Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Iny nazor na kandidozu

Příspěvek od muflon »

Jayo píše:
muflon píše: Kdyby byla pravda to o zaneseni tuky v krvi, tak nechapu proc ji mam ja ktery nejim uz leta smazena jidla, margariny atd., ale pouze panenske oleje, pripadne maslo(maslo ted uz nekolik mesici nejim).
Pravdepodobne kvoli 2 dovodom:
1. Nejes surovu stravu, ale varenu a denaturovanu.
2. I to male mnozstvo tuku, ktore jes, je viac, ako je telo ochotne prijat. Pretoze mnozstvo tuku, ktore staci prijat zvonka pomimo ovocia a zeleniny = 0. Kedze ovocie a zelenina obsahuje priblizne 5% tuku, tymi olejami a maslom si to presvihol.

Vyskusaj na 2 tyzdne beztukovu stravu na surovej strave. Teraz mas na to idealne podmienky. Samozrejme, na vyliecenie kandidy v crevach to nebude stacit, na to potom pouzijes ine postupy.
Mozne to je, jeste pred 2 mesici jsem nejedl prakticky zadne syrove cerstve ovoce ani zeleninu az na par redkvicek.... :lol: Ale taky je mozne ze to mam leta chronicky uz od narozeni, protoze matka candidozu mela a muze nejspis take dojit k prenosu na plod....(s imunitou mam problemy od narozeni..) :roll:

PS: ty 2tydny bez tuku by asi slo zkusit...to by ale znamenalo asi ani zadne orechy a kokos....!!!, otazkou je i velmi tucne avokado...(asi tez na nejaky cas vyradit). A hlavne bych musel vyradit kefir a spred ze lneneho seminka , a to se mi nezda....

Ted jsem par tydnu na bezlepkove strave(brambory syrove,pohanka, jahly, kukurice, amaranth...) a piju hodne cerstve vylisovanych ov. a zel. stavy.....a nejim ani nic vareneho-kupodivu mi to nedela problemy ale naopak se mi vraci sila kterou jsem uz hodne dlouho velmi postradal....

Tak uvidime ....nebyl ale zatim cas na dulezite ocisty.....streva jsem zacal(Lepicol+Laktobacily...odhodlavam se ke klystyrum s mms(to ale predpokladam temer uplne pozabiji i prospesnou strevni mikrofloru??...), zatim jsem se k tomu nedostal, brzo se chci pustit do ostropestrecove jaterni kury a "Dennyho" jaterni kury a pak i k ledvinove ociste.....Jen me prekvapuje ze mms1 spolu s mms2 na candidu nestacilo.....mozna sem nebyl dost dusledny a vytrvaly.... ;) Jo, kde na vsechno clovek furt ma brat cas, to aby nedelal odc rana do vecera nic jineho....ale vyplati se to, citim ze se mi :roll: pomalu ale jiste navraci sily....
Naposledy upravil(a) muflon dne sob 10 črc 2010 12:39, celkem upraveno 6 x.


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Vláknem prošel Viktor "čistič".

Příspěvek od roughboy »

keby si bol chytrý tak sa začneš zaujímat o enerosorbciu, ktorá nemá na trhu obdobu........čo sa týka očisty či už hemosorbciou, aktivným uhlím, homeopatiou, saponínami, klystýrmi, hydrocollonmi...alebo niečím podobným....tak enterosorbcia momentálne nemá konkurenciu....a čo sledujeme trendy čo vedci vyvýjajú tak dlho mat nebude.........alebo sa zaujímaš o nové trendy v liečbe rakoviny, kde sa neožaruje kužel....ale bod......to je na svete momentálna novinky....nastrelit do tumoru bod a ožerovat len ten a to kdekolvek....napríklad v mozgu. tam ked je nádor tak doteraz neexistovala možnost liečby bez 90% rizika zlyhania organizmu........a určite tých noviniek, ktoré ludom pomáhajú je vela.............
tak už konečne začni uvažovat ako pomoct ludom.....opakujem..............POMOCT LUDOM


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vláknem prošel Viktor "čistič".

