Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza.

Příspěvek od Palo »

No Bláhová u Cesolu píše, že užíváním se jaksi jako vedlejší efekt vytratí Chlamydie i Borelie... Ale zatím to nemám ověřené... Budu to testovat na sobě, tak dám vědět...

...objednávku měnit nemusíš, může zůstat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Borelioza.

Příspěvek od muflon »

Palo píše: No Bláhová u Cesolu píše, že užíváním se jaksi jako vedlejší efekt vytratí Chlamydie i Borelie...
Jeste p.Blahova pise :
Do dnešního dne jsem byla čtyřikrát infikovaná klíštětem. Měla jsem kromě lymeské borreliozy i řadu souběžných infekcí.
Dosud jsem borrelii řešla detoxikací. Poprvé mi zabralo vyčistit všechny orgány 15 měsíců, podruhé 9, potřetí 5.
Letos mne klíště štíplo koncem května a pomocí zapperu jsem ji zvláda za 14 dní.

Samička parazita předává svou virovou a bakteriální výbavu larvám a vajíčkům, tak jako lidská matka předá potomkům viry, bakterie a parazity. Pokoušet se proto zbavit se virů a bakterií bez předchozího odčervení je marná práce.

Velice zajímavý článek od jedné z předních detoxikačních pracovnic v ČR - paní Ing. Hany Bláhové. (CAST zde cituji,odkaz je dole) :

V Brně 2.5.2008

Vážení přátelé detoxikační medicíny,
Specializuji
se na nervová onemocnění typu roztroušená skleróza, parkinsonismus, epilepsie, deprese.
Na parazity jsem přišla tak, že jsem si dělala sáhodlouhé tabulky se všemi možnými
viry, bakteriemi, parazity a neživými zátěžemi, které jsem v těchto lidech našla, a snažila se najít společného jmenovatele. Nakonec jsem eliminovala asi šest skupin patogenů, které měli
VŠICHNI mí klienti. Postupně jsem je ale redukovala. Buď proto, že se daly relativně snadno odstranit, ale na zdravotní stav mých klientů to nemělo nijak zásadní vliv/ Neisserie, myco-plazmata, chlamydie/.Dalším podezřelým byla borrelie, která je většinou lékařů považována za možného hlavního pachatele. Nedávalo mi ale smysl, proč by borrelie, která je tak častá, že ji má v národě skoro každý,/máme ji často vrozenou/, spouštěla RS nebo depresi jen u někoho, a desítky tisíc lidí byli zdrávi. Nesedělo to ani u virů/podezírá se EBV, CMV/,z podobného důvodu, ale začaly se vynořovat zajímavé souvislosti s parazity a zoonózami. Hledala jsem takového mikroba nebo parazita,který by nebyl vyloženě exotický,nicméně přesto ještě dosti výlučný, a byl společný lidem se stejnou diagnózou.Také by měl být relativně závažnější. A myslím, že jsem ho našla.

Dale pise:
LARVY NEJSOU NA ANTIHELMINTIKA CITLIVÉ !!!
Zapper je často jediná možnost, jak se zbavit parazita ve ,,vyšších patrech “, kam nezasáhne chemie.
Musíme ale znát také omezení : Zapper zlikviduje pouze DOSPĚLCE !!
, takže stojíme
před stejným problémem jako u chemických léků : zapping je potřeba opakovat na jednoho parazita na několik míst, kde byl nalezen, po dobu nejméně tří týdnů, tak dlouho, jak trvá jeho cyklus.
Denně,nebo alespoň obden.


Při zaměření pozornosti na parazity jsem dospěla k mnoha doslova šokujícím poznatkům, které nejsou běžné populaci známy.
Nechci vyvolat dojem, že za všemi nemocemi světa se skrývají pouze parazité, ale mohli by se na některých diagnózách velmi výrazně PODÍLET. Proč hledat složitá vysvětlení tam, kde nejsou prověřena jednoduchá. Zapojte zdravý selský rozum a přemýšlejte se mnou: :ethink: :ethink:

Popíšu, o jaké parazity jde, a zvýrazním, jaké nemoci se za nimi MOHOU skrývat:
:!: vice viz
http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... ew&id=43[i]
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 02 kvě 2010 21:51, celkem upraveno 6 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Mohou za vse paraziti??

