Žlučníkové kameny

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od dkamila »

Já bych osobně na rehabilitaci nešla,může to dopadnout stejně a hlavně ne na elektriku.Kamínky se mohou zase uvolnit.


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
LuPa_82
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11 lis 2012 7:02
Bydliště: Blovice (Plzeň-jih)
Dostal: 5 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od LuPa_82 »

Děkuji za odpověď, měla jste naprostou pravdu! 15.1. jsem již jednu rehabilitační proceduru podstoupil. Vířivka plus elektroléčba. Samozřejmě mi následující tři dny nebylo moc dobře a cítil jsem nepříjemný pocit v pravém podžebří. Při další rehabilitaci jsem se o tom zmínil tamním sestrám a ty mě doslova vyhnaly pryč domů a léčbu přerušily. Požádal jsem je tedy alespoň o to, aby semnou cvičily nějaké ty cviky. I to bylo okamžitě a důrazně zamítnuto a hybaj domů... Prý se mám ozvat až po operaci žlučníku. Na operaci ale asi nepůjdu. Zahájil jsem očistu jater a žlučníku. Mám za sebou dvě úspěšné procedury s epsomskou solí, olivovým olejem a citronem. Vše proběhlo hladce a naprosto bezbolestně, nic jsem necítl a dvakrát se ze mne vysapala hromádka šutrů a dalšího drobného smetí. Největší šutr přesahuje velikost 2cm. Podle G. P. Malachova (kniha TOTÁLNÍ DETOXIKACE) se tato očista jater má dělat alespoň 4x, tudíž mě ještě dvě procedury čekají. 23. února mám nástup na operaci. Jsem tedy zvědav, co mi lékaři řeknou. Ale na operaci mě nedostanou, žlučníček si pěkně nechám 8)

Pro zajímavost nabízím nahlédnutí do fotogalerie s mými kameny. Vybíral jsem jen ty větší kousky: http://stodva.cz/Zlucnik/zlucnik.htm

Očistu jsem prováděl podle návodu na těchto stránkách:
https://stepankazeithamlova.cz/kdo-chce ... k-a-jatra/


Žádný učený z nebe nespadl. A i kdyby spadl, stejně by se zabil...
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od dkamila »

Na žlučník je dobré brát i homeopatikum Chelidonium majus 15 CH (Vlaštovičník větší ). 2 x denně stačí brát 3 kuličky rozpustit pod jazykem. Chelidonium si můžete vzít také kdykoliv při potížích .Dost lidem pomohl od operace a hlavně odstranění žlučníku


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
LuPa_82
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11 lis 2012 7:02
Bydliště: Blovice (Plzeň-jih)
Dostal: 5 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od LuPa_82 »

Velice Vám děkuji za typ! :bye: Zkusím to sehnat!

Včera jsem dokončil čtvrtou fázi očisty jater a žlučníku. I po čtvrté jsem ze sebe vypudil kameny. Sice méně, ale za to bylo více drobného smetí. Dnes ráno jsem navštívil nemocnici, kde mám naplánovanou operaci a s výsledkem jsem se velice nesměle pochlubil. Nesetkal jsem se s žádným odporem ze strany lékařů. A to jsem se tolik bál, že si budou ťukat na čelo. Spíše byl znát údiv a opatrnost k nějakým závěrům. Paní doktorka byla v šoku, že toho je tolik. Termín operace byl zrušen a místo toho jsem objednán na 21.2.2020 na sono. Chvíli jsem musel čelit přesvědčování, že by bylo lepší žlučník odoperovat, pro jistotu, protože se problémy můžou vrátit. Na výsledek vyšetření jsem skutečně zvědavý :shock:


Žádný učený z nebe nespadl. A i kdyby spadl, stejně by se zabil...
Karamila
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06 kvě 2020 7:53

Re: .

Příspěvek od Karamila »

isabel píše: pát 14 kvě 2010 13:17 jinak mám už od dětství tmavé kruhy pod očima..vždycky jsem si myslela že je to dědičné ale nakonect bude fakt těma ledvinama nebo játrama ..uvidím jestli se to zlepší po té jaterní kůře..palo jak si mam uděat klystyr?,to se kupuje vlékarně ,nějaká flaštička nebo co?
Já jsem na tom úplně stejně.. :? Můžu se zeptat, v kolika letech vás tohle začalo trápit? Já jsem si začínala všímat hodně výrazných kruhu pod očima už nějak v pubertě. Teď je mi 30 let a jsem z toho úplně zoufalá. Musela jsem si na to koupit make-up, který dokáže zakrýt i tetování. Nedávno mi kamarádka říkala o metodě, kde se zakryji pomocí estetické kamufláže kruhy pod očima. Tady o tom kdyžtak více info, kdyby to někoho zajímalo.


