Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Járina »

Jak ji znám, to zkusí taky. Navíc mi sdělila, že určitě bude prolezlá plísní tím pádem taky a tak to absolvuje všechno s ním.
Česnek nevím, jak snáší, já bych trpěla jak zvíře, ale třeba ho zrovna snese v pohodě.
A jak znám sebe, taky zkusím kmínovou "kávu".
Díky! :good:


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše: .... Fuj, zkoušela jsem to bumbat a není nad kapsle ....
:laugh: Někde jsem to tu už asi před rokem psal. Ta chuť šíleně záleží na vodě. Pokud je voda pramenitá nejspíše ze zásaditých zemin, tedy má relativně vysoký obsah vápníku, chutná s kyselinou velice dobře. Budou to asi všechny krasové vody. Ta co ji beru z téměř lokálního pramene já ani krasová není, alespoň o tom nikdo nic takovýho neví. Vlastně nikdo neví odkud se bere. Valí ze svahu ccy 5m nad řekou v množství, kde není šance, aby to byla voda spádová z okolních kopců, protože okolní kopce se nekonají. Navíc je průtok dost nezávislý na srážkách. Jenom co je vyloženě na prameništi vidět bych směle odhadl na 300l/min. Jenže ta kyselina tu chutná, nebo spíš není k poznání i v lokální vodě kohoutí. Přidá-li se pár kapek 2% chloridu hořečnatého, ještě se to vylepší a mohu říct, že to bije kdejakou velice dobrou vodu, včetně krasové kterou jsem kdy pil, i s tou kyselinou a pracuje to s ní.

V Ottawě je voda kohoutí hrůza, nemluvě o tom jak to chutná když do toho ještě člověk kápne kyselinu a s destilkou taky. Nicméně, spousta lidí s půl kapkou HCl ve sklenici vody nemá problém v jakékoliv vodě. Dále, dá se to kápnout do džusu atd. a ten tu chuť kyseliny bohatě přebije. Kafe by to přebilo asi taky. Je to ale údržba a ne trvalé a celkové řešení. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

antimycosin = HURÉKA

Příspěvek od kutil »

mekac píše:Neradim nikomu aby to zobal !ale.... mohlo by to třeba i pomoci
Co je ANTIMYCOSIN
Antimycosin je unikátní netoxický ekologicky čistý kosmetický přípravek , představující novou generaci produktů k ochraně lidských nohou proti nežádoucím patogenním vlivům. Tento přírodní přípravek určený k potlačení nebo odstranění pachových symptomů, nadměrné potivosti a mykotickým potížím na pokožce nohou je originální kompozicí mikroorganizmů se zastoupením Pythia oligandra z říše Chromista stramenopila. Výroba biologického přípravku ANTIMYCOSIN představuje zhmotnění významného mikrobiálního 30tiletého výzkumu českého vědce Doc. Ing. Dáši Veselého DrCs. Přípravek s tímto účinným agens není v jiné zemi vyráběn. ANTIMYCOSIN není pro ovzduší, rostliny, zvířata nebo člověka patogenní ani nijak škodlivý.
Při používání účinné látky nebyly zjištěny žádné vedlejší, nebo nežádoucí účinky, ani interakce s jinými preparáty......atd;atd.
Využití Antimicosinu (Anti) v boji s Candií
Vážení přátelé ANO :!:
Nápad fóristy mekace ze dne 17.8.2012 na 12 stránce nemá chybu! Nezanikl a usadil se mi v hlavě jako spousta jiných informací na pak….
Neustále jsem přemýšlel jak prášek na nohy aplikovat na Candii v mém krku?
Tam je jen centrum Candie, jinak je ta mrcha rozlezlá jako podhoubí v celém organismu – grrr
Když sem Anti sehnal, ten prášek mi pořád nějak neseděl a tak sem nahodil složení Anti do google a k mému údivu mi vypadla ústní voda………
http://www.pythium.eu/en/bio-plus-11/
No a zde je perfektní návod jak s chytrou houbou zacházet ;)
Napřed se musí cca 20 min. aktivovat ve vlažné vodě a pak lze použít ke kloktání. Další zásadou je 30 min. před a 30 min po aplikaci nic nejíst a nepít…
Jenže při kloktání se přece jen malá část spolkne?
Výrobce píše, že přípravek je zcela netoxický a tedy by neměl tělu škodit. Tak sem se rozhod pro prvotní vykloktání a pak pozvolné žužlání i s polknutím roztoku.
Co se dělo:
První večer jsem jen kloktal a v noci mě jazyk mírně svědil, prostě něco se dělo?
Druhý den ráno sem již zkoušel něco málo polknout.
Okamžitá reakce byla silné pálení žáhy :!:
Candia se zbéčila a reagovala jako vždy když sem jedl něco co jí nepasovalo!!!.
Ale po chvilce klid a celý den ani náznak žáhy ???
Tak sem večer postupně vyžužlal celou dávku (cca 3 cl roztoku) dovnitř.
Obrovská úleva uvnitř organismu, ztratilo se to věčné napětí ve střevech a hlavně ani stopa po věčném pálení žáhy?
Co je divné, tak že bílý povlak na jazyku se neztrácí ale naopak zmohutněl jako by se Candia stahovala do svého hnízda. Nevím jak to jinak nazvat, teprve čas ukáže….
Druhý den mírný půjem, ale ne řidina, napěněné jak polystyren ...
Dnes jsme měli čočku s uzeným, to mě vždy pálila žáha - grrr, Dneska nic :jump:
Tak si myslím že by to opravdu mohlo ještě někomu pomoci

