Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Hanko moc díky za odpověď, kupovat chci ty co jsi doporučovala a celé balení. Jen nevím co řeknu když se mě zeptají na co je potřebuji :P
No když neprodají objednám přes net, jak jsem se dívala s tím by snad neměl být problém.
Chci zkusit píchat pod kůži, z toho co jsem zatím přečetla mě to láká vyzkoušet.. Jinak pití, nátěry, atd. už mám vyzkoušené a nedělá mi to problém. Jedíný v čem jsem kdy měla problém při urinoterapii byl ten, že jsem měla pocit že to na mě ostatní lidé poznají, že to musí cítit, asi nějaký trochu jiný psychický blok :?:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše: .... Jen nevím co řeknu když se mě zeptají na co je potřebuji ....
Když se nezeptaj, nech být. Když se zeptaj, s klidem jim řekni, že si chceš sama plnit náplně do tiskárny. Jinak se daj koupit na netu bez blbých otázek. Osobně bych jim odpověděl otázkou, jestli maj zájem mi prodat co prodávaj, nebo jestli mám radši začít nakupovat vše co oni prodávaj na netu. To taky sem tam někomu dojde. On jim po tom totiž je :ptrain:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Dškuji za odpověď, dneska zkouším k urinoterapii i očistu kloubů z bobkového listu, tak pak přidám poznatek.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

ailleyscha píše:.. Jen nevím co řeknu když se mě zeptají na co je potřebuji :P
.. Jedíný v čem jsem kdy měla problém při urinoterapii byl ten, že jsem měla pocit že to na mě ostatní lidé poznají, že to musí cítit, asi nějaký trochu jiný psychický blok :?:
Slávek má pravdu - do toho, na co je chceš, je jim prd :) . Ale chápu Tě, v zájmu udržení dobrých vztahů (protože je potřebuješ i na zajišťování dalších věci) jim můžeš v případě nutnosti říct, že chceš aplikovat podkožně třeba nosody od homeopata .. Ale raději se do toho příliš nezamotávej pokud nemusíš, jestli Tě nachytají při lži, budeš v jejich očích za feťáka :D ..
Neboj, jiní lidé na tobě nic nepoznají - činjekce určitě ne a pití jedině možná v prvopočáku, pokud si nebudeš čistit zuby. Urina se při dalším používání stane nepáchnoucí, obzvlášť, když to nebudeš přehánět s masem a masnými výrobky.
Ahoj a držím Ti palce :lol:
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

babanci píše:Poslední dobou mě pobolívají kyčle a i menší klouby na rukou. .
.. toť otázka :ethink: .. mě rozbolelo po určité době urinoterapie rameno - také nevím, jakým způsobem k tomu došlo. Slávek tady ale psal, že se mu klouby uvolnily, tak nevím.. :dknow:
Jsem zvědava, jestli Ti očista kloubů pomůže - napiš.
:lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Ahoj všici, tak jehly jsou objednány, budou zítra :)
Teď ještě otázka na Hanku : Hani objednala jsem ty jehly co jsi doporučovala, teď jenom doufám že pujdou nasadit na obyč. stříkačku?
Doufám že nepotřebuji nějakou speciální?
A další otázka - jednu jehlu použít jen jednou? nebo mužu desinfikovat tuším MMS? A stříkačku také ?
K vláknu o HCI,HCL jsem se ještě nedostala - musím čekat až na večer kdy je počítač volný a platím za to nevyspáním :oops:
Jeden poznatek - začala jsem dělat néti s čurinou a tak mě bublá v uších jak nikdy :D A to si nejsem vědoma že s ušima něco mám
Ještě k tomu proč hledám - mám různé zdravotní problémy, aktuální a pak ty co ( zatím) tolik neobtěžují, tak jako asi každý jiný.
V poslední době mě hodně bolí hlava, ale myslím opravdu hodně, je to k nevydržení a je to už každý den. Jsem neustále nadmutá ( můj manžel tvrdí že prdím snad i z vody, a to se hodně omlouvám že to tu píši) mám zácpy, které neustále řeším ( vždy pár dní klid a pak znovu),špatné trávení, hemeroidy, jsem podrážděná, citlivá a velice lehce výbušná, vůbec se necítím dobře. Mám nález na prsou ( konk. mléčné žlázy) a od gyne. nález na čípku a děloze.
Jsem poslední dobou stále unavená, vycucaná i po vyspání a ktomu ta moje nervozita a ty výbuchy zlosti :cry:
Vím že to ZATÍM není vážné, ale není to ani v pořádku. Nerada beru léky a proto hledám cokoliv jiného co mě postaví na nohy
Ale už raději končím. Přeji všem hezkou noc :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Doufáš dobře, jehly jdou nasadit k běžným stříkačkám ;) . Jehlu můžeš používat tak dlouho, jak budeš chtít - samozřejmě po desinfekci. Já jsem desinfikovala z počátku koloidním stříbrem, protože jsem ho měla dostatek. Pak Slávek poradil HCl a to je ještě lepší, dobře desinfikuje a nemusíš jím šetřit. Myslím, že s MMS bys mohla také, ale koncentraci Ti neporadím..
Dobrou :zzz: , Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše:Ahoj všici, tak jehly jsou objednány, budou zítra :) ...
Nezoufej, ty činjekce pracujou fajn a není to žádný běs. Můžou pálit, to se řídí koncentrací a dietou. Pokud je ranní :piss: moc veká síla, dá se vzít jakákoliv další. Co se týče sterilizace HCl, kapka jak ji koupíš do deci nejlépe destilky, ale aj do kohoutí vody, není to kritické. Pokud to budeš držet v dobře uzavřené lahvince, máš to na mockrát.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