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roughboy píše:keby si bol chytrý tak sa začneš zaujímat o enerosorbciu,
Toto téma je celkem dobře probráno na vlákně http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... FD+j%E1tra
které tu založil a naprosto právoplatně Habana. Bohužel velmi málo lidí má dostatečnou znalost všech aspektů účinků této metodologie aby byli schopni ji ocenit. Takže až potud musím dát Rufbójovi naprosto za pravdu. Už samotný fakt, že Kanadská oficiální medicína protlačila před rokem a půl vládní směrnici a dala aktivované uhlí na seznam přípravků, které jsou dostupné v apatykách pouze na předpis, pokud se na ně člověk nevysere a nekoupí to na obědnávku namíchané v žádoucích kritériích od výrobce za cca C$ 2.5 za kilo v cca 20 kg balení, jasně napovídá, že někdo to nechce na volném zdravotnickém trhu. Stalo se to po několika stech letech běžného používání něčemu a někomu nebezpečným.
roughboy píše: alebo sa zaujímaš o nové trendy v liečbe rakoviny, kde sa neožaruje kužel....ale bod......to je na svete momentálna novinky....nastrelit do tumoru bod a ožerovat len ten a to kdekolvek....napríklad v mozgu. tam ked je nádor tak doteraz neexistovala možnost liečby bez 90% rizika zlyhania organizmu........a určite tých noviniek, ktoré ludom pomáhajú je vela.............
Tohle je už průser. Všichni ranhojiči, kteří se kdy dopracovali ke kůrám nadosmrti, tvrdí jednu věc bez vyjímky, a to, že člověk po jakékoliv ozařovací kůře je v hajzlu, pokud je jeho stav natolik pokročilý, že už neumožní tělu, což je většinou, si obnovit alespoň jakýs takýs imunní systém. To je číslo jedna.

Číslo dvě je, že jakékoliv záření, at' už alfa, beta, gama či delta, jsou nesmírně rakovinotvorné. Hovořit o bodovém ozařování není ničím jiným než nezodpovědným technickým blábolením. Paprsky těchto a všech záření se mohou protínat v bodě, ale to neznamená, že do tohoto bodu nemusí sledovat dráhu, ve které leží mnoho tkání, a že po takové dráze zase nevystupují. Doporučuji si vzít dvě baterky a zkusit jimi vytvořit bod řekněme v čoudu táboráku. Pak vám snad něco dojde.

Jako analogie by snad tvarově nejlépe posloužily přesýpací hodiny. Samozřejmě je možné koncentrovat paprsky v hrdle přesýpaček tvořeného dvěma kužely, ale není možné se vyhnou těm dvěma kuželům, a to vstupnímu a výstupnímu. To ani nemluvě o problému nádorů, které jsou vše, jenom ne bodové. Takže pokud by měl někdo dojem z tohoto zavádějícího výrazu "bodové ozařování", že záření zasáhne pouze rakovinné tkáně a ne zdravé tkáně, přeji hodně štěstí, budete ho potřebovat.

Díváme se zde na směs pravd a polopravd, jejichž účel snad ponechám každému na jeho(jí) uvážení. Ještě jsem se nesetkal s žádným osobním svědectvím, že jakýkoliv způsob ozařování by mohl být považován za příčinu vyléčení kteréhokoliv jednotlivce z jakéhokoliv druhu rakoviny, a že jsem se nabrouzdal. Takže skutečně doporučuji věnovat pozornost Rufbójovu

"tak už konečne začni uvažovat"
roughboy píše:ako pomoct ludom.....opakujem..............POMOCT LUDOM
"OPAKUJEM, POMOCT LUDOM" ........ KTORÝM LUDOM?!?!?!? Tým nemocným, lebo tým hamúnom?

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vláknem prošel Viktor "čistič".

Příspěvek od lajos »

roughboy píše:keby si bol chytrý tak sa začneš zaujímat o enerosorbciu, ktorá nemá na trhu obdobu........čo sa týka očisty či už hemosorbciou, aktivným uhlím, homeopatiou, saponínami, klystýrmi, hydrocollonmi...alebo niečím podobným....tak enterosorbcia momentálne nemá konkurenciu....a čo sledujeme trendy čo vedci vyvýjajú tak dlho mat nebude.........alebo sa zaujímaš o nové trendy v liečbe rakoviny, kde sa neožaruje kužel....ale bod......to je na svete momentálna novinky....nastrelit do tumoru bod a ožerovat len ten a to kdekolvek....napríklad v mozgu. tam ked je nádor tak doteraz neexistovala možnost liečby bez 90% rizika zlyhania organizmu........a určite tých noviniek, ktoré ludom pomáhajú je vela.............
tak už konečne začni uvažovat ako pomoct ludom.....opakujem..............POMOCT LUDOM
Navrhuji rughchlapce tady zrušit, vygumovat, je to buď pablb, nebo dochtor, což výjde nastejno.
Jinak jsi mně nevšímejte, je to jen můj osobní názor.
Was ist das enterosorbcia?? Já znám jen enterosgel. Fakt na základce začít od druhé třídy(nebo třetí?) to musí být poučné, pro nás fšechny ostatní blby, neodborníky, nedoktory.
Rival mi možná promine, nebo ne? Pokud mně tady nezrušíte, mých neodborných připomínek se nezbavíte. Nerýmuje to náhodou? To jsem fakt neměl v ůmyslu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vláknem prošel Viktor "čistič".

