Peroxid vodíku - využití vnitřně

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
justynada

peroxyd

Příspěvek od justynada »

Ivan Neumyvakin - vedec, ktery lecbu vnitrnim pouzivanim peroxydu popsal v knize.
Zdravim!


jarda ovčák svitavy

to jo,

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ale, jak se ta kniha jmenuje?? Četl jsi ji? Víš o tom něco konkrétního???


Návštěvník

Re: to jo,

Příspěvek od Návštěvník »

jarda ovčák svitavy píše:Ale, jak se ta kniha jmenuje?? Četl jsi ji? Víš o tom něco konkrétního???
Ниже предлагается интервью с профессором И.П.Неумывакиным

http://www.vetinpharm.com/interes/perekis.php

P.


Návštěvník

Re: to jo,

Příspěvek od Návštěvník »

jarda ovčák svitavy píše:Ale, jak se ta kniha jmenuje?? Četl jsi ji? Víš o tom něco konkrétního???
Pošli mi e-adresu

peter1@inmail.cz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák svitavy

pááááni....

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Heršoft.... Já měl šlapat v brázdě a nenechat se vyhodit z komsomolu.....
Za blbost se platí. Poslední, co jsem přelouskal byl timur i jeho komanda......Vlastně ještě stranici istorii a zkoušel jsem norbekova.
nu... vot....
Paráda :good:


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: pááááni....

Příspěvek od cimirek »

jarda ovčák svitavy píše:Heršoft.... JPoslední, co jsem přelouskal ......:
http://translate.google.com/translate?h ... erekis.php


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Okysličovadla

Příspěvek od Merlin »

"Ozon je (po fluoru) nejsilnější známé okysličovadlo; peroxid vodíku je těsně v závěsu druhý. Co se týče léčení, jsou obě velmi užitečná, protože umí hubit veškeré známé patogeny. Problém spočívá v tom, že tato okysličovadla jsou příliš silná – hubí nejen patogeny, ale mohou v těle poškodit i mnoho jiného. Tyto škody samozřejmě předurčuje jejich množství v roztoku. V podstatě ovšem na ředění nezáleží, protože ozon i peroxid vodíku vždy okysličí i něco, co vůbec nechceme. To je jejich hlavní nevýhoda.
Jakmile jsou vpraveny do těla, vyvstává vždy stejný problém. Mohou poškodit zdravé tělesné buňky stejně tak, jako zabít přítomné patogeny, ale je tu ještě další nevýhoda: ozon ani peroxid vodíku nemohou proniknout hluboko do tkáně, kde se patogeny ukrývají, protože už předtím odreagují s čímkoli. To sice neznamená, že nejsou užitečné při ošetřování některých onemocnění, které zatím nic jiného nedokázalo porazit, ale poškodí přitom i všechno, co se jim postaví do cesty. Mnoho nákaz se ale skrývá hluboko v tkáních, kam se tato okysličovadla už z podstaty svého působení nikdy nedostanou. Příkladem může být HIV. Zmíněná okysličovadla tento virus jednoduše nemohou vyhubit. Neproniknou dostatečně hluboko do tělesných tkání, aby se dostala až do jejich úkrytů. Přesto jsou zde dokumentované případy, kdy takto bylo zničeno dost patogenů, aby se nemocným na pár let skutečně ulevilo, než se choroba opět vrátila.

Používání peroxidu s sebou nese hodně zdravotních rizik. Nehubí jen patogeny, ale i řadu prospěšných bakterií, jejichž vyhubení uvolní místo třeba pro růst plísní." (J.H. jiomhumble-biz)
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 16 úno 2010 21:16, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
lena

peroxid vodiku 3%

Příspěvek od lena »

gewo,

diky za vysvetleni pouziti peroxidu, nic jsem doposud nenasla, ale ted mam lepsi prehled.

jednou jsem si vzala 1-3 kapky do vody, no mela jsem pocit ze se neco deje, jakoby kychani, uvolneni dychani, ale take moje vlasy prokoukly zase vice ci mirne do sediva, asi to zbelelo oxidovalo neco co nema. :P


jarda ovčák svitavy

no, uvidíme.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

než si kopat navzájem hračky do kanálu by zde mušel nějaký chemicky uvědomělý chemik vysvětlit mechanismus působení mms, mms2 a třebas toho péro xidu.Po lopatě a pro blbý.....
Faktem zůstává, že s tím mým zmutovaným kokem to zametlo vskutku elegantně. To jsem kloktal čistým špiritusem, stříkal si do huby jox až k zeblutí a stopangin ani nebéru vážně, stejně jako antibiotika v dávkách pro slony.
Takže to bude něco jiného, než jen desinfekce.....
Třeba se to vstřebává sliznicema jako kolid.....O vražedných účincích pochybuju, páč to dávali u svaté anny intravenozně. Tím bych jedy vyloučil bez ohledu na jsoucnost autorů.....


