Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Godzila, zapper a candida

Příspěvek od muflon »

Godzila, zapper a candida(candidosa) :

Ohledně zkušeností např.zde:
http://www.dedekkorenar.cz/diskuze/tema/116.html
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 5159#75159
http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=45

Slavek Krepelka:
....domácí Godzila vymlátí dostatečným používáním za dostatečnou dobu bakterie a plísně z krve, sledováno tmavým polem, osobní zkušenost. Zbytek těla to může udělat a v mnoha případech udělá, ale to už bude víc otázka uvolněných rezerv imunního systému a není to spolehlivé. Taky to dělá velice dobře červeným krvinkám. Godzila za 10 dolarů mi přišla mnohem účinnější než Sota zapper za 230 chechtáků a žádný špekulování nad frekvencema.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Můj celoživotní boj s candidou-Světlo v tunelu...

Příspěvek od muflon »

Sláva nazdar výletu...JUPÍÍ !!! :D :lol: :mrgreen:

Děkuji tímto velmi Jardovi !! , tak se mi konečně podařilo zpacifikovat candidu-test dnes nádhernej, test na kvasinky vyšel skvěle, kompaktní slina na hladině drží už přes půl hodiny a neklesá ve vláknech ke dnu...!

Rád bych aby všichni co už jako já občas klesali na mysli a říkali si jestli celé to "blbnutí" a skákání od rána do večera okolo zdraví má vůbec smysl, tak aby dál vytrvali....já už okolo zdraví svého i rodiny skáču od rána do večera přes půl roku a už sem měl chuť s tím šlehnout....(díky za podporu lidem jako je pan Jarda Zajíček (zdravi-az.cz), lidé z tohoto fóra u pramene a taky dědek kořenář, díky nim jsem s tím nesekl a doufám že aspoň něco z toho o co jsem se dělil s ostatními bylo a bude někomu(kvůli přehlednosti-vláknech) prospěšné...

Vyhraná bitva ještě ale nemusí znamenat vyhranou válku.. :mrgreen:
... čeká mne nejen nadále udržet kvasinky pod kontrolou, ale i pomoc členům rodiny aby dosáhly to co já abychom se vzájemně zase nenakažovali navzájem...
(candida se podobně jako borelioza může vrátit...takže my "uzdravení" se nesmíme vracet k návykům které by nahrávali nepříteli, a celoživotně dál posilovat imunitu a dělat neustálou prevenci(fungicidy, odčervovací látky, strava, jód, minerály, pH, apod...prostě osvědčené rady pana Jardy které jako KOMPLEXNÍ METODA po čase dají výsledek když člověk vytrvá dostatečně dlouho(to u někoho může být i možná pár let než se tělo dá dokupy...).
(to u někoho může být i možná pár let než se tělo dá dokupy a navíc NA KAŽDÉHO MŮŽE ZABRAT NĚCO JINÉHO, každý jsme jiný...). :!:

Pro ilustraci: včera jsem měl den, který si vyhražuju 1xTýdně na pelyněk+jód+hřebíček..., zdokonalil jsem to včera o 2h pěší rychlou tůru v přírodě ;) , a večerní koupel s mms, během dne 2x 1/2-1 káv.lž. peroxidu magnesia(poprvé mi test po peroxidu magnesia nevyšel dobře-sliny klesali dál ve vláknech, je nutné to brát si myslím aspoň týden nebo i déle, nestačí jednou). :!:

Je to paradox, ale vlastně sem vděčnej že "díky" nemoci sem se dostal k těmto informacím, a dokonce i k těm které sem nehledal a můžu následně více chápat své blízké kteří dlouhá léta strádají ve svých nemocích a já sem jim dřív nedokázal být oporou... :oops:

Takže se člověk naučí více naslouchat svému tělu a druhým...Přeju každému aby ho nemoc nezdeptala...vždy více záleží na tom co jsme se byly schopni naučit a rozdávat během svého života(a i během nemoci...).

