Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lena

Re: tinktura z kořene štětky lesní

Příspěvek od lena »

muflon píše:sandy63:
píše o bylinkářském přípravku proti borelióze: tinktura z kořene štětky lesní, má s tím někdo zkušenost?
(kde to sehnat, jak se užívá, jaké výsledky jsou ap.)
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1815
tak tinkturu ze stetky jsem brala asi 2 mesice, ale nevim, nemuzu nic konkretniho napsat.
Me to nepomohlo, ale cetla jsem informace jednoho samana, ktery coura po lesech a kousnulo
ho kliste a dostal boreliozu. Je to muz pan Storl saman (z Nemecka), ktery hledal v prirode tak dlouho, az nasel
prave tuto stetku a take pelynek, ktery pouzival tak dlouho az se vylecil. Takze asi ten
pelynek zabere nejlepe.

Co je zajimave, jednou jsem cetla informaci, ze mu pomohla stetka.

Pak take ze mu pomohla artemisia = pelynek

Je to saman, ktery se nazyva, muz ktery mluvi s bylinkama

zde je link k videum, ale jsou bohuzel jenom nemecky.



oolluugg396
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 17 led 2011 12:57

vitaminove doplnky

Příspěvek od oolluugg396 »

Zdravim,

len by som chcel doplnit jeden vitaminovy doplnok, ktory mi pomohol odstranit priznaky boreliozy. Cital som clanok od nejakeho nemeckeho doktora "Alcaline brain" a tam uvadzal, ze je porteba jest jedla ktore obsahuju vela L-lysinu a nejest tie co obsahuju L-carnitine. To bol trochu problem, tak som si na internete objednal L-lysine. Je tam pisane, ze je to pre silne kosti, o tlmeni bakterii tam nic nebolo. Zacal som to uzivat a po par tyzdnoch mi odozneli vsetky priznaky a citil som sa zdravy. Avsak balenie som dojedol a po nejakom case sa to zase vratilo. Asi ju to nevylieci, ale je to dobre pouzit ako dalsiu zbran do arzenalu v uspesnom boji. Chcel by som vyskusat PMS1+MMS2, pelynek, hrebicek, HCL a stetku lesni.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Borrelioza

Příspěvek od Daria Lori »

Dobry den,
opet jsem opakovala frekvence na Borrelie 1, 2, Lymska Borrelioza, nasledne, jatra, ledviny, krevni obeh a lymfaticky system. Znovu jsem mela reakci velkeho paleni uvnitr celeho tela - jako popalenina uvnitr tela - jsou to toxiny? Dala jsem si 50 kapek vitaminu C (sipkova ruze) a koupel v chloridu horecnatem a pH vystoupilo na 7. Zabira mi na to i 30 zaktivovanych kapek MMS na celou vanu - 30 minut. Na noc jsem se teple oblekla a rano me bylo lip. Chtela jsem se zeptat, to paleni muze byt, ze aplikace Zapprem trva prilis dlouho? Nebo jsem se trefila a neco se stalo? A co? Za jak dlouho mam aplikaci opakovat? Dela to hlavne frekvence na Borrelie 1. Dekuji za odpoved.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Rád by som oživil tému o borelióze a opýtal sa dlhodobých majiteľov spirochét, ako s nimi bojujete.
Borrelia burgdorferi u mňa spala viac ako 5 rokov.
Začiatkom roka u mňa došlo k výraznému oslabeniu imunity a spirochety sa chytili príležitosti. Osídlili mi kĺby a tak ako to americkí vedci naplánovali, znemožnili mi pohyb a spôsobili mi veľké bolesti. Syntetické antibiotiká tieto baktérie v neskoršom štádiu už nevedia spoľahlivo eliminovať. Momentálne užívam GSE, Glukosamin, Chondroitin, MSM a VMS. K tomu chcem pridať Celadrin.
Rád by som porovnal Vašu liečbu, čo užívate a s akým výsledkom.
Ďakujem.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milnem »

