MUDrci versus alternativka

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Co na to říkáte?

Je dobře, že to tu je!
36
92%
Nevím, jak to ohodnotit...
1
3%
To jsou úplné nesmysly!
1
3%
Jiná odpověď...
1
3%
 
Celkem hlasů: 39

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Simoncini

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... k Simoncinimu mne přivedly zajímavá videa, ...
Já se o něm moc nezmiňoval, protože tam nevidím použití pro kde koho po domácku. Jedinné, na co poukazuje jeho práce pro běžné lidi, co si nemohou dovolit jít přímo na něj, je chlorid cesný (CsCl), protože ten je schrastitelný, informace "jak na to" je dostupná, pracuje systemicky a orálně a nemusí být chirurgicky cílený. Je prý druhou nejzásaditěší látkou, která existuje, což jsem si neověřoval, ale v podstatě je mi šuma fuk jestli druhou nebo pátou. Co je podstatné je to, že skutečně pracuje prý na cca 70-80% včetně rakoviny kostí a mozku a to s přihlédnutím k faktu, že jde jednak o dávkování, které si lidi ordinují sami, jednak k faktu, že zrovna tak si lidi sami ordinují dobu užívání a jednak k faktu, že se na něj opět vrhaj lidi kteří už prošli ortdoxním mlejnem chemo a záření, popřípadě operací a tudíž s duší na jazyku.

Ofiko je to zase hrubě potlačená metoda a samozřejmě ofiko neproštudovaná. Právník který to tlačí a snad ještě aj prodává s tím neměl nic než oplétačly s úřady a prodával to podle mne za docela rozumnou cenu a co si pamatuju udával i kolik v gramech a jak často. U sebeordinování je nesmírně mnoho místa pro chybu, asi víc než u doktorů, a pokud si dotyčný(á) první sérii naordinuje, a tady jsem se nesetkal s informací, že by to někomu ihned nezabíralo a raka ho to do nějaké míry nezbavilo, příznakama naprosto, na nedostatečně dlouhou dobu, možná se spokojí s negativním lokálním onkologickým nálezem od MuDrů a utne kůru předčasně, rak se znovu chytne a pak už ten chlorid cezitý (CsCl) napodruhý nezabere. Vedlejší účinky vypadají spíš na následky odumírání kde čeho, než na problém s CsCl samotným a už během kůry rychle mizí, zatímco pacientovi se pozoruhodně ulevuje.

Podle mne dojde k nějaké genetické změně ... u tý plísně, nebo co je to za neřád. Docela mi to aj dává smysl, protože dokud je bestie tlačená ke zdi, asi mutovat moc nedokáže. Je ve stavu otravy. V momentě, kdy se jí dá pokoj, má šanci se "vykurýrovat" a předělat. Pak snad jedinně do ní prát něčím kyselým, ale definitivně to poukazuje na to, jak je dobré takové kůry hnát hodně za bod, kdy někdo rozhodne, že už to není potřeba. Jedním slovem "doléčit".

Tohle může být i problém s užíváním jedlé sody a javorového. Cukr možná s něčím jiným asi skutečně dokáže doručit víc sody do plísně, která je na cukry vysazená víc než my, ale soda je v kde čem a spousta lidí, nebo tedy spíš našich plísňových onemocnění na to už může být zařízená, než se s tím vůbec začne a pak to samozřejmě nefunguje. Nicméně Simoncini tuhle spekulaci zcela nepotvrzuje, spíš naopak a asi jde spíš skutečně především o tu koncentraci.

Když se podívám na CsCl, docela si dovedu představit, že kromě zásaditosti, s přihlédnutím ke tvorbě radikálů OH u zánětů, jednak chlór při chemickém rozpadu dost patogenů ochloruje a jednak cesium posbírá OH v podobě opět zásaditého hydroxidu cesitého CsOH. To je samozřejmě spekulace, ale nevidím proč by tenhle chlorid měl v principu fungovat jinak než spousta dalších metalických chloridů, včetně hořečnatého. CsOH je šíleně zásaditý a prožere se aj sklem a nesmírně silně na sebe váže vodu. Je extrémně hydroskopický. (To jsem teď dohledal :ethink: To by mělo fachat i na silikózy.)

:shock: 2Cs + 2H2O → 2CsOH + H2 což znamená, že navíc ještě potlačuje hydroxylový stres produkcí vodíku, zatímco by ho měl prvotně potlačovat už ve formě atomu Cs který to OH váže taky na CsOH, v momentě kdy se z CsCl urve Cl, tedy atomární chlór. Možná chemicky sním, ale klinické informace o výsledcích s CsCl naznačují, že to tak nějak bude. Jenže cesium chloride je opět ofiko zdémonizovaný a navíc hodně lidí někde někdy zaslechlo informace o cesiu ve spojitosti s radioaktivním spadem a dávaj si to dohromady jako že césium je radoaktivní a děsný běs a v životě by se toho nedotkli. To je samozřejmě volovina, protože u radioaktivního spadu jde o isotopy nadupané z výbuchu a radioaktivní je vše, akorát že césuim je radioaktivní výrazně dýl a podstatně chemicky agresivnějsí než třeba uhlík. Jde o jiný isotop, je to jiné zvíře.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Deuterium a chemoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Zabrouzdal jsem na těžkou vodu a nemohu si odpustit sem tohle nedat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_water
Citace:
"Experiments in mice, rats, and dogs[24] have shown that a degree of 25% deuteration causes (sometimes irreversible) sterility, because neither gametes nor zygotes can develop. High concentrations of heavy water (90%) rapidly kill fish, tadpoles, flatworms, and Drosophila. Mammals, such as rats, given heavy water to drink die after a week, at a time when their body water approaches about 50% deuteration. The mode of death appears to be the same as that in cytotoxic poisoning (such as chemotherapy) or in acute radiation syndrome (though deuterium is not radioactive), and is due to deuterium's action in generally inhibiting cell division. It is more toxic to malignant cells than normal cells but the concentrations needed are too high for regular use.[24] As in chemotherapy, deuterium-poisoned mammals die of a failure of bone marrow (bleeding and infection) and intestinal-barrier functions (diarrhea and fluid loss).

Přeloženo:
Experimenty na myších, krysách a psech ukázaly, že 25% deuterace (sycení organismu těžkou vodou a těžkým vodíkem) způsobuje (někdy nevratnou) neplodnost, protože ani gametes(?), ani zygotes(?) se nemohou vyvinout. Vysoká koncentrace těžké vody (90%) rychle zabíjí ryby, pulce, ploché červy a Drosophyla(?). Savci, jako jsou krysy, umírají do týdne při podávání těžké vody v momentě, kdy se obsah deuteria v jejich těle přiblíží 50%. Způsob smrti se jeví být stejným jako je cytotoxická (buněčná) otrava při chemoterapii, nebo při akutním radiačním syndromu (ačkoliv těžká voda, deuterium, není radioaktivní) a je způsobena aktivitou deuteria, která všeobecně brání dělení buněk. Je jedovatější zhoubným buňkám než normálním, ale potřebná koncentrace je příliš veliká pro pravidelné užívání. Stejně jako u chemoterapie (a ozařování), savci otrávení deuteriem umírají na selhání činnosti kostní dřeně (krvácení a infekce) a střevní zábranové funkce (průjem a ztráta tekutin).

