Vitamin C

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Milenium »



Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od segal-j.f »



Pokud se nic v letošním roce nezměnilo tak dle úřadu pro komtrolu lečiv se u nás může podat max. 7,5 g Céčka.Vyšší dávky už podavá lékař na vlastní riziko a do toho se nikomu nechce.Pokud přeci jenom ano, tak je to dost drahé v případě že je Céčko nasazeno v boji proti rakovině. K nám se dováží pro IV použití z Německa od firmy injektopas v 7,5 gramových dávkách v 50ml .Cena je kolem 400 Kč a je na lékařský předpis a není hrazen pojišťovnou.Cena aplikace se liší ale je potřeba počítat zhruba také kolem 400 Kč a někde i více.Pokud má být léčba vitamínem C nějak platná musíte počítat 1-1,5 g vit. C na kilo tělesné váhy .
Když si tedy spočítáte kolik vás výjde jedna dávka kterou potřebujete 2x až 3x týdně po dobu třeba jednoho roku zjistíte že jde o závratné sumy které si může dovolit jen málokdo.K terapi potřebujete ještě další vitamíny jako třeba niacin který "zacpe hubu" enzymům který stravuje kolagén(který drží celé telo pohromadě)který díky vitamínu C tělo produkuje.
Jediná cesta je si vyrobit vitamín C pro IV podání samovýrobou ...to samé s aplikováním.Je to jednoduché a může si to dovolit každý.
Příklad cenové kalkulace jedné dávky pro člověka o hmotnosti 50 kg.
50x 1,5= 75g tz. 75/7,5=10x 400 = 4000 + aplipkace 400 = 4400 Kč /dávka přípravená farma firmou
Stejná dávka lze vyrobit doma zhruba kolem 100 Kč slovy sto korun. Pokud tedy aplikujeme 3x týdně za měsíc to výjde na 1200Kč místo 52800 Kč.
Podle mého názoru zde někdo schválně brzdí tuhle léčbu a činí jí nedostupnou jak po legislativní stránce tak po ekonomické...a to prosím jsou na tuto léčbu již klincké studie ve druhé fázi s jasně prokazatelnými úspěchy a navíc jasně průkaznými výsledky o absolutní bezpečnosti léčby bez vedlejších účinků.
Pokud bude zájem o ucelený návod od výroby po aplikaci můžem to vzít krok po kroku...možná i natočit nějaké video výroby a aplikace aby bylo vše jasné a bylo to dostopné každému kdo to potřebuje.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od poota »

segal-j.f píše:Pokud bude zájem o ucelený návod od výroby po aplikaci...
Rozhodně je!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od John.D. »

Taky se přidávám. To by mě moooc zajímalo i ten niacin. To čtu prvně.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od segal-j.f »

Dobře, dám pomalu dokupy informace odkud jsem čerpal aby si to každý laik jako já mohl vše spojit dohromady a dávalo mu to smysl ze kterého si může vyvodit závěr zdali tato léčba má nějakou pevnou oporu/základ a jestli se do této léčby může pustit bez obav o její účinnosti a bezpečnosti.
Já sám nic nevymyslel jen jsem to vše posbíral od těch chytřejších a vyzkoušel v praxi.Jen chci předem podotknout , že ani vitamín C neumí zázraky a že vše záleží na tom jak pokročilá nemoc je a taky na idividualitě každého lidského těla.Co ale vitamín C dokáže i v pokročilích fázích nemoci je zkvalitnit a prodloužit zbytek života což je hodně důležité.Čemu ale věřím hodně, že tato terapie má velký potenciál v prevenci a je přesně stavěná pro typ lidí jako jsem já. Tím myslím , že nejsem zrovna příklad pro správnou životasprávu....nesportuji, nevěnuji se zdravé výživě, kouřím krabičku denně, alkohol příležitostně ale někdy to umím i přehnat :-))...i přesto bych za své prohřešky které si nedovedu( nebo jen nerad) odepřit nechtěl umřít nějak podstatně dříve než je běžné (je mi 44) navíc v ukrutných bolestech jako při některých typech rakovin...v lepším případě utlumen vysokýma dávkama narkotik pro potlačení bolesti.
Proto jestli existuje taková jednoduchá metoda(která nám je mimo jiné upírána)s nadšením jí budu sám používat.Já sám osobně jsem si na zkoušku zkusil 25gramů vlastní výroby.Jediný negativní pocit je možná pro laika prvně si zavést kanylu dle videonávodu.Ač nejsem nějak zvlášt manulně zručný, povedlo se mi to hned napoprvé jednou rukou....od té doby jsem zaváděl kanylu ještě čtyřikrát s tím že jednou jsem žílu netrefil.Z toho plyne, že pokud má někdo normální viditelné žily(periferní)dokáže je napíchnout skoro každý.