Někde na počátku tohoto vlákna je výzva,že jde o vlákno pouze ve vztahu borelióza x MMS.Přimlouvám se za rozšíření tohoto vlákna,je to dost aktuální téma a připadá mně podivné terapie a zkušenosti oddělit.Předkládám to k úvaze.
Za sebe mohu napsat, že se léčím informatoriky u dr Šabata,dal mne velmi hodně dohromady.Když se něco děje přidávám koloidní stříbro,před týdnem jsem přidala PMS.
Co se týká přípravku na kloubní výživu píše se o nich (link však nedohledám),že velmi chutnají boréliím.Některé přístupy využívají však toho,že borélie nakrmí a tímto více"oživí"a pak nasazují razantnější léčbu.Tak pozor Jao na to,jak používáš tyto přípravky.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Milnem,
ďakujem za reakciu a súhlasím s Tebou. O borelióze podľa môjho názoru budeme ešte dosť počuť. Začína to byť už pandemického charakteru. S kým sa začnem rozprávať o borelióze, je tam v okolí vždy nejaká pozitivita na LB. Len v blízkej rodine máme teraz tri potvrdené prípady. Takže to už musí prenášať pomaly každý lietajúci bodajúci hmyz.
Tiež som sa stretol s názorom, že spirochéty majú rady tú kĺbnu výživu. Tak som to skúsil otestovať a skúsil som to aj bez doplnkov. Aj keď je to ešte krátky čas na tvrdenie, či je to pravda, zdá sa mi ale, že pri vysadení glukosaminu, chondroitinu a MSM sa mi šlachy znovu stali nepohyblivé a aj kĺby bolestivejšie na dotyk. Zrejme sa presťahujú hlbšie do kĺbov keď trpia hladom. Radšej ich budem kŕmiť tabletkami, ako by sa mali pustiť do živého a nenávratne to tam zdegenerovať. A keď budú napapané, poriešim ich s VMS.
Čítal som ale aj názor, že pri orálnom užívani MMS (VMS) sa spirochéty premiestnia a schovajú do podkožných tukov, kde sú pomerne dobre chránené. Užívam často kúpele s VMS a po každom s odstupom pár hodín cítim, že sa bolesti nejako zväčšia. Znamenalo by to, že spirochéty zmigrovali naspäť do kĺbov ?
Ak dokázali "výzkumníci" a tvorcovia týchto baktérií vyrobiť toto svinstvo, určite majú aj reverzný systém a nápravu zdravia. Ale ako sa k takémuto návodu dostať ?


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza

Příspěvek od mekac »

zdravim, nemám vyzkoušený, problémy s boreliozou nemám, ale jeden nejmenovyný léčitel mi říkal, že příčina toho proč se borelioza projeví je v tom, že v těle dostatečně neproudí energie (tudíž práce s čakrami by mohla pomoci). Proudění energie přirovnával k proudu řeky, když řeka nedostatečně proudí, tak voda začíná zahnívat a začnou se v ní množit všelijaké bakterie. Stručně řečeno. Berte to jenom jako možnou inspiraci, nevím co je na tom pravdy, ale zdá se mi to logické. Každopádně nejjednodušší řešení jsou nejlepší a vše souvisí se vším. Takže postupně(napřeskáčku, jak kdo chce) by podle mého názoru mohli boreliozu a i vetsinu nemocí vyřešit práce s energiema, mms, odčervení, změna stravy a pH organismu, různé očistné kůry,správné doplnění vitaminů a minerálů, vyřešení mezilidských vztahů, neprožívání tzv. destruktivních pocitů a změna na pozitivní myšlení, a hlavně ta víra, meditace. To pro inspiraci. Každý by si měl najít to "svý"
aloha!
Mekáč