H.v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od kutil »

mekac píše:Neradim nikomu aby to zobal !ale.... mohlo by to třeba i pomoci....
Lidičky ahóóój
NECHRÁPEJTE a sledujte sklo :!:
Ten antimykosin coby chytrá houba je proti kvasinkám to pravý ořechový a vy nic... NIC :!:
Dnes sem schválně udělal lečo a vrazil do toho 2 ks papriky, tedy žádný drobek....
Ještě minulý týnen když sem na obloženém chlebíčku snědl malý ozdobný drobek papriky, tak sem v noci nespal - grrr
Dnes bez betainu, bez HCl žádná reakce, žádná žáha, prostě NIC jako za mlada :shock:
Po 30 létech zase mohu jíst vše bez obav, zda se mi nerozleptá jícen žaludečními šťavami, zda se v noci nezadusím šťavami v krku atd.... Dovedete vůbec pochopit tu úlevu :?:
Ne že neradím nikomu aby to zobal, právě naopak DOPORUČUJI všem kteří mají problémy se žáhou bez zjevné příčiny aby tu chytrou houbu vyzkoušeli.....
Nemusí zrovinka tu na ty nohy, mohou si koupit tu ústní vodu co je v odkaze.
Vydržať
H.
Naposledy upravil(a) kutil dne pon 27 srp 2012 19:08, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kutil píše: Lidičky ahóóój
NECHRÁPEJTE a sledujte sklo :!: ...... Ten antimykosin coby chytrá houba
:D Jsi mne vzbudil Kutile. Děkuju. Taky samozřejmě Mekáčovi, že to sem před rokem dal. Podívám se na to. Jen tak od pasu by to měl být šlágr na klystýry a možná i víc. V říši zvířecí je pár případů, že nasazení specifického parasita, nebo šelmy, nebo nemoce na přemnožení "škůdců" se projevilo jako jedinná účinná metoda řešení problému. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od kutil »