Prosím ale o trpělivost než to vše dám do kupy....hlavně ty videa(budu si někde muset půjčit kameru)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od poota »

segal-j.f píše:...hlavně ty videa(budu si někde muset půjčit kameru)
Videa zvládne i většina digi foťáků :idea:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od segal-j.f »

No uvidím, chci to dát i na youtube jako ucelený návod který na netu postrádám.Je strašně časově náročný než se proklikáš ke všem informacím které potřebuješ, nebo se potáš těch co vědí.... vše to pročteš, pochopíš a vyvodíš si z toho použitelný návod.Jak jednoduché by to bylo kdyby něco takového udělal nějaký odborník pro laickou veřejnost.Co z toho má laik když mu odborník řekne že intravenozně podávané cečko je úspěšné při lečbě rakoviny (a nejen této nemoci)když nemá jak si tu léčbu zajistit protože buď není legální nebo je drahá ....či obojí najednou?
Najdeš na youtube třeba video od Dr. Matthias Rath "rakovina konec jedné nemoci" (kdysy spolupracoval s Linusem Paulingem) kde tě informuje jak ten Vitamín C funguje a proč to je někde zakázaný...to je sice hezký....ale jak to zužitkuje (aniž bych se chtěl někoho dotknout) třeba obyčejný člověk oborem zedník který takovou léčbu potřebuje?Potřebuje přesný návod a tak jednoduchý jako když jde něco koupit do krámu......kup tohle a tohle,kup to tady nebo tady, smíchej to v poměru takovém a makovem s tímto, napíchni to takto a dávej pozor na tamto.
Nechápu že takový návod ještě nekoluje po internetu ve všech světových jazycích ...navíc by k tomu mohl být přiložený jmený seznam těch úředníku kteří rozhodují o tom který lék bude a nebude povolen...to aby jim mohli poděkovat ti, co jim někdo blízký úmírá a tato terapie je mu v jistých zájmech odepřena.

:idea: Když odpovídáš přímo pod příspěvkem, tak je jeho celá citace zbytečná, smazal jsem ji - poo.


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od jojoba »

Velice záslužný počin.....smekám...... bohulibá/protirežimová činnost...... pharma-lobby již určitě přeskupuje teroristické komando pod pláštěm Al-Q.... aby odstranila hrozbu pro svůj business...... jediná záchrana je co nejrychleji zveřejnit a šířit, aby se nedal pramen udusit/umlčet !!! :bhead:
Držím palce, jak u.v. = bohulibá činnost ! :good:


jojoba
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Milenium »

To segal-j.f
Bude to jistě záslužný počin.