Takže ať si to kdo chce přebere, jak je to s chemoterapií a ozařováním.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Česká lékařská komora upozorňuje ...

Příspěvek od A(&F) »

Česká lékařská komora
upozorňuje na rizika neověřených léčitelských postupů
(dříve nesprávně označovaných jako alternativní léčba) v onkologii


Jsou léčitelské metody přínosem nebo rizikem?
... http://www.lkcr.cz/stanoviska-vr-clk-417.html ... v podstatě jde o článek, který vyzdvihuje metody jsou je chemoterapie či radioterapie ( :bhead: ), přitom šmahem zavrhuje většinu osvědčených alternativních terapií a postupů (tj. s pozitivními výsledky), jenž je přitom zakončen radou pro lékařský personál: ...

citace: ... "Postoj k léčitelům (nelékařům) by neměl být a priori zamítavý. Pokud léčitel spolupracuje s lékařem, mohou jeho rady nebo prostředky přírodní medicíny přispět ke zlepšení celkové kondice a kvality života nemocného." ... :D :D :D ...

... achjo ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Česká lékařská komora upozorňuje ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:
Česká lékařská komora upozorňuje ...

oproti tomu, co podle nich není doloženo, i když lžou, jak když tiskne, je velice dobře doloženo, že radioaktivní a Rentgenové ozařování, stejně jako všechny ortodoxní chemoterapie, podávané v "terapeutických" dávkách, jsou zabijáky s 97% účinností. O tom se už komora ale nezmiňuje. Přihlédneme-li k faktu, že už jimi uznávaný placebo efekt má 30-35% účinnost, dovolil bych si navrhnout spíše léčení placebem a způsobovat tak určitě vyšší procento samovolných vyléčení, než je přiznávaných 1% u rakovin jak to je, a tutově vyšší než 3% (ze kterých samovolné další procento užírá) kterými se ve skutečnosti může holedbat ortodoxní svinstvo a to bez přihlédnutí k tomu, kolik lidí si ortodoxní statistiky přičtou k dobru ačkoliv lidé, postižení rakovinou, se téměř vždy po neúspěchu s chemo a radiací obrací ze zoufalství na alternativu a hodně často i při těchto zrůdných metodách.

Všechny tyhle komory patřej do komory a zahodit klíč do móře.

Ahoj, Slávek.

Jo, taky by jim pisálkům neuškodilo se naučit česky :roll: To je úroveň.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Zábavný pojednání o Alternativních léčebných metodách ...

Příspěvek od A(&F) »

... od Sysifosu ... :D ... celé krásně napsané v "Sysifofském stylu" ... :lol: ... http://www.sysifos.cz/files/Alternativn ... a_Hert.pdf ...... (pokud už to tu někde je, dejte mi pls vědět, ať to tu nestraší dvakrát ... ;)) ..

namátkou vybírám např. hodnocení KS: ...
... "Hodnocení: Představa o silném dezinfekčním účinku koloidního stříbra je mylná.
Dřívější názor, že stříbro zabíjí všechny bakterie, nebyl bezpečně prokázán. Účinek je slabý a
různě velký na různé kmeny, působení musí být dlouhodobé, bakterie si mohou vyvinout
rezistenci podobně jako na antibiotika, a na viry stříbro působí minimálně. (Právě tak nebyl
prokázán desinfekční účinek výrobků firmy Samsung (ledničky, pračky), jejichž povrch
obsahoval nanopartikule stříbra.) Desinfekční účinky stříbra jsou tedy slabé. A pokud jde o
léčebné účinky koloidního stříbra, ty nebyly prokázány vůbec a jejich používání není
odůvodněné. Neexistují žádné klinické studie, které by léčebný efekt u jakékoli choroby
prokázaly. Koloidní stříbro nemá smysl ani jako preventivní prostředek k odstranění event.
nedostatku stříbra v těle, protože stříbro není stopovým prvkem, potřebným pro tělo. Vážným
argumentem proti používání koloidního stříbra je, že stříbro působí toxicky a při delším
používání může vyvolat neodstranitelné šedomodré ztmavnutí kůže – argyrii a řadu jiných
poruch, např. nervového systému. Exaktní a nejsolidnější informace o koloidním stříbře
podává renomovaný Americký úřad pro kontrolu léčiv, Food and Drug Administration
(FDA), podle jehož vyjádření není prokázán účinek koloidního stříbra na žádnou
chorobu, a proto na potravinových doplňcích na bází stříbra nesmí být taková
doporučení udávána. Právě tak i americké Centrum pro Komplementární a Alternativní
Medicínu (které je příznivě nakloněné metodám AM) vyhlásilo, že reklamní tvrzení o
účinnosti koloidního stříbra jsou vědecky nepodložené. a že obsah stříbra v těchto preparátech
kolísá natolik, že jejich používání představuje zdravotní riziko. Podobně je to např. v Austrálii
a v Německu, kde je sice koloidní stříbro považováno za léčivo, ale jen proto, že toxické
preparáty musí být pod kontrolou. I podle jejich tvrzení jsou důkazy účinnosti koloidních
preparátů stříbra nedostatečné a rizika převažují nad event. prospěchem. Jejich prodej jako
potravinové doplňky je zakázán." ...


... :laugh: :laugh: :laugh: ...

PeS: ... obsah, ten nemá smysl komentovat ... ale co se týče sazby (grafické úpravy), tak ta je naprosto šílená ... něco s tak hroznou úpravou se hned tak nevidí ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zábavný pojednání o Alternativních léčebných metodách ..

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Na výpotky tohodle blba mně odkázal jakýsi křikloun na doktorce ohledně MMS. Tož jsem to vzal bod po bodu a snad z desíti byl jedinný správný. Moc už si to nepamatuju, někde to tam bude tak před rokem, ale jeden si pamatuju. Ten idiot je schopný tvrdit, že v žaludku se nevstřebávají žádné živiny. Tož jsem mu napsal, jak je to s alkoholem a cyankáli. Pak už byl ten křikloun dál zase jen sprostý. Asi tak nějak.

To ani nemá cenu číst. Lžou, okrádaj a mordujou.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Zábavný pojednání o Alternativních léčebných metodách ..

