Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Sindo
Stálý člen
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Koloidní stříbro

Příspěvek od Sindo »

Objednávam si u nás v lekárni injekčnú vodu Imuna.

Ludmila
Nový člen

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ludmila »

Dobrý den, prosím, kde lze koupit nejkvalitnější koloidní stříbro u nás? Zatím nemám vlastní generátor a kupuji v lékárně, dle ale předpokládám nebudou mít stříbro nejlepší kvality. Děkuji.

cimirek
Zasloužilý člen
Dal: 250 poděkování
Dostal: 208 poděkování

Příspěvek od cimirek »

Ludmila píše:Dobrý den, prosím, kde lze koupit nejkvalitnější koloidní stříbro u nás? Zatím nemám vlastní generátor a kupuji v lékárně, dle ale předpokládám nebudou mít stříbro nejlepší kvality. Děkuji.
https://www.antibakterin.cz/antibakterin/

mirol
Nový člen
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirol »

Najlepšie je vyrábať si koloidné striebro doma.
Na stránke www.emis.sk nájdeš generátory na výrobu koloidného striebra.
Je to lepšie ako kupovať drahé a často aj nekvalitné koloidné striebro.

Ilem
Zasloužilý člen
Dal: 71 poděkování
Dostal: 346 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

mirol píše:Najlepšie je vyrábať si koloidné striebro doma.
Na stránke http://www.emis.sk nájdeš generátory na výrobu koloidného striebra.
Je to lepšie ako kupovať drahé a často aj nekvalitné koloidné striebro.
Tento příspěvek se mě osobně dotýká. Ani jeden z těch generátorů není použitelný pro výrobu kvalitního koloidního stříbra. Buď chybí míchačka vůbec, nebo je magnetická. Těžko říct, co je horší. Všude se na internetu dočteš, že se koloidní stříbro má chránit před elektromagnetickým polem. A jak funguje magnetická míchačka?
Druhá kapitola je kvalita vstupní vody. Používám vodu s vodivostí 0,000 1 mS. Vyrábím ji těsně před generátorem. I kdybys takovou vodu někde sehnal, než ji doneseš domů, bude mít 0,001 5 mS. A to za předpokladu, že budeš mít starou vylouhovanou nádobu, která je stále používána na tento účel. To je mnohokrát odzkoušeno. V nové nádobě to za hodinu vyleze na 0,003 - 0,005 mS. To už je naprosto nepoužitelná voda pro výrobu KS.
Ilem (Antibakterin).

"Dum spiro spero"
Ciceron
mirol
Nový člen
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirol »

Striebro je nemagnetický prvok takže permanentný magnet naň nijak nepôsobí.
Všade vo svete sa pri výrobe koloidného striebra používa magnetická miešačka.

Ilem
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Pokud by to byla stará míchačka, kde motor otáčel magnetem, nebyl by to takový problém. Současné magnetické míchačky vytvářejí rotační magnetické pole pomocí elektromagnetů a to už problém je. Částečný problém je i u těch starých, díky vlastnímu míchátku. Je to kus magnetu zalitý do silikonu a ten se otírá o dno. Jen těžko si lze představit, že se z něho nic neuvolní.
Ano, všude ve světě se na výrobu koloidního stříbra používá magnetická míchačka. Ale na výrobu kvalitního koloidního stříbra se používá míchačka skleněná z laboratorního skla, nebo stříbrná ze čtyřdevítkového stříbra. O tom si domácí generátory mohou nechat jen zdát. Vím o jednom, kde se míchá dokonce pomocí akvaristického čerpadla. Částice stříbra to má super - kolem 6nm, ale ten bordel, co se tam dostane z toho čerpadla bych pít nechtěl.

"Dum spiro spero"
Ciceron
amil
Nový člen

Příspěvek od amil »

Ahoj,

můžeš prosím ke svému schématu uveřejnit také tišťák a pokládací schéma. Je to zatím nejzajímavější zapojení co jsem tady viděl.

Díky :-)

bluewave65 píše: pát 11 črc 2014 12:25 Ahoj lajos,

postavil jsem dle tveho uvedeneho schematu cely obvod, viz pripojene schema a po zkusebnim pripojeni elektrod a ponorenim do bezne vody z kohoutku spadne napeti na 0 .. jelikoz zmereny odpor je 150 kohmu ......
Chci se zeptat, jelikoz s elektrolyzou nemam zadne zkusenosti, jakeho odporu muze dosahovat ta cistena voda na injekce ?

Napeti na prazdno mam cca 180-200 V .......

Mam to schema dobre predelane z toho tveho scanu ? Ja jen ze to neni moc dobre videt tak jestli tam nemam chybu nekde ......
Hele a to ten TIP48 se tak hreje ze tam mas takovy chladic, ja tam zatim nic nedal ..

Dik
dave

p.s.: kdyby nekdo chtel to schema v eaglu tak at napise ....... at se s tim nemusi patlat ..... :)

Tady muj "kram" ....... elektrody 99.99 od safiny.cz prumer 4mm x 100mm ..... cena 700 kc :( !
Vzdalenost nastavitelna od 10mm do 30mm podle elektrod .....

lajos
Zasloužilý člen
Dal: 470 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Příspěvek od lajos »

tistak jsem mel v programu sprint layout a byl problem to sem dat[tehdy], myslim v prispevku jsem dal jako fotku prilohu a po takove dobe to tezko nekde vyhrabu, vem si to eagle

Ilem
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Mám jeden důležitý poznatek.
několikrát tu zaznělo, že na kvalitu výsledného koloidu má vliv kde co, severojižní směr, ... snad i fáze měsíce. Již před časem se mi podařilo výrobu standardizovat. Ale dřív nebyl čas to napsat.
Je to vodou. Udávaná čistota vody 1uS je nedostatečná. Mám teď vodu 0,07 uS a při dodržení proudu a teploty dává naprosto shodné výsledky. Přesně dokáži podle knduktometru určit koncentraci shodně s laboratoří. Funguje to až do 0,2 uS.
Bohužel takovou vodu nekoupíte. I kdyby vám ji někdo prodal, než ji donesete domů, bude mít 0,5 uS a druhý den už 1 uS. Takže pro domácí použití je tato informace k ničemu.
Pro úplnost - mám 7mi stupňovou filtraci: Filtr 20 um - pak 5 um - 1 um - 0,1 um - reverzní osmózu - iontoměnič a elektrodionizaci. Vodu nikde neskladuji, vyrábí se těsně před použitím

uS znamená mikroSiemmens, um znamená mikrometry. Neumím napsat mí

"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“