Kašel

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kašel

Příspěvek od mekac »

Zkusil bych mms inhalovat...aktivovat 2 kapky a dvakrát nadechnout mms nosem a dvakrát pusou. Klidně zadržet na par vteřin dech, ať je to dýl v plicích. Ale opatrně s tim. Řiď se vlastními pocity. Nejspíš by to chtělo i vysoké dávky Céčka - zkus si nastudovat dr. Paulinga. Zkus vynechat pečivo kvůli plísním. Nebo se nech otestovat na salvii, nebo něčem podobném na přítomnost těch či oných parazitů. A pak se podle toho zařiď - HCl, mms, zapper, odčervovací byliny - hřebíček, ořešák, pelyněk. Dál bych zkusil klystýry a změna stravy by stála za to :) srovnat pH těla, hladovka nebo půst..je toho víc


janoa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26 pro 2010 22:22

Re: kašel

Příspěvek od janoa »

mekac dakujem za rady, s tym inhalovanim som skusal ... to tiez nepomohlo... sice som sa citil zdravy ani ziadne hlieny som nemal ale kasel bol stale. skusim to ostatne. dakujem.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: kašel

Příspěvek od chiq »

janoa píše:... to tiez nepomohlo...
Skús "Elixír" z wm107/108


janoa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26 pro 2010 22:22

Re: kašel

Příspěvek od janoa »

chiq píše:
janoa píše:... to tiez nepomohlo...
Skús "Elixír" z wm107/108
chiq a mozes mi povedat co to je za elixir?


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kašel

Příspěvek od Vinc »

to janoa: Mám asi 3 týdny stejný problém. Dříve jsem kašlal a stále odcházel hlen. Nic příjemného (třeba 3 zakašlání v noci a musel jsem jít s tím "chrchlem"). To bylo ale vlastně dobře, protože jsem se zbavoval toho, co tam nepatří. Teď to ale nejde či nešlo ven. Tak jsem zkusil KS aplikovat inhalováním (nabulátorem). Nadýchnout se MMS nepomohlo, ale KS začíná fungovat. Stačí 3x denně 10 min. KS má 15 ppm. Snad ti to pomůže.


janoa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26 pro 2010 22:22

Re: kašel

Příspěvek od janoa »

Vinc píše:to janoa: ...nabulátorem...
Vinc a co je to ten nabulator? inak som bol na ORL a tam mi povedali ze to je zo zapalenych dutin (shodou okolnosti som sa teraz aj nachladil) ze mi to steka do hrdla a ze v hrdle ziadne lozisko nie je. ale ked som doktorovi hovoril ze som kaslal aj pred tym asi mesiac tak mi na to uz nic nevedel povedat. tak neviem.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kašel

Příspěvek od Vinc »

to Janoa:
Nabulátor, nebo také inhalátor produkuje "mlhu" (od Nebel = mlha), tedy nepoužívá se teplo na tvorbu výparů, ale aerodynamického efektu (aerosolová terapie), zadej si např. na googlu :inhalační přístroj SC 145 a uvidíš to. Jasné?


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kašel

Příspěvek od Vinc »

to janoa: omlouvám se, ale pod českým názvem to asi nelze nalézt. Zkus "inhalationsgerät SC 145"


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

kašel

Příspěvek od jani »

co se inhalátoru týká, tak mám doma tento http://zdravi.megapark.cz/projet-ultraz ... halator-2/, dostala jsem ho na pojištovnu na doporučení alergologa ( díky za něj ) a je super, je ultrazvukový, prý je lepší jak kompresorový, ještě mám i parní německý stařičký marschall, ten je dobrý na odkašlávání, spaří prudušky. Pokud máte na mysli frolovův dýchací trenažer, při aktuním kašli bych moc nedoporučila dýchat na něm, ale dá se použít i jako inhalátor, voda sice dost chladne, ale v nouzi se dá.
Nejsem zastánce léků, ale mojemu známému na kašel zabírá ACC rozpustné do vody, prý ho odhlenuje. Já jsem spíše přes inhalace, osvědčilo se mi KS 15 ppm.
( inhalátor neboli nebulizátor, nebulizer )


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kašel

Příspěvek od Cina »