Příspěvek od cimirek »

A proč se to tedy fakticky ve zdravotnictví používá? To už se nepíše.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Daria Lori »

Já používám stříbro už dlouho i s dětmi - dokonce si ho i vyrábím generátorem Zapper a injekční vodou....nejsme šedomodří a nic podobného pomáhá to na spoustu věcí a hlavně na záněty zubů....podržet pár minut v puse...ověřeno osobně. Občas nasadíme chlorofil a jinak nic, to jen kdyby náhodou.... zdravíme všechny koloiďáky...pro děti naprostá bomba...nesmrdí a nemá chuť. Snažit se použít v prvních stádiích nemocí...jinak pak už je lepší MMS.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od jani »

Na KS taky nedám dopustit, taky si děláme doma svoje osvědčilo se nám 25ppm, při zánětu očí je to nejlepší léčba, ale musí se kapat a lepší ještě proplachovat v koupátku opravdu co chvila. Na prudušky, kašel mám osvědčený inhalace KS přes UTZV ihalátor + popíjení. Podle článku výše bych musela být modrá jak monterky, ale někde jsem četla, že tu modrotu způsobují velké částice ve stříbře, nezáleží na tom, kolik se vypije, ale na velikosti částic. Při problému pijeme větší štamprdli co chvila, takže odhadem si myslím, že víc jak litr na den to asi dá, někdy snad i víc, někdy mín, neřeším to, jak jdu kolem skřínky s KS tak to do sebe lupnu.
Ted se mi při zánětu prudušek osvědčila autohemoterapie, zabrala do druhého dne unikátně. Super jsem vyčihla i koupele v mms, vychytávka je ta, že dám do vany perličkovou podložku, výpary při perlení jsou mnohem silnější, dávám jednu aktiv. lžičku mms, při dvou lžičkách už je to dost silný a koupelna páchne po chlorošu ještě druhý den. Výpary a taky lehká masáž zad způsobující vibrace prudušek jsou myslím dost dobrý. Střelila jsem do toho i svůj první pokus výroby liposomal C, mimochodem řekla bych, že velmi úspěšný - to se pochlubím v daném vlákně.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Daria Lori »

ty seš taky hvězda....jak tak koukám....:-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavný pojednání o Alternativních léčebných metodách ..

Příspěvek od Palo »

A(&F) píše:namátkou vybírám např. hodnocení KS:
Argyrie... Zbarvení kůže... No a? ;) Energii v podobě sádla si organizmus ukládá pro horší časy a stříbro v podobě argyrie pod kůži. Co je na tom nepochopitlenýho? Vždyť je to naopak fajn, ne? :lol:
Asi zapoměli dodat, že čím má člověk větší argyrii, tím má míň chorob... Asi to někomu vadí :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Nezábavné pojednání o Alternativních léčebných metodách

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nemluvíme nezbytně o alternativce jak si ji mnozí představují, ale o lidech, kteří byli pronásledováni za úspěšné metody léčení zdravotnickou oligarchií přes různé vládní instituce a popřípadě i privátně zavražděni. Týká se to i těch, kteří isi dovolili poukázat na fakta otýkající se jejích machinací. Narazil jsem na tento seznam, který je celkem obsáhlý, ale zdaleka ne vyčerpávající. http://www.whale.to/a/persecuted_doc_h.html

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Mrtví doktoři nelžou

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Doktor Matthias Rath - žaloba na farmaceutické korporace

Příspěvek od Ilem »

Nevím, jestli to tu už někde není, ale pro jistotu to sem hodím. Považuji to za důležité
Je to delší, ale stojí za přečtení.
Zdroj: http://www.uspesna-lecba.cz/zaloba-na-f ... korporace/
Kdyby to náhodou někdo smazal, radši to sem pastnu celé. Opravdu stojí za přečtení, i když mnohé už tu zaznělo, především od Slávka

Žaloba na farmaucetické korporace

Následující řádky obsahují výňatky z oficiální žaloby, již podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu MUDr. Matthias Rath a ostatní.

Dr. Rath v úvodním resumé píše:

Tato žaloba přináší před Mezinárodní soudní dvůr (ICC) ty největší zločiny, které kdy byly spáchány v dějinách lidstva. Žalovaní jsou obviňováni ze zraňování a smrti miliónů lidí kvůli "obchodu s chorobami", ....

Obžalovaní vědí, že budou za tyto zločiny voláni k odpovědnosti, a proto spustili globální kampaň k podkopání autority ICC za účelem vyhnout se mezinárodnímu právu a pokračovat ve svých zločinech ke škodě všeho lidstva.

Z tohoto důvodu musí být tato žaloba podaná ICC považována za krajně naléhavou. Každá fyzická osoba a každá vláda je tímto vyzvána účastnit se na této žalobě s cílem jednou provždy skoncovat s těmito zločiny.

ÚVOD:

Ve 20. století vybudovaný farmaceutický průmysl byl organizován s cílem dosáhnout kontroly systémů zdravotní péče po celém světě systematickým nahrazováním přirozených nepatentovatelných terapií patentovatelnými, a proto výnosnými syntetickými léky. Tento průmysl se nerozvinul sám od sebe. U jeho počátků stojí investiční záměr hrstky nejbohatších podnikatelů, kteří bez nejmenších výčitek svědomí vědomě definovali lidské tělo jako vlastní tržiště za účelem zmnožení svého majetku.

Řídící silou tohoto investičního průmyslu byla Rockefeller Group. Ta na přelomu 19. na 20. století již kontrolovala více než 90% petrochemického obchodu ve Spojených státech a hledala nové globální investiční příležitosti. Další investiční seskupení aktivní v této oblasti se vytvořilo kolem této Rothschildovy finanční skupiny.

Základy farmaceutického podnikání

Obvinění mají na svědomí úmrtí stovek milionů lidí, kteří nepřestávají umírat na kardiovaskulární choroby, rakovinu a další nemoci, jimž může být předcházeno a mohly být do značné míry již dávno eliminovány.

K předčasné smrti milionů lidí nedochází v důsledku shod okolností ani nedbalostí. Je úmyslná a systematicky organizovaná ve prospěch farmaceutického průmyslu a jeho investorů s jediným účelem - expanze globálního odbytu léčiv v hodnotě trilionů dolarů.

Tržištěm farmaceutického průmyslu je lidské tělo a návratnost jeho investic závisí na prodlužování a rozšíření nemocí. Jeho zisky závisí na patentovatelnosti léků, které z něj dělají nejvýnosnější podnikání na Zemi.

Na rozdíl od toho prevence či vymýcení nějaké choroby významně zužuje nebo úplně eliminuje poptávku po farmaceutických drogách. Farmaceutické korporace proto systematicky maří prevenci a likvidaci chorob.

Aby mohly páchat tyto zločiny, užívají farmaceutické korporace labyrint plný vykonavatelů a spoluviníků ve vědě, v medicíně, hromadných sdělovacích prostředcích a politice. Vlády všech států jsou manipulovány nebo mnohdy dokonce řízeny lobbyisty a bývalými manažery farmaceutického průmyslu. Legislativa všech států je po desetiletí korumpována a zneužívaná k obhajování zájmů mnohatrilionového dolarového "obchodu s nemocemi", čímž je ohroženo zdraví a životy stovek milionů nic netušících nemocných a národů.