Příspěvek od muflon »

Diskuse na tema paraziti ma samostatne vlakno...takze piste prosim tam ;) :
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

borelioza

Příspěvek od Joy »

Dobré ráno, krvné skúsky mi vysli na boreliozu negatívne. Myslela som si to, preto ze mi je dobre. Dakujem kazdému na tomto fóre kto mi pomohol v zaciatkoch, niekedy v zime, prajem zároven vela zdravia.
S pozdravom


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza

Příspěvek od Palo »

Ahoj, moc se zatím ještě neraduj. Negatívní krevní testy ještě neznamenají, že jsi se boreliozy zbavila. Občas si na ty krevní testy ještě skoč, třeba za půl roku.

Taky se cítím dobře, krev hlásí na borelku negativitu a Salvia stále hlásí pozitivitu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zauzana
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24 srp 2010 22:06

Re: borelioza

Příspěvek od zauzana »

Súhlasím, na baktériu boreliózy zatiaľ ľudstvo nemá...dokonca už len tým, aké sú rôznorodé prejavy tejto diagnózy, si dovolím napísať, že nás táto "potvorka" vodí za nos! Jediná istota je, že každej svojej obeti napadne imunitný systém... dobrý imunológ, zvlášť pri chronických pacientoch, jedine podľa stavu CD-protilátok /konkrétne CD4 a CD8/ zistí, že telo bojuje /bojovalo?/ práve s touto infekciou. Pokiaľ je imunitný systém človeka "v koncoch" všetky krvné testy na boreliózu, fungujúce na báze zisťovania protilátok v tele, sú nepreukazné, negatívne, sú jednoducho nanič /telo už nemá silu tvoriť protilátky/. Akýsi "zápal" v tele človeka však zostáva a záleží pravdepodobne hlavne na genetickej preddispozícii jednotlivca, kde udrie, ktorý ľudský orgán napadne...preto tá rôznorodosť diagnóz, nehovoriac, že si asi každý dokáže predstaviť, čomu musí ľudské telo oddolávať, keď mu nefunguje základný ochranný systém...

Presne takú istú skúsenosť s negatívnymi testami na boreliózou a Salviou /EAV prístroj/ mám aj ja....negativitu boreliózy na Salvii mi namerali len po užívaní antibiotík....žiaľ za 2-3 mesiace pri znovupremeraní Salvia signalizovala pozitivitu...

Takže, aj keď som zostala verným pacientom u imunológa, skúšam MMS... koncom roka pôjdem znovu na krvné testy, tak uvidíme, sama som zvedavá, aký dopad bude mať MMS na CD-protilátky, či sa ich počty upravia tak, ako píše pán Humble vo svojej knihe /pacientom s infekciou HIV sa protilátky CD4 upravili do normy/.
Držme si palce, sme na jednej lodi.... :)


sandy63
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08 říj 2010 21:59
Bydliště: LIBEREC
Dostal: 2 poděkování

můj průběh boreliozy

Příspěvek od sandy63 »

Zdravím všechny příznivce MMS a jelikož jsem z těchto stránek čerpal zkušenosti a možnosti použití MMS1 na boreliózu, rá bych přispěl svými zkušennostmi.
Všechno u mne začalo velmi bolestivými křečovými stahy v horní polovině pravé ruky, které se den ode dne rozšiřovaly. Po měsíci jsem si nemohl sáhnout do zadní kapsy pro peněženku, zvednout ruku, pořádně se obléct atd... V té době začala jemně pobolívat ruka levá a cekově mne bolely do písmene všechny kosti v těle. Stavy velké únavy jsem připisoval vedru jaké v červenci panovalo. Pak jsem při koupání ve vaně objevil na svých stehnech plující červenobílé terče a to byla ta hlavní indicie podle které jsem diagnostikoval boreliózu. Začaly mi docházet souvislosti ohledně bolestí a únavy.
Od začátku křečových stahů jsem se snažil o léčbu svalů bylinkami, obklady, masáží a potravinovými doplňky.
Po zjištění, že jde na 95% o boreliózu (nebyl jsem na obvyklém vyšetření), jsem při mém pátrání na internetu narazil na stránku o přípravku MMS a já zjistil, že jsem o tom už četl někdy začátkem roku a v létě mi jeden náhodný známý vyprávěl že se tím zbavil alergie.
Přes internetové stránky jsem se dopátral k prodejci, zakoupil kyselinu citrónovou. chloritan sodný a začal experimentovat s dávkováním.
Tím co jsem se dočetl a sám vyzkoušel jsem došel k přesvědčení, že je dávkování velmi individuální a každý si k němu musí dojít sám.
Začal jsem (podle rady šokovou terapií) 10/50 kapkami 3x denně a chtěl jsem zvyšovat, ale hned příští den jsem dostal průjem. Tak jsem zkusil několik dní 7/35 kapek a pak začal opět zvyšovat. Po týdnu začali bolesti pomalu ustupovat - podobně jako narůstaly. Nemohl jsem se ale dostat přes 12/60 kapek a i ty mi po dvou-třech dnech nedělaly dobře od žaludku a někdy přišel průjem. Nakonec jsem se ustálil na 6-7 kapkách 4x denně a bolesti pomalu ustávaly. Po 2 měsících léčby už zase cvičím, dosáhnu kam potřebuji a z bolesti zůstala malá tečka v pravé ruce a i ta pomalu mizí.
Dál užívám MMS 6 kapek 2-3x denně, k tomu potravinové doplňky (Lecitin, vitamin B,C a bylinkářský přípravek proti borelióze tinkturu z kořene štětky lesní). K mému velkému překvapení mě z těla začal mizet můj dlouhodobý problém - podkožní tukové bulky které jsem si dříve nechával vyřezávat (lékaři netušili jak na to) a 4 roky nezhojená jizva, památka na jednoho “super chirurga” se začala ztrácet. A těším se na další milá překvapení :-).
Jedno staré moudro říká, že to nejjednoduší řešení bývá zpravidla to nejlepší a bráno prostou logikou - tělo je stavěno z bezmála 80ti% vody a v dnešní době se jako nejúčinější prostředek na čištění vody používá chlór! Co dodat? Děkuji Mr. Humble!


