Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stratifikace a sraženiny

Příspěvek od libcosenior »

Slavek Krepelka píše:Tak mi právě zavolal syn, že se mu s manželkou konečně podařilo ze mne udělal dnes odpoledne dědka.
Tak to gratulujem a ticho závidím. Tomu môjmu strašiemu (30) sa do toho ešte nechce. :(
Keď som mal 30 ja, on už mal 5 rokov. :dknow:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

.. děda ..

Příspěvek od hanka »

Blahopřeji, Slávku :good: :pivko: ... je to vnučka, nebo vnuk? :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od vokoun »

:jump: Slávku velká gratulace a moc se nezmazej a nebo proč ne poprvé dědkem :good: :good: :pivko: :pivko: :pivko:


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: stratifikace a sraženiny

Příspěvek od babanci »

Slavek Krepelka píše:Tak mi právě zavolal syn, že se mu s manželkou konečně podařilo ze mne udělal dnes odpoledne dědka :jump: :hip: :help:
Moc gratuluji. Já se stala babičkou v 41 letech. A ještěže tak, moje dcera, její maminka, podlehla té hnusné chorobě a teď je na mě, abych holčičku vychovala. Hnusnej život! Tobě přeji, abys měl jen radost.

Edit: zkrácena citace - poo.


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: fekaloterapie

Příspěvek od django1 »



Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: fekaloterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše:NEXT LEVEL ...
Jó vědi, výkvět to intelektuální produkce humanity, opět vytvořili ze znalosti známé ve felčarství tisíce let vědu. Ahoj, Slávek.

Edit: ... Slávku, prosím o doplnění informací: o rákosu, špinavé vodě, bakteriích, atd. ... ;) ... dík ... :) ... A(&F) ...


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: fekaloterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše: .... Slávku, prosím o doplnění informací: o rákosu, špinavé vodě, bakteriích, atd. ... ;) ... dík ... :) ... A(&F) ...
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=110855#p110855 Devátý paragraf, klíčové slovo dohledání "jezera". To je samozřejmě moje zmínka a kde jsem to sebral už si tedy nepamatuju.
Tady je http://newlifehealthandwellnesscenter.c ... onics.html přehled (anglina) historie klystýrů, ale odsud to nemám.
Tady zmínka (anglina) z Amazonie 300 př.n.l. http://www.devotionaltantra.com/catalog ... 941878.htm i se zmínkou o řekách a jezerech.

V podstatě se dá říct, že enema provedená na břehu jezer a řek rákosem mluví sama za sebe o tom, že byla používána neupravená voda a to navíc z míst, kde nutně obsahovala mikroskopický bakteriální život jaký je v přírodě přítomen v případě vodního tlení a hniloby. To představuje i "smrtelně nebezpečnou" (no, podle toho kde je) E-coli a ta nebude sama. Nešlo tedy pouze o vyčištění střeva jak bylo a je uvěřeno a tvrzeno, ale i o nasazení bakteriálních kultur, které z nějakého důvodu byly zes střev odstraněny.

Nemůžeme předpokládat, že dávní i nedávní předkové věděli o bakteriích a je nasnadě z dalšího vývoje klystýrů, že byla s vývojem technologií a životních stylů přerušena přirozená souvislost enemy a její efekt s živým obsahem povrchových vod a že byl evetuelně klystýr vykládán pouze jako vyčištění zahnívajících zbytků z tlustého střeva. Takhle se to táhlo a táhne asi až na vzácné vyjímky dodnes, ačkoliv některé "primitivní" národy metodu přirozenou, tedy s "infikovanou" vodou jak vidno používají dodnes.

Historicky lze předpokládat, že u porušení rovnováhy střevní flóry šlo snad i o alkohol, ale určitě šlo o léčebné jedy (rtuťové a železné chemikálie, možná arsenik a co vše bylo zkoušeno), špatnou životosprávu a díky tomu rozhození rovnováhy střevních kultur a tím přirozené konkurenční potlačení některých kultur jinými, například kandidou, popřípadě nedostatek některých bakterií na prsu příliš čistotné kojící matky a bránění dětem, aby jedly třeba i hlínu a brabence a žížaly, ba i fekále, což nevychované děti milerády ve své zvědavosti činí atd. (Ne, že by to mnohdy nepřinášelo zase jiné problémy a to především parasitické, ale rozumná filtrace by si s tím měla poradit alespoň v místech, ve které nejsou střevní parasiti přítomni.)