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:laugh: Naopak Lajoši: "Hlas lidu, hlas boží."

Intuice bije stáda dochtorů a odborníků, pro toho, kdo ji má. Daleko méně se mýlí a ještě vzácněji lže.

Ahoj, Slávek.

P.S. Taky jsem si ten termín musel najít, i když jsem tušil, odkud vítr fouká. Jde o schopnost pórovitých látek absorbovat a neutralizovat to, co nám nesedí, jako jedy a breberky. Akorát bych byl mile překvapem, kdyby měl rufhoch tušení, jak zatraceně dobrý je tento přístup a zdaleka ne jenom proto, že je schopen hodně absorbovat.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

...

Příspěvek od lajos »

Se mi zdá že do té vaší candydózi jsem dost nakakal, nevšímaje předmětu. Naposled znám látky s minimálním povrchem absorbující maximum(tepla) z havarijní části ochrany reaktoru asi my to budete muset prominout. Kecám, nemusíte mi promíjet nic. Tak a dnes jdu spát a bavte se jak chcete, třeba candydóze-chtěl jsem říct v canadě


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Vláknem prošel Viktor "čistič".

Příspěvek od roughboy »

Slavek Krepelka píše: Taky jsem si ten termín musel najít, i když jsem tušil, odkud vítr fouká. Jde o schopnost pórovitých látek absorbovat a neutralizovat to, co nám nesedí, jako jedy a breberky. Akorát bych byl mile překvapem, kdyby měl rufhoch tušení, jak zatraceně dobrý je tento přístup a zdaleka ne jenom proto, že je schopen hodně absorbovat.
...........hovorím nemáš ani tucha o význame entrosorbcie. a jej jedine pozitývnych vlastnostiach pre ludský organizmus. a že tých vlastností má.....to je viac než isté........ty opisuješ iba jednu. a aj tú dost si opísal a pochopil velmi špatne.


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: ...

Příspěvek od roughboy »

lajos píše:Se mi zdá že do té vaší candydózi jsem dost nakakal, nevšímaje předmětu. Naposled znám látky s minimálním povrchem absorbující maximum(tepla) z havarijní části ochrany reaktoru asi my to budete muset prominout. Kecám, nemusíte mi promíjet nic. Tak a dnes jdu spát a bavte se jak chcete, třeba candydóze-chtěl jsem říct v canadě
šuster drž sa svého kopyta.........ked chceš niečo povedat o candidoze nech sa páči.....rád si prečítam niečo zaujímavého....ale chcelo by to niečo vlastné a nie to čo niekde niekto napísal......povedz svoje skúsenosti aké máš s candidou........aký postup liečby je účinný.....


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od muflon »

Komu to jeste porad nedoslo jak obrovsky vyznam ma HCL na spoustu veci v organismu, a ma nejen treba tu candidozu, tak at dukladne cte vlakno o HCL !
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 9989#69989

Cituji odtamtud jen uryvek v souvislosti s candidou:

Funkcie žalúdočnaj kyseliny (HCL)
- trávenie potravy,
- ochrana žalúdočno-črevného traktu voči patogénom z potravy,
- regulácia črevnej mikroflóry. Zdravá a optimálna črevná mikroflóra je základom
pre zdravý imunitný systém. Premnoženie niektorých črevných baktérii (napr.
Candida Albicans) vedie k poruchám imunity a systémickej kandidiáze
,
- vstrebávanie vitamínov, minerálov (ako vápnik, zinok a železo) a iných živín,
- rapídne a nežiadané chudnutie pri prechode na zdravú stravu z dôvodu
nevstrabávania sa živín


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od roughboy »

Muflon........ach.
prosím ta čo má spoločné HCL? a črevá?????????????????????? NO nič....vidím že to budem musiet napísat inde aby sme to tu nezapelešili.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od Slavek Krepelka »

muflon píše:Komu to jeste porad nedoslo jak obrovsky vyznam ma HCL na spoustu veci v organismu, a ma nejen treba tu candidozu, tak at dukladne cte vlakno o HCL !
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 9989#69989
Nazdar Muflone,

Přesně tak. Vypadá to, že jde o jedno z nejlépe střežených tajemství ortodoxního zdravotnictví, o kterém dnes ví velmi málo docentů, neřkuli doktorů. Staví se proti tomu i přírodoktoři, pro které by všeobecná znalost tohoto problému byla stejně finančně nepříznivá, až skličující, ba přímo zdrcující, jako pro ortodoxní ruku stejného monstra. Tak jak je MMS oponováno touto mafií, HCl je a bude oponováno daleko více. Lze očekávat, že v naprosté většině bude tato oponentúra přicházet od bílých vydrezurovaných pláštů a ve vzácném případě od těch, kdo skutečně vědí a píšou osnovy drezúry zdravotnického vzdělání.