Přesně tato tématika je již téměř rok popsané na fóru Jardy Zajíčka:

JendaC
Předmět příspěvku: Re: Jak na vitamín C IV a IM PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2014 12:06 am

Poté co jsem opakovaně vyzkoušel se svým kamarádem Mírou nitrožilně vitamín C, byl jsem několikrát požádán o postup výroby AS pro IV (askorbátu sodného pro nitrožilní) aplikaci.
Tak se to tu pokusím shrnout. Tento příspěvek věnuji hlavně těm, co nemají dostatek informací, že to jde udělat i v "domácích" podmínkách a za lidové ceny. Pokud to porovnáte s tím co Vám doporučí, pokud vůbec doporučí, lékařsko-farmaceutický průmysl. Při větším odběru můžete získat 7,5g vitamínu C za cca 450Kč. Původním Cathcartovým způsobem, ale samovýrobou získáte 1700g AS včetně nádobíčka za méně než 3000Kč. Je to výrazný rozdíl.

!! Je to jen moje zkušenost a nikomu to nedoporučuji jako lékařskou radu. Pro lékařskou radu jděte za svým lékařem.
Nenabádám k aplikaci! To jak s tímto příspěvkem naložíte je Vaše odpovědnost :!: .

Zdroje informací z kterých jsem vycházel:
http://www.badatel.sk/documents/Vitamin_C-liecba.pdf nejvíce ucelený zdroj o vitamínu C "z první ruky", Pozor na stranu 96. Dávkování EDTA je tam ještě stále ve špatných jednotkách, tedy 150mg/l, ale ve skutečnosti má být 150mg/ml (Rev. 130903-3449-460).
ověřoval jsem tady https://web.archive.org/web/20120929142 ... ivprep.htm původní doména má již jiný obsah, tak zaplať Pánbůh, je tu ještě ten archiv :D.
nebo tady http://www.racehorseherbal.com/Infectio ... vit_c.html Vit. C je antimikrobiální.
Nebo tady Cathcartův návod na výroby AS pro IV užití (EN video).
I jinde...

Zdroj materiálu:
http://www.nutri.com/index.cfm/category ... orbate.cfm zdroj AS, tady jsem nakoupil 1,7 kg AS (askorbátu sodného), na doporučení, opět, z této stránky https://web.archive.org/web/20120929142 ... ivprep.htm Rovněž jsem napsal do obchodu a odpověděli mi, že to je přesně to co doporučují k IV použití.
http://www.verkon.cz/laboratorni-chemik ... =6381-92-6 tady jsme koupili EDTA Disodium v kvalitě p.a. Dr. Cathcart doporučoval injekční roztok USP (americký lékopis) 150mg EDTA/ml. Koupit přesně toto je obtížnější, dražší, potřebujete předpis od lékaře, tak jsme zaimprovizovali. Koupili jsme pouze kvalitu p.a., s ohledem na fakt, že toho tam dáme pouze 0,99g do celé 600ml láhve. Pokud připravenou směs spotřebuje nejpozději do dvou následujích dnů, EDTA nemusíte přidávat.

Pak bylo potřeba pořídit nádobíčko na přípravu směsi:
Lahev s GL45 500ml, modré víčko a vyl. kroužek je třeba sterilizovat také, já koupil tady
Násypka s krátkým šikmým koncem, 100 mm, já koupil tady
Tyčinka s otaveným okrajem 200x5mm, já koupil tady
Lodička navažovací porcelánová 23x53mm, já koupil tady
Mocca nebo čajová lžička
digitální váha d=1g do 5kg
digitální váha d=0,01g do 200g

dále je potřeba:
infůzní set, flexilu (kanylu), prodlužovačku, jehly (růžová 1,2 x 40mm) a stříkačku (50ml), dezinfekci, buničinu, náplast, fyziologický roztok a vodu na injekce.

Nádobíčko, vyjma váh, je třeba sterilizovat. V odkazu víše, Vit. C je antimikrobiální, je postup jak sterilizovat v domácích podmínkách. Je na to potřeba tlakový hrnec s manometrem. Tlakový hrnec musí generovat přetlak alespoň 15psi (1,03baru = 103kPa). Nicméně já jsem zvolil, alespoň pro mě, jednodušší cestu. "Nádobíčko" jsem umyl, osušil, zabalil a nechal vysterilizovat v městské nemocnici. Cena okolo 15Kč za sterilizaci všech věcí. (Ale jen pro firmy :( ) Nazpět jsem to dostal ve svařeném obalu. Prý je to v tom obalu sterilní minimálně 3 měsíce.