Slavek Krepelka píše: Jsi mne vzbudil Kutile. Děkuju. Taky samozřejmě Mekáčovi ....
Ahoj, Slávek.
Ahojky,
jak to tady na fóru sleduji, tak pálení žáhy a problémy s kandidózou má docela dost lidí ...
Samozřejmě že žáhu má na svědomí více ukazatelů vyplývajících z onemocnění některých vnitřních orgánů. Ale ty žáhy bez příčin, kdy jeden neví PROČ?, ty způsobují právě kvasinky a ke konci sem bezpečně poznal kdy je žáha z nedostatku HCl nebo kdy mě trápí Candia.
Já ji držel na uzdě a problémy si hlídal Betainem a doplňováním HCl. Při dostatku HCl v žal.šťavách se ty kvasinky přece jen držely zpátky ... Ale to nebylo řešení! Sice mě to móóc pomohlo oproti původním stavům, ale pořád to nebylo ono...
Kandidóza se dá likvidovat dietou, vydržel sem ji 3 měsíce, Candia dostala zabrat, ale pak se poměrně rychle vrátila zpět - grrrr
Pokud ta chytrá houba potřebuje pro své bytí právě kvasinky, tak je to ideální řešení :hip:
Proto se divím že na můj příspěvek nikdo nereagoval :?
Tak se měj a vydržať
H.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: antimycosin

Příspěvek od Palo »

kutil píše:Proto se divím že na můj příspěvek nikdo nereagoval :?
Zlikviduješ kvasinku a hned zase vyleze... Já jsem už reagoval, co to podle mě dělá, ale Ty s tím zřejmě nesouhlasíš, tak co bych reagoval :lol:
Máš dlouhodobě imunitu v háji, proto se kvasinka rozlízá. Tvůj problém není kvasinka, to je jen příznak, že máš nějaký problém... Kvasinka by měla v těle být, ale v decentní míře... Hledej co oslabuje imunitu, co dovolí kvasince se rozlést, samotná kvasinka tenhle brajgl nedělá, ta jde jen tam, kam je jí dovoleno. Když myslíš, že to není "skrytá" malárie, tak co by to bylo jiného? Já jinou odpověď neznám... Možná by Ti odpověděla Hanka Bláhová, ikdyž nebere nový lidi, můžu zkusit co se dá dělat, Tvé trápení začíná trápit i mě :D No je to jen symbolická nabídka, rozhodni se sám...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od kutil »

Palo ahojky, díky za velkorysou nabídku.
Já momentálně dělám vše pro posílení imunity a díky tvým radám s HCl kem a Betainem sem ty kvasinky dostal do rozumných mezí... Ale to co dokázala ta houba tak mě překvapilo protože to potvrdilo moji teorii že pocit žáhy vyvolá i Candia když jí něco nepasuje.
Zatím nemám na "marodění" čas, to víš, důchodce má svý bastlení a 5 vnoučat ... :laugh:
Já ty cizopasníky a malárie na fóru sleduju, ale pokud mi ještě není ouvej, tak to pořád odkládám :oops: Tak mi zatím stačí úspěch že zase mohu jíst co chci bez omezení a neboj že rady z fóra upadnou v zapomnění. Neééé :!: Vše mám uložený v pc i na CD a jak to bude situace vyžadovat, tak vím kde mám co hledat ....

Hříbky nerostou, tak zase prd :cry: Tak se měj a někdy zase ahóóój
H.v.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: antimycosin

Příspěvek od Palo »

kutil píše:Ale to co dokázala ta houba tak mě překvapilo protože to potvrdilo moji teorii že pocit žáhy vyvolá i Candia když jí něco nepasuje.
Pálení žáhy přijde dle mého názoru ve chvíli, když je v organizmu nějakej borčus, na kterej nestačí HCl v organizmu – tedy dochází. Otázkou je, jestli ten borčus přišel do organizmu s jídlem či pitím, nebo vznikl při řešení nějakého zdravotního stavu - při detoxikaci. Běžně pálení žáhy dělají potraviny s nevhodným složením - řekněme s jedy, nebo třeba i ten hřebíček, kterej někde něco zlikviduje a tím může vzniknout větší množství odpadu z breberek – a kvůli tomuto množství odpadu, když tělo nemá dostatek HCl k likvidaci, se ozve žáha... Jsem tedy přesvědčený, že pálení žáhy je jakoby signál od organizmu, že nestačí trávicí kyselina, ať už z jakéhokoliv důvodu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od kutil »