ailleyscha píše:V poslední době mě hodně bolí hlava, ale myslím opravdu hodně, je to k nevydržení a je to už každý den. Jsem neustále nadmutá ( můj manžel tvrdí že prdím snad i z vody, a to se hodně omlouvám že to tu píši) mám zácpy, které neustále řeším ( vždy pár dní klid a pak znovu),špatné trávení, hemeroidy, jsem podrážděná, citlivá a velice lehce výbušná, vůbec se necítím dobře. Mám nález na prsou ( konk. mléčné žlázy) a od gyne. nález na čípku a děloze.
- bolesti hlavy, špatné trávení a vylučování, plynatost, podrážděnost, přecitlivělost, výbušnost = pít pravidelně odvar z Kotvičníku ...
- na to ostatní (hemeroidy + nálezy) = Kalísie ( [search]Kalísie[/search] ) ... mimo jiného mnohého dalšího ...

... ještě k tomu nadýmání ... viz http://www.novinky.cz/zena/zdravi/30142 ... ymani.html ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Děkuji moc za odpovědi :) , jehly už mám doma. Ale tu zatracenou destilku u nás prostě nekoupím, pouze technickou z drogérky, nemohla by být převařená voda nebo ta technická destilka??
Ještě furt nevím co je HCI, nestíhám číst a hlavně pak kde to pořídím, takže mi to bude ještě chvilku trvat než vyskouším :cry:
Ale pokračuji v néti, o víkendu ( trochu jsem změnila stravu tak by to mělo jít poznat i na chuti) začnu užívat i vnitřně + klystýr, činjekce holt budou muset počkat až budu mít vše
Přeji všem pěkný den


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

HCl je kyselina chlorovodíková, taky se jí říká solná a nejsnazší je koupit ji v drogerii jako technickou, která je 35%ní. Voda nemusí být nutně destilka, můžeš použít i vodu z vodovodu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Poota - díky, zítra koupím :) a kapku je myšleno jako kapku kapátkem ?? Asik jsem neznalá nebo pomalejc chápu, ale nerada bych dělala chyby.
K těm vaječníkům - viz. odkaz, po dvou porodech, asi ve 25 - letech jsem si nechala dát nitroděložní tělísko, vydržele jsem s ním asi 3 měsíce, pak najednou prudké bolesti břicha až do nohy, mírná teplota a lékař na gyne. mne okamžitě odeslal do špitálu s nálezem cysta na vaječníku 6x6 cm.
Před operací mi jen řekli že se podívají dovnitř a uvidí co dál. Probudila jsem se na pooperačním pokoji kde mi lékař oznámil že jsem měla jeden vaječník prorostlý cystičkama a na druhém velkou cystu už 10x 6 cm :shock: , takže mi uřízli co se dalo a zůstala mi děloha a kousek vaječníku aby byl menstruační cyklus.
Takže problémy byly a dnes vím že mám myom ( děloha) :(


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Kapku opravdu kapátkem - a je to kyselina, tak potom důkladně propláchnout.
S tím ostatním bych Ti doporučil podívat se na Protirakovinovou kúru pátera Ferdy, třeba se Ti zalíbí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše: ... Před operací mi jen řekli že se podívají dovnitř a uvidí co dál. ....
Hmm, pokud bys to dovedla zařídit, autohemoterapie vypadá jako velice spolehlivá cesta se jakýchkoliv cyst zbavit, ale "poradil" bych se i s tím páterem Ferdou, to může jít ruku v ruce a každopádně s autopatií, to se zase nebude dohromady nijak mlátit a pokud bys měla odvahu, je tu i terapie HCl. Vážně to chce se rozhlédnout a vybrat si. Ono je z čeho. Dokonce mi začíná připadat, že jsme tady z toho zdraví udělali samoobslužný bufet, jen se nebát si něco naložit a "okoštovat". Tím nemíním, že urina by byla nějak podřadná něčemu jinému. Naopak, specielně činjkce se mi jeví jako velice účinné na kde co a poněkud funkcí souvisí i s autohemoterapií a HCl terapií. Vše zde jmenované totiž vůbec nic neléčí, ale navádí tělo k tomu, aby se vyléčilo samo a pomahá mu v tom, což je daleko dokonalejší cesta ke kompletnímu zdraví než jakékoliv léčení.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Dík Slávku, tu autohemoterapii, autopatii zkouknu jen co dočtu HCI, pak i tu protirakovinnou kůru. Už vím kde koupit Betaine HCL :)
Ale jinak tu drogistickou HCI bych mohla použít i na HCI terapii ?
No zatím mohu zkoušet z lehce dostupnou urinou :) a když k tomu přidám občasnou hladovku tak už to musí být vidět - teda cítit, na ty činjekce se docela těším, tedy trochu mám strach ale víc jsem zvědavá na účinky
Zdraví Eva


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“