Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Eliška píše:Urinové injekce praktikuji již cca 2 roky. Nedám na ně dopustit... Do svalů a žil jen moč sterilovaná cca 20 minut ve vodní lázni a přecezená....
Ahoj Eliško,
jsem ráda, že máš podobnou zkušenost s urinovými injekcemi, jako mám já - na nemoci z nachlazení ani u mne nemají konkurenci ... Já si injekce aplikuji také pod kůži, i když do jiného místa, a z jiných důvodů ;) Do svalu mě to totiž bolí jako :devil: . Ale nezkoumala jsem důvody..
Používám jehly - tzv. "inzulinky", možná jsou příliš tenké, proto to při vytlačování uriny štípe. :ethink: .. musím to porovnat s běžnými krátkými...

Také mě zajímá, proč do svalu musí jít sterilovaná, když se aplikuje hned po odebrání. MUDr. Partyková ji používá bez sterilace, hned po odebrání ... Možná, že jsou nějaké novinky v aplikaci , o kterých ještě nevím - o urinoterapii jsem se zajímala před pár lety a poslední knížku o urinoterapii, kterou jsem četla, je Urinoterapie a nemoci od MUDr. V.Partykové - držím se podle ní ... Můžeš nám tady dát zdroj, odkud čerpáš?

Díky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:"Kostky jsou vrženy" ...
Tak jsem dneska také nastoupila do stejného vlaku :) ...
Jelikož mám začátky za sebou a moje tělo už urinu zná, nasadila jsem rovnou 2 kubíky. Na této dávce mám v úmyslu setrvat.

Dosud jsem urinové injekce používala pouze v akutních případech, když jsem zaháněla chřipku – jejich blahodárný účinek se v těchto případech nedá přehlédnout. Jsem zvědava, jak budou účinkovat, když tato akutnost není.

Zatím hlásím pocity po první aplikaci:
- do 20 - 30 minut se mi uvolnilo napětí v hlavě (ačkoliv předtím jsem si žádné napětí neuvědomovala), a v dutinách - byl to příjemný pocit.
- pak mě asi 2 minuty slabě píchalo v oblasti mezi dlaněmi a zápěstími obou rukou
- potom to přešlo do nohou – tisíce droboučkých jehliček píchalo do některých prstů a šlapek pod nimi a na patě (v těch místech mívám problémy s prokrvováním) a trvalo to asi hodinu, možná o něco déle – ale není to vyloženě nepříjemné nebo bolestivé ...
- nevím, jestli je to proto, že jsem injekci aplikovala do břicha, ale nejvýraznější pocity jsem měla v oblasti okolo žlučníku – jako kdybych tam měla nějaké háďátko, které se tam napřimovalo, tlačilo mě a různě se kroutilo :shock: :shock: ... Nejintenzivněji krátce po aplikaci injekce a po asi 20 nebo 30 minutách se to tam už jenom hemžilo až to nakonec ztichlo – současně s pícháním v nohou.

Mám v úmyslu na téhle dávce setrvat a injekční dávky zatím nenavyšovat. Což ale neznamená, že zůstanu jenom na injekcích ... :P

Rozhodla jsem se vyzkoušet radu od babičky Jani – a to že si na noc navlíknu ponožky namočené v urině, přes ně dám igelitový sáček a nakonec suché ponožky. Jednak se tím napomůže dostat do sebe urinu i přes kůži a mohlo by to pomoct i na ty nohy. :ethink: .. Uvidím.

Ahoj, Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... Zatím hlásím pocity po první aplikaci: ...
:D Já jsem dnes vynechal injekci z několika důvodů.
- Včera mi to udělalo povšechně jaksi dobře, ale mám pocit, že jsem to do svalu píchnul moc rychle a ještě teď rameno cítím, i když maličko. Ještě ráno jsem uvažoval, že snad tam nějaká urina ještě je.
- Uvolnilo mi to přesně jak Hanko říkáš sinusy, kde jsem si nebyl vědom moc toho, že mám najký problém. Nicméně uvolnění bylo markantní a jenom potvrzuje, jak se učíme žít s malými nepříjemnostmi, že je ani nevnímáme.
- Podstatně líp se mi cítily včera celý den nohy a to mravenčení jsem měl taky dost citelné, ale jen dopoledne. Odpoledne to přešlo na pocit povrchového chladu od lýtek dolů, ale takového příjemného a definitivně ne skutečného. Snad bych to přirovnal k působení mentolového krému.
- Večer velice intenzivní svrbění v krajině močáku.
- Než jsem šel spát, nejspíš mi natekly trochu játra, aspoň jsem to tak cítil a staly se poněkud citlivé. Tož jsem učinil rozhodnutí, že dám den pauzu, abych to moc netlačil.