Palo píše:Pálení žáhy přijde dle mého názoru ve chvíli, když je v organizmu nějakej borčus, na kterej nestačí HCl v organizmu ....
...tím může vzniknout větší množství odpadu z breberek – a kvůli tomuto množství odpadu, když tělo nemá dostatek HCl k likvidaci, se ozve žáha... Jsem tedy přesvědčený, že pálení žáhy je jakoby signál od organizmu, že nestačí trávicí kyselina, ať už z jakéhokoliv důvodu.
Palo, vše je jako vždy trochu nějak jinak....
V žaludku po přijmutí stravy vznikne poptávka po HCl a zdravé tělo dodá to množství které je potřeba. I když je vše v pořádku dochází k žáze při refluxu, tedy mechanické nedomykavosti svěrače pod jícnem.
Druhá forma žáhy je při nedostatku HCl a páč tělo není blbec, tak aby se strávilo jídlo co jsme do sebe dostali, tak si vyrábí náhradní kyseliny z dostupných surovin (které pak jinde tělu chybí a jsou příčinou dalších nemocí ...) Protože tato tvorba již není tak přesně regulována jako přírozená produkce HCl, dochází k překyselení a tím působení na jícen. Tuto formu žáhy má největší % lidí :cry: Na tento typ stačí Anacid
No a třetí formu žáhy vytváří ty kvasinky-grrr
I když sem jedl neutrální jídla a dal si jen kousek třeba té papriky, téměř okamžitě ostré pálení v krku, ale takové jiné, bolestivé a velice silné. Když sem dal Candii co má ráda např. škrob z brambory a to nejlépe syrové, téměř okamžitě bylo po žáze :!: Na Anacid nereaguje.

To co píšeš o příčině žáhy má také své opotstatnění které dokazuje jak důležité to HCl v našem těle je :!:
Su rád že existuje toto fórum. Každý reagujeme na stejný lék a léčebný postup jinak a proto je třeba sledovat reakce svého těla a přizpůsobit se. Díky poznatkům z fóra su dnes zdravější než když sem odcházel do důchodu.
Díky všem za rady a vydržať
H.


Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: antimycosin

Příspěvek od mekac »

kutil píše:
Palo píše:Pálení žáhy přijde dle mého názoru ve chvíli, když je v organizmu nějakej borčus, na kterej nestačí HCl v organizmu ....
...tím může vzniknout větší množství odpadu z breberek – a kvůli tomuto množství odpadu, když tělo nemá dostatek HCl k likvidaci, se ozve žáha... Jsem tedy přesvědčený, že pálení žáhy je jakoby signál od organizmu, že nestačí trávicí kyselina, ať už z jakéhokoliv důvodu.
I když sem jedl neutrální jídla a dal si jen kousek třeba té papriky, téměř okamžitě ostré pálení v krku, ale takové jiné, bolestivé a velice silné. Když sem dal Candii co má ráda např. škrob z brambory a to nejlépe syrové, téměř okamžitě bylo po žáze :!: Na Anacid nereaguje.
Slávku, není třeba děkovat! Vždy když mě něco na netu "praští do očí" tak se o to rád podělím a hlavně jsem rád, že to Kutilovi, jak se zdá, pomohlo na kvasinku a to jak jsem četl po zkoušení mnoha věcí. A v jednoduchosti je síla. Sice to podle mě neřeší příčinu, ale na druhou stranu teď máš Kutile nejspíše od Kvasinky pokoj. Tak se pozoruj a dej vědět jak to s tou candidou bude pokračovat a jestli máš opravdu pokoj. K tý syrový bramboře bych zase spíš řekl, že ti dělá na žaludek dobře, nebo ne ? že přestává žáha pálit. Ono se i v babských radách syrová brambora doporučuje jako blahodárný prostředek na žaludek. Tak moje teorie by byla, že Ti třeba ta kandida narušila žaludek a brambora třeba působí regeneračně na žaludek. A co zas vím o paprice, tak ta by zas naopak měla být na žaludek mírně dráždivá. Tak je otázka, jestli brambora dělá dobře žaludku nebo candidě a jestli paprika dělá blbě žaludku nebo candidě?! No ale je to individuální, Ty se máš napozorovaného za ty roky už dobře a intuitivně víš, v čem ta příčina problémů leží. A jak si teď ještě jednou zpětně čtu ten průběh s chytrou houbou a pálením žáhy, tak to vážně vypadá na to, že tou, sice ne prvotní příčinou pálení žáhy je vážně ta candida. To, že jako zázrakem můžeš znovu jíst, co se ti zachce bez pálení žáhy, když předtím bylo pálení silné tak to je velký úspěch! hlavně ať to vydrží... A s tou HCl..klidně bych zkusil i doplňovat..přirozený prostředí v žaludku i v krvi by to mělo velmi podpořit ! Další úvaha je, že když ta chytrá houba na candidu nejspíše tak skvěle působí i v žaludku, tak proč by nemohla i v krvi ! Znovu nedoporučuji nikomu aby to zobal, ale teoreticky by ta houba mohla lidem, kteří jsou kvasinkou prolezlí skrz na skrz, mají ji přemnoženou a v krvi, tu kvasinku prostě z tý krve "vyžrat" a až by nebylo co k jídlu, tak by chcípla :D ale otázka je, jak by reagoval imunitní systém na tuhle houbu. Je to opravdu buď a nebo. Klidně to může i uškodit, to nikdo neví.
Kutile minimálně jsi teď kvasince dal co proto a hned je po jednom problému. A teď už jen vyřešit tu pravou příčinu aby se tam kvasinka nevracela ! :) tak sem zvědav na další průběh
s pozdravem
Mekac