Good Luck!! ;)

------------
PS: candidu mám od narození, a navíc před 2-3 roky rozjetou půlročním užíváním antibiotik na boreliozu, což mi úplně rozhasilo můj organismus+další vlivy jako dlouhodobé stresy a prac.zatížení....)...proto již přes půl roku pátrám po skutečně účinné léčbě(do chemie se mi už nechce...mám imunitu nabouranou taky od dětství množstvím kortikoidů a antibiotik co do mne za ta léta narvali...). :cry:

Zvažuju že hlavně nutné neustále posilovat imunitu, takže dál budu brát Beta extrakt Forte(melasa s beta glukanem), a časem zařadím i Astragalus(kozinec blanitý)....

PSPS: :D Slávku, ten peroxid magnesia (nebo kdo nesežene, tak OXY-OXC...) bude asi nejspíš to hlavní co zabralo(bral jsem cca týden až do stavu průjmu-pokud berete jiný druh hořčíku tak jej vynechte po dobu braní peroxid magnesia(OXY-OXC) a nutno dodržet min.2h odstup od antioxidantů-jako třeba od Céčka, vit.E, ap.(nejlépe ráno antioxidanty a večer vzít peroxid magnesia(OXY-OXC).
... peroxid magnesia z lékárny - musel sem to objednat a je to dost drahý 50g cca 250kč...bere se až do průjmu, a pak občas a klidně i denně malá udržovací dávka např.1/2káv.lž., nebo koupit OXY-OXC(taky drahé) ale nejlevnější je chodit 1h denně do přírody rychlejší chůzí podél řek a v lese....nebo si přídit za cca 250kč už nafurt Sifon SIF6 dědka kořenáře a několikrát denně do něj dýchat(probublávat) podle návodu:
http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... n-p86.html
a
http://www.dedekkorenar.cz/clanky/o-zdr ... fonem.html

... ale nepodceňuju celkovou pomalejší komplexní metodu popsanou v tomto vláknu, je to ale na rozdíl od peroxid magnesia běh na dlouhou trať....otázkou samozřejmě zůstává to co píšu ve vlákně o Homeostázi...pokud se celkově (svůj IS) nedáme dokupy, tak se nám dříve či později i ty "již vyléčené" nemoci budou vracet...!!!

Ještě ocituju dotaz:
Myslíte že je vhodné střídat proticandidové látky jak sem četl někde že by se měli brát cca 4druhy denně a po pár dnech obměnit aby si kvasinky nezvykly a aby to dál zabíralo??.
(např.že by člověk bral pár dní mletou lichořeřišnici+oregano+česnek+cibule, po pár dnech(nebo hned po jednom dni) obměnit a nahradit jednu či dvě složky něčím jiným(kysané zelí, čerstvý zázvor, křen, koloidní stříbro, kyselina kaprylová atd.)

JZ:
Ono to zase tak složité není a nějaké pravidelné střídání podle mě také není nutné. Prostě jezte fungicidní rostliny i potraviny dle chuti, ale stále a tím vlastně budete i náhodně střídat, což bohatě stačí i funguje. Pokud občas něco špatného sníte, tak vždy na to šoupněte tak dvě, až čtyři tobolky velikosti 00 plné mletého oregana a pak asi tak po hodině dvě stejné kapsle peroxidu hořčíku(nebo tablety OXY-OXC), tím máte celkem slušnou jistotu, že kvasinky se množit nebudou.

Další info o kyslíku a jak jej dostat efektivně do těla:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... 945#p14945


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Můj celoživotní boj s candidou-Světlo v tunelu...

