Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 333 €

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
pepe píše:Nick ,,lajos" presadil som medzi ,,akcionármi" aby ti za jeden z tvojích príspevkov do tohto vlákna bola vyplatená právom zaslúžena odmena 333 € . Priznám sa ti , bolo by mi ctou odovzdať ti ju osobne . Daj mi prosím ťa vedieť cez SZ ako sa možem s tebou skontaktovať . Pepe
Kdybys pepe tohle napsal mě, tak bych Tě s tím poslal do p®d@l@, ikdybys mi je fakt chtěl dát :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: 333 €

Příspěvek od pepe »

Mimo téma (offtopic)
Palino s tými ,,velkými očami" opatrne , bo tým vedome porušuješ ,,desatoro". No k veci samotnéj , poznáš to moje ,,Každému čo právom patrí" ? Ak sa tu niekedy z tvojéj strany objaví niečo tak užitočného a k veci ako do tohto vlákna dal lajos , hodím reč s ,,akcionármi" aj za teba . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 333 €

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
pepe píše:...hodím reč s ,,akcionármi" aj za teba . Pepe
To opravdu nepotřebuju. A mohl bys objasnit ty akcionáře. To jsou nějací doktoři, inženýři či další nevědomí podvodníci? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: 333 €

Příspěvek od pepe »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše:...To jsou nějací doktoři, inženýři či další nevědomí podvodníci?
Palino Palino... . Vobec tých ludí nepoznáš , no prestovšetko nadrzovku na ních kydáš . Keď raz sám prestaneš ,,Víno piť no iným vodu kázať" a začneš sa riadiť tým , čím sa tu ,,podpisuješ" - NEJDE O TO DOJÍT KE STEJNEMU NÁZORU ALE POCHOPIT SE A TOLEROVAT , ver tomu že ten ,,balvan" čo ťa stále ťahá k zemi ti už nebude takou príťažou stať sa tým , čím by si sa chcel stať tj. zdravím jak na duši tak i na tele ale hlavne biť samím sebou . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 333 €

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Jako sorry, ale Ty tady vykládáš nějaký nesmysly o lidech, co neznám, tedy jsou leda tak pasívní "čtenáři", které ty "znáš" a zřejmě tak nikdo další z fóra. A podle Tvých názorů si celkem dokážu představit o koho jde. Většina Tvých přízpěvků (né všechny) tady akorát kalí vodu. A jestli jsou Tví "investoři" stejní jako Ty, tak bych si o ně ani nevopřel hrábě.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: 333 €

Příspěvek od pepe »

Mimo téma (offtopic)
Palino , tie tvoje pokusi s MMS-kom ti už museli riadne ,,vypatlať mozok" keď už ani sám nevieš o čom tu točíš . Zmienil som sa tu o týchto ludoch len jedným jediným slovom a tým bolo ,,akcionári" takže aj v tomto prípade netrep tu piate cez deviate a neosieraj ludí o ktorých nič nevieš . Pokial ide o moje ,,kalenie vody", tak práve kvoli luďom s prístupom k životu ako máš Ty vo všeobecnosti medzi ludmi znalímy platí ,,Moudrímu napoviez , hloupího nech béjt". Za seba móžem povedať , že nebanujem keď som o týchto ludî ,,opřel hrábě", ponevadž aj vďaka nim žijem so svojími ,,breberkami" v mieri ale hlavne a to si od ních cením najviac , na rozdiel od teba a tebe podobných som SLOBODNÝ . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 333 €

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
pepe píše:...ti už museli riadne ,,vypatlať mozok" keď už ani sám nevieš o čom tu točíš...
Přeju Ti fajn souhru s breberkami... Ať už v podobě parazitů či akcionářů.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Aplikace KS injekčně pod kůži

Příspěvek od Craft »

Tady jsem uvedl svoji nedávnou zkušenost s touto aplikací a některým jsem slíbil sdělit výsledek.

http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... ,48.0.html
Naposledy upravil(a) Craft dne pon 05 dub 2010 12:31, celkem upraveno 1 x.


Gam

Poptávka

Příspěvek od Gam »

Zdravím všechny, nebyl byste někdo ochotný prodat mi pár litrů stříbra za nějakou příznivější cenu než v lékárnách?
Potřeboval bych ho zkusit na nemocného koníka a při té ceně kolem 600 Kč za litr bych přišel hnedka na mizinu... Kdyby ano,
mail na mně je gam@centrum.cz
Díky!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka

Příspěvek od Palo »

Zkus napsat Rivalovi a domluvit se s ním třeba na větším množství, aby to vyšlo levněji. Předpokládám, že to koně budou chlemtat trochu rychleji, než lidé. Zřejmě se budeš muset zaregistrovat...
Tohle předpokládám znáš... https://upramene.cz/blesak/?p=productsLi ... t%F8%EDbro


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Poptávka

Příspěvek od chiq »

...tak neviem, ale u mojich známych už nejaký ten generátor KS patrí k základnej výbave domácnosti. A to nehovorím, keď je už pod strechou aj nejaký ten statok... O tom vie svoje aj ovčák!


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

koloidni stribro

Příspěvek od Daria Lori »

Stribrnou naplasti jsem vylecila tchyni prolezeninu na pate, co ji vznikla pri pobytu v nemocnici!!! 1 x za ctyri dny prevazat! Potom hydratacnim kremem udrzovat kuzi elastickou a vetrat!!! ;)


Jardax

:)

Příspěvek od Jardax »

Zdravím všechny, nejenom alchymisty :)
Poctivě jsem pročet celé téma.
V první řadě bych zdůraznil, že na koloidní stříbro věřím, ač prozatím sám "nekuchtím".
Přispěji tedy také, pár věcí mi opravdu vrtá hlavou.
Velice často se nejenom zde mluví o Ag+ iontech, což je jako alternativní označení koloidního stříbra zcela nesprávné.
Je opravdu potřeba používat obě elektrody stříbrné? Nebo bude stačit stříbrná pouze anoda?(Bez úvahy o změne polarity) A katoda uhlíková. K odstranění polarizačních efektů využít "jednocestné" uměrnění a dolní půlvlnu pouštět s desetinovým proudem v porovnání s horní půlvlnou?
Je změna vodivosti opravdu způsobena koloidním stříbrem? Tohle se mi nezdá už od samého začátku. Poprosil bych někoho o následující experiment:
Po klasické přípravě nečistit elektrody. Vše připravit a spustit proces, akorát s tím rozdílem, že se nezapojí do elektrod proud. Zajímalo by mě,jak se změní vodivost v důsledku rozpouštění oxidů/hydroxidů z elektrod a jaký vliv bude mít sycení roztoku CO2 a prachem u okolního vzduchu - pokud je tedy systém otevřený.

Dalších otázek je spousta....


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Jardax

Příspěvek od lajos »

Na to že žádáš o vyzkoušení nesmyslů,chceš toho dost(zkus to sám a vypij to). Nevymýšlej, výroba koloidu je vyzkoušená a jednoduchá, nevým proč by jsme to komplikovali a špinili s uhlíkem. Já říkám že je to nesmysl.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“