Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:Posledních 14 dnů je urina vlastně slaná i ráno i během dne. ...
Všechno jídlo je slané od přirozenosti, i když ne moc. To mluvíme i o zelenině atp. Housky, chleba a cokoliv zpracovaného včetně zavařenin obsahuje extra sůl. No a ledviny tu trochu akorát připozahustí. Navíc jeda nesolené zvýrazňuje slanost čehokoliv poněkud slanějšího.

Navíc jsem zažil při minulé čuhladovce, že se sůl po několika dnech najednou vyvalila do moče, odkud nevím, ale ze střeva těžko. Tělo někde něco hold zbořilo, nebo toho na hladu v nějaké fázi v sobě tolik nepotřebuje. Proto jsem se taky zmínil, že sůl se ještě neprovalila. Posledně to byl 3tí a 4tý den. Možná se tentokrát ani nespustí, i když dnes pozdě odpoledne trochu slanější byla, ale nic moc.

Je 8 večer a zatím držím, i když se viklám :bhead:

Jinak mi taky došla jedna maličkost. Píchl jsem před hodinou po dost dlouhé době 4ccm čuriny do :ptrain: rozdělené levá, pravá. Přitom jsem myšlénkama bloumal po světě. Dolehla na mně nutkavá asociace.

V autohemoterapii máme zmínku, že nějací chytráci namysleli metodu skoro autohemoterapie, a to autoterapii pouze s vlastní krevní plasmou. Jeden krev odstředí odundaje krvinky v laboratorní ždímačce zatímco druhý je odfiltruje přímo v mazané, patentované a zběsile drahé stříkačce.

No a jiní chytráci tu plasmu odeberou již oddělenou navíc s přídavkem dobrot z ledvin z tama, kde plasma mírně zahuštěná prýští z těla zcela přirozeně sama a použijí ji na činjekci, aniž by museli pokaždé navštívit felčara, nechat si brát krev a platit za něco, co se dá takřka zadarmiko udělat doma na hajzlíku, či kdekoliv a kdykoliv. Ať žije alternativní meducína.

Navíc Ti chachaři v autohemo tvrdí, že "autoplasmaterapie" pracuje líp než plná autohemoterapie. Dovolím si o tomto tvrzení zatraceně vážně pochybovat, ale že fachá docela fajn máme už přesvědčivě vyzkoušeno.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:( Převčírem jsem snědl večer dva talíře zmrzliny s miskou vlašáků, a 6 krajíců chleba s dvojema rybičkama. Včera večer talíř zmrzliny s hrstí vlašáků a 5 krajíců chleba se 4ma míchanýma vejcema na másle :ethink: kupodivu jsem po takovém přerušení 6ti denní neutrpěl žádnou újmu na zdraví :D Je to v hlavě. ....... Takže další kolo.

:?: Teď po docela důkladném vyprázdnění jsem se zvážil a mám 72kg jak před hladovkou a to mám co dohánět co se týče vody. Začnu to hlídat. Jinak taky před spaním už skoro pravidelně "čaruju". Pořád na picí :piss: , ale nějak se ty bolístky dost uklidnily, ne úplně. Co ale přibylo je škubání nad sklem v noze a to dost intenzivní. To jsem zvědav, jestli začne sklo lízt ven. :roll: To by bylo zajímavý.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: To jsem zvědav, jestli začne sklo lízt ven. :roll: To by bylo zajímavý.
Jestli začne vykukovat, tak se mu ukazuj jenom pozvolna, aby zase raději nezalezlo :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Tak jsem urinoterapii posílila autopatií. Nejsem si zcela jista, zda to byl ten nejlepší nápad, ale už to běží.. :)