Příspěvek od kutil »

Ahojky, opět :roll:
Já su na sebe strašné bordelář a jak mi trochu otrne tak už ani nedržím dietu atd.... Prostě se těch kvasinek nemůžu enem tak zbavit Tu Candii sem s mmskama omezil nejmíň 3x, ale to bych nesměl kafovat, sladit, jíst pečivo atd.... no a to já neumím .....
Ale svítá na lepší časy
Doplňuji nedostatek HCl kapkami i Betainem a zdá se, že Candia pomalu bere zpátečku. Poslední dva dny sem si vzpoměl na PMS a .
Opět mí zrůžověla špička jazyka a ten bílý povlak v zádu se pomalu zmenšuje. Nevím jestli je to přímo Candia, doktorům se ji nepodařilo prokázat a přesto mám příznaky které odpovídají působení Candie-grrr
Díky PMS jsou kvasinky opět na ústupu i když o sebe nedbám. Při mém přístupu k léčbě to bude trvat dýl a ani se nedivím. Ale když sem si ji pěstoval 40 roků tak se jí přece nemohu zbavit enem tak

Stačil jen jeden den bez PMS a kvasinky se opět vrací-grrrrrrrrrrrrrrr
Tak su rád, že je ještě naděje v tom dodávání kyslíku.. :roll: .
Já si myslím že tou kombinací mmsek, hřebíčku, PMS a nyní i peroxidu se v těle vytváří takové podmínky, že by to těm kvasinkám opravdu mělo vadit :idea:

Chce to enem vydržať
H.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Bojovníci proti candidě

Příspěvek od muflon »

Na jednom zahraničním webu sestavili žebříček deseti největších bojovníků proti candidě:
(žel nevím zdroj...je to ale ze zdravi-az ocitováno... ;) )

1. Kokosový panenský olej(tuk)
2. Česnek (nejlépe čerstvý)
3. Cibule (hlavně červená - existuje pálivá i nepálivá varianta)
4. Mořské řasy
5. Mandle
6. Zázvor (nejlépe čerstvý)
7. Olivový olej panenský
8. Citronová a limetková šťáva (asi kvůli zvyšování pH)
9. Dýňová semínka
10. Kajenský pepř (chilli paprika a jiné pálivější druhy)

JZ to komentuje:
Ten seznam vyhovuje, ale určitě by mohl být i rozsáhlejší. Já uznávám trochu jednodušší, tedy fungicidy, kyslík, chlór, jód a zinek. Většina z těchto látek je právě obsažena v tom vašem seznamu, ale lze je aplikovat i samostatně, třeba kyslík máte v tom peroxidu hořčíku.

Pokud nevíte co vše se dá zařadit mezi fungicidy tak na zdravi-az.cz lze na fóru najít pomocí služby Hledat...
Aspoň rámcově:
Mezi fungicidy se řadí například kokosový olej, byliny, jako lichořeřišnice a oregano,skořice,zázvor,cibule,česnek a jiné fungicidně působící potraviny. Je potřeba si uvědomit, že silné fungicidy jsou i některé prvky, třeba selen, zinek a pak úplná vražda na kvasinky je měď, ale s tou už opatrně, dá se předávkovat a brát dlouhodobě více jak 3 mg mědi denně může být dost nebezpečné.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Candida a vliv na psychiku

Příspěvek od muflon »

Candida a vliv na psychiku
- candida vylučuje toxiny do těla, které mohou podle MUDr.Šáchy z celostní medicíny.cz vyvolat dokonce časem deprese, duševní nemoci, rakoviny atd...

JZ komentuje jeden dotaz:
Pokud jste zamořený kvasinkou, tak je logické, že nervy nejsou srovnané, protože jste vlastně přiotrávený toxiny které vylučuje tato přemnožená kvasinka.
... Potvrzuje to i krkací test, protože ukazuje na velice nízký stav kyselin a velice vhodné by bylo kyselinu HCL minimálně nějakou dobu dodávat. Jednoznačně začněte dodávat chlorid hořečnatý a uvidíte jak se celkově srovnáte.

PS: dodávám, že přemnožená candida se "brání" pokud ji začneme brát její potravu...a snažíme se dělat opatření abychom ji zpacifikovali...

Je nutný používat všechny možné způsoby vnitřní očisty těla...a dodáním kyslíku a pohybem na čerstvém vzduchu a denním světle, podpoříme psychiku...a kdo umí podpořit psychiku i jinak viz vlákno Hanky o Psychice...


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Cil=obnovit tvorbu HCL v těle

Příspěvek od muflon »

http://www.pi-centrum.kvalitne.cz/index ... tail&id=16

"... jde o vnitřní prostředí....zlaté je heslo jez do polosyta pij do polopita a budeš žít dlouhá léta..."