Výchozí podmínkou růstu farmaceutického průmyslu coby úspěšného investičního podnikání bylo vyloučení konkurence bezpečných přirozených terapií, jelikož nejsou patentovatelné a skýtají nevelké marže. Přirozené terapie navíc mohou efektivně pomáhat předcházet nemocem a eliminovat je kvůli své základní roli v buněčném metabolismu.

Výsledkem této systematické eliminace přirozených zdravotních terapií bylo převzetí systémů zdravotní péče ve většině zemí světa a miliony lidí a téměř všechny národy se tak dostaly do závislosti na farmaceutickém průmyslu a jeho investičních obchodech.

Farmaceutický průmysl jako organizovaný podvod

Farmaceutický průmysl nabízí milionům pacientů "zdraví" - ale toto očekávání neplní. Namísto toho poskytuje produkty, které pouze mírní symptomy zatímco podporují chorobu v pozadí jako předpoklad pokračujícího obchodu. K zakrytí tohoto podvodu tento průmysl používá dvakrát více peněz, než vynakládá na výzkum příštích léčebných terapií.

Tento organizovaný podvod je jedinou příčinou, proč tento investiční obchod za strategicky navrženou kouřovou clonou "dobrodinců" lidstva přetrval téměř století. Kriminální praktiky tohoto průmyslu drží životy 6 miliard lidí a ekonomiky většiny zemí světa jako rukojmí.

Demaskování farmaceutického "obchodu s nemocemi"

V uplynulých deseti letech jsem usiloval o demaskování organizovaných podvodů tohoto největšího investičního průmyslu na zemi. Poukazoval jsem na to, že největší překážkou zlepšování zdraví lidí na naši planetě je samotný farmaceutický průmysl - a jeho povaha coby investičního průmyslu žijícího z rozšiřování spektra nemocí.

Jako vědec jsem byl ve výhodě při pátrání po skutečných příčinách kardiovaskulárních chorob a dalších chronických onemocnění. Společně s kolegy jsem byl nápomocen při dokumentování účinných, přirozených a nepatentovatelných alternativ k farmaceutickému "obchodu s chorobami". Objev přirozených molekul optimalizujících buněčný metabolismus umožní lidstvu předcházet a do značné míry eliminovat většinu nejběžnějších současných chorob, včetně kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a mnoha jiných.

Pharma-kartel po desítiletí vyvíjel maximální úsilí při ochraně svého globálního podnikání s patentovanými drogami a zákazech rozšiřování konkurenčních nepatentovatelných léčebných alternativ. Tyto snaha na mezinárodní úrovni vedla k proniknutí do Evropského parlamentu a zneužívání Světové zdravotnické organizace a dalších institucí Spojených národů.

Nyní, poté když byl největší investiční průmysl na Zemi odhalen jako organizovaný podvod - obtížený desetitisíci záručních soudních procesů - získalo na neodkladnosti bezprostřední prosazení globálních zákonů na ochranu tohoto průmyslu k zakrytí těchto zločinů a zajištění trvalé kontroly nad investičním "obchodem s chorobami" a tím i celosvětově nad lidským zdravím.

Výňatek z první důkazní části žaloby

1. Důkazy o genocidě a dalších zločinech proti lidskosti spáchaných v souvislosti s farmaceutickým "obchodem s nemocemi"

Uvedené specifické důkazy prokazují, že obvinění jsou odpovědní za záměrné udržování a rozšiřování chorob s cílem vyvolat nové choroby a rozšiřují použití léčiv, kdysi registrovaných pro jedinou chorobu, na tolik dalších onemocnění, jak je jen možné.

K dosažení těchto strategických cílů obvinění v globálním rozsahu navrhli, realizovali, řídili a organizovali podvodné obchodní schéma, jehož ekonomický dopad nemá obdoby v celé lidské historii.

1.1. Úmyslné rozšiřování (spektra) chorob

V následujícím specifickém důkazu ukazujeme, že obvinění vědomě udržují a rozšiřují současná nejběžnější onemocnění navzdory tomu, že by těmto chorobám mohlo být efektivně předcházeno a mohly by být z velké části vymýceny, což by zachránilo milióny životů.

1.1.1. Koronární srdeční choroby

Základní příčinou chorob srdeční tepny a infarktů je strukturální oslabení a narušená funkce arteriální stěny, což se - podobně jako kurděje - projeví při dlouhodobém nedostatku vitamínů a dalších nepostradatelných živin.

Farmaceutické přístupy k prevenci a léčbě kardiovaskulárních onemocnění však tyto příčiny úmyslně ignorují a raději se zaměřují na ošetřování symptomů, jako například snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Zatímco se záměrně vystříhají léčby onemocnění, kvůli níž jsou prodávány, vyvolávají škodlivé vedlejší účinky těchto farmaceutických drog nová onemocnění. Celkový celosvětový počet obětí kardiovaskulárních chorob v důsledku těchto úmyslných zločinů obviněných představuje více než 12 miliónů životů ročně.

1.1.2. Vysoký krevní tlak

Základní příčinou vysokého krevního tlaku je zvýšené namáhání arteriálních stěn kvůli nedostatku nepostradatelných živin v buňkách arteriálních hladkých svalů, vedoucí k zužování průměru artérie a zvyšování krevního tlaku. je K dispozici je velké množství klinických studií dokumentujících výhody použití nepatentovatelných stopových prvků, především aminokyseliny argininu a hořčíku. Tyto napraví výchozí nedostatek v miliónech buněk cévních stěn, které se uvolní a se zvětšujícím se průměrem cév dojde k opětovné normalizaci krevního tlaku,

Farmaceutické drogy prodávané k ošetření vysokého krevního tlaku se opět záměrně zaměřují jen na ošetření symptomů. Například, beta-blokátory redukující počet srdečních tepů a diuretika zmenšující krevní objem. Tyto farmaceutické drogy záměrně obcházejí odstranění "křeči" v cévních stěnách, která je základní příčinou vysokého krevního tlaku. Zatímco vědomě obcházejí vyléčení onemocnění, mají dlouhodobé škodlivé vedlejší účinky, potenciálně vyvolávající velké množství nových onemocnění a tím poptávku po nových lécích.

Přímým důsledkem tohoto postupu obviněných zůstává po celém světě několik set miliónů nevyléčených pacientů s vysokým krevním tlakem a počtu jejich obětí každodenně přibývá.

1.1.3. Selhání srdce

Základní příčinou srdečních selhání je nedostatek buněčných biokatalyzátorů, určitých vitamínů, minerálů, carnitinu, koenzymu Q10 a dalších bioenergetických nosičů v miliónech svalových buněk srdce. To má za následek oslabení čerpací funkce srdce a hromadění vody v těle.