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

+1 :good: :D


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Dědek kořenář- aktuality, +imunita

Příspěvek od muflon »

Aktuality:
http://www.dedekkorenar.cz/aktuality/hl ... dk4x4.html

Borrelióza:
Pro řešení zastaralé borreliózy jsem začal doporučovat mimo jídla 3-4xD pPPK + TK + LPK + Glucamedic po dvou lžičkách do 2-3 dcl vody a + asi 1/3 lžičky vit C100. Alkalizovat prostředí sif6 6xD 5-10 minut, Vápník+ společně s jídly nebo po jídlech, po jídlech JK 1 lžičku do decky vody a do jídel OO-KH 3xD 1/2-1 lžíci a tabletu jedlé sody vždy k čaji mimo jídla. Q10P 3xD. 2 tobolky GY 4-6xD. Záda masírovat MO směrem k hlavě a jinak zadbalonem 4xD minutu. Kulich až na nos na noc pro neotok nosních skořep a zajištění dostatku kyslíku. NP 4xD10-20 pro rozehnání kyselé krve.

Redukovaná verze:
Mimo jídla 3-4xD pPPK + TK po dvou lžičkách do 2-3 dcl vody a + asi 1/3 lžičky vit C100. Alkalizovat prostředí sif6 4xD 5-10 minut, Vápník+ společně s jídly nebo po jídlech, po jídlech JK 1 lžičku do decky vody nebo do jídel OO-KH 3xD 1/2-1 lžíci. NP 4xD10-20 pro rozehnání kyselé krve.

Vysvětlivky zkratek:
http://www.dedekkorenar.cz/obchodni-inf ... caste.html
a také
http://www.dedekkorenar.cz/obchodni-info/zkratky.html

------------------

S každou nemocí úzce souvisí posilování imunity :idea: , neexistujou zázračné léky(ani MMS), ale pokud se uzdravíme , pak je to právě díky tomu že jsme usnadnili práci imun.systému....
(...proto nespoléhat zda už Vám otrnulo z nejhoršího ať už po borelce, candidoze nebo jiných radovánkách... :?
- já např.beru stále Beta extrakt Forte(melasa s beta glukanem), a časem zařadím i Astragalus(kozinec blanitý)....


A co na imunitu dědek kořenář? :