Simms
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 29 lis 2012 17:44

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od Simms »

LuPa_82 píše: pon 03 úno 2020 12:15 Děkuji za odpověď, měla jste naprostou pravdu! 15.1. jsem již jednu rehabilitační proceduru podstoupil. Vířivka plus elektroléčba. Samozřejmě mi následující tři dny nebylo moc dobře a cítil jsem nepříjemný pocit v pravém podžebří. Při další rehabilitaci jsem se o tom zmínil tamním sestrám a ty mě doslova vyhnaly pryč domů a léčbu přerušily. Požádal jsem je tedy alespoň o to, aby semnou cvičily nějaké ty cviky. I to bylo okamžitě a důrazně zamítnuto a hybaj domů... Prý se mám ozvat až po operaci žlučníku. Na operaci ale asi nepůjdu. Zahájil jsem očistu jater a žlučníku. Mám za sebou dvě úspěšné procedury s epsomskou solí, olivovým olejem a citronem. Vše proběhlo hladce a naprosto bezbolestně, nic jsem necítl a dvakrát se ze mne vysapala hromádka šutrů a dalšího drobného smetí. Největší šutr přesahuje velikost 2cm. Podle G. P. Malachova (kniha TOTÁLNÍ DETOXIKACE) se tato očista jater má dělat alespoň 4x, tudíž mě ještě dvě procedury čekají. 23. února mám nástup na operaci. Jsem tedy zvědav, co mi lékaři řeknou. Ale na operaci mě nedostanou, žlučníček si pěkně nechám 8)

Pro zajímavost nabízím nahlédnutí do fotogalerie s mými kameny. Vybíral jsem jen ty větší kousky: http://stodva.cz/Zlucnik/zlucnik.htm

Očistu jsem prováděl podle návodu na těchto stránkách:
https://stepankazeithamlova.cz/kdo-chce ... k-a-jatra/
to co z člověka vyjde ven nejsou žlučové kameny, ale hrudky ktere jsou tvořen aminokyselinama s olivoveho oleje a epsomske soly. Možná ten kamínek vyjde společně ven a v tom bordelu se ztratí. Očista si myslím že fungovat muže. Pokud umi kaminek volně vycestovat do žlučovodu, tak tato metoda si myslím že by ho mohla dostat pryč.

https://www.thelancet.com/journals/lanc ... ntId=login


LuPa_82
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11 lis 2012 7:02
Bydliště: Blovice (Plzeň-jih)
Dostal: 5 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od LuPa_82 »

Simms píše: stř 02 úno 2022 9:31
LuPa_82 píše: pon 03 úno 2020 12:15 Děkuji za odpověď, měla jste naprostou pravdu! 15.1. jsem již jednu rehabilitační proceduru podstoupil. Vířivka plus elektroléčba. Samozřejmě mi následující tři dny nebylo moc dobře a cítil jsem nepříjemný pocit v pravém podžebří. Při další rehabilitaci jsem se o tom zmínil tamním sestrám a ty mě doslova vyhnaly pryč domů a léčbu přerušily. Požádal jsem je tedy alespoň o to, aby semnou cvičily nějaké ty cviky. I to bylo okamžitě a důrazně zamítnuto a hybaj domů... Prý se mám ozvat až po operaci žlučníku. Na operaci ale asi nepůjdu. Zahájil jsem očistu jater a žlučníku. Mám za sebou dvě úspěšné procedury s epsomskou solí, olivovým olejem a citronem. Vše proběhlo hladce a naprosto bezbolestně, nic jsem necítl a dvakrát se ze mne vysapala hromádka šutrů a dalšího drobného smetí. Největší šutr přesahuje velikost 2cm. Podle G. P. Malachova (kniha TOTÁLNÍ DETOXIKACE) se tato očista jater má dělat alespoň 4x, tudíž mě ještě dvě procedury čekají. 23. února mám nástup na operaci. Jsem tedy zvědav, co mi lékaři řeknou. Ale na operaci mě nedostanou, žlučníček si pěkně nechám 8)

Pro zajímavost nabízím nahlédnutí do fotogalerie s mými kameny. Vybíral jsem jen ty větší kousky: http://stodva.cz/Zlucnik/zlucnik.htm

Očistu jsem prováděl podle návodu na těchto stránkách:
https://stepankazeithamlova.cz/kdo-chce ... k-a-jatra/
to co z člověka vyjde ven nejsou žlučové kameny, ale hrudky ktere jsou tvořen aminokyselinama s olivoveho oleje a epsomske soly. Možná ten kamínek vyjde společně ven a v tom bordelu se ztratí. Očista si myslím že fungovat muže. Pokud umi kaminek volně vycestovat do žlučovodu, tak tato metoda si myslím že by ho mohla dostat pryč.

https://www.thelancet.com/journals/lanc ... ntId=login
Děkuji za zajímavý komentář :good: Ukazoval jsem ty "šutry" v nemocnici lékařce, která mě měla při mém pobytu na starost. Jedinou otázku, kterou mi udiveně položila, byla tato: "Jak jste to dostal ven?" Zavolala ještě dvě kolegině a všechny koukaly jako vrány a nic nerozporovaly. Neměla by lékařka vědět, jak žlučové kameny vypadají? Nechci se hádat, jen by mě opravdu zajímalo, kde je pravda. Další věcí je to, že později, s počtem prodělaných procedur, se množství "odpadu" postupně snižovalo. Fakt by mě zajímalo, co je tedy pravda :?:


Žádný učený z nebe nespadl. A i kdyby spadl, stejně by se zabil...
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“