"...Čím méně mají vnitřní orgány práce, tím lépe a léčba je rychlejší. Pokud se člověk začne spoléhat na tabletky, je v začarovaném kruhu...Komu se chete klanět duchu nebo hmotě?

Nejlepší čistič je kyselina solná tvořící se v žaludku na lačno.

...Hlad je skrytá žízeň proto by jsme měli hodně pít a to hlavně čaje jako je Lapacho, kopřiva...."

Silný ozdravující a urychlující efekt se také dostavuje při dodržování zásad orgánových hodin, hlavně nejíst na večer."


Jak škodí kvasinky v lidském těle?


Výměšky kvasinek patří k nejzhoubnějším rakovinotvorným látkám - tyto "výkaly" těžce narušují stěny buněk. Buňky v jejich přítomnosti oxidují a hnědnou (asi jako rozkrojené jablko), dělí se na polovinu a toto dělení se neustále zrychluje. Různé "idy", které se u nás vzápětí objevují (bronchitidy, laryngitidy aj.) jsou důkazem, že se tělo snaží poškozených buněk zbavit. Častým příznakem přemnožení candidy (a ubývání schopnosti imunitního systému tělo bránit) bývají anginy a zduření lymfatických uzlin. Antibiotika nemívají valný účinek - často dokonce hubí spoustu dalších bakterií, včetně těch, které tělo potřebuje, a candidě přitom nijak moc neublíží. To ovšem neznamená, že by s candidou nešlo bojovat. Přírodní postupy bývají docela úspěšné - vždycky ovšem musí být soustavné a komplexní, ojedinělé "kampaně" nemívají valný význam.

Tak například se ukazuje, že candidě je velice nepříjemné prostředí acidobazické rovnováhy organizmu, kdežto v každém jiném prostředí se cítí jako "ryba ve vodě". V kyselém je candida rychlá, pohyblivá, snadno se šíří i do nejvzdálenějších míst. V alkalizovaném je naproti tomu líná, lepkavá, snadno ulpívá na jakémkoli obrysu, v místech takto postižených vytváří skládky a podmínky pro vznik cyst i nádorů. Tento alkalický stav, doprovázený navíc spoustou hlenů - je nebezpečnější. "Usazená" candida se totiž "zabydluje" na stěnách střev, tvoří zde podhoubí a střeva perforuje. Je logické, že k dalším krokům musí nutně patřit omezení všeho, co v těle vytváří kyseliny (bílé pečivo, moučníky, zavařeniny, káva, cukr, maso a zejména uzeniny, vývary z mas, víno, ale současně i všechny potraviny s obsahem barviv a konzervantů a například megadávky syntetického vitamínu C), a současně také všechno, co tělo příliš alkalizuje - brambory, mléko a mléčné výrobky (kromě omezeného množství jogurtů a tvarohu), oříšky a další. Lidé s kandidózou by neměli podcenit žádnou maličkost, například ani tu, že soja podporuje její růst a že pokud už budou mít chuť na ryby, je třeba dávat přednost mořským před rybničními. Doslova nenahraditelným prostředkem při potlačování candidy je česnek nebo alespoň česnekové tablety. Česnek má nejen silný protihoubový účinek, ale obsahuje také germánium, které je pravděpodobně protirakovinné. Ani při užívání česneku jako léku nemají smysl "kampaně" - už při jeho vysazení na 3 až 5 dnů se candida opět pomnoží na původní úroveň a nezbyde nám, než začít s česnekem od začátku.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Candida a souvislost s rakovinami

Příspěvek od muflon »

Jirka 2 píše:
On alkohol nevadi, horsi je premeneny na acetylaldehyd (neurotoxin). Bohuzel se tomu nevyhneme, protoze se vytvari v jatrech z alkoholu z kvasinek. Nechci strasit, ale urcite jste si vsimli, kolik lidi trpi rakovinou konecniku, pripadne rakovinou tlusteho streva. Urcite to bude mit spojitost s kvasinkami. Cim driv se clovek premnozenych kvasinek zbavi, tim lip.