Farmaceutické přístupy vědomě ignorují tuto skutečnost a soustřeďují se opět jen na symptomy. Diuretika prodávaná k zabránění selháním srdce vylučují nejen v těle nahromaděnou vodu, ale vypláchnou i vitamíny, minerály a další ve vodě rozpustné nosiče bioenergie. Farmaceutické drogy prodávané proti selhání srdce tudíž toto onemocnění ve skutečnosti zhoršují a mají na svědomí omezené životní očekávání pacientů se srdečními vadami, jakmile je nasazena léčba diuretiky.

Zatímco úmyslně obcházejí léčení příčin onemocnění, tyto farmaceutické drogy odplaví z těla podstatné živiny, čímž zhorší výchozí příčinu onemocnění. V přímém důsledku tohoto postupu obviněných zůstává celosvětově nevyléčeno a nakonec předčasně zemře přes sto miliónů pacientů se srdečními vadami.

1.1.4. Nepravidelný srdeční tep

Základní příčinou nepravidelného pulsu je nedostatek stopových prvků, vitamínů, minerálů, ubiquinonu (koenzym Q 10) a dalších nosičů bioenergie v miliónech elektrických svalových buněk srdce. Toto má za následek narušení vytváření nebo přenosu elektrických impulsů potřebných pro normální srdeční tep. Nedávná dvojitá slepá studie kontrolovaná placebem jednoznačné prokázala, že terapeutické použití stopových prvků je efektivní, spolehlivé a skýtá způsob jak obnovit výchozí zdravé podmínky při nepravidelném tlukotu srdce.

V kontrastu s tím, farmaceutický přístup k léčení nepravidelného srdečního tepu tyto skutečnosti vědomě ignoruje a místo toho se zaměřuje jen na symptomy. Drogy prodávané k upravení této poruchy mnohdy nepravidelný srdeční tep zhorší, způsobí srdeční zástavu a předčasné úmrtí pacientů.

Před desetiletím spisovatel Thomas Moore v knize "Deadly Medicine" zdokumentoval případ, kdy jedna z nových tříd léků proti arytmii přivodila jen v USA větší počet úmrtí, než bylo US ztrát na životech ve vietnamské válce. Přímým důsledkem těchto postupů obviněných je, že celosvětově zůstává nevyléčeno přes sto milionů pacientů se srdeční arytmií a počtu jejich obětí každodenně přibývá.

1.1.5. Rakovina

Rakovina byla ještě donedávna považovaná za rozsudek smrti. Nedávné pokroky v přirozené buněčné medicíně to ale podstatně změnily. Nyní už je očividné, že rovněž v případě této choroby byl lékařský výzkum nepatentovatelných terapií vědomě zanedbáván a obviněnými vyloučen ve prospěch neúčinných drog, které epidemii rakoviny, jednoho z jejich nejlukrativnějších obchodů, umožnily pokračovat. Kvůli mimořádnému rozsahu a dopadu těchto zločinů, spáchaných obviněnými v souvislosti s epidemií rakoviny, si je prezentujeme ve větších podrobnostech.

Skutečnost, že se všechny typy rakoviny rozšiřují v těle stejným způsobem: za využití trávících enzymů - kolagenů (collagenázy, metalloproteinázy), je vědecký fakt. Tyto enzymy lze blokovat, a tím zabránit rozšíření rakovinných buněk, terapeutickým použitím přirozené aminokyseliny, lysinu, a to zejména společně s jiným, rovněž nepatentovatelným stopovým prvkem. na tento léčebný přístup reagují všechny druhy doposud studované rakoviny, včetně rakoviny prsu, prostaty, karcinomů, rakoviny plic, rakoviny kůže, fibroblastomů, synoviální rakoviny a všech dalších forem nádorů.

Jediným důvodem proč tento zásadní objev nebyl v medicíně dále prozkoumán a celosvětově použit k vyléčení pacientů postižených rakovinou je skutečnost, že tyto substance nejsou patentovatelné, a proto docilují jen nízkých tržních marží. Ještě mnohem důležitější ale je, že jakékoli efektivní potírání libovolného onemocnění nakonec povede k jeho vymýcení - a tím i k zániku mnohatriliónového dolarového trhu s farmaceutickými drogami.

Farmaceutické drogy prodávané pacientům trpícím rakovinou jsou obzvlášť podvodné a zlovolné. Pod záminkou ošetřování rakoviny jsou pacientům pod krycím názvem "chemoterapie" aplikovány toxické substance, včetně derivátů yperitu. Skutečnost, že tyto toxické směsi zničí také miliony jejich zdravých tělesných buněk je vědomě zakalkulována.

Se znalostí těchto skutečností, byly tedy vědomě vzaty v úvahu následující důsledky: rakovina v první řadě zůstane celosvětovou epidemií, poskytující výnosnou bázi dlouhodobému obchodu vynášejícímu trilióny dolarů. Za druhé, soustavná aplikace toxických prostředků formou chemoterapie vyvolává u rakovinových pacientů přijímajících tyto toxické substance epidemii nových chorob.

V důsledku této strategie je produkce farmaceutických drog pro ošetřování nebezpečných vedlejších účinků chemoterapeutických léčiv - včetně infekcí, zánětů, krvácení, selhání různých orgánů, atd. - ještě lukrativnější než obchod se samotnými chemoterapeutiky. Obvinění tudíž aplikují organizovaný podvodný postup ke škodě stovek milionům rakovinových pacientů s jediným úmyslem: jde o jejich finanční obohacení.

1.1.6. AIDS a další infekční nemoci

V přístupu k jedné z nejvražednějších epidemií v lidské historii, AIDS, je aplikováno podobné, promyšlené podvodné schéma. Vědecké studie již 10 před lety ukázaly, že vitamin C může snížit schopnost replikace HIV-viru o více než 99%. Tento fakt obvinění dobře znají už přes deset let.

Obvinění prokazatelně záměrně ignorovali a obešli tento spolehlivý, nicméně nepatentovatelný, léčebný postup a vyvinuli proti AIDS patentované drogy s těžkými vedlejšími účinky. Navíc jsou tato léčiva kvůli přemrštěným licenčním poplatkům nedostupná velké většině lidí na této planetě. Obvinění jsou vinni ohrožením životů a zapříčiněním smrti stovek miliónů lidí v Africe, Jižní Americe, Asii a všech ostatních regionech světa v důsledku jejich zločinného obchodního plánu.

Obdobným způsobem bojkotují informaci, že jediným a nejdůležitějším opatřením zvyšujícím imunitu vůči infekčním onemocněním je optimální přísun vitamínů B6, B12, kyseliny listové a určitých dalších nepostradatelných živin. Vědecky podloženou skutečností je, že tyto biokatalyzátory buněčného metabolismu zvyšují produkci leukocytů, které jsou hlavní zbraní našeho těla vůči libovolné infekci. Systematickým zadržováním této informace, obzvlášť stovkám miliónů dětí a dospělých v rozvojovém světě, farmaceutický průmysl vědomě ohrozil životy stovek milionů lidí v těchto oblastech. Všichni obvinění ví, že v těchto oblastech světa si sotva kdo může dovolit léčbu jejich farmaky a zemře.