Doma jsem si stůl a váhy dezinfikoval lihem.
Po rozbalení jsem vložil násypku do láhve GL45 500ml a položil na váhu, vynuloval váhu a naplnil jsem láhev askorbátem sodným (250g), dále jsem na váhu s rozlišením 0,01g položil navažovací lodičku a vynuloval váhu, čajovou lžičkou jsem nabral EDTA a odvážil 990mg (téměř jeden gram), toto množství jsem přidal k askorbátu. Tyčku s otaveným koncem jsem použil na "prošťuchování" prášku do láhve v úzké části násypky.

Napíchnul jsem plastovou láhev s vodou na injekce růžovou jehlou a vystříkal jsem po okraj nádoby na váze (tímto způsobem jsem nejdříve opláchnul stěny násypky). Zavřel a dal do mrazáku na cca 30 minut. Sestry Dr. Cathcarta zjistili, pokud se roztok nejdříve ochladí a poté promíchá, vzniká méně dehydroaskorbátu!! Poznáte to podle toho, že dehydroaskorbát je žluté až hnědé barvy. Teprve po vychlazení na teplotu nižší než 11°C jsem začal protřepávat. Počítejte s tím, že se to bude rozpouště dlouhé hodiny.
Po rozpuštění jsem uviděl jen lehce nažloutlý, zcela čirý roztok.
Roztok byl připraven k použití.

V láhvy GL45 500ml je (pokud je naplněna po okraj) 600ml.
1ml směsi obsahuje (250/600=0,41g) 0,41gramu AS.
Skladujte v temnu a chladu. Nejlépe v ledničce.
Příprava roztoku k aplikaci:
Jako maximální koncentrace AS ve fyziologickém roztoku je uváděno 1g AS na 18ml fyziologického roztoku.
V 500ml fyziologického roztoku tak může být (500/18) 27,8g AS, zkusil jsem 30g AS a nic se nedělo.
27,8g AS odpovídá cca. 67ml uvažovaného roztoku.

Do plastové láhve o objemu 500ml jsem napíchnul růžovou jehlu se stříkačkou, vytáhl jsem 67ml NaCl roztoku, vyprázdnil stříkačku a do stříkačky jsem natáhl 67ml AS z připravené láhve a tím doplnil fyziologický roztok na původních 500ml, protřepal. Hotovo, připraveno k aplikaci. Někteří lékaři přidávaly do infúzní směsi ještě 1g glukonátu vápníku. Vitamín C, kromě jiného, váže i Ca, Cu, Zn, Hg, Pb.

Obecně se doporučuje takový objem vykapat do žíly v průběhu 2 až 3 hodin. To je 10 až 12 kapek za 10 vteřin. Doporučuje se pít, nejlépe s něčím co synergicky podpoří účinek vitamínu C spolu s cukrem. Může vzniknout hypoglykémie, a také se mi to několikrát stalo.

Všechny informace které potřebujete jsou v knize od Petra Tuhárského, kterému tímto děkuji za jeho jedinečnou knihu Vitamín C a megaskorbická liečba – zabudnutý poklad.
U velkých dávek (nad 1 litr) bych zvážil nahrazení NaCl roztoku roztoky Ringer laktátu, acetátu nebo malátu. Je to také o ostatních elektrolytech draslíku, hořčíku, vápníku a bikarbonátu.
Jen upozorním, většina pacientů se výrazně až dramaticky zlepšila po nitrožilní dávce cca. 30 - 90g na dospělou osobu. Nezvyšujte koncentrace AS ve fyziologickém roztoku nad 30g AS na 500ml roztoku. Může nastat dehydratace mozkové kůry a/nebo svalová křeč, a křeč v žíle, budete muset aplikaci přerušit!! a případně doředit a zpomalit dávkování.
Začněte s nižší koncentrací a množstvím askorbátu. Máte totiž kam jít, růst. Pokud nasadíte rovnou ty nejvyšší dávky (150 až 250g AS za 24 hodin), nemáte kam růst, koledujete si o pořádnou Herxheimerovou reakci, rozladíte si elektrolitickou rovnováhu. Nejvyšší dávky patří do rukou mistrům a jen praxe dělá mistry!