Jarda Z:
To nestrašíte a s kvasinkou rakovina naprosto jednoznačně souvisí, je možné ji vysledovat za vznikem prakticky všech druhů rakovin, nejen těch uvedených. Kvasinek se zcela zbavit nejde, ale dostat je do normálu je určitě více než vhodné.


Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Candida a souvislost s rakovinami

Příspěvek od Animal »

muflon píše:Jirka 2 píše:
On alkohol nevadi, horsi je premeneny na acetylaldehyd (neurotoxin). Bohuzel se tomu nevyhneme, protoze se vytvari v jatrech z alkoholu z kvasinek. Nechci strasit, ale urcite jste si vsimli, kolik lidi trpi rakovinou konecniku, pripadne rakovinou tlusteho streva. Urcite to bude mit spojitost s kvasinkami. Cim driv se clovek premnozenych kvasinek zbavi, tim lip.
Chlapce prepac ale toto je nenormalnym sposobom vythnute zo suvislosti .
muflon píše:Jarda Z:
To nestrašíte a s kvasinkou rakovina naprosto jednoznačně souvisí, je možné ji vysledovat za vznikem prakticky všech druhů rakovin, nejen těch uvedených. Kvasinek se zcela zbavit nejde, ale dostat je do normálu je určitě více než vhodné.
Jak nam hovorieva ''pepe'', vsetko je to len o simbioze. Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
artlantis
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 led 2011 21:35

canida-sos? reakcia na Marlenka

Příspěvek od artlantis »

Ahoj,citala som tu diskusiu o candide. Zaujal ma tvoj prispevok. Mam 35 rokov a candidu mi v krvi pri odberoch nenasli vraj. Ale gynekolog mi pposledne teraz v decembri nasiel zase zapal vaginy. Zapalmy opakovane trpim cca 10 rokov. Pobolieva ma este trochu stale podbrusko vlavo dole. Gynek.mi dal naposledy 2vag.tab tusim lomexin...
Kde si to bola pls.na tej diagnostike diacomom? Je to aspon 90% spolahlive-seriozne vysetrenie? Kolko to cca stoji?

Ja byvam v prahe.

Inak mala by si este nejaky recept-rady ako sa to svinstva zbavit. Inak tento rok sa mi zhorsilo na tvari akne. Neviem z coho...moze to byt aj dosledok candidy alebo schovanych-pasivnych chlamydii? Nevies nahodou o kontrolnom domacom teste na chlamydie,ktory je spolahlivy pls?


Teraz mi na imunologii zistili nedostatok bielych krviniek, casti imunity, anemiu. Ufff
Som unavena,slaba,alergia na pele,dusnost..

Citala som aj o piti uriny , mas. s tym skusenost?


Dakujem moc za ochotu a prajem hlavne vela zdravicka
J.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahojte ;)
aj ja by som sa zaujímala o pomoc pri candide ženských vecí, mňa to nebolí, ale svrbí, neviem, čím to je spôsobené, samo to vznikne, po určitej dobe to samo zmizne, žiaľ, neodpozorovala som prečo to vznikne a ako to odoznie, naviac, je to nepríjemné, lebo to ovplyvňuje môj sexuálny život, mám pocit, že priateľ má nábeh to chytiť potom odo mňa, za akúkoľvek radu ďakujem, ak už to tu bolo niekde spomínané, tak sa ospravedlňujem, prehliadla som :oops:
pekný dník ;)


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: re

Příspěvek od kutil »

Mo píše:Ahojte ;)
aj ja by som sa zaujímala o pomoc pri candide ženských vecí..... za akúkoľvek radu ďakujem, ak už to tu bolo niekde spomínané, tak sa ospravedlňujem, prehliadla som :oops:
pekný dník ;)
Ahoj cholký...
sice su chlap ale ta Candia mě trápí už nějaké ten pátek. Před rokem mi doktor napsal NIZORAL, zabralo to nádherně, ale páč sem nedržel dietu tak tu mrchu mám zpět v plné parádě-grrr
Nahoďte si do google Nizoral tablety 200 mg. a přečtěte si příbalový leták. Mělo by vám to taky zabrat ;)
Dnes mi to předepsal znovu ale už si dám pozor na dietu, ta kandidóza je docela otravná věc :evil:

Přeji hezké dny plné pohody
H.v.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahoj Honzík ;)
ja som sa pomýlila :oops: myslela som mykózu - totálne sa mi mýlia tieto pojmy, a zrejme aj dojmy ;) stravu upravenú mám, čiže v tom problém zrejme nebude, alebo to nebude základ problému :( uff, musím čosi vymyslieť
díky Honzíčku, máš sa dobre?? už svieti slniečko, teplo je, tak si ako v raji, však?? :D
pekný dník ;)
práve som zistila, že je to zrejme to isté


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: re

Příspěvek od jani »

[quote="Mo"]Ahoj Honzík ;)
ja som sa pomýlila :oops: myslela som mykózu

já jsem mykozu mívala vždy po ATB a to bývalo několikrát do roka, ženské rady typu tampon s jogurtem, průplachy rosalginem, ozonovou vodou nic nepomáhalo. Gyndař mi psal jakýsi prášek mycosyst (krabičku už nemám, tak snad jsem to dobře napsala), občas to i zabralo, ale co jsem vitariánka, tak jsem si po čase všimla, že tyto problémy zcela odezněly - jupííííí a to si občas dopřeju lžíci medu se semínky slunečnice nebo madlí.


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

zenské i muzské

Příspěvek od Joy »

Ahoj dievcatá, kedze aj ja patrím medzi tych ktorych napchávali 4 krát po 6tyzdnov atb, candidu ci mykózu mám. A mala som ju aj pred vybuchom boreliovej bomby v mojom tele. Minulé celé leto som drzala striktnú diétu a borelie som dostala pod 18, co je vraj v pohode. Ak by som ju bola nicila len -ciastocne- cize sem tam to málicko mliecka do kávy len kvapku a podobne nikdy by sa mi to nepodarilo. S candidou to vidím rovnako, vytok sa vrátil lebo si uz doprajem vselico. Bud vsetko dodrzat premysliet si plán alebo to nemá zmysel. Hoci po tyzdni s hrebíckom bol vytok az zeleny a teraz sa vsetko stratilo, niet ziadneho. So sankou máte skúsenosti? Alebo to tu nájdem v inom vlákne?


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: zenské i muzské

Příspěvek od jani »

Joy píše: So sankou máte skúsenosti? Alebo to tu nájdem v inom vlákne?
Ahoj joy, šanku mám za sebou, zvládla jsem ji jen 1x, od té doby, když dělám klukům něco ve slané vodě, tak musej ochutnávat sami :oops: , když mám chut na něco pro mě nezdravého, tak si dám závazek, ano, dej si, ale pak si dáš šanku :shock: a hádej pro co se nakonec rozhodnu :) ( šanka to určitě není )
Pro mě je při šance největší průser ta slaná voda, tu jsem nezvládla a šla mi vrchem, nakonec se spustil přece jen sifon, takže jsem to zdárně dotáhla do konce, neříkám, že proprvé a naposled ...
Posílám odkaz na jiné forum, Jarda Zajíček nabízí průvodce šankou po skypu, pod článkem je vstup do diskuse, měla jsem nahnaný ze zimnic, které někteří po proceduře popisovali, ale nic takového se nekonalo, manža mi přitopil a vše bylo fakt fajn, i cviky jsou dobře zvládnutelné, ale chce to dopředu nacvičit, nejvíc jsem se těšila na první jídlo - rýže s máslem a táák jsem si pochutnala. Určitě šanku zkus ..... je to životní zkušenost, klistýry jsou slabým odvarem, hydrocolontherapie je poměrně drahá ....
Dostala jsem radu, že je dobré při šance ze začátku použít lžičku epsomské soli ...
DRžím pěstičky a dej vědět, jak dobře jsi to zvládla
http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_02.php


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“