Určitě ta přírodní metoda nefungovala všeobecně z kdejaké louže, ale v "kontrolovaných loužích" by se mělo nechat snadno vypěstovat přirozené biologické složení klystýrové vody a parasity přitom vyloučit ze hry. Tím by se dala vyloučit potřeba dárce a opět mluvíme o naprosté soběstačnocti. Není problém sebrat nějaké to rostlinstvo, hodit k tomu drobek masa a nechat pěkně v mírném teple ve flaši namnožit, přefiltrovat přes filtr, který sebere jenom hrubosti řekněme do setiny milimetru a roztok použít.

Od vynálezu antibiotik se probém střevní flóry samozřejmě dá svalovat především na naprosto nesmyslné používání antibiotik a to ne v tom smyslu, že by se používat neměly vůbec, ale v tom smyslu, že by se neměly používat na každé kýchnutí, nemluvě o prevenci čehosi jak u lidí, tak u dobytka a při použití by měl být brán zřetel na obnovení střevní flóry v celé její složitosti a neomezovat se jen na laktobacily, které zdaleka nezastupují celou škálu symbiotických mikroorganismů ve zdravém střevním traktu. Nákazy močového systému naprosto jasně poukazují na fakt, že i ta E-coli, která je velice produktivní při přirozené výrobě volného vodíku ve střevě, je nám symbiotická, ale pouze ve střevě a pouze pokud je v rovnováze s dalšími kulturami střev. Opět se potvrzuje, že hygiena nemá nic společného se sterilizací a sterilitou. Dětičkám se vše vyvařuje od flašek po plíny a jak maj prboha pořádně fungovat bez tho, že by byly vystaveny všemožným "bacilům". Toto je důvod, proč jsem dceru brabenečky papat nechal, i když jsem ještě zdaleka netušil, jak velice významné to může být.

Do :ptrain: s nějakou prevencí. Hygiena je sice do značné míry velice rozumným vynálezem, ale přechod na sterilitu už je naprostý nesmysl. Co se týče očkování, do nějaké míry asi pracuje, ale zároveň je s ním starost co se týče nejen proti jaké nemoci, ale také jak je vakcína sterilizována a víme o rtuťovém thimerasolu, že? Dále bude záležet, kolik se dostane do sér naprosto člověku nepřirozených bílkovin ze séry pěstovanými v opicích a jiných zvířatech, nemluvě o kvalitě potlačení životnosti mnoha nákaz v těchto ubohých tvorech a o nikoliv možnosti, ale doložených průserech s nakažením lidí právě dalšími a ne zcela neškodnými biologickými patogeny pocházejícími z těchto zvířat.

Léčit se člověk má, až je nemocný, technologie na to je tělu pomoct a i ty antibiotika, pokud by byla používána s rozumem, jak se o tom vyjádřil podle Dt. Moury z AHT sám vynálezce Alexander Fleming, by byla bez problému se doplněním střevní flóry, možná i čípky. Jinak po netu jsou skutečně i zmínky (něco bude mít i "Natural World") z nedávné minulosti a současnosti o úspěšnosti transplantací střevních kultur jak naznačeno v odkazu Djangova příspěvku. Setkal jsem se s nimi sem tam jako s doporučeními, ne jako s výzkumy, či zkušenostmi.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Vymrzlá urina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vytáhl jsme na světlo boží urinu z lednice. Jedna flaša která byla přemražena soldině a kus flaše čtvrtinové, ale už pár dní byla lednice vypnutá a stála tedy několik dní (asi 3) v nějakých 15°C. Tímto potvrzuji, že dostatečně namražená urina, tedy i čtvrtinová, při této teplotě neprodukuje po snad třech dnech silný zápach, jako urina skladovaná za pokojové teploty. Předběžně mám pocit, že zmražení zažene jakékoliv organismy, včetně přítomných kmenových buněk, pokud to nejsou jenom ony, do hibernace, což by nasvědčovalo, že si při zchlazování začnou vyrábět Abscisic Acid (ABA) a odebéřou se do hibernace. Přenesl jsem flašu totálně vymrzlé cca -15°C a flašu netotálně vymrzlé čtvrtinové uriny do pokojové teploty cca 20°C a uvidím, jestli se to zahibernovalo nastálo, nebo jestli se to alespoň v některé z nich probudí a eventuleně zasmrádne, byť i jen v lahvi v urině.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Totální imunologie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tož tak. Narazil jsem na informaci v anglině na reakci imunního systému na jakékoliv patologie of virových až po parasitické a začalo to klíšťatama a jejich metodou potlačení imunního systému savců. Proces je celkem složitý a má několik fází od potlačení srážlivosti krve v místě kousnutí přes namnožení patogenů tamtéž atd. atd., ale v konečné fázi potlačuje vývoj, tedy diferenciaci bílých krvinek a kmenových buněk ze kterých se bílé také vyíjejí, které se v případě infekce dokáží diferenciovat tak, že jejich konečná fáze počne produkovat přesně ty protilátky, které tělo potřebuje, aby se zbavilo infekcí opět od virových až po parasitické.

