi z mojich odpovědí, tak jsem zde nakouknul. Přiznám se, že mě postoj některých pisatelů, poněkud zaskočil, přitom jsem jenom zodpověděl jejich dotazy, dle svojich zkušeností, nic víc, nic míň.
Také já jsem se konečně dostal sem na toto vlákno a po jeho přečtení mě zaujaly především Craftovy příspěvky. Je opravdu těžké vybrat si pro sebe účinný prostředek a nebo přístroj ke svému vyléčení a ,,neprodělat při tom kalhoty,,
Tvoje příspěvky jsou zajímavé a poučné,- zatím jsem investoval ,,pouze do ořešáku,, a hodlal jsem pořídit také SRZapper. Asi nebudu sám, kdo se ptá - a co teď Crafte??? Podařilo se ti některé z nás zviklat a zpochybnit účinky tohoto přístroje - a nejen toho viz. http://zdravi.craftcom.net/bioapparatus.html, ale kromě domácí výroby stříbra (díky), jsi nabídl zatím jen ,,mlhu,, v podobě neurčitého příslibu.
Jeden z nezveřejněných,ale za to výstižných názorů na to, co jsi napsal / - on vlastně podráží celou vědeckou práci Huldy. Bláhová v Brně má taky ověřený, že ZAPPER funguje.
A to co udělal Craft se prostě nedělá, on smetl ze stolu něco, co dává spoustě lidem naději a nedal jiný východisko. V podstatě napsal, ty mašiny, který máte doma za 15000,- stojí za hovno, já mám doma lepší, která funguje, je za půlku, ale nevim, kdy jí budete mít Vy, jestli vůbec někdy/.
Já přece netvrdím, že vše od Clarkové je špatně, naopak napsala v knize spoustu věcí, které sedí na chlup, ale v některých věcech s ní prostě nesouhlasím, převážně co se účinnosti jejich frekvencí týče, ale třeba bude mít někdo jinou zkušenost, ale mě, ani lidi, které znám účinnost jejich frekvencí nepřesvědčila. Tím samozřejmě netvrdím, že zaping jako takový nefunguje, právě naopak a doznal jsem toho nejvíce v pásmu, který používal Rife, tj. od 2Hz do cca. 2,5kHz. Po nevalných zkušenostech s vysokýma frekvencema dle Clarkové nemám potřebu je dále používat a používám pouze frekvence do 20kHz (CAFL). To, že nejdu slepě s davem, ještě neznamená, že smetávám pod stůl práci od Clarkové a ing. Bláhovou považuji v naší republice za přední odbornici v diagnostice a boji s parazity. Nicméně mám své zkušenosti a filtruji si informace a podle toho se řídím. Kdo chce, ať si přece SRavo koupí, je to přece jeho volba. Můj článek, co by seznámení s přístroji často používané v alternativě pouze popisuje starší model zapperu Ravo. Je sice pravdou, že některé mnou uvednené kritizované nedostatky výrobce odstranil, ale další stále přetrvávají. Pokud si děláte iluze o zvětšení účinnosti, tak vás v tom nechám. Snad aspoň plasmový generátor, který uvedl na trh, bude opravdu tak dobrý, jak uvádí, ale to ukáže čas.
Tušil jsem, že jakmile se o svém přístroji na poli zapingu zmíním, že to vyvolá nějakou vlnu rozepře. Budiž mi to ponaučením, ať svojim příspěvkem do diskuze, někomu neberu ne naději, ta je vždycky, ale iluze. Pro některé jenom dodávám, že přístroj bude, akorát si nechávám prostor pro vyřízení legislativy kolem, což je časově dosti náročné.
Již dávno jsem zjistil u našince jednu podstatnou věc a to, že nechce mnohdy znát pravdu a chce být oklamáván. Dle mě to bude i tím, že jsme si až přiliš zvykli na to, že spoustu věcí za nás rozhodnou druzí, než abychom se sami nějak přičinili. Např. něco nás bolí, jdeme automaticky k lékaři, však on ví nejlépe, co nám je a už se o to nezajímáme třeba tím, že začneme v této oblasti něco podnikat a snažit se najít příčinu a důvod našeho zdrav. problému a získat co nejvíce informací (čest všem vyjímkám). Mnohdy je to také lenost a pohodlnost. Proto se nedivím, že na mnoho lidí perfektně zabírá snůška chvalospěvů, jak je co perfektní a ten člověk slepě jde a koupí to a pak se diví, kde je chyba. Komu se mé zkušenosti nelíbí, ať je prostě nebere v potaz a ať se k vlastním zkušenostem dopracuje sám a vlastní cestou, nikomu je přece nevnucuji, pouze sděluji zkušenosti vícero lidí, mě nevyjímaje, to je celé. Sám vlastním Ravo již dostatečně dlouhodou dobu na to, abych mohl posuzovat jeho kvality a nemyslím, že bych byl zrovna nějaký zelenáč v této oblasti, který má zapper týden a již rozdává rozumy.
Naděje je velmi důležitá, ale upnout se slepě pouze k něčemu, co nemusí přinést kýžený efekt není zrovna rozumné a je vhodné znát více možností.