Jestli se chceme zbavit kašle a rýmy je zapotřebí nejíst potraviny z bílé mouky,cukr rafinovaný,mléko a výrobky z něj,bíla rýže atd.Kdo jí špatně několik let,tak se hlen usadí v celém těle a hlavně v plicích nosní dutiny v celé hlavě atd.Když jich je stále moc a imunitní systém se není schopen ho zbavit tak tvrdne a usazuje se ve vrstvě.Když začnu se hlenu zbavovat alternativní medicínou,tak musím počítat s tím že to bude několik let trvat.Pochopitelně,že ho nesmím podporovat nevhodnou stravou.Stav se bude vždy zlepšovat a to ve vlnách.Vždy mi bude lépe a lépe.Vykašlávaní se zastaví a časem se znovu vrátí,ale už ne v takové síle.
Když dostanu chřipku,tak její průběh bude lehčí a po nějakém roce proběhne během jednoho dne.Dusivý kašel proběhne lehčí formou.Je to běh na dlouhou trasu.Co trvalo léta,tak nezmizí během roku.
Doporučuji trvale brát MMS1.Denní dávku 6 kapek na celý den.Nejlépe Ráno namíchat a nalít do pet lahve a doplnit vodou asi 1,2 litry a každou hodinu pít dvě deci.Tak to je asi na 6 hodin.Jako potravinový doplněk vápník s hořčíkem.Na noc vitamín C,ale ne s dlouhým vstřebávání(syntetické).Přírodní nevadí.Ono je také dobré správně kombinovat stravu,abych zbytečně nepřetěžoval organismus.Je to o správném životním stylu. :)






:) Za chyby se platí :)


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kašel

Příspěvek od Cina »

:) :) :)
Naposledy upravil(a) Cina dne čtv 17 bře 2011 12:59, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kašel

Příspěvek od Vinc »

to cina: Je to tak jak říkáš. Potvrzuji z vlastní zkušenosti. + :good: Trvá to, ale jde to. Trvá to až desetinu toho času, kterou to čověk shromažďuje. Mě už to trvá 3 roky.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Otravný kašle...Nejlepší je purkléřka s medem. potom klasika....
Pokrájí se cibule na kostky a zasype či prosype cukrem.. Vyteklá štáva se beze po lžících. totéž se dělá s černou ředkví. Taky po lžících.
Jitrocelový syrup, takže se listy jitrocele prosypou cukrem a vyteklá štáva užívá, nebo se umele na masovém strojku a půl kila na půllitr vody a přidá se půl kila cukru, svaří se to a šups do sklenic...
Bezová štáva, tedy syrup z květů nebo bezový čaj, tedy nálev či odvar. Pak slepičí polévka, pořádně silná, a na plíce zepředu naklást tence pokrájený špek a zavázat aspoň na půlden
Není kašel jako kašel, suchý, dávivý, hlenovitý,..... Taky jsem si vzpoměl na psí sádlo mazat na plíčka zepředu, ale to uváděla už i hildegarda i knaip, ovšem aby jsi nedostal od kubišové se srstkou po kulích....taky žloudek s cukrem...
Třeba sledovat vlhkost vzduchu, pod 50 trpí dítě jako zvíře.
Jináč z dostupných z lékárny starej dobrej sinecod.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od NAVAR »

Aby jsi se vyhnul Srstkovi a Kubišové vinikající je jezevčí sádlo. Míněno ne sádlo z jezevčíka ale z jezevce :)
jarda ovčák píše:Otravný kašle...Nejlepší je purkléřka s medem. potom klasika....
Pokrájí se cibule na kostky a zasype či prosype cukrem.. Vyteklá štáva se beze po lžících. totéž se dělá s černou ředkví. Taky po lžících.
Jitrocelový syrup, takže se listy jitrocele prosypou cukrem a vyteklá štáva užívá, nebo se umele na masovém strojku a půl kila na půllitr vody a přidá se půl kila cukru, svaří se to a šups do sklenic...
Bezová štáva, tedy syrup z květů nebo bezový čaj, tedy nálev či odvar. Pak slepičí polévka, pořádně silná, a na plíce zepředu naklást tence pokrájený špek a zavázat aspoň na půlden
Není kašel jako kašel, suchý, dávivý, hlenovitý,..... Taky jsem si vzpoměl na psí sádlo mazat na plíčka zepředu, ale to uváděla už i hildegarda i knaip, ovšem aby jsi nedostal od kubišové se srstkou po kulích....taky žloudek s cukrem...
Třeba sledovat vlhkost vzduchu, pod 50 trpí dítě jako zvíře.
Jináč z dostupných z lékárny starej dobrej sinecod.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Otravný kašel

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne čtv 25 srp 2011 21:17, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“