Minerály,Potravinové doplňky,Co a jak užívat

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Odstranění vápenatých usazenin v těle

Příspěvek od hanka »

Tomu, kdo se potřebuje zbavit vápenatých usazen v těle, může pomoci tento návod ... :lol:

http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=11932
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 26 črc 2011 8:55, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Odstraneni vapenatych usazenin v tele

Příspěvek od Vinc »

Zdravím Hanku. Před časem jsem přeložil tento článek a dal jej na toto forum. Vidím, že se našel ještě další překladatel. Sice změnil jen jediný výraz v textu, ale přeložil. Že by jeden z absolventů práv v Plzni? :-) Krásné léto všem. Vinc


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Odstraneni vapenatych usazenin v tele

Příspěvek od hanka »

Ahoj Vinci,
promiň, jestli jsem tady dala materiál, který jsi na fórum dal už předtím Ty. Bývám hodně pryč, a řada příspěvků mi tím pádem uteče.... tenhle článek mi přišel emailem do schránky a přišel mi tak zajímavý, že jsem ho tady vyvěsila i pro ostatní .... Ráda bych to napravila - buď tak hodný, a dej nám tady odkaz na Tvůj článek, já tenhleten dám pryč - nebudeme mít na fóru dva stejné příspěvky, obzvlášť, když první je originál. Díky za upozornění. Měj se moc hezky. Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Výměna souborů

Příspěvek od hanka »

Tvůj soubor, Vinci, jsem našla a dosadila na místo původního článku ;) . Protože píšeš, že jsi doporučovaný návod už vyzkoušel na sobě, určitě bychom uvítali, kdyby jsi napsal, jak Ti kúra zabrala...
Zdravím, Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lena

citrony a cesnek

Příspěvek od lena »

Ahoj Hanko,

uz jsem zde tento clanek nekde psala, minuly rok, ale uz to nenajdu a hodi se me to, nebot jsem stary navod ztratila
a nevedela jsem presny postup receptu. A muzu to potvrdit jiz jsem tuto kuru jednou 2x udelala a ucinkuje to velmi dobre.

Diky a ahoj

Lena


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: citrony a cesnek

Příspěvek od hanka »

Taky Tě zdravím, Leno. To je fajn, že tenhle návod je tak známý a už je vyzkoušený. Pro mě je novinkou.
Jsem ráda, že můj příspěvek Ti pomohl připomenout si postup na výrobu přípravku a že potvrzuješ jeho dobré účinky. Na podzim se do toho pustím taky ;) .

Měj se hezky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

očista cév

Příspěvek od jani »

Včera mi manžel nakoupil citrony a donesl až pod nos česnek, nebot už několik týdnů jen " remcám " o očistě, kterou bych ták potřebovala a skutek utek. Mám potřebu se tedy podělit. Citrony jsem " očistila " ozonátorem, vypeckovala a nakrájela i s kůrou na kostečky a nacpala do mixeru, spolu s asi 30ti stroužky česneku, umixovala na několikrát s litrem ozonové a ospinované vody, překlopila vše do hrnce a nechala " převalit " , jelikož to bylo husté tak, že to cedit nešlo, projela jsem to ještě i odštavnovačem, ale stále z toho byla řídší přesnídávka, nandala jsem to tedy do lahve, no je toho něco přes litr, chutná to docela výrazně po citronech, dost nahořkle, česnek se tam ztrácí, puch docela nepříjemný, ale po konzumaci už tak moc necítitelný ( přebíjím to ještě rozkousáním hřebíčku ). Dnes jsem si šla do ledničky pro další dávku elixíru, ale je z toho docela dost tuhá přesnídávka .... :oops:
Za 3 týdny dám info, zda je něco znát :D


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

KCl

Příspěvek od chiq »

Chlorid draselný KCl, bal. 1kg / 3,00€ + poštovné, obj. na SZ


bernolak
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pon 07 úno 2011 17:02

minerály

Příspěvek od bernolak »

Nečítal som celú túto tému, ale má niekto skúsenosť so Schindeleho minerálmi?


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: minerály

Příspěvek od muflon »

Není nutné ani možné přečíst úplně vše...stačí dobře hledat (viz vpravo nahoře funkce "Hledat"... ;) ;)
http://www.upramene.cz/forum/searchg.ph ... 83%2389283


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

KCL chlorid draselný

Příspěvek od jani »

Chlorid draselný KCl, bal. 1kg / 70kč , možný osobní odběr nebo zaslání poštou, obj. na SZ


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: KCL chlorid draselný

Příspěvek od kutil »

omluva...omyl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Príprava javorového sirupu so sódou

Příspěvek od Nso ci »

Dobrý večer všetkým,
dnes som sa dosť vyľakala a prvé, čo ma napadlo bolo spýtať sa a poprosiť vás, kým príde ku zlému... Moja svokra mi ukázala podpazušie. Má tam hrču veľkú skoro asi ako menšie slepačie vajce. Omráčilo ma, lebo je asi 12 rokov po operácii prsníka, odstránili jej ho celý, absolvovala chemoterapiu, chodila na kontroly (naposledy myslím pred pol rokom), atď. Obávam sa recidívy, rada by som jej pomohla inak skôr, než ju zvyšok rodiny bude chcieť doprevadiť k lekárom... Napriek tomu, že by to bol veľmi ťažký boj ju aj ostatnú rodinu presvedčiť, aby skúsila nejakú alternatívu liečby. Aspoň javorový sirup so sódou, to sa mi vidí ako priechodný spôsob. Tak vás prosím, ako ten sirup pripraviť, rozriediť vo vode a pridať sirup? Stačí obyčajná voda z vodovodu a aký pomer sódy a sirupu, prípadne koľkokrát denne by to mala piť? Ďakujem vám.

P.S. Ešte som sa zabudla zmieniť o tom, že v súčasnosti má sotva 46 kíl, na protirakovinovú kúru ju s istotou neprehovorím. Pred chvíľkou mi volala a náhodou spomenula, že ju v noci svrbí prsník - na tej strane má tú hrču, tesne na prednej strane pazuchy. Napadlo ma, či to nemôžu byť aj parazity... Na moju otázku, ako dlho tú hrču registruje tvrdí, že asi od včera, vraj by si to všimla, ak by to bolo dlhšie. Ale ja neviem, taká veľkosť zo dňa na deň?!


lena

Re: Príprava javorového sirupu so sódou

Příspěvek od lena »

co takhle vyzkouset toto "Zazracny len", pozorne si to precti:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1496


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Príprava javorového sirupu so sódou

Příspěvek od cimirek »

Tady jsem našel uložený článek o javorovém sirupu se sodou.
Kastrůlek raději větší, pění to. Teplota max. 45stC.
Myslím, že to ale chce ještě něco nastudovat.
Taky ve WM magazínu se o tom psalo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“