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: antimycosin

Příspěvek od kutil »

mekac píše: Ty se máš napozorovaného za ty roky už dobře a intuitivně víš, v čem ta příčina problémů leží....
Další úvaha je, že když ta chytrá houba na candidu nejspíše tak skvěle působí i v žaludku, tak proč by nemohla i v krvi ! .... teoreticky by ta houba mohla lidem, kteří jsou kvasinkou prolezlí skrz na skrz, mají ji přemnoženou a v krvi, tu kvasinku prostě z tý krve "vyžrat" a až by nebylo co k jídlu, tak by chcípla :D ale otázka je, jak by reagoval imunitní systém na tuhle houbu. Je to opravdu buď a nebo. Klidně to může i uškodit, to nikdo neví.
Kutile minimálně jsi teď kvasince dal co proto a hned je po jednom problému. A teď už jen vyřešit tu pravou příčinu aby se tam kvasinka nevracela ! :) tak sem zvědav na další průběh
s pozdravem
Mekac
Mekáču ahóój :lol:
Já su za ty roky prolezlé kvasinkama skrz na skrz tak si nedělám iluze že se jich zbavím za tédeň. Ale ty prvotní reakce těla na úbytek kvasinek jsou fascinující :shock:
Roky jsem nemohl med ani olíznout aby nebylo zle. Byl sem u kámoše, osladil mě kafe medem a opět NIC, tedy žádná nepříjemná reakce :shock: Koupil sem velkou flašku medu, doma rozlil do 5ti sklenic a samozřejmě ulizoval odkapy. Fantastický, léta nepoznaný pocit sladkého medu v ústech bez obavy z reakcí ......
Hlášení situace:
Po prvotní facce se Candia otřepala, mírně se ozývá ale tak nesměle že to nestojí ani za řeč.
Bude to běh na dlouhou trať a tak sem si upravil braní "léku" jen 1x denně večer na noc, páč v noci má Candia klid na rozmnožování a regeneraci. Minulou noc jsem spal bez prášků na spaní v jednom kuse 5 hodin. To se mi nepodařilo po několik posledních roků ......
Závěr je ten, že žrout kvasinek funguje na 100%. Osobně si myslím že ta houba ani nenapadá zdravé buňky a že IS to nijak neovlivní. Uvidíme časem, zatím se to jeví velice nadějně :hip:

Takže veliký dík za inspirační námět, stojí za vyzkoušení ;)
Vydržať H.