Urinoterapie dělá, co může, pro lepší výsledky je ale dobře, když je posílena hladovkou (což já bohužel nemůžu). Poslední dobou jsem jaksi zůstala stát. Napřed jsem dělala přestávky s opětovným nasazováním uriny - z počátku se něco dělo, ale pak přišel znovu klid. "Rýže" se už neobjevuje (jenom před časem 3x), řekla bych, že to, co bylo v tenkém střevě je z velké části pryč. Jenom mě mate mírná bolestivost a "cosi" na pohmat v břiše okolo pupku. Něco tam stále zůstává a já to chci dostat pryč! Ať je to co chce, jisté je, že mi to pomáhalo udržovat štíhlou linii. Společně se mnou snědenou potravu papal ještě někdo. Teď už nepapá, a já jsem přibrala další kilo :bhead: :( Tělo bylo zvyklé udržovat sebe a ještě živit příživníka a teď ty dvojité dávky fasuju jenom já ... zařazuji poloviční množství už beztak skromného jídelníčku - uvidím, jestli se to projeví na těle :roll: .

Jak probíhá urinoterapie s autopatií píši v
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 38#p117238
Ahojte :lol: , Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

pití - už je to zas jinak?

Příspěvek od milda »

pití - už je to zas jinak?
dal jsem to ještě do jednoho vlákna, ale napadlo mě - hlavně, co na to odborníci čurinologové? ;) :D
je to zas jeden úplně opačný názor...
rada.pdf.pdf.pdf.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pití - už je to zas jinak?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše:... co na to odborníci čurinologové? ..
Já třeba i to, že jsem si všimnul, že už nějakou dobu po sejru nečuřím kalný.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pití - už je to zas jinak?

Příspěvek od libcosenior »

milda píše:pití - už je to zas jinak?
Jedz do "polo syta", pi do "polo pita"! - stará ľudová múdrosť
Ale je tu problém.
Straší človek prestáva mať pocit smädu a preto nepije skoro vôbec. Teda pije, ale len zo zvyku, teda napr. kávu, možno čaj a možno polievku. Keď sa to spočíta, mnoho krát to nie je ani 1 liter tekutín denne a tu už môže nastúpiť dehydratácia tela a človek vysýcha.
Preto je vždy dobré si uvedomovať a sledovať, koľko toho za deň vypijeme (samozrejme aj čo pijeme).

PS.
Napr. ja som dnes už vypil zhruba 2 litre tekutín: asi 1,5 l vody, 2 dl kávy a 2 dl :piss: .


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

viktoria píše: ... Moč bol dnes červený ale test ukázal aj krv v moči... vieš mi poradiť, ...
Urinoterapie. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od viktoria »

Ahoj Slávek, začala som s urinou, zatiaľ veľmi opatrne.... ale keď je ph 8 a vysoký hemoglobín, tak nemám odvahu to riešiť týmto spôsobom... zrejme prebieha zápal... :-(


V.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

viktoria píše:Ahoj Slávek, začala som s urinou, zatiaľ veľmi opatrne.... ale keď je ph 8 a vysoký hemoglobín, tak nemám odvahu to riešiť týmto spôsobom... zrejme prebieha zápal... :-(
To pH mluvíš nejspíš o moči. Pokud ano, dopídíl jsem se tuhle, že VitC, pokud je přebytečný, docela hezky pH moči sundavá (jako spousta kyselin a zabraňuje tvorbě kamení). Co se týče krevního pH, bude ta moč celkem spolehlivě poukazovat na to, že se Ti odvápňujou kostě. Tady zase lezeme do vlákna Vodík - Oxidační stres. Náprava vypadá dost spolehlivá dodáváním vodíku. Ten se zase dá vyrobit několika velice jednoduchými metodami. Jednou z nich je dát do zavařovačky s vodou kus čistého hořčíku, zakápnout majinko nějakou kyselinou a držet zavíčkované v lednici a pít z toho a taky doplňovat po napití jak vodu, tak kyselinu. Asi by bylo vhodné pod flašku dát magnet, celkem je jedno jaký. Osobně si dnes vyzkouším jak se hořčík chová s askorbovou, prej je to ale ok. První hořčík jsem objednal blbě, ne čistý, ale čistý je už na poště a za moment letím ho vyzvednout. Ten vodík bych tedy definitivně použil taky. Když to necháš, zaděláváš si na osteoporózu.