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Mekáč, je to určite tak, ako píšeš. Tých liečebných možností je už pomerne dosť, len to občas dlhšie trvá, kým sa nájde ten správny a fungujúci postup. Predsalen, borelióza je vojenská zbraň a tam sa proti tej modifikovanej spirochéte bojuje trochu ťažšie. Už sa zdá, že je porazená a zdravotné ťažkosti ustupujú, ale ona sa väčšinou po čase vráti s ešte väčšou silou. Ale kombináciou toho, čo si spomínal sa to určite podarí.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Kubis
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 26 říj 2012 19:32

Re: Borelioza

Příspěvek od Kubis »

Zdravim, vedel by nekdo, kde se da tinktura stetky lesni koupit? Diky za odpoved.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Milan_Sk »

Poprosím o vyjadrenie, zbavil sa niekto úplne Boreliozy s MMS 1 ? Známa má Boreliozu. Chcem je pomôcť.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Ahoj Milan,
MMS1 určite vie pomôcť v boji proti borelióze, ale mám taký pocit že na to samé nestačí.
Mne veľmi pomohlo hlavne GSE. Zo dňa na deň som pociťoval, ako sa mi znižovala bolesť kĺbov.
Samozrejme je ideálne upraviť životosprávu, dodávať vitamíny a minerály. O to skôr sa naštartuje IS.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Dusan15
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 22 pro 2012 0:31
Dostal: 1 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Dusan15 »

Zdravím, som tu nový, ale chcem Vám dať príspevok môjho boja s boreliózou, ktorú som asi po 15-18 rokoch odhalil v roku 2010, kedy mi behom týždňa odišli všetky kĺby. Nie som zástancom antibiotík, ale pri chronickej borelióze sú v kombinácii s alternatívnou liečbou nevyhnutné. Je to dlhodobý boj. Mňa takmer z invalidného vozíka dostalo toto (uvediem len názvy, výrobcov si podľa toho na nete nájdite sami a aj tak neviem, či to nie je reklama) Šípková směs - vyčistí kĺby, Vilcacora - mačací pazúr - je na posilnenie imunity, zlikvidovala mi svalovú únavu a mohol som sa normálne hýbať a testy sa mi z 10 násobkov hraničných hodnôt znížili po 2 mesiacoch o 50%, proti svalovej únave som používal horúci kúpeľ - čo najteplejší, aký znesiete na 20 minút, Betaglukan - na podporu imunity, tinktúru zo štetky lesnej. Testy sa mi síce zhoršili - možno koinfekcia, lebo som mal v lete kliešťa, možno správne fungujúca imunita, ktorá s boreliózou bojuje. Momentálne sa cítim ako zdravý človek. Jediné, čo ma ešte trochu trápi sú moje kolená. Preto neodporúčam žiadne výživové doplnky s obsahom zinku alebo injekcie a pod., pretože pre boreliu je to ako hnojivo. Teraz po takmer dvoch rokoch beriem na 40 dní antibiotiká, lebo liečba začala stagnovať a po nich idem opäť na alternatívnu liečbu. Boj s boreliózou je hlavne o silnej a správne fungujúcej imunite. Tak,snáď som vám trošku pomohol v boji s boreliózou.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Dusan15
súhlasím so všetkým, až na tú nevyhnutnosť tých antibiotík.
Testujem to na sebe a už je to cca rok. Celkom sa mi darí aj bez tých AB.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Dusan15
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 22 pro 2012 0:31
Dostal: 1 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Dusan15 »

jao, nie som zástancom ATB, no pre problémy s kolenami a vysokým rizikom nezvratného poškodenia kĺbov to potrebujem posunúť, potrebujem , aby imunita opäť naštartovala, potom idem intenzívnejšie na liečbu štetkou. Tie ATB sú za posledných päť rokov druhé a obidvoje boli nasadené na boreliózu.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Dusan15,
neviem či práve AB Ti pomôžu nahodiť tú imunitu. Ale ak sa to nehltá za plné dlane a dlhý čas, nemal by to byť problém, zvlášť keď to podporíš probiotikou a správnym pH.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“