.
..jakákoli kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 minut), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 kHz)
Napětí na zapping méně než 7,5V je akorát ztrátou času a čas aplikace pouze 7 minut je taky nedostatečný. Clarková jej použila jenom jako bezpečnostní pojistku, neboť někdo může reagovat velmi znatelně již při kratším čase. V klidu používám u svého zapgenu frekvenční sestavy i přes 60 min., protože se mi nechce dělat pauzy :) Názor na použité frekvence jsem již napsal výše. Pokud má někdo jiné zkušenosti, ať se snima podělí.

...pokud čteme... http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... topic=12.0 .....
jestli ,,tam nezařadí dvojku,, tak to budeme číst ještě další 3roky
Aspoň je tady vidět, jak dlouho se tímto zabývám a naštěstí se najdou i takový, kteří v této oblasti velmi pomohli a projektu se pouze nevysmáli nebo jenom nekritizovali a obětovali tomu kus svého času, který mohli využít jinak.
Málokdo ví, kolik mě stálo nejen fin. prostředků ale i času ono laborování, ale především sbírání zkušeností a hledání opravdu účinných způsobů léčby od lidí zabývající se alternativou a mohu říci, že je zde spousta, ale spousta lidských parazitů, kteří vám pro peníze naslibují hory doly. Bohužel takové zkušenosti dokážou mnoho lidí odradit. Našteší zde ale najdete mnoho skvělích lidí a odborníků ve svém oboru, kteří to dělají především ze záliby a těší je pomáhat druhým. Znám třeba lidi, kteří dokážou pomocí dornovy metody až neuvěřitelné věci a to je jen jeden z mála příkladů. Kdo mě zná osobně ví, co mě přinutilo začít se prodírat alternativou a hledat fungující prostředky a nabídnout je lidem, aniž bych je přitom odíral z kůže. Kdo někdy zkoušel něco v tomto státě vyrábět a prodávat, ví zajisté své.
Nikomu ve svojich příspěvcích přece nic nenabízím, pouze jsem odpověděl na několik dotazů.
Takže Anémie při chronických nemocech je vlastně kombinace Motolice a tasemnice
Anémii nemusí způsobovat pouze tasemnice a motolice, ale veškerý paraziti živící se krví, třeba měchověc (Ancilostoma).
A jestli se objeví Craftův TotalZapper v prodeji, tak počítej, že může být o mnoho dražší.
Tak rozhodně nemám v úmyslu dělat nějaké předražené hračky, na to jsou specialisti jiní :) A už vůbec nebude mít v názvu nesmysly jako total, super, hyper apod. nesmysly :)


Snad malá rada na konec. Nevěřte slepě bombastickým reklamám a snažte se naučit i číst mezi řádky a především získávat a ověřovat si dostupné informace. Prodejci různých zázraků Vám mnohdy naslibují až neuvěřitelné věci, proto své výrobky přes nikoho neprodávám, neplatím si žádnou reklamu a stačí mi spokojenost uživatelů mojich přístrojů, na kterou se zaměřuji.
Sem tam dostanu na email i poděkování od člověka, kterému ten přístroj pomohl a to je pro mě tou správnou motivací.
Trochu jsem se rozepsal, ale bylo co psát. Tak zase někdy.

Edit:
A k tomu biolazu, pokud se podíváte, tak po ing. Troianovi se slehla zem a stránky jsou nefunkční a některé věci, které popisuje jsou trochu jinak a ačkoliv tam je právní spor kolem systému oberonu vs. biolaz je funkční i biolaz, akorát jsou údajně i zde jeho nefunkční kopie, aby to nebylo tak jednoduché :)

Edit2:
A co se knihy od Clarkové týče s těma zubama je to trochu problém a to ten, že kompozitní plomby, tak dobře netěsní jako ten blbej amalgán a díky tomu, že kromě jedovatých látek obsahuje i stříbro, tak poměrně účinně chrání vnitřek zubu. Já jsem se touto cestou vydal a po roce a půl mohu říci, že ty kompozitní plomby jsou opravdu choulostivější na těsnost a zjistil jsem i díky ochotě moji zubařky, když trpí moje vymýšlení :) , že je lepší dát na dno zubu nejdříve cement a teprve na to kompozit. Samozřejmě zuby je potřeba udržovat v dokonalé čistotě.
A hlavně, co měla Clarková ve svoji knize zdůraznit je jaterní a ledvinová kůra a doplnit to nutností očisty tlustého střeva.
S čím Clarková naprosto ve své knize ujela jsou biologické vzorky pro synchrometr, tj. lidské nahrazuje třeba z ryby a taky schéma zapperu v této knize je opravdu pouze z nouze ctnost.
Naposledy upravil(a) Craft dne pát 11 pro 2009 19:20, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A co teď?