No, a teď mi prosímtě vysvětli, z čeho máš s urinou strach ve vztahu k zásaditosti moči a vysokému hemoglobinu? Móóóc by mně to zajímalo. Snad s tím odpověz v urinoterapii.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od viktoria »

Slávek, ano hovorím o ph moču, krv neviem v akom stave je... ok nasadím céčko, verím že pomôže. Lenže u mňa je to nejaká chyba v systéme, nefunguje trávenie, črevá, motá sa mi hlava, teraz ten moč, k tomu migréna... už som z toho fakt smutná... neviem sa z toho dostať už veľmi dlho... niečo vyliečim, a niečo iné začne... bludný kruh... k tej urine - jednoducho som chytila strach, keď nie je "sterilný"... Slávek, ja som úplný amatér, preto čítam vaše vlákna, aby som sa podučila...
ďakujem za odpoveď


V.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

viktoria píše: .... k tej urine - jednoducho som chytila strach, keď nie je "sterilný"...
A jako třeba jogurt a sýr, to jsi někdy jedla? Plavala jsi někdy v rybníce, moři, řece či jezeře, aniž sis někdy lokla? Jedla jsi někdy třeba chleba, nebo jsi si třeba jako děcko cucala palec, možná i od nohy .... od stolu? Zdraví není ve sterilitě Viktorie. Zdraví je aspoň do značné míry v tom, co nám ho vrací. Kdybys byla Hinduistka, bumbala bys s chutí kravské vončo pončo, což je směs kravského mléka, moči a kravinců, a kroutila hlavou nad tím, že bílý sahib si může tento vynikající nápoj ošklivit, když "každý ví", jak je zdravý a léčivý, zatímco kolemjsoucí Beduín by se s Tebou možná i do běla pohádal zda-li je lepší kravské, nebo velbloudí vončo pončo.

Ale víš co? Zaplať pámbu, že jsi se začala starat :spirit: :D :good:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od poota »

viktoria píše:k tej urine - jednoducho som chytila strach, keď nie je "sterilný"...
Tohle je právě jeden z omylů v naší výchově - že moč je stejný odpad jako stolice.
Ono tomu tak vůbec není a oddělené vyměšování moči a stolice je veliký pokrok ve vývoji, který je vlastní hlavně savcům - v raném stádiu jejich mláďat dokonce funguje jako plodová voda.
Stolice jako odpad vzniká z chutné a nezávadné potravy a pití až ve střevech, kde se nestravitelné a nestrávené zbytky potravy rozkládají působením bakterií.
Moč vzniká "filtrováním" krve v ledvinách - přitom se nedá tvrdit, že v krvi je něco tak závadného, aby byla nepoživatelná. Takže není ani přílišným překvapením, že v moči žádné bakterie nejsou a že moč je ze všeho nejpodobnější krevní plazmě.
To jen tak ve zkratce, třeba to někdo ještě doplní a nebo upřesní.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od viktoria »

Ok, ok, beriem.. som z toho celá poondiata... zatiaľ mi nerobí problém pleťová voda, ako mi radil Slávek... idem do toho... len by som rada vedela, kedy, ako často a koľko :-)...


V.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Nemusíš se bát ani toho čištění zubů. Prozradím Ti i jedno tajemství výrobců zubních past - do těch nejdražších se přidává ... se přidává ... no přece močovina :lol:
Zatím nespěchej a do ničeho se nenuť - pokud by se Ti nelíbil zbytek chuti v ústech, klidně to zapij čistou vodou nebo si pusu vypláchni.
Až si trochu zvykneš, budeš sama cítit, kdy a kolik Ti toho prospívá. Za nejsnazší považuji spojit to s čištěním zubů, což běžně vychází na ráno a večer.
Ono se nejedná jenom o to, že vracíš tělu různé stopové prvky, za které bys v různých doplňcích stravy musela platit, ale současně se jedná i o jakousi zpětnou vazbu, kdy organizmus může reagovat na svůj momentální stav. Další výhodou je to, že se příznivě ovlivňuje mikroflóra v tenkém střevě, kam se třeba klystýry prakticky nedostanou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“