Zde se objevuje rozdílnost v účinnosti aplikace uriny, kdy svalové, podkožní i krevní injekce vykazují největší účinnost ze všech metod aplikace. Tím, že jde všechen obsah injekce do krevního systému se obchází trávící systém a zatím mám dojem a to i díky diskuzím s Anrim :good: že tyto buňky jsou devastovány až sodou produkovanou ve dvanáctníku, ale ne kompletně opět v případě, že trávícím systémem projde a prochází dostatečné množství uriny.

Pití uriny nejspíše také funguje jako působí jako podpůrná metoda při injekcích, která jednak asi zapříčiňuje v dostatečném množství průchod nestrávených epitetálních kmenových buněk (z ledvinových sliznic) trávícím systémem, ale hlavně způsobuje zavodnění střev a ta pak i při hladovění dokáží průjmovým mechanismem neustále čistit střeva od produktů jak potravy, tak v případě hladovění také odpadu nedokonale strávených tkání a odstraňovaných jedů. Další funkcí je samozřejmě recirkulování minerálů, nevyužitých vitamínů, hormonů atd.

Potírání urinou zničí i svrab, což asi přišlo od Malachova, a některé odborné práce ukazují, že krev nasávaná klíštětem pracuje v klíštěti proti němu nejen obsahem látek již vytvořených v těle savce a které se snaží potlačit a potlačuje, ale i obsahem kmenových buněk obsažených přímo v moči, které jsou klíštěti trojským koněm a nahlodávají jeho obranný systém a metabolismus zevnitř a že zde lze hledat vysokou účinnost uriny v likvidaci parasitických zátěží všeho druhu.

Zde je také třeba přihlédnout k práci Johna W. Armstronga, který používal urinu ošetřujícího personálu a dárců vůbec, především žen. Z případu zničení svrabu pouze potíráním pokožky by se zdálo, že kmenové ledvinové buňky jsou schopny proniknou tpokožkou, stejně jako kdejaký minerál a vitamin, a hlavně hormon a zde se vyjasňuje i otázka sporů, která urina je nejúčinější a na co, jestli vlastní, samičí, kravská velbloiudí atd.

Ono na tom totiž vůbec nezáleží a jde o akademickou krátkozrakost. Záleží na tom je používat v kombinaci, což se dá přeložit jako "čuří celá rodina" a třeba aj se psem a s kočkou. Jde zde o využití různých hormonálních druhů a hladin, které se vyskytují ve všech savcích, a které se vyskytují i v různých koncentracích a možná i exklusivně v samicích, samcích a v jejich různých věkových, či spíše hormonálních katergoriích. Množství na vtírání používané Armstrongem pak naznačuje, že množství právě hormonů bude do značné míry v proporci k dosaženým výsledkům. Dále naznačuje, že urina od dárců bude také sloužit jako prevence nakažení těžce nemocného pacienta chorobami ošetřovatelů.

Zde máte hromadu odkazů a poděkujte Panu Janu Kopeckému z Českých Budějovic a jeho několika studentům i za to, že je tato informace na činnost kmenových buněk v těle savců dostupná a dostupná i do značné míryv češtině, stejně jako další součásti vzájemného působení patogenů a iminních systémů napadajícího patogenu a bránící se oběti.

Je toho určitě víc aj v češtině, ale pro představu by to mělo stačit.

S laskavým pozdravem, Slávek.