Imunitní nedostatečnost

Může nastat situace, kdy jste Dubové kapky ® RK někde vytratili z kapsy, Tymiánová směs TK došla a Měsíčkový olej MO nemůžete najít. A nedej bóže, aby vás začlo pobolívat v krku nebo vás ochutnalo klíště. Tak to je ta „zaručeně pravá“ imunitní nedostatečnost.
Při všech infekčních chorobách je nezbytné být v klidu a zbavit se stresů, protože stres díky hormonům (katecholaminy) mění rozložení krve v těle, krevní tlak a srdeční tep. Při stresu se krev přemisťuje převážně do mozku a svalů a tím imunita nemůže dostatečně fungovat u vnitřních orgánů jako jsou mandle, jícen, žaludek, střeva, žlučník, slinivka, slezina, játra, ledviny, pohlavní orgány a plíce. Při dlouhodobém stresu a frustraci se snižuje počet bílých krvinek.
I velikost bílých krvinek může být problémem. Například streptokokové obtěžují v celém těle, kde je celkem dobře imunita eliminuje, ale v srdci za nimi nemůže. Relativně veliké bílé krvinky jsou prudkým prouděním krve s turbulencí snadno strhávány od likvidace streptokoků nalepených na srdeční nitrobláně (endokardu), kteří se potom v pohodě množí, odumírají, zavápňují, deformují endokard a pod ním srdeční svalovinu i chlopně. A máte srdeční vadu, aniž si uvědomujete, kde jste k ní přišli. Neleželi jste!
To je také hlavní důvod pro použití antibiotik, i když třeba na viry nezabírají – ovšem viry oslabený organizmus se špatně brání i jiné nákaze...
Užívá se po několik dnů až týdnů do zlepšení stavu.

Doporučené bylinné čajové koncentráty:
Tymiánová směs TK 2 lžičky do 1–2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3–5× denně. 1
Ostropestřecová směs JK 1 lžička do 1–2 dcl teplé vody, pít po jídlech 3× denně. 1

Další, obvykle při nebo po jídlech:
Pupalkový olej Evemol 3× denně 1 lžička. 3
Měsíčkový olej MO užívat 2–4× denně 1–3 lžičky. 1
Dologran 3× denně 1 lžička. 3

Další, obvykle mimo jídla nebo nalačno:
Vitamín C 0,5–1 g 3–5× denně (možno s Tymiánovou směsí TK). 1
Užívat běžné multivitamínové a minerálové komplexy 1–3× denně. 3
Golden Yacca 3–4× denně 1–2. Krátkodobě do zlepšení stavu. 1
Pít (upíjet) rozmrzlou vodu dopoledne 1–3 dcl, odpoledne 1–4 dcl, navečer 0,2–1 l (viz kapitola O rozmrzlé vodě). 4
Glukamedic 2–6× denně1–3 lžičky (možno s Tymiánovou směsí TK). 1

Zevně:
Měsíčkovým olejem MO mazat mízní oblasti – třísla, podpaží, podčelistní a příušní oblast 1–2× denně. 4
Měsíčkovým olejem MO mazat hrudník a případné lokality zánětlivých procesů zevně 1–2× denně. 3
Masírovat páteř nejdříve 5 minut Prvním mazáním K1 a potom alespoň 15 minut Měsíčkovým olejem MO. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem. 4

Cvičení:
Sifon 6 (refluxní vzduch 25–40 %- viz kapitola O dýchání sifonem) dechová masáž 2–4× denně 2–10 minut a na noc 15–30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna! 1
Meditační cvičení pro posílení imunity: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1–6× denně. 1

Pozn.:
Eukalyptová silice – asi 50 ml se nalije do skleněné misky na kompot a nechá několik týdnů samovolně odpařovat do místnosti. 2
Nutný je dostatek kyslíku ve vzduchu. Vyhýbat se vydýchaným prostorám. Větrat. 4
Udržovat nohy a ruce pokud možno teplé. Do postele si vzít šátek nebo šálu na krk, ponožky, zmrzlíci i rukavice, pánské spodky a čelenku nebo kulicha a stáhnout přes oči až na nos (stejně je tma). 4
Postel upravit tak, aby hrudník byl podložen mírně šikmo nahoru a hlava ještě výše asi o 15–25 cm od roviny postele. 4


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Koupele s MMS

Příspěvek od muflon »

Koupele s MMS považuju u borelky za obzvlášť důležité....

....neboť je známo že někteří paraziti prchají a stěhují se po těle tam kam na ně orálně brané prostředky nemůžou..."utíkají" do tkání,kůže atd.(to dělají i spirochety borelky..)...., takže koupel s mms mi připadá jako vhodný doplněk. Viz vlákno koupele (místo kys.citr.možno 3,5%HCL , na 30k. mms1 dát stejný počet kapek HCL- nebo stačí i méně, přiklopit hrneček talířkem a vyčkat 2-3m., pak dolít vodou...
ostatní postup už je stejný jak popisuje návod ve vlákně o koupelích:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1659


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Gemmoterapie a borelioza

Příspěvek od muflon »

sakul píše:
Slyšel jsem že značné úspěchy s léčbou boreliózy má paní Podhorná, dělá extrakty z pupenů (gemmoterapie) na různé obtíže a právě u boreliózy prý zaznamenává značné úspěchy. ...