A málem bych zapoměl, taky jsem si musel vyrobit stojánek na infůzní láhev. Vzal jsem starou nefunkční kancelářskou židli s kovovým křížem. Měla funkční kolečka a do hlavní tyče jsem zastrčil starou hliníkovou tyč na záclony, mezeru jsem vytěsnil kouskem PVC trubky. Výroba háčku na zavěšení z kusu drátu a hotovo. Totiž, nový stojánek stojí více jak 2000 Kč.

S pozdravem JendaC.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od pavelv »

Milenium, dík za návod od JendyC. Nicméně návod není úplně jednoduchý, aspoń pro mne, takže doufám, že svůj slib splní i Segal a uvede i svůj návod, doplněný videem. Bude velice užitečné, že si budeme moct vybrat ze dvou postupů a i kdyby byly podobné, budou tam asi další doporučení kde sehnat potřebné látky a další detaily. A díky videu to bude mnohem názornější.

Takže Segale, aspoň já bych velice uvítal, a určitě ne sám, kdybys dokončil a zveřejnil ten slíbený návod a video. A nejvíc bych ocenil, když to bude velmi detailní a jak pro blbé, jak jsi o tom psal že to je potřeba.

Předem dík, Pavel


segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od segal-j.f »

..ano, i z výše uvedeného návodu jsem vycházel , taky z knihy Petra Tuhárského (je na netu ke stažení v PDF), dále ze stránek edukafarm.cz/témata a članky/Infuzní vitamín C, Petr Tuharský také hovoří o vitamínu C na youtube ve slobodném vysílači(tři díly asi po hodině a půl), koukal jsem také na video na youtube "rakovina konec jedné nemoci".....tyto linky vás dovedou na další informace o této terapi.Než se zde objeví návod bude dobré když si každý kdo o to má zájem co nejvíce nastuduje a případně si zatím zajistí věci k výrobě....tedy AS askorbát sodný ve farma kvalitě, vodu na injekce 250 ml(ve které se bude rozpouštět askorbát sodný ...tedy koncentrát pro IV použití), infuzní roztoky, Nacl 500ml,Ringerův roztok 500ml , infuzní set, kanylu ružová barva, injekční jehly růžové, lepení pro fixaci kanyly, desinfekci....to vám chvilku zabere než bude návod :-)


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Milenium »

Zde je odkaz na onen příspěvek, tedy na stránku vlákna kde se dole nachází (neumím to jinak)
http://www.zdravi-az.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=3979
Jsou tam modře aktivní odkazy „tady“ pro jednotlivé nádobíčko na přípravu směsi, a i další .

Také jsem zvědav s čím přijde segal, názornost díky videu je vždy přínosem.

Když chceš v tomto druhu programu diskuzí přímý odkaz na jednotlivý příspěvek, podívej se do pravého horního rohu příspěvku, kde je jeho datum. Před datumem je "Napsal:" a před "Napsal:" je minisymbol archu papíru. Na ten klikneš a stránka se obnoví, ale s přímou adresou (odkazem) příspěvku v lince prohlížeče a ta platí, i když je příspěvek později někam přesunut, řekněme do jiného vlákna. SDK


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od John.D. »

Zdravím všechny,

ani nevím jak bych začal. Jde o mé zkušenosti s céčkem ve dvou variantách. Možná jsem někde udělal chybu, možná se to někomu nebude líbit, ale je to fórum, tak co ...:)