Zadržování životně důležitých informací o přirozených nepatentovatelných alternativách, sloužících k prevenci a potírání infekčních onemocnění, vede nejen k zbytečnému úmrtí milionů lidí, ale také ke krachu ekonomik mnoha rozvojových zemí. Přímým důsledkem je další dramatické zhoršování již existující nerovnováhy nynější světové ekonomiky. Tyto země jsou vědomě hnány do konfliktu, v němž mohou jen prohrát.

1.1.7. Ostatní nemoci

Zdravotním problémem stejně tak nepřestávají být i jiná, degenerativní, zánětlivá, infekční a mnoho jiných současných nejběžnějších onemocnění, protože je obvinění definovali a ochraňují jako tržiště svého zločinného "obchodu s nemocemi".

1.2. DOKLADY O KRIMINÁLNÍCH OBCHODNÍCH PRAKTIKÁCH OBVINĚNÝCH

1.2.1 Úmyslná expanze chorob a vyvolávání nových onemocnění u pacientů za účelem rozšíření trhu s farmaceutickými drogami

Pro rozšíření odbytu jsou obviněnými vyráběny a po zralé úvaze i přes známé škodlivé vedlejší účinky prodávány níže uvedené skupiny léků. Tímto zločinným jednáním obvinění pod záminkou boje proti stávajícím vědomě vyvolávají nová onemocnění. Okolnost, že nové nemoci vyvolané vedlejšími účinky těchto drog se projeví až po mnoha letech je využívána jako dodatečné krytí této záludné praxe.

Drogy snižující hladinu cholesterolu, obzvlášť statiny a fibráty, jsou ve velkém prodávány pod záminkou prevence kardiovaskulárních chorob. Je známo, že tyto léky, v dávkách běžně podávaných miliónům pacientů na celém světě, indukují rakovinu.

Chemoterapeutické drogy k údajné léčbě rakoviny. Ve skutečnosti vyvolávají sérii těžkých vedlejších účinků, z nichž nejobvyklejším je spuštění nové rakoviny. Komplexní zločinné marketingové schéma spojené s chemoterapií může fungovat jen proto, že obvinění označili rakovinu za rozsudek smrti - a dokonce už i pár měsíců přežívání pacienta na chemoterapii je obviněnými prodáváno jako senzační úspěch.

Aspirin je hromadně prodáván pod falešnou záminkou prevence proti infarktům a mrtvicím, přičemž je známo, že dlouhodobé užívání tohoto léku je příčinou destrukce kolagenů, a proto postupně zvyšuje riziko infarktů a mrtvičných záchvatů, včetně jiných onemocnění, jako žaludečních vředů a krvácení do žaludku.

Protizánětlivé léky jsou užívány proti bolestem a zánětům, například při artritidě. Avšak mnohé z těchto léků ničí pojivovou tkáň, například v kloubech. Tyto léky při dlouhodobém užívání zdravotní problémy spíše zhorší, než aby je léčily.

Calcium antagonists jsou hromadně prodávány pod falešnou záminkou léčení vysokého krevního tlaku a prevence infarktů, přičemž dlouhodobé užívání tyto léků je naopak známou příčinou růstu počtu infarktů, mrtvic a dalších onemocnění.

Estrogen a další hormonální léky jsou masově prodávány pod falešnou záminkou prevence řídnutí kostí (osteroporézy) a předcházení srdečním vadám, i když je známo, že dlouhodobé užívání těchto přípravků u více než 30% žen, které je berou, vyvolá rakovinu. Obzvlášť častými formami vyvolanými těmito léky jsou na hormonech závislé rakoviny, jako například rakovina prsu a dělohy.

Trankvilizátory a antidepresiva. Další mechanismus, jímž obvinění systematicky rozvíjejí své trhy, je úmyslné vyvolávání návyku za účelem zvýšení prodeje léků. Je známo, že mnoho uklidňujících prostředků a antidepresiv, včetně rozšířeného diazepamu ("Valium") vyvolává návyk a závislost. Za účelem další expanze globálního prodeje těchto drog je obvinění je dokonce propagují na celostránkových reklamách v běžně dostupných, neodborných časopisech.

Ostatní farmaceutické drogy. Poté, co se patentovatelnost stala nutným předpokladem farmaceutického investičního obchodu obsahují typické farmaceutické drogy syntetické molekuly, toxické pro lidské tělo. Pro téměř všechny léky platí stejný podvodný obchodní princip - vyvolají krátkodobé zmírnění příznaků, zatímco současně působí škody, čímž pozvolna vytvářejí nové nemoci jako budoucí základ trhu pro další nové léky.

1.3. Nové choroby uváděné na trh rozšiřováním patentovaných léků

Obvinění při uskutečňování svých zločinů vědomě rozšiřují poptávku po svých současných farmaceutických drogách vymýšlením nových zdravotních stavů a podmínek, při nichž doporučují použití léků, které předtím byly určeny k léčbě jiné nemoci. Jako hlavní důkaz uvádíme dva následující význačné příklady:

Tabletky proti bolení hlavy údajně bránící onemocněním srdce. Aspirin, původně vyvinutý jako prášek proti bolení hlavy a úlevě při bolestech obecně, je nyní obviněnými masově prodáván a doporučován k dlouhodobému užívání dokonce i zdravým jedincům pod záminkou prevence a ošetření onemocnění srdce a dalších těžkých zdravotních stavů.

Antibiotika údajně potírající koronární onemocnění srdce. Za účelem rozšířit globální prodej svých antibiotik obvinění vytvořili a celosvětově rozšířili takzvanou "bakteriální teorii" infarktu. Bez jakéhokoliv klinického důkazu naznačujícího, že chlamydia či jiné bakterie skutečně způsobuje aterosklerózu a infarkty, obvinění zločinně propagují všeobecné užívání antibiotik i zdravými jedinci pod falešnou záminkou prevence infarktu.

Toto je jen několik příkladů praktik sloužících obviněným k soustavnému rozšiřování prodeje jejich léků a vyvolání dalších onemocnění. Toto marketingové schéma není výjimkou, ale pravidlem. Seznam zločinů spáchaných v této souvislosti bude novelizován a doplněn během dalšího vyšetřování.