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Okysličovadla

Příspěvek od Merlin »

Anonymous píše:
Pokud vycházíš ze znalostí Humbleho o chemii, tak tě lituji. Pokud tohle vlákno bereš jako útok na MMS, tak jsi vedle. Pokud jsi tuto ptákovinu jenom opsal, tak se nad sebou zamysli.
P.

P.S. Nemám žádný problém uveřejnit některé poznatky na jiném webu. :D
Milý anonyme P.

Jestliže se mi něco nelíbí, pak to vyvracím konkrétními argumenty, ne útoky ad hominem. To je ubohost z nejubožejších. Co se týče používání peroxidu, je toho po webech dost a dost i bez Tvého laskavého přispění.
Pouze cituji z práce člověka, který se tím zabývá přes 20 let a s peroxidem udělal vlastní zkušenosti. Kromě intravenózní formy je to humbuk - na to se přišlo už v šedesátých letech a negativních popisů o tom je dost a dost. O MMS ne - jen od různých moudrých anonymů, ale vůbec nic konkrétního o kontraindikacích. Ale najít si něco o tom dá práci. ;) Rejpání anonyma je bezpracné.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Okysličovadla

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tak nevím.

Peroxydem se cpu už asi 3 měsíce. Ze začátku jsem to bral něžně, nějakých 10 kapek 35% potravinářská kvalita. Před asi 14 dny na "popíchnutí" mého přítele Pavla jsem to během čtyř dnů vyhnal na 3x 25 kapek 35%. NA LAČNO!

Pokud někdo tvrdí, že je to k ničemu, je to ničema, který ničemu nerozumí. Požitý peroxyd se už po nějakých pěti až deseti minutách projeví tím, že se začnou uvolňvat hleny z plic, i když jste neměli pocit, že tam nějaké jsou. Jde to ven velice lehce a za nějaký čas to vyčistilo i mé plíce, které už čtyřicet let ničím kouřením. [Nejsem zvědavý na komentáře] To jenom dokazuje, že se peroxid do krevního oběhu rychle dostává i ústně a něco tam i dělá. Když nic jiného, človek si alespoň podýchá, protože se mu dlouhodobě prohlubuje dech. Pokud by si někdo vyrazil na rychlou procházku, či dokonce si zaběhal, zjistí, že nemusí zdaleka tolik dýchat během nějaké hodiny po požiti této tekutiny, jako doposavad.

Takže, pokud má někdo plné kalhoty to pít, máte tady příklad, že to nejenom jde, ale že pro vás peroxyd také něco udělá.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Okysličovadla

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:... mate tady priklad, ze to nejenom jde, ale ze to take neco pro vas udela...
+1 :good:
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák svitavy

to jo, paráda.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Chtěl bych to zkusit na jednom astmatikovi, co rád běhá, ale daleko nedoběhne. On přesně ví, na metr přesně, kde přijde kríze. Je to mladej kluk a velice ho mrzí, že nemůže....
Pokud máte někdo nějakou negativní hypotezu, tak sem s ní.
Jináč slávku díky.....


Návštěvník

Re: to jo, paráda.

Příspěvek od Návštěvník »

Manipulace s 30%ním peroxidem může být nebezpečná. Většinou se doporučuje používat 3-5%ní peroxid. Na těchto stránkách (http://www.drinkh2o2.com/) je doporučené dávkování s postupným zvyšováním dávek. Na ruských stránkách jsou mnohem opatrnější s dávkováním. Doporučená bezpečná maximální denní dávka je 3x10 kapek 3%ního peroxidu do 0,5dl vody. Po deseti dnech musí být alespoň 3-5 denní přestávka. Užívá se min 0,5 hodiny před jídlem, nebo 2-2,5 hodiny po jídle.
Při předávkování může docházet k vzniku OH radikálů.
P.


Návštěvník

H2O2 a nálevník

Příspěvek od Návštěvník »



Odpovědět

Zpět na „Zdraví“