Nejdříve po přečtení tohoto vlákna, někdy před rokem, jsem se rozhodl pro sypkou variantu céčka z Fichemy. Klasika, vyrobil jsem si tobolkovač a plnil a plnil. Jelikož nemám váhu s přesností na miligramy, tak jsem je vážil po více kusech a průměroval. Vycházelo mi na jednu tobolku velikosti 0 cca 450mg. Dlouhodobě jsem já i má rodina užívali tuto variantu. Někdy preventivně a když bylo potřeba, tak i ve vyšších dávkách. A tady jsem se jaksi zasekl. Samozřejmě, že jsem zkoušel horní hranici. Ani na flavonoidy jsem nezapomněl a bral scherry rajčátka tak, že většinou 2 před a 2 po polknutí tobolek. Moje nejvyšší celková denní dávka byla 10 - 12gramů rozložených po 1gramových dávkách co hodinu. Bral jsem to a pozoroval několik týdnů. Záviselo to na aktuální potřebě těla. Prostě jsem si říkal, že to budu brát dokud se nepo.... A tak jsem to i bral. Někdy jsem ani nesnídal, protože těch rajčátek bylo tolik, že ani hlad nebyl....

Jenže po čase mě to plnění přestávalo bavit. Zkoušel jsem i sypkou kokteilovou variantu :). To mi nechutnalo. Tak jsem začal brouzdat po netu a ejhle. http://www.benediktin.cz/8594032753673- ... 0020-cr-sk Tady jsem vychytal akci, že měli balení 120tablet za nějakou spešl price 132,- Tak mi to nedalo a začal počítat. Když si koupím na Fichemě tobolky a L Askobovou kolik mě to vlastně stojí. Suma sumárum. Když zavřu oko a budu brát, že jedna tobolka byla cca 500mg a koupím větší množství, aby byla cena co nejlepší. Došel jsem k ceně jedné tobolky 0,44,-. Naopak při akci a zakoupení 12-ti ks balení ve výše uvedené nejmenované lékarně ( Teď už to mají hajzlíci dražší :) ) mě vyšlo stejné množství na 0,55,-.

Jasně ...kdo se bude tady starat o 11 haléřů v dnešní době. Práce s tobolkováním a k tomu cena cherry rajčat...Asi to při jejich akci není moc rozdíl. O to mi ani nešlo.

Zarazila mě jedna jediná věc. Množství, které jsem schopen do sebe dostat.

Píšou na obale, že jde o postupné uvolňování.... nechci to nějak zpochybňovat, nastudované to nemám. Ale při představě co se s danou tabletou v žalůdku děje, mi nějak postupné uvolňování nehraje. Prostě se rozpustí a céčko se uvolní, tečka. Že by se postupně rozpouštěla? A to jako několik hodin? No nevím... Ale budiž. Flavonoidy jsou zde nahrazeny šípkem. Ok. Beru. V zásadě si myslím, že je asi fuk, jestli zobeš rajčata, nebo šípek. Chápu i to, že nejde úplně o přírodní varaintu celé tablety. Jednak je potažena něčím, co nebudu ani rozebírat a je docela tvrdá. Tak asi i křídy tam bude dost :)

Jenže to pozřené množství je zarážející.

Nemám problém do sebe dostat i víc jak 20 gramů za den. Co to je? To mě fakt rozhodilo. Kde je chyba?

Jelikož jsem hloubavý štír, tak samozřejmě hlava nedá pokoj a furt přemýšlí. Tak v čem je rozdíl a kde je zakopaný pes.

Srovnám si to.
Sypké Céčko jsem bral v tobolkách po gramových dávkách s cherry rajčátkama a to v dávkách takových, dokud jsem se prostě nepo... a došel jsem jsem k 12-ti gramům max. za den.