Názor dědka kořenáře:
Pupeny jsem smazal. V cz provozovaná zlatokopecká gemoterapie je pravý opak toho, o co se snažím já. Považuji to za svůj protipól. Takhle moc oblbovat bych si nedovolil. Nicméně, každý si vybírá svůj směr cesty a já jsem tu za maják. Jinak bych to jen s negativní emocí smazal, protože to je duchovně černé a hladové jak černá díra.
Velmi důvěryhodná pro mě osoba mi po návratu ze školení na dealery sdělila, že jde výhradně o byznys a že obal je dražší než obsah, kdy pytlík pupenů asi 200 g stačí na zhruba 20 000 lahviček po zhruba 140 Kč, což po odečtení nákladů je čistý zisk z jediného malého pytlíku pupenů 2 miliony korun. To, že si kapete kapky s příplatkem včelího biopole 40 Kč na lahvičku, je jen neuvěřitelná manipulace s vaší myslí do čísi kapsy a s vaší nádhernou vírou v zázraky bylinného produktu účinnějšího než hormonální přípravky lékařské vědy...
Dokonalá vymývací reklama vám určila cestu víry a vy věříte, že vám několik superdrahých kapek svěcené vody zprostředkuje osvícení. Budiž vám to přáno. Nicméně je to čistá psychosomatika a kybyste věřili sami sobě, mohli jste ušetřit nemalý peníz a pobavit se neskutečně kvalitní propracovanou reklamou. Tedy re = opakovat klam. Vždy tuto reklamu obdivuji, jak je fantasticky dokonalá a nenechá vám ani minivizi selského rozumu a vlastního názoru. Prodej snů spol. s ručením žádným... Nicméně je vlastně poctivá a tvůrce pro vidoucí jasně naznačil - na průsečíku, středobodu použitých prospektů vidíme z nahé zády k nám otočené dámy čistou (_!_) ... otvorem přesně! A tam s úctou, vírou a obdivem hledíme, ale viditelné na první pohled nevidíme, protože re-klama; vidíme to, co bycho vidět chtěli, toliko své sny. Tož směle směřujme. A vlastně i s celou EU.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
lena

Re: Koupele s MMS

Příspěvek od lena »

muflon píše:Koupele s MMS považuju u borelky za obzvlášť důležité....

....neboť je známo že někteří paraziti prchají a stěhují se po těle tam kam na ně orálně brané prostředky nemůžou..."utíkají" do tkání,kůže atd.(to dělají i spirochety borelky..)...., takže koupel s mms mi připadá jako vhodný doplněk. Viz vlákno koupele (místo kys.citr.možno 3,5%HCL , na 30k. mms1 dát stejný počet kapek HCL- nebo stačí i méně, přiklopit hrneček talířkem a vyčkat 2-3m., pak dolít vodou...
ostatní postup už je stejný jak popisuje návod ve vlákně o koupelích:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1659
Ahoj Muflone,

ja se prozatim koupu jenom s mms aktivovanych s kyselinou citronovou, nechci ji proste jen tak nechat stat ci vyhodit. Co moje otazka, mam take kyselinou solnou, myslis si, ze je kyselina solna lepsi nez citronova na koupel? No uvidim sama jak dojde citronova tak vezmu stejne solnou. Pak uvidim ucinky jestli je to stejne nebo lepsi.

Ja se koupu s MMS velmi rada. Taky mam nejake ty bolerien, dle testu kineziologickeho, ale tak, ze me to ne vzdy zatezuje, ale jak je znamo, vzdy prijdou mirna zhorseni, prave kdyz to clovek neceka.

Uvidim kam s tim dojdu.

Hezky den


lena

Re: borelioza

Příspěvek od lena »

zauzana píše: Súhlasím, na baktériu boreliózy zatiaľ ľudstvo nemá...

Zuzana,

to je zajimave co tu pises, ohledne boreliozy, moje sestra ji ma taky, ci mela a tim, ze bere ruzne bylinky, jednoduche, ku prikladu hermanek, trezalku, nevim zapomela jsem presne co jeste, je v dobrem stavu.
Tedy me posledne rikala kolem 18, nevim co to presne znamena, ale myslim si, ze my lide musime
stale neco proti tomuto onemocneni delat a nejenom tomuto onemocneni, jako je brat preventivne nejake bylinky a nebo udelat nekolikrat rocne par ruznych ocist. Proto je nutne to stale kontrolovat, aby se stav nezhorsil.