+1 :good:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roughboy píše: Muflon........ach.
prosím ta čo má spoločné HCL? a črevá?????????????????????? NO nič....vidím že to budem musiet napísat inde aby sme to tu nezapelešili.
Že už jsi se takhle vhodně opítal rufbój, tak ti to tady v kostce naservíruju.

Střeva jsou první a nejdůležitější součástí imunního systému. Jsou hradní branou našeho organismu, kterou prochází naprostá většina zásob. Proto je v jejich stěnách soustředěno nepoměrně vysoké procento našich schopností se bránit jak mikro-organismům, tak otravným látkám. Pokud jsou stěny střev dostatečně vybavené na efektivní hlídání jednak potřebnou chemií a okysličením, a jednak potřebnou zásobou bílých krvinek, i ta candida to má blbé a nedostane se skrz a nemůže se zakořenit a tím zakotvit do střevní stěny a prorůst. Je pak nasnadě, že hovna, vzláště pak taková, která obsahují nějaké tvrdší nestrávené součásti, jako šlupky, drt' ořechových jader atp. popřípadě absorbenty jako je aktivované uhlí, nedovolí těmto berberkám se ve střevě moc namnožit, protože je hovna při správném posunu střevem neustále vytlačují ven.

Jakmile je obranyschopnost střevní stěny, která úzce a úměrně souvisí s celkovou obranyschopností těla oslabena, dojde nutně k infiltrací bakterií a plísní střevní stěnou a je zaděláno. V momentě, kdy Candidóza přejde z individuální celulární kultury normálně obsažené v obsahu střev na vláknitou strukturu plísně, její vlastní obranyschopnost naroste díky tomu, že v této formě je schopna si po své struktuře předávat živiny a své vlastní anti-toxiny jako každí jiná houba, a je také schopna si vytvořit obdobu vlastní kůže.

Pokud není tato situace dostatečně rychle řešena, proroste celým tělem a i když je střevo následovně této potvory zbavené, řekněme klystýrem s MMS, není se takto možno zbavit systemické Candidy v těle. Tu si může vyřešit bud' tělo, s dostatkem HCl a tím prostředím pro správnou funkci bílých i červených krvinek, stějně jako hormonální výměny atd, nebo nějaký umělý jed, který to ve většině případů vyřeší nedostatečně, a pokud totálně, bez nápravy imunního sysému pouze dochvilně. Dojde na další kolo.

Takže rufbój, tvá otázka nejenom poukazuje na tvé omezené znalosti, ale také mi dala dobrý důvod tento problém osvětlit. Co tam v tom ústavu, pokud nějakém, vlastně děláš? Na léčitele to moc nevypadá.

Ciao, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od roughboy »

OOOOOOOOOOOOOOOO...pan najchytrejší......."hovna v tlustom střeve???????????........ klystýrom určite nevypláchneš tlusté střevo zisti si aspon info...ked si zavádzaš klystýr tak akú dlžku čreva dokážeš vypláchnut...... určite nie črevo vytvára obranyschopnost......no vidím že o fungovaní v ludskom organizme nevieš absolutne nič................
ANI jedna tvoja informácia čo si tu chcel zdelit nie ucelená a pravdivá.........je to ako som hovoril.....čítaš ani nevieš o čom a čo sa týka praxe o tom radšej taktne pomlčím.
Ale poteším ta tvoj príspevok ma neskutočne pobavil.....
netuším o akom ústave to motáš.......
použijem jeden zaujímavý výraz..............dobrý lekár, liečitel používa všetky metody.....nie len jednu


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roughboy píše:."hovna v tlustom střeve???????????........ klystýrom určite nevypláchneš tlusté střevo
Nevím jak ty, ale já ano. Definitivně to nedokáže jeden výplach, ale tři, pokud člověk nespěchá a trochu při tom pocvičí a bříško pěkně potapká ručičkama to udělají více než dostatečně.

S tou Candidou si říkej co chceš, funguje stejně jako jiné houby a pokud s tím máš problém jde o tvůj problém.

Ciao, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: souvislost HCL s kandidozou

Příspěvek od roughboy »

Chachachacha...........další zabavny príbeh........netusim aky mas tráviaci trakt ale ked ho dokazes s procvičením bruška cely vyčistit....tak to budes jediny na planete zemi......
Nie si z inej galaxie????...lebo všetko to čo píšeš na tejto planete neplatí...ALF mal tuším 4 žalúdky......tak možno u teba je nejaká podobna vec......


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“