Anglina, kíšťata a vliv na imunní reakce negativním působením na dospívání kmenových buněk.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1782083/

Skallová – disertace na klíšťata a boreliózu
http://theses.cz/id/4vu46r/Vliv_vakcina ... renos_.pdf

Jan Kopecký
http://www.paru.cas.cz/cs/sekce/klistat ... parazitoz/

Disertační práce Eva Slepičková, kmenové buňky.
http://theses.cz/id/y2yhw9/downloadPrac ... pIdno_6326

Seznam prací, podle kterých lze do jisté míry dohledat objasňující literaturu i na netu.
http://www.biblioteka.cz/%28S%28hxxsss4 ... 5Te*TGOjP7

Disertační práce Michaela Kotková
http://theses.cz/id/xet6rv/downloadPrac ... pIdno_7493
borelioza

Bolehovská
http://www.cskb.cz/res/file/KBM-pdf/200 ... hovska.pdf

Martina Zahradníková
Abstract: Salmonella enterica je významným střevním patogenem člověka i hospodářských zvířat. U člověka ale i drůbeže je prvotní odpovědí imunitního systému střevního traktu na infekci S. enterica exprese široké škály chemokinů a prozánětlivých cytokinů, které jsou secernovány jak epiteliálními buňkami tak i buňkami imunitního systému, především makrofágy.
http://theses.cz/dok/fmgr.pl?lang=en;fu ... Fkc4rkv%2F

:bye: :baby: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Díkůvzdání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:good: Anrimu s jeho neskutečnou schopností mne poslat, byť i ne vždy úmyslně, přesně tam kam třeba a za jeho veliké přispění na toto téma.

:good: Hance za to, že nechtěla pít čurinu ale jenom jí píchá, což mi dalo možnost vidět jak je to jenom s injekcema.

:good: Libcoseniorovi opět za zkušenosti které sem přihodil a všem dalším, kdo se tady podujali jakýmkoliv způsobem do věci zašťourat prakticky a přihodili zkušenosti.

:good: Dále všem vědům i nevědům, kteří se kdy zabývali urinoterapií přímo.

:good: Dále pak všem vědům, kteří se imunologií zabývají, ač zaslepeným svou snahou izolovat něco, od čeho očekávají, že to zastoupí kombinovaný efekt naší perfektní imunologické obrany ať již těch, kteří jsou jmenovaní v odkazech v mém předešlém příspěvku, tak těch, od kterých jsem připonačerpal v anglině. Je jich hromada.

:good: Samozřejmě také děkuju všem spisovatelům zabývajících se urinoterapií.

:good: :!: :jump: :good: :angel: Absolutně nejvíce děkuju Johnovi W Armstrongovi, který se asi jmenoval jinak a publikoval pod pseudonymem, nebo se vypracoval ještě úplně jinam, za jeho publikaci jeho praktické stránky věci, nemluvě o jeho zásluhách praktického léčení urinou.

Slávek D. Krepelka

Edit:[130201/17:05] ...... poděkování patří i Pootovi za jeho "pošťouchnutí" ( https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=111023#p111023 ) ...... i přestože jsme se Slávkem díky ABA informacím měli plánu, že se bude muset prozkoumat aj tento AMT směr, tak Pootova poznámka (spolu s infem z TV o kmenových buňkách v moči) nás pošoupla o pěknejch pád tejdnů dopředu ... zkrátka se to sešlo ve správný okamžik ... :good: ... dík Petře !! ... :) ... A(&F) ...


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Díkůvzdání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše: .... poděkování patří i Pootovi za jeho "pošťouchnutí" ... :good: ... dík Petře !! ... :) ... A(&F) ...
Pravdu díš. Děkuju Pootovi a nejen za to pošťouchnutí, ale za všecky jeho moudré připomínky ke kde čemu vůbec. I on je mi světlonošem, ač jeho světlo má trochu jiný odstín, než jsem zatím schopen plně absorbovat.
Takže Pane Poota, :good: Extra dík i Tobě.
Totéž mohu říct o La ( :good: Děkuju Ti Láďo), i když jeho přínos zdánlivě nesouvisí, ale skutečně jenom zdánlivě, ale to už bych se dostal do děkování úplně všem lidem se kterými jsem měl kdy co do činění, protože vše souvisí se vším. Děkuji tedy i jim, ale jmenovitě to jaksi nepůjde. :oops:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Chvála sice potěší, ale obávám se, že to není zásluha ani tak moje, jako daleko spíš zásluha systému "uvažování", které se tu snažím propagovat jako fenomén Drontství.
Zdá se, že doba již nazrála až k tomu, abych tuto slíbil, že v budoucnosti nepříliš vzdálené soustředím dostupné informace o tomto fenoménu do separátního vlákna. Což by mělo dát tuto zcela výjimečnou "zbraň" lidského intelektu k dispozici i široké veřejnosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Chvála sice potěší, ale obávám se, že to není zásluha ani tak moje, ...
Ale Pane Poota, nač ta nemístná skromnost? Jinak encyklopedie Drontsví by asi byla na místě. bylo fajn.