MMS si myslim, ze je velmi dobra alternativa ci podpora, ktera nam zabere nejenom v tomto smeru, ale celkove na imunitu.

Hezky den


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

tinktura z kořene štětky lesní

Příspěvek od muflon »

sandy63:
píše o bylinkářském přípravku proti borelióze: tinktura z kořene štětky lesní, má s tím někdo zkušenost?
(kde to sehnat, jak se užívá, jaké výsledky jsou ap.)
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1815

Cituji:
Zdravím všechny příznivce MMS a jelikož jsem z těchto stránek čerpal zkušenosti a možnosti použití MMS1 na boreliózu, rád bych přispěl svými zkušennostmi.
Všechno u mne začalo velmi bolestivými křečovými stahy v horní polovině pravé ruky, které se den ode dne rozšiřovaly. Po měsíci jsem si nemohl sáhnout do zadní kapsy pro peněženku, zvednout ruku, pořádně se obléct atd... V té době začala jemně pobolívat ruka levá a cekově mne bolely do písmene všechny kosti v těle. Stavy velké únavy jsem připisoval vedru jaké v červenci panovalo. Pak jsem při koupání ve vaně objevil na svých stehnech plující červenobílé terče a to byla ta hlavní indicie podle které jsem diagnostikoval boreliózu. Začaly mi docházet souvislosti ohledně bolestí a únavy.
Od začátku křečových stahů jsem se snažil o léčbu svalů bylinkami, obklady, masáží a potravinovými doplňky.
Po zjištění, že jde na 95% o boreliózu (nebyl jsem na obvyklém vyšetření), jsem při mém pátrání na internetu narazil na stránku o přípravku MMS a já zjistil, že jsem o tom už četl někdy začátkem roku a v létě mi jeden náhodný známý vyprávěl že se tím zbavil alergie.
Přes internetové stránky jsem se dopátral k prodejci, zakoupil kyselinu citrónovou. chloritan sodný a začal experimentovat s dávkováním.
Tím co jsem se dočetl a sám vyzkoušel jsem došel k přesvědčení, že je dávkování velmi individuální a každý si k němu musí dojít sám.
Začal jsem (podle rady šokovou terapií) 10/50 kapkami 3x denně a chtěl jsem zvyšovat, ale hned příští den jsem dostal průjem. Tak jsem zkusil několik dní 7/35 kapek a pak začal opět zvyšovat. Po týdnu začali bolesti pomalu ustupovat - podobně jako narůstaly. Nemohl jsem se ale dostat přes 12/60 kapek a i ty mi po dvou-třech dnech nedělaly dobře od žaludku a někdy přišel průjem. Nakonec jsem se ustálil na 6-7 kapkách 4x denně a bolesti pomalu ustávaly. Po 2 měsících léčby už zase cvičím, dosáhnu kam potřebuji a z bolesti zůstala malá tečka v pravé ruce a i ta pomalu mizí.
Dál užívám MMS 6 kapek 2-3x denně, k tomu potravinové doplňky (Lecitin, vitamin B,C a bylinkářský přípravek proti borelióze tinkturu z kořene štětky lesní). K mému velkému překvapení mě z těla začal mizet můj dlouhodobý problém - podkožní tukové bulky které jsem si dříve nechával vyřezávat (lékaři netušili jak na to) a 4 roky nezhojená jizva, památka na jednoho “super chirurga” se začala ztrácet. A těším se na další milá překvapení :-).
Jedno staré moudro říká, že to nejjednoduší řešení bývá zpravidla to nejlepší a bráno prostou logikou - tělo je stavěno z bezmála 80ti% vody a v dnešní době se jako nejúčinější prostředek na čištění vody používá chlór!
Co dodat? Děkuji Mr. Humble!
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 02 lis 2010 17:08, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Odkazy k borelioze

Příspěvek od muflon »

Odkaz na diskusní fórum a poradnu Jardy Z.
- o borelioze:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=329


Na tomto webu se nebojte využívat funkci Hledat (nahoře modře vedle FAQ), co to vyplivne když zadáte obě slova:
boreliozu boreliózu
(a ještě zatrhnete vlevo dole Zobrazit výsledky jako příspěvky...)

http://www.upramene.cz/forum/search.php?mode=results
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 02 lis 2010 17:15, celkem upraveno 2 x.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“