Chemical céčko se šípkem jedna tableta 1gram co půl hodiny, bez problému 20gramů a více a jediné co se stane je, že se jaksi razantně zvedne plynatost :), ale posrání nikde.

Tak kde je sakra ten rozdíl?

Že by 1gram chemického céčka nebyl 1gram L Askorbové?
Že by mělo chemické céčko menší grády?
Nebo v kombinaci s tím šípkem to organismum lépe snáší?
Nebo ho ty pfarma firmy tlačí méně do tablet, než uvádějí?

Nebo naopak, je Kys. L Askorbová tak agresívní, že když se kombinuje ještě z rajčátky, tak to organismus nepobere v takovém množství a prostě to dostane rychlý průběh?

Tohle mi hlava prostě nebere.

Céčko je dobré, má velký potenciál, mám to odzkoušené dokonce tak, že na nachlazení, chřipky a podobné nemoci, kde jsem dříve nasazoval, nejen u sebe, ale i v rodině, MMS ve větších dávkách, dnes postačí Céčko jízda a na druhý den je po příznacích. Teda pokud se to chytne jaksi na začátku jako u MMS. Ale tohle mě prostě rozsekalo.

Není přece možné, že tělo z ničeho nic, začne bez problémů spotřebovávat dvojnásobné dávky céčka. A to nemám pocit ( už několik týdnů ), že bych byl nějak nemocen.

:)

Asi si nastuduji to IV požití :).... a to velké díky za dříve přiložený návod.

Kdyby jen nezasvěcení věděli, co to céčko dokáže....

Céčku zdar.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Vitamin C - infuze

Příspěvek od cimirek »

Na níže uvedeném webu je seznam lékařů aplikujících infuzní vitamín C

http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-t ... e-uspechy/


segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od segal-j.f »

...a který z těch lékařů na seznamu aplikuje 1g vitamínu C na 1kg tělesné hmotnosti?Kolik za takovou dávku zaplatím?Jestli se nepletu ani jeden ze seznamu takové dávky nepodá...navíc vitamín C pro infuze co se k tomuto účelu na náš trh dováží od fimy Pascoe je koncetrát 7,5 g Céčka v 50ml vody na injekce.Já třeba vážím víc jak 75 kilo a tak bych potřeboval deset takových balení....to už je půl litru jen vody na injekce(doopravdy méně , mínus váha vitamínu)ale do žíly jsou vhodnější roztoky než destilka...např. Nacl nebo Ringerův roztok.Ten koncentrát od Pascoe je slabý pro vyšší dávky jako je třeba 1g/kg t.h.Jestli se nemýlím , tak nasycený roztok je v 50 ml vody na injekce rozpustíme 25g vitamínu C. Já mám vyzkoušeno 110g ascorbátu sodného rozpuštěného v 250ml vody na injekce.Rozpuštěné je to během 10-15 minut.Trochu mi vrtá hlavou proč ve výše uvedeném návodě kde se rozpouštělo v 500ml vody na injekce 250g ascorbátu sodného trvalo rozpouštění dlouhé hodiny...asi to bude tím plně nasyceným roztokem....mě chybělo do nasyceného roztoku 15gramů možná proto se to rozpustí tak rychle.Ještě je možná rozdíl v tom (nevím), že já vychladím jen tu vodu na injekce a do ní pak sypu askorbát sodný.Výsledek je jak se píše výše v návodu také mírně nažloutlá čirá tekutina.Koncetrát používám až druhý den i když je (jak jsem psal) patrné již po 15 minutách že je askorbát sodný rozpuštěný.
Jinak kdo si chce koupit originální balení 7,5g a chcete ušetřit kupte si ho v lékárně v německu.Aktuální cena je dnes kolem 8 euro a není na lékařský předpis jako u nás a navíc o půlku levnější....nemusíte se tedy nikoho doprošovat a navíc ušetříte....v německu se prodává pod názvem Pascorbin...stačí zadat do google a hned vám vyjedou nabídky lékáren. :-)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“