Dal a nedal. Injekce se ráno nekonala, ale rozhodl jsem se to zkousnout a dal jsem si po ránu cca 1 deci krz krk :pivko: No, portské to zrovna teda není. To jsem to střihl napůl s vodou, zavřel oči a jdi tam. .... :ethink: že půjdu přes ty injekce. Napití mi nepřineslo pozorovatelné výsledky, ale ani mne to den po injekci téhož nepřekvapuje. Každopádně sinusy celý den naprosto čisté, nohy docela fajn, břicho kolem močáku trochu svrbí, ale fajn. Játra už po probuzení fajn, akorát tak nějak tlak na žlučníku.

Literatura udává, že se ta urina ve svalu a pod kůží vstřebá realtivně velice rychle, takže ráno pokračování, akorát si to pohlídám přes okuláry, pokud to spíš nešoupnu do hyždě a pomalejš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše: Já jsem dnes vynechal injekci z několika důvodů..
To je dobře, Slávku, že netlačíš na pilu. Řekla bych, že Ti ještě působí i ta AHT a játra mají co dělat.. Jestli jsi jim dal i "pivko", tak si moc neodpočívají a nelíbí se jim to .. Ta moč je stále trošku zakalená? Možná, že "pivko" by jim dělalo dobře, ale raději po kapkách - takových 10 kapek na jedno užití, 2x denně ...
Říkám si, jestli by nebyla lepší aplikace pod kůži ... V tom rozhovoru s dr. Partykovou (který byl později, než napsala tu knížku a kdy já s ní komunikovala) ona říká, že by se injekce měly dávat pod kůži .. možná se později zjistila tahle aplikace jako nejlepší :ethink: .. přes sval se to vstřebává moc rychle .. a když se trefí cévka, může to dělat neplechu. To ale záleží na Tobě .. :esilenced: :lol: .

Já teď zareaguju na tu "žížalu" a dám to blízko žlučníku - jsem zvědava, co tomu řekne :D. .. Ponožky už mám na nohách, tak můžu jít spát.. :zzz:
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... To je dobře, Slávku, že netlačíš na pilu. ...
Dík Hanko.
- Pivo piju tak 3x do roka, ne moc, když se sejdu s klukem. Vůbec mám picí léta za sebou. Už mi nechutá ani skotská, možná sem tam sklenka vína.
- Ta kalná urina vždy po kanadských sýrech, jak je jím málo ( :idea: ten jsem měl vlastně taky). Evropský mi to nedělaj a mlíko tu je k zbití, ne k pití. Takže ne "asi" po burákách. V poledne to už bylo včera bez kalu.
S těma injekcema do svalu to Dr. Partykové moc nevěřím. Sama uvádí nějakého doktora, který mluví o tisících lidí, kterým dával urinu jedinně do svalu a nikdy prý problém (zatím jsem proběhl jeden pdf). Taky mi včera po té do ramene vyhřezla po injekci slušná kapka krve, takže jsem nějakou žílu definitivně trefil, i když nejspíš skrz. Teď už je to naprosto klidný a definitivně žádný zánět.

Ráno to už zase postrčím, i když možná pod kůži, ať vím jak to "chutná".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

urina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

God's hand reached down


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Rozhodla jsem se vyzkoušet radu od babičky Jani – a to že si na noc navlíknu ponožky namočené v urině
... také se na to chystám, ale pouze s ponožkou na jedné noze, abych mohl porovnávat změny, jestli to něco udělá s pokožkou ... někde je tu zmínka, že by se měla zjemnit ...... už se těším, až budu mít paty jak "dětskou prdelku" ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Dva kubíky znamená 20 ml?
AHT sa ma aplikovať 1 x za 7 dní. Toto ako často, aby to mohlo mať podobné účinky?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

... ne, to je 2 ml ... ;) ... "kubík" v tomto případě znamená "kubický centimetr" ... podotýkám, že je nesprávné označení, jelikož "kubík" správně značí objem o rozměru 1 m3 ... (a dřevo už do toho raději vůbec nebudeme tahat, protože tam je to totiž ještě jinak ... jo, není holt metr krychlovej jako metr krychlovej ... :D) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

libcosenior píše:Dva kubíky znamená 20 ml?
AHT sa ma aplikovať 1 x za 7 dní. Toto ako často, aby to mohlo mať podobné účinky?
... jak správně říká A(&F), 2 ml ...
Já to teď aplikuji každý den - je třeba poslouchat tělo a přizpůsobit množství podle jeho reakcí . Mám v úmyslu po 3 týdnech - 1 měsíci udělat týden přestávku, aby se IS neodnaučil pracovat.. ;) .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... také se na to chystám, ...
:D Lenost? Pokud to je použita pro povrchové problémy, byť i kosmetické, doklady naprosto jasně říkají, a to od nepaměti, že má být odpařená na 1/4 objemu, jinak že to nic moc neudělá. Dále, Malachov se sice vyjadřuje, jako skoro ve všem jednou tak a podruhé onak, že urina se nesmí nikdy mrazit, což zase na jiném místě popírá tvrďa, že pokud se nejdříve podchladí na až -4°C, a to už vymrzat asi bude, snese pak vaření a účinnost se dá zachovat po delší čas.

