Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Ilem »

jardax píše: Nárůst bych přisuzoval pozvolnému rozpouštění suspendovaných sloučenin Ag, ale ten pokles... no napadá mě snad jen teplota.
Jestliže připravím "koloid" při pokojové teplotě, pak ho šupnu do lednice, vodivost se klesne. Přijde na to, jestli jsi současně měřil teplotu a tuto bral v potaz. Každopádně vyzkouším.
Ještě k přípravě "koloidu" bez elektrického proudu:
Po celu dobu v dílně, kde je přibližně konstantní teplota cca 15 st.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: KS - malé ohlédnutí do historie ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše: Tak jsem dnes vyzkoušel injekci 2ml jakokoloidu podkožně do středu 7cm zarudlého fleku po klíštěti - no při aplikaci to štípe jak 100 čertů :) Vydržet se to ale dá. Nedovedu si už ale představit aplikaci do svalu... to by bylo na posr*ní. Tak jsem zvědavej, jak flek bude vypadat zítra :)
Nazdar Jardo,
Do svalu a hluboko to nebudeš asi ani cejtit. Nervy to nejvíc berou právě v kůži a její blízkosti.
Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lennis
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 10 úno 2011 19:37
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: .

Příspěvek od lennis »

odpovídám trochu pozdě: nevím sice, co z té fotky poznáš, ale posílám....
jardax píše:Lenko, nebyla by fotka elektrolyzéru v akci? Nepochopil jsem tu míchačku...
Díky.
:good:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

Re"

Příspěvek od Jans »

Jen bych doplnil měničem na to vyšší napětí a napájením pouze z 12V =, vhodná volba výbavy při kolapsu civilizace, 12V autobaterie bude snad nějakou dobu skoro všude a nebude to závislé na síti.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno....

Příspěvek od jarda ovčák »

Vyzkoušeli jsme funkci čistého stříbra u kozy. Měla nějaký zánět a šlo jí to až na močák. 4 kuličky z čistého stříbra jsme jí nacpali do krku a za dva dny to majitelka vyhrabala z bobků.koza se zcela vyléčila a je naprosto zdravá.Prošlo jí to všema traktama a při přežvykování to nezvrátila ani nevyplivla.U lidí by to mohlo mít taky fajn výsledky, enem to vyhrabávání z bobků by mohlo mít dramatický průběh.
Zdar bádání.......
Ty kuličky byly moje projektily z perkusní pušky kentucky, původně určené pro pobíjení upírů.....tedy ráže .44


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: mno....

Příspěvek od adam.benda »

jarda ovčák píše:...U lidí by to mohlo mít taky fajn výsledky, enem to vyhrabávání z bobků by mohlo mít dramatický průběh....
...původně určené pro pobíjení upírů...
:D :D :good:


dannel
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 08 srp 2011 12:10

zajímavý dokument o vodě a jejím zkoumání

Příspěvek od dannel »

velmi zajímavé video, doporučuji shlédnout hlavně pasáž o ruském vědci a jeho systému aktivace vody.


dannel
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 08 srp 2011 12:10

zkoušel jste někdo elektrody z tohoto zdroje ?

Příspěvek od dannel »

http://www.zdravestribro.cz/iontove-kol ... index.html zdá se mi levnější než ze safiny snad, navíc připravené "plug and play" . Ale nevim co se týče čistoty apod, děláte s tím někdo ? Cena se mi zdá příznivá


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

koloidní mast...

Příspěvek od laik »

Zdravím
tak sem vyzkoušel přilejt koloid do masti.....je to v poměru 0,2l kol. na 4l masti, aby se to trochu spojilo tak sem to fest promýchal šlehačem
vařením se určitě část vody taky odpařila a po ztuhnutí se to neoddělovalo..... takže si myslím že to pujde ne?... měl sem obavu aby to nevodnatělo jak indulona když se nechá v teple ale zatím dobrý.....
každopádně to stříbro bude fungovat i jako konzervat ne?....
zkoušel sem i větší poměr 0,1l kol. na 0,4l masti, udělalo to krásnou emulzi a po ztuhnutí taky dobrý, ale při roztírání na kuži se to už oddělovalo....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
revoxs
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25 bře 2008 22:55

Re: zkoušel jste někdo elektrody z tohoto zdroje ?