lena

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od lena »

na kvasinky velmi dobre zabere jist denne 1 strouzek cesneku na lacno rano a to 1 hodiny pred jidlem. Pokud se po jidle zaludek trochu nafukuje je to znamka, ze se zacina hojit. Je to podle Malachova (kniha je velmi zajimava), vyzkousela jsem to a je to opravdu sila, (a to mam cesnek velmi rada a snesu dost) po prvnim uziti nic moc reakce, jenom tak trochu zle, ale hned to zase preslo. Druhy den za to velmi zle jako bych musela jit vsechno vyzvratit. Jelikoz byl zaludek prazdny tak jenom trochu slin. Tento stav trval asi pul minuty az minutu. Pak se zase vse uklidnilo a bylo pohodove, (asi to neco zlikvidovalo). Treti den bylo trochu nevolno, ale jiz to bylo ok. Tato procedura se ma provadet 1 - 2 tydny. Az jsou vsechny plisne, kvasinky, nevhodne bakterie zcela pryc. Velka nevyhoda je, ze si to nemuzu dovolit vzdy, nebot pokud se jde do prace a nebo mezi lidi, nemozne. I kdyz se koupu denne, ale pres tu plet to proste ja citim. Proto to budu opakovat jenom o vikendu a take kdyz to spolecensky bude mozne.

Mam ted vzdy velky hlad, je to znamka, ze se zaludek jiz po par dnech dobre procistil.

Budu to delat i preventivne, jak bude mozne a budu mit na to cas a nejenom 2 tydny.

Je to zcela jine jist cesnek s chlebem. Sice chutna s chlebem, ale nema to tak uspesny ucinek jako na lacno. Neco takoveho jsem jeste nezazila. Takze panstvo vyzkousejte, kdo muze, stoji to za to a hlavne casnek se da koupit novy a to denne.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

lena píše:na kvasinky velmi dobre zabere jist denne 1 strouzek cesneku na lacno rano a to 1 hodiny pred jidlem......
Leni ahojky
Nevím jak ty kvasinky fungují, já jim říkám Candia :oops:, ale jako jednobuněčný organismus dokáží ovlivnit mysl i nervovou soustavu člověka. nechápu jak?. Prostě vše co jí nepasovalo tak velice rychle dokázala ovlivnit vyvoláním ostré až bolestivé žáhy. náhlou změnou nálady až po depresi atd.....
Česnek samozřejmě patřil mezi "vybrané" pochutiny které Candia neměla ráda - grrr Postupně jsem s posílením imunity nasadil i česnek, ale syrový např. na topince ještě néé.
Když čtu ty problémy při braní česneku jako léku tak si říkám "Zlatý antimycosin" :lol:
Aktivovaný roztok má mírně mýdlovou příjemnou chuť bez jakýchkoliv vedlejších projevů. Pouze při prvním polknutí roztoku se kvasinky zbéčily a začla pálit žáha. Ale díky houbičce té kvasince velice rychle došly síly a za pár minut bylo po žáze :shock:, další dny již nic.
Závěr:
Na něco platí MMS, silnější verze PMS, na něco hřebíček pro boj s parazity, na něco platí Modrá laguna, ale kvasinky stále odolávají - grr
Platí na ně dieta a změna stravovacích návyků, ale to by jeden musel žít úplně sám, v kruhu rodiny je to pro ostatní nepochopitelné - co si ten dědek pořád vymejšlí :cry:
Ta chytrá houbička to řeší od podlahy elegantně bez jakýchkoliv vedlejších účinků :good: a v podstatě nikdo v rodině ani neví že něco užívám :lol:

Lidičky, nyní si dám chvilku pauzu a postupně sem písnu jak to pokračuje dál a jaká je asi spotřeba té houbičky.....
Přeji všem pevné zdraví
H.v.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od milnem »

Zdravím,nezkoušela jsem,ale kopíruji z jednoho webu:
"Moja kamoška s tým bojovala dlhe roky. vyskušala všetko možné, nakoniec jej pomohol
enzýmový preparat Candex. Je to ucinne, enzymy rozpustaju bunkovu stenu hub, ktoré obsahuje celulozu…
http://www.pureessencelabs.com/Candex-c ... ement.html "
Třeba se to bude někdy hodit.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“