Jinak jsem se právě dozvěděl, že jsem se tedy začal zbavovat aj tasemnice, kteroužto dokumentaci záchodové mísy jsem doposavad považoval za střevní slizovou vystýlku střeva.
http://ww.upramene.cz/forum/viewtopic.p ... 71#p113071

Jinakjsem měl opět převčírem dost a včera hodně žlučový den, hlavně to přitvrdilo včera večer a to už jsem opět cítil pumpování ve žlučovodech, ale zdaleka ne taková akce jako posledně. Taky se mi už daleko míň potěj ty šlapky u nohou, i když potěj. Jinak mi po těle chvílema otékají tuhle a támhle mízní uzliny a jsou pak cítlivé, někdy na cca hodinu, někdy i půl dne a to i opakovaně ve více méně stejných místech. Hlavně obě podpaží a více méně v tříslech. Převčírem jsem dost pil vodu atp, nicméně jsem čural málo a zřídka a bylo to jak thér. Včera a dnes ze mě zatím jede "ranní" urina, tedy dost tmavá a už v normálním očekávaném množstí, ačkoliv přibírám stále vodu a stále hodně hořčiny v moči, na pokraji pitelnosti. Taky ale odchází dost vody střevem. Na injekce jsem se zatím na pár dní ?5? vykašlal, protože tuhle sílu se mi do mně píchat nechce, anžto to bolí :bhead: Zase je obnovím, až tohle pomine a dostanu urinu na nějakou rozumnou koncentraci.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Ty uzliny, to se mi taky děje. Hlavně na krku mi zduřely a bolí. Beru to tak, že se léčí, často jsem v minulosti měla opakované anginy a záněty hltanu. Urinoterapií chci poléčit žlučník, játra. První týden jsem pila ranní urinu 1 x denně, dnes piji celý den všechnu a držím půst. Zírám, jak se nádherně cítím a vůbec nemám hlad. Budu pokračovat a uvidím. V poslední době se mi kolem 17 hodiny vždy ukrutně nafoukne břicho, strašně bolí, křeče šílené, asi dělám nějakou chybu ve stravování nebo ten žlučník, že by tohle dělal? Mám alergii na kravské mléko, včera jsem vypila kozí, ale břicho bolelo také. Večer zkusím urinový klystýr, ten dělám často, už bych měla mít střívka čistá.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše: .... V poslední době se mi kolem 17 hodiny vždy ukrutně nafoukne břicho, ...
Mně se to břicho zase začalo ozývat včera. připadá mi, že činjekce to na několik dnů zklidní, vlastně mne to nydýmání neotravuje ani teď, ale při vynechání mi bolest, tedy spíš kolem močáku, ne jako při průjmech a větrech, zas vyleze na povrch.

Taky jsem se zapoměl zmínit a to díky tomu, že to není zadaleka stálé, či časté, že mně občas dost zabolí jedno, nebo druhé ucho, aj v nich dobře bodne. Že jsem si teď poslech Paní Báhovou na MMS konfrenci v Praze, připoměla mi to a že prý definitivně jde o filárie, na který mám samozřejmě podezření již hodně dlouho. Tohle se mi provalilo těsně před Vánocemi při autohemoterapi, kdy to bolelo dva dny bez přestání, včetně čelistí a zubů a očí a že to bylo hodně nepříjemné, srovnal jsem to nakonec dost rychle Godzilou. Je zlatá. To se týče i očí a taky s tí zápasím, i když momentálně nic moc.

Jinak tyhle všechny pobolívání považuju za momentální obnovení zánětlivostí, které si tělo kdysi nějak odizolovalo, zacystovalo byť i cystami natolik malými, že o nich nevíme a ke kterým se na čurině vrací a konečně je řeší úplně. Dovedu si představit, že provalené zapouzdření kolonie filárií a kdo ví jakých mrch dokáže na nějakou chvíli v místě kde byl kdysi parasitický zánět, tento zánět opětovně přechodně vyvolat, než to imunní vyčistí a také si dovedu představit, že to odskáčou na chvíli i uzliny, do kterých se navalí část toho, co z takových cyst vyjede a co vyjede z následků čištění problému. S těma uzlinama je to definitivně přechodná záležitost a jejich reakce jasně napovídá, že se někde proti míznímu proudu něco vyvalilo.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“