Příspěvek od Palo »

palo píše:Jestli máš zájem, můžu Ti poslat na mail scan knihy "revoluce v léčení nemocí" kterou jsem pořídil nedávno. Pro porovnání - jestli Ti to pomůže.
Pro hanku:

Na SZ najdeš odkaz.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

k diskuzi

Příspěvek od felda »

Crafte, nevím jak začít, prostě jsou tady někteří , co něco dělají a ti druzí.... Ty jsi nám odpověděl a navnadil si nás -zároveń si vzbudil rozeštvávače a rejpaly , tak jako jiní ,kteří tady prezentovali svojí práci a kteří si uvědomili , že nebudou ztrácet čas obhajobou či vysvětlováním nebo jak to nazvat svých postojů resp. prezentací výsledků , nechali se otrávit a prostě nestojí jim za to už to sem na forum dávat -proč si zbytečně dělat nervy s někým , kdo za to třeba ani nestojí a jde mu jen o otrávení ovzduší..
Tak se nenech otrávit , já si rád počkám. :)


felda
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: k diskuzi...

Příspěvek od hanka »

No, to je přesně to, co jsem potřebovala vědět! Žádné oblbováky a nejasné odpovědi, prostě to a to jsem zjistil, že nefunguje, dejte si na to pozor, naopak mám dobré zkušenosti s tím a tím, proto to doporučuji. Asi naštvu lidi, kteří právě investovali do SRZapperu, ale Zapper nesplňuje potřebné požadavky, ale jestli ho přece jenom zkusíte používat, tak vám radím udělat to a to, aby jste měli aspoň nějaké výsledky atd......

Já vím, že Tobě, Crafte, to může připadat jako že se přiživujeme na Tvé práci, které jsi věnoval a pořád věnuješ moře času, nemůžeš nás ale hodit všechny šmahem do pytle k lidem, kteří svůj život skutečně hodili na starost někomu jinému a jenom čekají na výsledky jeho práce. Myslím, že mohu klidně říct, že všichni, co jsme na tomhletom fóru a vlákně jsme opravdu vzali svůj život do svých rukou, bohužel, nemáme všichni stejné vědomosti ani předpoklady pro to, dopátrat se věcí, které jsi, jak říkáš, sám dával dohromady několik let. Já například elektřině vůbec nerozumím, a ani to už nedoženu, i kdybych chtěla, v této oblasti se skutečně musím jenom spolehnout na ty, kteří tomu rozumí - já ale za to mohu poradit zase v jiných věcech, na které buňky mám a kde mi to myslí. Každý jsme jiný, proto je přece nádherné, že se tady scházíme a jeden druhému navzájem radíme - každý to, co umí. Ty jsi tady taky ukázal, co umíš, a protože nám jsou Tvoje informace potřebné, jelikož to nevíme ale potřebujeme to vědět, tak se Tě na to ptáme. Na to se na nás nesmíš zlobit, jestli jsi neměl v úmyslu něco prozrazovat, tak jsi o tom neměl mluvit. Je ale pravda, že někdo třeba nevolil svoje otázky právě nejlépe a chápu, že se Tě to dotklo - zkus to brát tak, že to vzniklo v zápalu zájmu....

Já osobně jsem naštvaná na Zapper Technology, které se tváří velmi seriozně, dokonce má pochvalná doporučení od špiček detoxikačních poradců viz. Ing. Bláhová, dokonce zveřejňují i děkovný dopis samotné Huldy Clark, která chválí jejich přístroj - jak neneletět, když je chválí i O.I. Jelisejevová, která byla nedávno v Praze! Ty nám vyčítáš, že nečteme mezi řádky a nesnažíme se získávat a ověřovat potřebné informace - ale vždyť přesně tohle právě děláme, nemáme společné známé, na které se obracíš Ty, proto se ptáme Tebe, možná, že by jsi měl být spíše hrdý na to, že jsme Tě uznali jako člověka, který je v tomhle oboru mezi námi nejpovolanější a komu důvěřujeme.

Důvodem toho, proč tahle diskuze vznikla ale určitě nebyla touha Dennyho (a už vůbec ne moje ani kohokoliv jiného) "otrávit ovzduší", musím se ho zastat, dosud se projevuje naopak jako člověk ochotně kdykoliv pomoct - holt se jenom nechal unést nedočkavostí, toť vše.

Tak doufám, že je to dobrý, emoce pominuly a můžeme se zase pustit do práce :lol: .

Zdravím, Hanka.
___________________________________________
Slunce v duši. :lol: :lol: :lol:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“