Příspěvek od revoxs »

dannel píše: Ale nevim co se týče čistoty apod, děláte s tím někdo ? Cena se mi zdá příznivá
To bude tím, že místo stříbrných elektrod o čistotě 99,99 jsou to pouze 99,9 a to je dosti málo. Pokud si přečteš starší příspěvky, tak to tady bylo už mnohokrát psáno, že čistota elektrod by měla být co největší. Takže pouze třídevítkovou čistotu nebrat.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: zkoušel jste někdo elektrody z tohoto zdroje ?

Příspěvek od la »

Celkem jsu spokojenej tady http://www.naprameni.cz/ fuguje to a je to přímo od zdroje,za slušnou cenu je tam k mání
Tepperweinova směs, Lugol, Enterosgel, Koloidní stříbro.
Konec konců můžeš se tam zeptat jakou používá čistotu ,ale myslím si že 99,9 je hodně málo.

la
:roll:


Jarda9
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30 zář 2010 15:19
Bydliště: Semilsko

Výroba koloidu z autobaterie

Příspěvek od Jarda9 »

Dobrý den,
toto téma sleduji již delší dobu a rozhodl jsem postavit vlastní výrobníček koloidu.
Mám však specifické požadavky, tedy napájení 12-15V z autobaterie, nouzově destičková baterie 9V.
Také přemýšlím o signalizaci provozu/průtok proudu elektrodami/ a automatickém ukončení proces.
Několik pokusů jsem již provedl, 9V baterie a proudový zdroj ze dvou tranzistorů. Náběh je značně pomalý, ale zařízení funkční.
Základní znalosti elektrotechniky mám- elektronik však nejsem.
Prosím tedy zkušené odborníky na tomto fóru o rady a hlavně zkušenosti se stavbou zařízení podobných parametrů. Dále o schéma či radu jak zapojit signalizaci průtoku proudu skrz elektrody, nejlépe blikající Led.
Dále mě zajímá Váš názor na měření koncentrace koloidu pomocí PH metru-popis je uváděn zde:
http://www.zdravestribro.cz/navod-vyrob ... index.html

Některé z Vás by mohla zajímat informace, že v Safině Jablonec n. Nisou mají stříbrný drát 99,99 průměru 2 a 2,5 mm přímo na prodejně za cca 27 Kč/g, 40 cm drátu 2mm průměr vyjde na 365 Kč.

Za ochotu, rady a názory předem děkuji :D Jarda


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Spray - rozprašovač KS

Příspěvek od jojoba »

Rád bych poptal u zkušenějších - čím aplikovat KS pro inhalace ? Již jsem nakoupil v lekárně několik "určitě" nekovových rozprašovačů, ale bohužel jsem pokaždé nalezl uvnitř alespoň pružinku z kovu...... :cry:
Protože se její případný negativní vliv nedá ověřit, prosím o doporučení - ohledně vlivu či tipu na nejvhodnější rozprašovač.
Ten poslední byl "vincentkový".
Díky za pomoc.


jojoba
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Spray - rozprašovač KS

Příspěvek od la »

Já koupil rozprašovač pro manželku v kosmetice tam je přímo velký výběr ,nestudoval jsem ho rozebráním, nádobka je skleněná obal kovový a pumpička plast,ale pružinka to vypadá ,že je mimo kapalinu ,Je těžce frajerskej,vypadá dobře.Skleněný rozprašovač mají taky i s balonkem ,tenhle skleněný rozprašovač je na elektropohon.
http://www.ilonette.cz/produkty/akce/de ... eneny/177/
ten můj je odtud http://www.naprameni.cz/rozprasovace/
mechanický skleněný difuzer o moc levnější než elektrický není
http://avere.cz/zbozi/3870/Mechanicky-s ... erapii.htm


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

KS DrJuice Co.

Příspěvek od jao »

Ahoj všetkým,

Tak ja už tomu naozaj prestávam rozumieť.
V obchode, kde sa dalo kúpiť AG100 mi povedali, že už to nepredávajú.
V lekárni, že už to nesmú predávať, lebo EÚ.
Ale ponúkli mi DrJuice Co. Koloidne striebro ktoré vyrábajú maďari. (Žeby Lajos ? :-) ) a na obale sa uvádza "Prípravok na dezinfekciu hltana a ústnej dutiny".
Je to 20 ppm a 200 ml s kvapkátkom. Na nete si to ľahko nájdete. Dokonca na DrJuice Co. je nejaký certifikát o kvalite.
Takže niekto môže a niekto nie ?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“