Z toho co vím o kdečem, vymražení, (děkuju Anri) by mělo být podstatně rozumnější metoda jak odebrat vodu z uriny, než odpařování varem, vzhledem k uchování informatiky a nejspíš i různých protilátek, tedy bilkovin atd. To nemluvě o tom, kdo to má pak čuchat :devil: že to staří indové vařili, není překvapivé, anžto nejspíš neměli ledničky. Zahuštění samo o sobě velice zvedá osmotický tlak díky přítomným solím a tudíž nutně proniká do pokožky a dál podstatně lépe než čerstvá, či jenom stará urina. Mluvě o staré urině, další souhrnný poznatek je, že urina uchovaná 3-6 dní za pokojové teploty sice zpáchne jak ďas, ale účinnost se opět velice navýší.

Ahoj, Slávek.

P.S. Lidé čtěte. Lidé konfrontujte údaje. Lidé vyberte si jen to podstaté, především zkušenosti, oproti návodům. Nicméně, čím starší informace, co se týče návodů, tím cennější.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Aby som si to ujasnil.
Jeden krát za týždeň si pichám do brucha 50 mg biologického lieku Enbrel:
IMG_0072.JPG
Mám tomu rozumieť tak, že 50 mg je 5 ml?

Ak je to tak, nie je 2 ml uriny málo na jednu aplikáciu?
Pri AHT je písané až po 5 ml do ramien a po 10 ml do sedacích svalov.
Navyše zvýšenie počtu bojovníkov v tele zhruba na 20% trvá asi 6 dní a preto sa to opakuje každých 7 dní.
Mám psoriatickú artritídu (preto beriem okrem tabliet Methotreksate aj Enbrel) a chcel by som sa jej zbaviť.
Je to "nevyliečiteľná" choroba tak isto ako jej základ - psoriáza (lupienka), ale podľa toho, čo som čítal o AHT, dá sa vyliečiť. Ak je to možné aj AUrinoT, tak je to prijateľnejšie, aj keď už som si našiel pomocníka na odber krvi, pretože nebudem na nikom závislý.

Chcem si urinu pichať do brucha, pretože s tým už mám veľa skúseností z praxe.

Takže denne, 2 ml a do brucha. OK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

libcosenior píše: ... Mám tomu rozumieť tak, že 50 mg je 5 ml?
To je snad je 5tá obecná. Pokud by to byla destilovaná voda na 4°C, bylo by to jenom tisíckrát vedle. U uriny ještě hůř. 1kg vody = 1L vody. Kilo je tisícinásobek. "mili" = tisícina.
libcosenior píše: Ak je to tak, nie je 2 ml uriny málo na jednu aplikáciu?
Čmuchej šmudlo. Máš to v přílohách. Není to jednoznačné.

Jinak dnes jsem píchl 2cc čerstvé ranní do prciny a 1.3 cc pod kůži na stehně. V obou případech fajn, takže u toho ramene to byla definitině propíchnutá žíla. Pod kůži se mi to zamlouvá víc. Jednak je jakás takás kontrola, jak se to vstřebává a jednak se to dá snadněji píchnout na několik míst najednou a tím se dá třeba i 5cc pohodlněji rozdělit, nemluvě o tom, že jak mnozí již naznačili, není šance propíchnout nějakou žílu, o nervu nemluvě. Jinak podle literatury, aj několikrát denně až 3cc. Bulka na stehně (4 hodiny) je ještě hmatatelná, takže zas tak rychle se to nevstřebává, pokud to není otok :dknow:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... Mám v úmyslu po 3 týdnech - 1 měsíci udělat týden přestávku, aby se IS neodnaučil pracovat.. ;) .
S tou imunitou bych si po včerejším čtení vůbec nedělal starosti. Nenašel jsem zatím, že by kterýkoliv z těch vědů zjišťoval, co se děje jak při ústním, tak po injekcích s bílýma, ale dá se předpokládat, že jako vše i urina mimo krevní oběh s nima nějak hne, a to nahoru. Dále se dá předpokládat, že pokud se těm malinkým bílým miláčkům dá správná informace, skoro by se dalo řít, pokud jim člověk v tý moči namočí čumáček jak kotěti, rozběhnou se do boje. Třeba to v těch papírech někde je. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: injekce uriny

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:
A(&F) píše: ... také se na to chystám, ...
:D Lenost?
... ale houby lenost ... :D ... jenom teď v mrazáku není místo na vymrzání ... :D :D ... a příroda za oknem to oproti očekávání fláká nad nulou, takže nemám zahuštěnej materjál ... :dknow: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“