1.4. Zločiny spojené se systematickou infiltrací různých částí společnosti za účelem snadnějšího provádění shora uvedených a dalších zločinů

Obvinění systematicky a promyšleně infiltrovali medicínu a zdravotnictví většiny zemí světa za účelem vytvoření finanční a jiných závislostí, aby mohli vést svůj "obchod s chorobami" a dopouštět se dalších zločinů. Lékařský výzkum neprobíhá primárně proto, aby byly objeveny nejefektivnější, nejbezpečnější a zdraví nejprospěšnější léčebné postupy proti nějaké chorobě. Je prováděn s cílem rozpoznat choroby s největším potenciálním trhem, na němž výrobci léků mohou vytvořit co nejvyšší zisky. V uplynulých desetiletích obvinění v rámci své strategie z programů výuky na lékařských fakultách systematicky vyloučili poznatky o efektivních, avšak nepatentovatelných přirozených terapiích. Byly záměrně vytvořeny generace lékařů s malými nebo vůbec žádnými znalostmi životně důležitých zdravotních výhod těchto přirozených terapií. Terapeutické vzdělávání na lékařských fakultách zároveň přešlo do rukou nedávno vytvořených oddělení farmakologie. V důsledku této desetiletí probíhající praxe absolventi opouštějí lékařské fakulty jako dobře vycvičení prodavači farmaceutického "obchodu s chorobami". Za účelem zamaskování této strategie jsou patentované drogy zpodobňovány jako "vědecká" a dokonce "etická léčiva", zatím co nepatentovatelné přirozené terapie diskreditují jako "nevědecké".

Obvinění podobným způsobem, vytvářením finančních a dalších závislostí, celosvětově systematicky a promyšleně infiltrovali hromadné sdělovací prostředky, jejichž pomocí šíří klamné a falešné informace, za nimiž mohou skrýt své zločinecké praktiky, propagovat "obchod s chorobami" a dopouštět se tak nových zločinů.

Obvinění úmyslně a systematicky zneužívají legislativních a politických systémů většiny států k prosazování zákonů a nařízení a prosazování dalších opatření s úmyslem dále rozšířit prodej neúčinných, nebezpečných, ale velmi lukrativních farmaceutických drog. Obvinění zneužili svého politického vlivu k vynucení právních předpisů, které jim dovolují přivlastnit si trilióny dolarů pod zástěrkou "zdravotního pojištění" a jiných veřejných i soukromých zdravotních fondů. V rámci takto podporovaného podvodného "obchodu s chorobami" vybírají peníze tak, že po jednotlivcích, společnostech a vládách po celém světě vyžadují platby za své neúčinné a zhoubné terapie. Takto obvinění zajistili enormní zisky farmaceutickému průmyslu a působí zbytečné utrpení a předčasnou smrt stovkám miliónů lidí.

Obvinění za účelem páchání svých zločinů proti lidskosti promyšleně a systematicky infiltrovali a zneužili Evropský parlament a další regionální a mezinárodní orgány, včetně institucí Spojených národů, Světové zdravotnické organizace (WHO), Organizace pro potraviny a zemědělství (FAO) a dalších národních a mezinárodních politických sborů.

1.5. Zločiny spojené se systematickým blokováním účinných nepatentovatelných zdravotních postupů a opatření

Obvinění se za účelem ochrany svých podvodných investičních obchodů s chorobami pokoušeli o celosvětové vyloučení dosažitelnosti nepatentovatelných přirozených terapií. K dosažení tohoto cíle použili několika strategických opatření:

1. Zadržování životně důležitých informací o nepatentovatelných přirozených terapiích. Obvinění před milióny lidí vědomě a systematicky utajili a blokují pro zdraví zásadní informaci, že lidské tělo neumí produkovat vlastní vitamin C (kyselinu L-askorbovou). Kvůli této neznalosti téměř všichni lidé trpí nedostatkem vitamínu C a mají sklon ke kardiovaskulárním a dalším onemocněním. Obvinění miliónům lidí neposkytli a systematicky a cílevědomě blokují elementární zdravotní informaci, že lidské tělo nevytváří přirozenou aminokyselinu - lysin. Na základě této neznalosti téměř všichni lidé trpí nedostatkem lysinu a jsou náchylní na rakovinu a další nemoci. Obvinění tedy tímto postupem záměrně působí další zbytečné utrpení a předčasnou smrt stovek milionů lidí.

2. Veřejné zlehčování významu nepatentovatelných přirozených terapií. Obvinění svévolně a systematicky klamou veřejnost šířením falešných, matoucích a smyšlených zpráv zlehčujících nepatentovatelné zdravotní terapie s cílem zaštítit a rozšířit svůj "obchod s chorobami" závislý na patentovaných drogách a dopouštět se dalších zločinů. Tímto obvinění úmyslně působí další zbytečné utrpení a předčasnou smrt stovek milionů lidí.

3. Šíření zdravotních informací souvisejících s nepatentovatelnými přirozenými terapiemi je stavěno mimo zákon. Obvinění se vědomě pokoušejí zneužít svého politického vlivu při pokusech o dosazení zákonů s působností na národních, jakož i mezinárodní úrovni, které by v podstatě postavily mimo zákon šíření informací o preventivních a léčebných postupech v souvislosti s nepatentovatelnými přirozenými terapiemi. Tato legislativní iniciativa usiluje o dosazení libovolně nízké "horní hranice" financování těchto přirozených a bezpečných terapií, což je další krok ve snaze zabránit jejich využívání jako přirozených léčebných prostředků. Pokusy o zneužití "Codex Alimentarius Commission" Spojených národů se obvinění dokonce pokusili vnutit podobné zákony všem členským zemím OSN - to znamená dosáhnout jejich celosvětové platnosti.

Výtažky byly převzaty z dokumentů:

This complaint is submitted to the International Criminal Court by Matthias Rath MD and others on behalf of the people of the world The Hague, June 14, 2003

To the prosecutor of the International Criminal Court, Senator Louis Moreno-Ocampo, c/o International Court, Maanweg 174 NL-2516 AB Den Haag/The Hague

úplný text: http://www.laleva.cc/The_Hague/hague_complaint.pdf

http://www4.dr-rath-foundation.org/THE_ ... r_rath.htm

MUDr. Matthias Rath se narodil v roce 1955 ve Stuttgartu v Německu. Po ukončení lékařské fakulty pracoval jako lékař a výzkumník na klinice Univerzity v Hamburku, a v Německém Kardio Centru v Berlíně. Svůj výzkum zaměřil na příčiny arteriosklerózy a kardiovaskulární nemoci.

V roce 1987, MUDr. Rath objevil souvislost mezi nedostatkem vitamínu C a novým rizikovým faktorem nemocí srdce - lipoproteinem. Po publikování těchto výzkumných poznatků v American Heart Association Journal “Arteriosclerosis,” MUDr. Rath přijal nabídku připojit se k dvojnásobnému laureátu Nobelovy ceny Linusovi Paulingovi a v roce 1990 odešel do USA aby se stál prvním ředitelem kardiovaskulárního výzkumu v Ústavu Linuse Paulinga v Palo Alte v Kalifornii. MUDr. Rath pracoval spolu s tímto laureátem Nobelovy ceny v různých oblastech výzkumu výživy. Oba vědci se sblížili, stali se osobními přáteli, kteří sdíleli obecné humanistické hodnoty, včetně jejich odhodlání pro mír a spravedlnost. V roce 1994, krátce před svou smrtí Linus Pauling prohlásil: “Nepochybuji o tom, že jsem přemýšlel o MUDr. Rathovi jako o mém nástupci.”

Dnes MUDr. Rath vede Výzkumný a vývojový ústav výživy a buněčné medicíny. Jeho ústav řídí základní výzkum a klinické studie k vědeckému dokumentování prospěchu mikroživin pro zdraví v boji proti velkému množství nemocí. MUDr. Rath je zakladatelem vědeckého pojetí buněčné medicíny, systematického uvedení biochemické znalosti role mikroživin do klinického lékařství jako biokatalyzátorů ve velkém množství metabolických reakcí v buněčné úrovni.

Aplikováním těchto vědeckých poznatků v boji proti nemocem, on a jeho výzkumná skupina poznali, že společným předpokladem a primární příčinou je chronický nedostatek mikroživin u následujících nemocí:

Arterioskleróza (příčina srdečního onemocnění a mrtvice)
Vysoký krevní tlak
Selhání srdce
Nepravidelný tlukot srdce
Diabetické oběhové problémy
Osteoporóza
Mnoho forem rakoviny
Selhání imunity jako předpoklad palety infekčních chorob, včetně AIDSu

MUDr. Rath je členem NewYorské akademie věd, Americké asociace srdce a jiných vědeckých organizací. Jeho populárně vědeckých knih “Proč zvířata nedostanou infarkty – ale lidé ano” a “Rakovina” se prodalo několik miliónů výtisků v desíti jazycích.

Bojování lékařskými významnými objevy proti existujícím zájmům a dogmatům je jako plavba na oceánu,” říká MUDr. Rath, “vítr, který zavane do vaši tváře se stane vaším kompasem.” A dodává: “Nemusíte být univerzitní profesor nebo laureát Nobelovy ceny; abyste si spočítal, že infarkty, mrtvice, rakoviny a mnoho ostatních chorob budou v budoucnosti v podstatě neznámé.”

MUDr. Rath je celosvětově vyhlášeným obhájcem práv pacientů a volného přístupu k přirozenému zdraví. Jeho obhajoba je nástrojem v předcházení globálnímu zákazu přírodních zdravotních terapií ve prospěch farmaceutického průmyslu. Aby ochránili jejich celosvětový trh patentovaných léků, tento průmysl hledá globální zákaz preventivních a léčebných zdravotních informací ve vztahu k přírodním nepatentovatelným léčebným postupům tím, že zneužívá „Codex Alimentarius Commission” – mezinárodní normalizační organizaci, která se zabývá zpracováním norem a dalších dokumentů v oblasti potravin, které mají význam v mezinárodním obchodu s potravinami, zřízenou Spojenými národy.

Jako uznání jeho občanské odvahy proti farmaceutickým zájmům a jeho úsilí ve prospěch lidí světa, obdržel v roce 2001 prestižní ocenění „ Cenu opory svobody“ od Americké lékařské asociace prevence.

Jeho závazek ke světovému míru a sociální spravedlnosti vyvrcholil založením Nadace Zdraví MUDr. Ratha v roce 2002. Tato nezisková organizace podporuje široké spektrum aktivit na poli lidského zdraví, sociální spravedlnost a – nejdůležitější - v zachování míru. V tomto úsilí MUDr. Rath vidí práci jeho Nadace jako pokračování myšlenek laureátů Nobelových cen míru jako Linuse Paulinga, Alberta Schweitzera, Martina Luthera Kinga Jr. a Nelsona Mandely.

MUDr. Rath vyšel ze skromného zázemí. Jeho rodiče byli farmáři v jižním Německu, kteří přenesli humanistické hodnoty na své děti. “Tyto hodnoty,” říká MUDr. Rath, “jsou pro mne stále hnací sílou. Můj život je příkladem toho, že nemusíte být narozen jako privilegovaný člověk, abyste mohl přispět k lepšímu světu.”
Rakovina-konec jedné nemoci lidstva

Vystoupení MUDr. Matthiase Ratha v Berlíně - reálný pohled na současnou a budoucí léčbu rakoviny - éra regulace buněk, konec chemo a radioterapie (slovenské titulky). Videozáznam níže.

Dr. Matthias Rath objevil hlavní mechanismus pro kontrolu rakoviny pomocí specifických mikrovýživných látek. Tím se však automaticky stal terčem útoků lobby farmakartelu, protože jeho terapii a účinné látky si farmakartel nemůže patentovat.

Tato přednáška, která odezněla na podzim v roce 2011 v Berlíně, může otřást Vašim náhledem na "dobrý" farmaceutický průmysl, který jakoby neúnavně hledá prostředky k léčbě nemocí. Do jisté míry ano, ale pouze pokud se tyto prostředky dají patentovat. Pouze pokud na tom mohou vydělat. A pokud někdo přijde na to, že nějaká přírodní látka, například vitamín C dokáže obalit nádor, aby nemetastázoval, dělají vše proto, abyste se tyto informace nedozvěděli, a když už, aby jejich autora zesměšnili a jeho práci bagatelizovali. Proč? Neboť na takovém léku se nemohou napakovat.

Zkoušeli dr. Ratha umlčet právníky. To se jim však za 19 let nepodařilo. Proč? Neboť má pravdu. Množství vědeckých publikací, včetně klinických zkoušek, potvrzuje účinnost buněčných vitálních látek zkoumaných výzkumným ústavem dr. Ratha v boji proti rakovině. Skoro všechny velké výzkumné ústavy a univerzity v současnosti provádějí příslušné klinické studie s přírodními mikrovýživnými látkami.

Pokud si najděte na tuto přednášku čas necelé 2 hodiny, pochopíte to, s čím si farma-doktoři dodnes nevědí rady - klíčový mechanismus šíření rakoviny - a jak zabránit metastazování.

V druhé části přednášky se dozvíte děsivé pozadí chemoterapeutik. Říkají vám něco bojové chemické látky jako yperit? Víte že nacističtí bossové připravili model současné EU? A že po 2. světové válce si IG Farben rozebraly chamtivé klany Rockerfellerovců a Rothschildů? Poté se není co divit, že farmaceutické firmy se chovají tak bezohledně a nečestně.

Epocha otravy a ničení buněk chemoterapií a ozařováním se však chýlí ke konci. Přichází nová epocha zdolávání rakoviny: Začala epocha regulace buněk - medicínsky přelom, který jednou provždy ukončí tragédii epidemie rakoviny.

Pochopitelně nezastupitelnou roli sehrává prevence a případná včasná detekce.

Knihu Victory over cancer! si můžete přečíst v angličtině na http://www.victory-over-cancer.org/book/index.html a v němčině http://www.victory-over-cancer.org/de/index.html

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/zaloba-na-f ... korporace/


"Dum spiro spero"
Ciceron
vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od vrabco »

Trochu na odľahčenie...je to celkom slušný Iznerov primitivizmus, ale preco nie? Aspoň sa kurevsky trafil.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“